Téma: Vacsoracsata

offtopic
Rika 2008 aug. 08. - 19:15:33
(450/2570)
Ha mindenképpen akarod tudni egy olyan szervezet tagja vagyok, mely gyakorta vállal (természetesen ingyen) szemétszedést ill. a gyerekeket próbálja arra nevelni, hogy tiszteljék a környezetet.
A gondom csupán az, hogy értelmetlenül szid (mostmár helyesen írom) valamit, ami persze nem vezet semmilyen végeredményre. Elvárja, hogy valaki változtasson, õ meg itt osztja a tanácsokat. De ha erre képes, akkor inkább azon kéne munkálkodnia, hogy ezek megvalósuljanak. A Pötyi néni is tud politizálni, de csak azért, mert neki ez meg ez nem tetszik, és leköpi a képernyõt, nem fog semmi megváltozni. Nem várom, hogy változtasson. De ez szar, meg ez is szar, meg az emberek is szarok attitûdöt nem tartom helyesnek.
lemezek01 2008 aug. 08. - 14:02:56
(449/2570)
A nagyi csupán ötletekkel bombázta miközben õ fõzött,néha-néha nyujthatott neki egy kis segítséget is,de sztem a munka nagyréásze nóri kezét dícséri. A nagyapa viszont egy az egyben feldarabolta neki a halakat,amire nórika már biztosan képtelen lett volna.
Aranyos,kedves kis nõ,de valóban le kelltt volna vonni tõle ezekért legalább 2 pontot.
A hangulat sem volt most oly jó az asztal körül mint máskor
2/10
meszag 2008 aug. 08. - 13:26:24 2/10
(448/2570)
Szerintem se sokat foglalkozozott õ az ízekkel, gyanús.
offtopic
elisabet 2008 aug. 08. - 12:25:44
(447/2570)
Szia!! :)
A helyettesítésem a mai nappal.. szabin már voltam - sajnos -, de még MEGYEK!! Viszont vasárnap 10-re mennem kell közmeghallgatásra és bulival egybekötött akármire, ahol jkv-ek is.. hurrá...
Nóri "csókolom, csókolom, csókolom" - még az "alábeszélõ" is megjegyezte: csókolom motor, stb., haláli volt. De ugye abban igazam van, hogy nem õ fõzött??? Ill. sok segítséggel csinált csak vmit....
2/10
meszag 2008 aug. 08. - 11:10:06 2/10
(446/2570)
Szia!
Letelt a helyettesítésed, meg a szabi?
Nórikáról nekem az a véleményem, hogy egy mûbalhé, bár kedvesnek tûnt, de nagyon szirupos.
Jókat röhögtem azon, hogy végig csokolgatta a falut.
elisabet 2008 aug. 08. - 08:34:28
(445/2570)
Nóri menüje el volt találva, csak sztem inkább a nagyi fõzte, mint õ. Ha tök egyedül kellett volna megfõznie, biztosra veszem, hogy nem ilyen lett volna. Igaz, már másodszor láttam, hiszen ismétlések mennek. Ezért én vontam volna le pontot. De ez csak az én véleményem.
offtopic
nihilke 2008 aug. 08. - 00:53:07
(444/2570)
Igazad van. Szelektálni kell onnan is, de azért mégiscsak több értelmes mûsor akad rajtuk. Mondjuk én a gyilkosos meg a törvényszéki nyomozósost szeretem, na meg a túlélõsösöket:) Ezekben olyan nagyot tévedni nem lehet, és némi "okosság" is ragad az emberre:) sokat viszont, azért nem nézek, mert felkavar a téma, de nem szólhatok be és magamban dühöngeni nem jó:D...de ez off:)
1/10
offtopic
pozsizsuzsi 2008 aug. 08. - 00:41:49 1/10 Előzmény nihilke
(443/2570)
Az a nagyon sajnos, hogy az ismeretterjesztõ csatornák is (nálam: Specrtum, NGC) egyre több vásári bóvlival etetik a jónépeket, akik azt hiszik, hogy innen majd megvilágosodhatnak, és készpénznek veszik az olyan, merõ feltételezgetéseken "alapuló" "tudományt", mint mondjuk a Leplezetlen biblia, és társai...
Rika 2008 aug. 08. - 00:20:47
(442/2570)
Köszönöm a javítást, közben rájöttem a hibámra.
Mondjuk példát még nem mondtál.
nihilke 2008 aug. 07. - 21:46:11
(441/2570)
mondjuk ebbõl a szempontból, szerintem igen jók az ismeretterjesztõ csatornák, sok szorakoztató és tanulságos mûsor megy rajtuk;) de gondolom ezt már írták mások is...
lemezek01 2008 aug. 07. - 21:18:59
(440/2570)
A mai részeben sztem picit túl értékelték a szakácsot.
Sõt sztem csupa,csupa szeretetbõl,és jóindulatból születtek ilyen jó pontok. Igaz odatett magát a Nóri,és saját kézzel házilag csinálta még azt is amit amúgy boltban is megvehetett volna,plusz hát a halászlén is látszott nagyon korrektül meg van csinálva. Viszont ami tény hogy a halat nem egyedül,sõt egyálltalán mégcsak szinte bele sem szagolt a feldarabolásába,elõkészítésébe,és a nagyi is bombázta mindvégig jótanácsokkal a fõzés közben. Noés a hangulat sem volt azért most õnála annyire felfokozottan jó. Picit jobban leült a társaság mint szokott. No persze ez végülis nem Nori hibája,nodehát azért tény ami tény. Semmi sem volt százszázalékos ma. Amúgy talán most elõször örülök,hogy én nem ültem veleük ott az asztalnál,mivel nem lett volna pofám otthagyni a halászlevet amit utálok,és a túróstésztát amit szintén nyögvenyelõsen eszem csak meg. A madártejmeg gyakran hányingert eredményez nálam. :-)
Én erre a vacsorára mindössze 7 pontot adnék,adtam volna
Miki1900 2008 aug. 07. - 20:27:17
(439/2570)
ez a mûsor annyira szánalmas. íkúromboló színes vacak. meg a párja is a másik kereskedelmin.
Ferrer 2008 aug. 07. - 20:14:07
(438/2570)
Igen, azért ülsz le a gép elé, hogy flémeljél, mint egy hülyegyerek :)
lemezek01 2008 aug. 07. - 20:02:36
(437/2570)
Sztem nem függvénye ez a tevékenységi körökknek.
Értelmes ember is szeret kikapcsolva,csak a szórakozásra koncentrálni,hülyülni,csak úgy. Az már mániákus színtû volna ha egyesek csak abban szeretnének résztvenni mint szórakozás,ami egyben oktat is. Nem lehet így élni.
Rika 2008 aug. 07. - 19:44:45
(436/2570)
Mondj akár egy létezõ mûsort, amit egy átlag melós átlag IQ-val egy fárasztó nap után megnézne, szórakoztatná és még okulna is belõle.
Ha nincs, csinálj. És add le a tv-ben, de ne szídj semmit, míg nem tettél ellene.
moffancs 2008 aug. 07. - 19:29:54
(435/2570)
A hétfõi és keddi vacsoracsata nagyon szórakoztató volt és a Szõke András menüje jónak tûnt. A beszólásain jókat nevettem :) "Menj elõre, lehet van kutya."
A rakott krumpli mellõl én is hiányoltam a savanyúságot, az édesítõszeres para viszont idegesítõ. Ez a csapat jó.
lemezek01 2008 aug. 07. - 13:58:57 Előzmény Tilda36
(434/2570)
Egyetértek. Nagyon jót tett ez a kis mûsorhangulat váltás.
Nagyon vidám,ennivaló kis banda jött ezúttal össze
lemezek01 2008 aug. 07. - 12:41:30
(433/2570)
megdumáltuk :-)
elisabet 2008 aug. 07. - 08:25:22
(432/2570)
Ez jó volt - gratula!!! :)
lemezek01 2008 aug. 06. - 23:55:16
(431/2570)
Az én szüleim soha nem vették jónévan még kiskoromban sem ha a tv elõtt ültem,mégis megtettem,az egész napomat akcióval,horrorral,és egyéb bugyuta mûsorokkal töltöttem. Mégsem törtem még rá senki életére. Egyébként ezek szerint meglehetõsen elitt környéken nõhettem fel,mivel még senkinél nem tapasztaltam,hogy a szülû a gyereket direkt a tv elé ültette volna,sõt mindenhol szivesebben nézték ha csendben játszik a szobájában.
Na de ezen jól mondod ne vitázzunk,ez a topik amúgysem erre van. Érdekesség viiszont hogy mennyire más világban élünk. Mintha a bojgó is más volna. Bár nem gondolom hogy te marslakó lennél. Esetleg talán pesti. Ott más a levegõ :-)

Ja és még annyit,hogyha egyszer gyereked lesz azért ne tilts el tõle mindent amire vágyik,mégha az egy játékpuska is. Egy kisgyerek úgyis csak annyit fogna fel az egészbõl hogy az õ anyukája gonosz,és késõbb talán már majd átfogalmazódik benne ez a szó is a szigorúvá,de ez sem sokkal jobb. (sztem)