Téma: Vacsoracsata

tusi74 2008 márc. 05. - 20:15:44
(30/2570)
Az elõzõ 2 rész szerintem jó volt, de ez most durva volt. Véleményem szerint, nincs az a pénz, ami az emberi méltóságot übereli. Amit Benkõ házában mûveltek...Úgy kivágtam volna õket, mint macskát ...... Eleve a hálószobának tabunak kellene lenni. Sütõ Enikõtõl meg a hideg is kiráz.
Habcsók 2008 márc. 05. - 18:43:30
(29/2570)
Régóta nagyon kedves müsorom a VOX-on a Vacsoracsata német megfelelõje.Alig vártam, hogy itthon is legyen.
Borzasztóan csalódtam.Kultúrálatlanság, megalázások sorozata,hihetetlen primitivség , igénytelenség jellemzi.
Ezt a müsort a jó izlés, illedelmes viselkedés,emberi melegség kedvesség kéne , hogy átjárja, amibõl mindenki aki nézi okulni, tanulni, trükköket ellesni tudna.
Hát sajnos az idáig látott 3 adás után csak szégyenkezni tudok. Ez nem lehet igaz !!!!!!
mushi 2008 márc. 05. - 17:14:44
(28/2570)
A Sütõ Enikõ egy borzalmas nõ. Szörnyen ellenszenves, mindent kritizál és kényeskedik. Szörnyû..!
4/10
ShelbyBaby 2008 márc. 05. - 15:21:07 4/10
(27/2570)
Ha "Somika mamika" szerint Õ "profi" háziasszony, akkor nézze vissza az eddig lement 2 mûsort, és gondolkodjon kicsit! Van min!!!
szurikáta 2008 márc. 05. - 14:37:00
(26/2570)
Sütõ Enikõ egy sznob-ezért pontozta fel Somát. Benkõ meg azért, mert Sütõnek akart megfelelni (hogy miért , azt hadd ne írjam le). Reális pontot megint csak a modellfiú (Gyõzõ?) adott. Bár még õ sem húzta kemyénen a ceruzát. A kölcsíny nagyobb volt mint a tartalom-bár a terítékrõl meég ez sem mondható el.
Egy tanulság van csak: itasd le a vendégeidet jó alaposan, csinálj egy két hókusz pókuszt, ami divatos és keleti és nyert ügyed van, akár kutyakaját is feltálalhatsz...
Eddig magasan Bea a nyerõ még akkor is, ha a mosatlan eper és a robbantott csirke a pálinkagõztõl megszépült.
kika28 2008 márc. 05. - 02:13:41
(25/2570)
Akkor minek nézed?
10/10
fehernorbi 2008 márc. 04. - 18:20:54 10/10
(24/2570)
A tegnapi adás után kíváncsi vagyok, hogy mit produkálnak a többiek.Szerintem Soma vacsorája egy nagy nulla volt Bea asszonyhoz képest,csak a szája nagy, ehhez képest több pontot kapott.
Lehet, hogy Bea asszony nem a legintelligensebb ember a világon, viszont meglepõdtem Sütõ Enikõn. Hát nem tartom többre Bea asszonynál.
syrinx 2008 márc. 04. - 17:59:29
(23/2570)
Én személy szerint örülök, hogy van ilyen mûsor mindkét adón. A csiga-tévén még a csapból is a Gesztesi család folyik, uninteligens asszonykájával, miért pont ebbõl a mûsorból hiányozna!? A Hargitainak is ott a helye minden délutáni mûsorban, legalább a gyerekek is felismerik az összes playboy-tyúkot már messzirõl.
A retek-tévén is ugyanez a helyzet, hisz' itt van a drága Soma mama, a Bejja (aki legalább fõzni tud), a pucérkodó lant "mûvész", aki csak fikázgat, a finnyáskodó modell-mami, akit még a hideg is kiráz egy kis husika láttán. A modell fiúról csak annyit, hogy Õ a legkellemesebb tagja a csapatnak. Kíváncsi vagyok, mit produkál.
Theine 2008 márc. 04. - 16:56:25
(22/2570)
Nem tudom mért kötözködsz és a kedvesed sem vagyok. Én nem a promi-rõl beszéltem, hanem a hétköznap esti adásokról...egyébként nem tartozik rád, de rendszeresen nézem a mûsort, ott nincs egymás háta mögötti kibeszélés és nagy piálások sem. Úgyhogy ez nagyon gyenge utánzat.

Egyébként itt mindenki elmondhatja a véleményét mégha neked nem tetszik akkor is.
Jó lenne ha leszállnál rólam, mert ez a topic nem errõl szól... arról nem beszélve, hogy a topicgazda sem örülne neki!
kym 2008 márc. 04. - 16:07:33
(21/2570)
Kedvesem! ha ismernéd a külföldi adást, akkor tudnád, hogy ott is volt sztáros hét! és itt is úgy lesz, mint a Vox-on, hogy civilek a szereplõk, de van olyan hét, ahol a sztárok fõzöcskéznek. Az hogy a Kolosi mit mondott....nem tudom te hol hallottad ezt, hogy az RTL saját találmányú mûsora.Ezt a TV2 mondta. De ha tévednék linkelj be valamit, ahol megnézhetem, meghallgathatom a Kolosi szavait!
Theine 2008 márc. 04. - 15:38:45
(20/2570)
"És még egy: nem tudom miért nem értik meg sokan, hogyha egy csatorna megvásárolja a jogot arra, hogy õ is leforgassa azt a mûsort, ami már megy egy másik, külföldi csatornán, az nem lopás!Sokan sérelmezik ezt, de érdekes módon, a LÖM-nál ez nem volt probléma, holott az is "lopott" mûsor! "

Mondd csak te láttad a pénteki Fókuszban Kolosit nyilatkozni? Azt mondta, hogy a vacsoracsatát a retekklub találta ki és hogy ez a csatorna kreatívitását jelenti. Ez egy oltári hazugság! Az igazság az, hogy a német adóról koppintották!

Tévedésben vagy, mert ha a licencet megvásárolták volna, akkor egy az egyben kellett volna nekik is sugározni a mûsort civil szereplõkkel pontosan úgy, mint a LÖM-t.
szurikáta 2008 márc. 04. - 15:10:04
(19/2570)
Enikõnek valóban át kellene lapoznia az Ottlik illemtan könyvet. Soma meg egyszerûev tahó volt. És tök részeg. (Nem akarom szépíteni olyan kifejezésekkel, hogy kapatos, vagy illuminált) Szégyen. Talán egy valakinek volt gyerekszobája a mûsorban a modellfiúnak. Õ -várakozásom ellenére- úriemberként viselkedett.
1/10
Burma1000 2008 márc. 04. - 14:58:27 1/10
(18/2570)
Ezt a két ócska csatornát kéne megszüntetni.
Semmit nem érõ mûsoraival. Eljutottunk oda, hogy a Kisváros a legnézetebb mûsor, szegény három-csatornásoknál. Nem elég idióta Balázsok meg Mónikák, de még szakmai nullás, ripacs fõzömûsor egy ídõben?! Az összes vezetõjét KI KELL RÚGNI a két csatornáról!!!!
TV2 és az RTL Klub olyan, mint James Bond: dupla nullás.
Dantes 2008 márc. 04. - 13:35:25
(17/2570)
Az elsõ részbe néztem bele...de jó Bea asszony fõz...senkit sem akarok megbántani, de ebben mi a jó?!
zsuzsugastro 2008 márc. 04. - 11:16:22
(16/2570)
Ezek az emberek is csak egyszeru emberek. Az, hogy hogy viselkedtek Bea asszony házában, csak megmutatja a jellemuket, ami Soma esetében a látottak és hallottak után számomra kissé meglepo, és Eniko??!! Hát az egy kényes, unalmas és udvariatlan szereploje a musornak. Bea asszony ne szomorkodjon, szorítok neki. Fozni biztosan istenien tud! Nem okvetlen kell mindent megkritizálni ami az asztalra kerul, elvégre ízlések és pofonok .........Szép napot mindenkinek! Zsuzsa - Szlovákia.
kym 2008 márc. 04. - 10:48:12
(15/2570)
Szerintem jobbnak tûnik a Vacsoracsata, mint a tv2-s Hal a tortán! Nem csak a szereplõkre gondolok, hanem a mûsor szerkesztettségére, érdekesebb, pörgõsebb, viccesebb. Kíváncsian várom, hogy milyenek lesznek a "civilek".
És még egy: nem tudom miért nem értik meg sokan, hogyha egy csatorna megvásárolja a jogot arra, hogy õ is leforgassa azt a mûsort, ami már megy egy másik, külföldi csatornán, az nem lopás!Sokan sérelmezik ezt, de érdekes módon, a LÖM-nál ez nem volt probléma, holott az is "lopott" mûsor!
Theine 2008 márc. 04. - 10:25:24
(14/2570)
Igazad van ott van például a Paprika, Spektrum vagy a TV Gusto...
balbertimi 2008 márc. 04. - 09:17:35
(13/2570)
Ennek legalább a címe nem olyan undrító, mint a tv2-ének. Mellesleg egyiket sem nézem, mert ha mindenáron - hangsúlyozottan - JÓ fõzõs mûsort akarok nézni, a speciális csatornát választom.
tatar.eva 2008 márc. 03. - 21:58:15
(12/2570)
Elõször nem tudtam mire vélni, mit akarnak kihozni ebbõl a mûsorból, mert tényleg elég durván megmondták a véleményüket. Emiatt holnap is megnézem.
Theine 2008 márc. 03. - 20:56:41
(11/2570)
A VOX-on megy már évek óta.
Norbinak: Tényleg undorító volt, ahogy Sütõ Enikõ kotorászta az ételt...mi a francnak hívták meg a mûsorba? Ráadásulúgy affektál, de Benkõ D és Soma sem maradt annyira le tõle azokkal az idétlen dumákkal...