Téma: Vad szív

10/10
Milibindi 2011 aug. 12. - 21:26:20 10/10
(270/650)
Egyes nem képesek felfogni sajnos,hogy ez két külön feldolgozás két külöbözõ színésszel,akik eltérõ személyiségek. Persz, ahhoz már egy is ész kéne ,, hogy felfogják... hihetetlen,de így van oilyenek az emberek. Egyébként olvastam hogy Yanez Dionüszosz szerûvé próbálta tenni a karatert
10/10
Milibindi 2011 aug. 12. - 21:19:59 10/10
(269/650)
Ami igaz az igaz Yanez Colunga és Rios az "idõsebb" koruk ellenére mindig jóképû és sármos színészek, nekem bejönnek mint pasi :) Mondjuk Rios talán nincs annyira szerencsés helyzetben mint e két kollegája, míg Colunga és yanez ,ha szerepelnek egy soriban õk mindig a fõszereplõk , míg Rios már kevésbé, ugye a Vad szívben sem volt túl nagy szerepe , a Maria del Carmenben ugyanilyen kaliberû szerepe volt , a Szerelem diadalában már koolyabb szerpe van,de ott is "csak" az apa. Levy valóban nem néz i jól ezzel a külsõvel,de nem hiszem,hogy ez derékbatörné a karrierjét, parókát is adhatnak rá vagy manapság van már haj beültatés is
Dina1987 2011 aug. 12. - 21:18:41
(268/650)
Igen azért nem is szerettem a youtube alatt olvasgatni a komikat mert nem a soriról beszélgettek hanem Eduardot dicsõítették és hasonlítgatták össze a mostanival. Ami persze hatalmas nagy baromság, de hát na a fanatikusoknak megmagyarázni valamit...
Aribeth 2011 aug. 12. - 21:17:03
(267/650)
Jajj ne, ha csak eszembe jutnak, kiver a víz. :) Ha szegény Palomo nem hal meg, hanem végigmegy a telenovella-színészek rögös útján (további sikerekkel, bukásokkal és rossz döntésekkel), akkor talán jobb lenne a helyzet, de így bekerült a szent tehén kategóriába, a rajongói pedig a spanyol inkvizíció lelkesedésével üldözik az új CS-t.
Dina1987 2011 aug. 12. - 21:11:35
(266/650)
Jaaaaaaaaaaaaaaaj sííííííííí ezek akkora nagy kedvenc részeim amik most mennek. Locastól, Renatontostól. ALig várom hogy Renato hajóra szálljon és jediket megszégyenítve kardozzon egymagába a hajón, hogy venganzaaaaaa!
Dina1987 2011 aug. 12. - 21:09:33
(265/650)
Egyes rajongók tényleg a külön állatfaj kategóriába tartoznak. Emlékszem cs-kor is a sok Eduardo Palomos! ajajajajajaj
10/10
Milibindi 2011 aug. 12. - 21:08:42 10/10
(264/650)
Igazad van Noel is egy szeretni való karakter õt ki is hagytam.
mateban 2011 aug. 12. - 21:08:06
(263/650)
Nem hinném hogy William Levynek is sok van hátra, aki látta a legújabb kinézetét, simán észrevehette hogy mennyire kopaszodik. Colunga és Yanez is jól tartja magát és nem látni rajtuk hogy 45 év felett vannak. Ráadásul a nevükkel jelzett telenovelláknak sikerük is van, az emberek jobban megnézik azt, mint ha egy kevésbé ismert figura alakítaná...
10/10
Milibindi 2011 aug. 12. - 21:05:05 10/10
(262/650)
Ezek szerint a szavazóknál a "színvonal " megvolt. Ezt valahogy sosem tudtam megérteni,hogy azért ,mert vki az x színész kedveli a másik y színész szidni kell. Igaz pl a Megasztárt se az nyerte meg feltétlen aki a legtehetségesebb , hanem akire többen szavaztak ( itt még ráadásul pénzért ).
Aribeth 2011 aug. 12. - 21:02:18
(261/650)
Anyáááám. :DDD Meggyõzõdésem, hogy a netfüggõ telenovella-nézõk fele õrült, az univisionön is olyan hisztiket tudnak levágni, hogy a hajam égnek áll tõlük.
Aribeth 2011 aug. 12. - 20:56:38 Előzmény Milibindi
(260/650)
Semmi gond. :) Ha látnád, mi mindent olvastam már félre... a legjobb az, amikor belelendülök, és írok valamire egy kétoldalas választ, majd elküldés után az eredeti üzenetet újraolvasva rájövök, hogy "baaaaasssszus, hisz ez az ember teljesen másról beszélt!"

A CS-bõl gyakorlatilag mindenkit kedvelek ilyen-olyan okból, persze ez nem akadályoz meg abban, hogy ócsároljam õket. :) A nyilvánvaló Juan- és Regina-rajongáson túl nagyon csípem még Remigiót, a doktort és Noelt, ha õk szerepelnek, akkor nem szoktam pörgetni. A mostanában leadott részekben szerettem meg úgy igazán Brankót és Gabrielt, továbbá a Montes de Locák most a legfantasztikusabbak - egyszerre kell megküzdeniük a már régóta forrongó problémákkal és Renato hirtelen személyiségváltozásával.
Dina1987 2011 aug. 12. - 20:52:13
(259/650)
Oh nagyon! Én jókat szoktam röhhögni, mert persze az Helenasok nem szólnak vissza, Helena által úgy vagyunk nevelve hogy nem reagálunk. Õ azt mondja hogy Õ maga sem fogalkozik vele szóval hagyjuk figyelmen kívül. Na de azért mikor már olyanokat írnak hogy Rojo így agyon van mûtve, meg úgy agyon van mûtve meg tehetségtelen és nem érdemel semmit...miért a színésznõt kell pocskondiázni? Ezt sosem értettem. Volt amelyik már olyanokat írt hogy még a haja sem eredeti. Bírom az ilyen elmebetegeket akik saját magukat teszik nevetségessé csak hogy a saját kedvencüket védik. És miért? A semmiért! Hiszen egyikõjük se szorul rá. Jó persze néha én magam sem bírom megállni hogy ne szóljak vissza, de olyankor elveszik az emberben az okos enged szamár szenved jó öreg mondás.
10/10
Milibindi 2011 aug. 12. - 20:48:18 10/10
(258/650)
Igen nézem mindkettõt mivel sajnos anyám csak az alapcsomagot fizeti elõ kénytelen vagyok neten keresztül nézni õket, sokszor fázis késéssel sajnos. A szerelem diadalából kedvenceim Marichuy ( vagyis inkább Maria) , Nati ( bár néha kicsit eltúlzott az erkölcsössége vagy minek nevezzem) , Osvaldot és Victoriát is bírom meg Cruzt. Bernardától meg iráz a hideg is Fer meg sokszor idegesítõ tud lenni kicsit unalmas már ez a " te idióta". Vad szívbõl Reginát bírom ( néha sok a szentfazéksága de ak szentfazék az mondjuk kb. ilyen mint õ) Aimee-t is bírom annak ellenére ,hogy egy igazi sz... keverõgép, Juant is csípem , Renatot is bírtam eddig ,de ez nagyon nem tetszik,hogy egy kedves jó lelkû fiúból egyszer csak átmegy negatívba.Miranda dotor is szimpatius szereplõ szerintem meg Lulu is ( bár azt a " mesterséget" amit õ ûz eléggé elitélendõnek tartom,de egy kedves lány a szerepe szerint.) Colibri is aranyos. Neked kik a kedvenceid?
Aribeth 2011 aug. 12. - 20:40:55
(257/650)
Jaja, néha látom a rajongói oldalakon, hogy "gyerekek, új lista van az antena3-on, mindenki rohanjon, és szavazzon XYZ-re!". :) Egyik nap az egyik színész tábora kattintgat véreres szemekkel, másnap a másiké, és eszerint változik az eredmény. Csak annyit bizonyít, hogy kinek vannak igazán elszánt és ráérõ rajongói.
Nem is tudtam, hogy Ruffo-Rojo téren ekkora háború dúl! Ez izgalmasabbnak tûnik, mint a jó öreg Lucero-bármely más színésznõ témakör (na, ott is gyilkos csaták folynak). :D
Aribeth 2011 aug. 12. - 20:37:06
(256/650)
"egyese szerint Agelique Boyer lesöpörte Aracelyt karakterével"

Á, ez csak a rizsa. :) Nagyon sok ember véleményét olvastam a sorozatról, többek között amerikai telenovellás oldalakon, a youtube-on és a sorozat hivatalos mexikói honlapján. Volt közöttük olyan, aki azért nézte, hogy legyen min röhögni/fröcsögni, mások azért, mert szerették, de annyi közös volt bennük, hogy a hozzászólók jó nyolcvanöt százaléka kockásra unta a fejét a kibõvített, túlburjánzó Jimena-szálon. A nézettség pedig mikortól kapott igazán életre? Amikor Juan és Regina végre összeházasodtak.

Ami a színészi játék minõségét illeti, én nem látok nagy különbséget a két színésznõ között, Angelique javára szól, hogy a játéka természetesebb és visszafogottabb volt, Aracelynek viszont sikerült úgy elõadnia az ikreket, hogy elhittem, hogy két különbözõ személyt látok a képernyõn. (Érdekes, hogy amikor Aracely volt annyi idõs, mint Angelique, õt is ugyanilyen ígéretes tehetségesnek tartották, csak aztán inkább az éneklést-nyekergést, a bájgúnár Luis Miguelt és a celeblétet választotta. Sajnos. Bár legalább született két fia.)
Dina1987 2011 aug. 12. - 20:31:39 Előzmény Milibindi
(255/650)
Ez a szavazás nem éppen mérvadó mert a rajongók szavaznak. Amíg egymásnak feszült az Helena Rojo kontra Victoria Ruffó rajongó gárda addig hol Helena hol Victoria volt az elsõ helyen. Szóval csak ilyen szemmel nézzétek ezt a listát. Ennél a szavazásnál egy darabig kommentelni sem lehetett mert a Vic Ruffósok már nem is a rajongókat hanem magát Helenat szídták és ezért le lett zárva a kommentelés. Az ilyen netes szavazásokat tényleg nem kell komolyan venni. Attól függ kinek mennyi rajongója van és mennyire ér rá szavazgatni.
Aribeth 2011 aug. 12. - 19:52:36
(254/650)
Szerintem Levy gyenge színész, aki elsõsorban a csinos pofijának köszönheti a sikereit. Igaz, Brad Pitt is így kezdte, de õ hamar bebizonyította, hogy több is van benne az izmos testnél és a széles mosolynál. Levy csak akkor tud elfogadhatóan játszani, ha egy nagyon határozott, nagyon tehetséges rendezõ mimikáról mimikára megmagyarázza neki, hogy mit kell tennie az adott jelenetben (Kettõs játszma). No, nem azt mondom, hogy Colunga, Yanez és Ríos Oscar-esélyes színészistenek lennének, távol vannak ám ettõl a szinttõl, fõleg az érdemein felül agyonajnározott Colunga, de azért Levynél jóval többre képesek.
Azzal mondjuk egyetértek, hogy az irigység is szól belõlük, hisz mindhárom színész nagy egóval rendelkezik (mondjuk van is mire), és felettébb kényesek a már elért pozíciójukra... röviden nem szeretik a konkurenciát.

Azzal is egyetértek, hogy az említett három pasas már túlkorosak a fiatal szerepekhez, a gond csak az, hogy nem sok jó középkorú karakter van a telenovellákban. Hülyék lennének átnyergelni a gagyibb mellékszerepekre, amíg a producerek egymással versengve adják nekik a fiatalabb karaktereket, plusz a közönség is kíváncsi rájuk. (Lásd, Yanez elõzõ sorozata, a Fuego en la sangre az elmúlt évtized legnagyobb sikere volt, pedig abban is valami 26 éves kölyköt játszott negyvenhét évesen, és szerintem olyan elbizakodottak voltak, hogy eszükbe sem jutott, hogy a Vad szívvel pofára eshetnek. Persze ez már messzirõl ordított, de úgy tûnik, ez csak a külsõsöknek volt egyértelmû.) Jóval alacsonyabb az ilyen szerepek presztízse, és nem mellesleg kevesebbet is hoznak a konyhára.

"A tehetség magába nem sokat ér,ha valaki nem kap lehetõséget."

Ezzel is mélységesen egyetértek, sajnos a Televisánál válság van fõhõs-téren, nagyon kevés a tehetséges, karizmatikus és eladható színész, akiket bevethetnének az olyan sorozatokban, mint a Vad szív. Nem fordítottak kellõ figyelmet az új színészgeneráció kinevelésére és megtartására, és aki jó, az is csak mellékszerepekben tengõdik.

Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy Levyre vonatkozna ez a szabály. Ez a fiú rengeteg lehetõséget kapott ahhoz képest, hogy még csak harminc éves, és alig öt éve kezdett színészkedni: 2006-ban kezdte az ipart, és azóta már három fõszerepe volt. Hát, eddig csak azt sikerült bebizonyítania, hogy olyan középszerû, mint a fél Twilight-gárda. Nem sajnálom tõle a sikereit, aranyos volt a sorozataiban, nagyon jóképû (a Lopez-klip láttán mindig megindul a nyálelválasztásom), a Kettõs játszmában még aránylag jó is volt, de ha õ a mexikói telenovellaipar nagy reménysége, akkor bizony nagy szarban vagyunk. Akkor már inkább Zepeda.
sorozatkedvelõ 2011 aug. 12. - 19:38:10
(253/650)
A kérdés nem is kellett volna,mivel írtad,hogy nézed.
Kik a kedvenc szereplõid?
Ha van kedved beszélgessünk a sorozatokról.
sorozatkedvelõ 2011 aug. 12. - 19:25:47
(252/650)
off. Mind a 2 sorozatot nézem A szerelem diadalát a PRIZMA tv-n, A vad szív-et a Zone Romantica Tv-n.Nagyon szeretek elõre nézni részeket,de most türtõztetem magam,mert sajnos akkor éjjel nappal azt nézem,pedig nem tudok spanyolul.Most nagyon türelmes vagyok,míg meg nem unom a Prizma szerencsétlenkedését a 20 perces új részekkel.
Te nézed ezeket a sorozatokat? off.
10/10
Milibindi 2011 aug. 12. - 19:18:18 10/10
(251/650)
Egyábént Rios is kritizálta Levy tehetségét? Róla még nem olvastam ilyet. Mondjuk furább is lenne szerintem az õ kritikája mert a Szerelem diadalában apa fiát játszanak.. Ez a másik sori amit nézek most, ha érdekel és nincs Prizma tv-te otthon ezt is tudod nézni az online-sorozatk.hu ról. 85 rész van feltöltve eddig ami kb 42 nek felel meg, de ha olyan szerencsés vagy ,hogy tudsz spanyolul úgy is fel van töltve asszem a 100 ig teljes részekkel. Szerintem a Vad szív sokkal jobb sori ,persze ez csak az én személyes véleményem, de ez Téged ne befolyásoljon. Igaz elve idegesítõ a tény ,hogy a fõszereplõket átkeresztelték Mariárólés maxról Marichuyra és Juan Miguelre.