Téma: Vad szív

Dina1987 2012 szept. 17. - 16:55:33
(610/650)
Az a rajtakapás mindent visz haha René Casado a mutogatás és színpadias játék legkedvesebb tagja. Lea pedig jól nyomja a pizsiben szenvedek egész nap állapotot. Fog õ még viccesebb szintre is eljutni. Ez a család úgy ahogy van imádnivaló káosz.
Dina1987 2012 szept. 17. - 16:54:10
(609/650)
dehoooooogy kap ilyen fiatal szervezet???? hahahahah Ez nem az a sorozat! Ez kérlek kabaré földje szóval Rodi megmarad. De imádtam azt a döbbent fejét ahogy felismeri. A reakcióját nem tudom fogod-e nézni de ha igen akkor nem mondom el és majd meglátod. :D
napraforgó 2012 szept. 17. - 13:21:50
(608/650)
Casper egészségének megártott a föld alatti kazamatákban töltött pár évtized, vért köhög. Sebaj, boldogan fog meghalni. Elõtte még elmegy a Montes de Oca házhoz. Clemencia aggódik, jajj, nehogy fölismerjenek! Ugyan ki ismerné föl 3-4 évtized múltán? Akkor fiatal lány volt, most elnyûtt öregasszony. És lõn! Jön Rodi és fölismeri. Szívéhez kap és ájuldozik. Amilyen pechünk van, nem fog szívrohamotkapni...
napraforgó 2012 szept. 17. - 12:54:19
(607/650)
Huhh! Noel ágyban kapja a feleségét Rodrigoval! És még azok ketten papolnak neki a becsületrõl, amit Noel megszegett...
Lea hamar megbocsátott az öregnek...

Noel összepakol és távozik. Velemegy a dadus is. Lea ad egy pofont a cselédnek, aki nem szûkmarkú, duplán adja vissza.

Juan de Dios, illetve del Diablo - tetszés szerint - a tárgyalás után nyilván elrohant a borbélyhoz, mert levágatta a hosszú loboncát. Maria del Casper tudata egészen kitisztult, már mindenre emlékszik.
napraforgó 2012 szept. 14. - 14:32:56
(606/650)
Én sajnos csak a második részre futottam be, és akkor is csak fél füllel "néztem". Juant felmentette az esküdtszék - igaz, az se volt világos, hogy mi mindennel vádolták. És egy kalap alatt Renato örökségének a felét is neki ítélték. Ja és ez már jogerõs.
Ebben csak az alábbiak nem voltak világosak:

1. Mit örökölt Renato és kitõl, mikor? Merthogy apja-anyja él, tõlük biztos nem.
(Talán valami örökség a nagyszülõktõl? Mert az anyai nagyszülei azonosak Juannak és Ranatonak)
2. Ha büntetõ pert folytattak Juan ellen, miféle alapon döntöttek az öröksége tárgyában, amit polgári keresettel lehetett volna kérni, természetesen polgári perben, amely független a büntetõ ügytõl. Büntetõ ügyben polgári jogi igényt csak kívételesen lehet érvényesíteni. (pl. a vádlott megveri és kirabolja a sértettet, akinek lehetõsége van a gyógykezelése költségeinek, tönkretett ruházata árát követelni a vádlottól. Bár ezeket kérheti külön perben is.)
- a) Nem hallottam, hogy Juan kért volna bármi ilyesmit (örökség) a bíróságtól,
- b) ha kért is, azt külön perben kellett volna tárgyalni.
3. Olyan nincs, hogy az elsõfokú tárgyaláson hozott ítélet rögtön jogerõs lenne. Évszázadok óta fontos jogintézmény a fellebbezés lehetõsége, így a másodfok nem zárható ki.
v_zsuzsi 2012 szept. 14. - 12:55:12 Előzmény Dina1987
(605/650)
Dupla részek mennek, így a tárgyalásnak szerintem már ma vége lesz. :))
Dina1987 2012 szept. 13. - 14:45:18 Előzmény napraforgó
(604/650)
Noel beszéde...csoda hogy nem dobálták meg az uncsizok az elsõ sorból popcornal hogy héééj színitanodás kisiparos ma nincs elõadás üljél vissza a helyedre. Dõlök Casados minden egyes eltúlzott mozgáskultúráján. Haláli!
Dina1987 2012 szept. 13. - 14:43:31 Előzmény napraforgó
(603/650)
Áááá Rodrigo jött nyalizni és mikor körbe simizte, puszi puszi Leám így szeretlek úgy szeretlek megbocsátott neki...khm elméletileg...haha na de majd kiderül hogy nem minden az aminek látszik. :D
Dina1987 2012 szept. 13. - 14:41:43 Előzmény napraforgó
(602/650)
jaj a tárgyalásos részek unalom a köbön és mentek vagy egy hétig asszem ezek a részek.

A tárgyalásos részek ahol az unalom a tetõfokára hág.
Bírom ezt a ki kinek az oldalán áll ültetést. A két tábor simán dobálhatná a másik oldalt, és versengve fújolhatnak, ha olyan részhez érnek. Lea egyik oldalán a fiatal kiskamasz Rodi a másik oldalán a pici fia kapott helyet és most várakoznak. A tárgyalás kezdéseként következhet a szemek játéka, na meg Helenának pluszba a szokásos színészi repertoáron belüli pofavágás sorozata. Elsõ felhördülés Juan neve. Mert ez a drága Sandokan szépen és büszkén tagolja, hogy õt márpedig Juan del Diablonak hívják! A nép hördül, Lea pofákat vág…remek! Simán hátra szólhatna nekik, hogy kussoljatok! Én a nagy babonás megszoktam, hogy diablo szóval ti is lépjetek túl rajta és haladjunk! Jaj és micsoda csata van itt. Lea szinte már elõkap egy adag pattogatott kukoricát, mert úgy tûnik itt nem szükséges a jogi végzettség vagy lehet hogy Renato ráérõ szabadidejében kiképezte magát....mindenesetre õ az ügyész vagy valami ahhoz hasonló. Na lenne egy tippem, hogy akkor ki lesz a hõs védelmezõ Juan oldaláról! Renato amennyire csak lehet eláztatja Juant, mire hátul valami halász csürhe elkezd fújolni. Gyerekek én a helyetekbe csendben maradnék, mert Renatitonak, van egy nagy vehemenciával megáldott anyukája, aki nem igazán szereti, ha a kicsi fiát akár szóval is bántják. Ezek után Renato leül, Juan védekezik...én meg unom...de Leáék sem vágnak sokkal élénkebb arcot. De most ez így király egy tárgyalás...egyik vádol a másik cáfol és vissza-verza, ha így haladnak jövõ héten is itt fognak ülni. Na kövi tanú Rodrigó! Fel is áll ez a fiatal szervezet és fordul minden irányba, hogy igen én vagyok a Rodi, lehet megnézni. Minek mutogatja magát? Lea mindjárt lábon rúgja, hogy haladjál már kifele tanúskodni, mert marha kényelmetlen ez a szék. Rodrigó sincs végül is eltelve magától...ahogy leült a kihallgató székre simán rákönyökölt a bíró asztalára. Ej de lazák vagyunk! Mikor végzett megköszöni, hogy meghallgatták és megy a helyére. Ott nekiáll ölelkezni Rentoval, szinte várnám, hogy megkérdezze na jót mondtam…jót mondtam? Majd már döntést is akarnának hozni amikor felpattan Regina, hogy õt, aki Juan neje még meg sem kérdezték.
Aztán befutott Aimee is, a Montes de Oca család büszkesége és Renatito épp készült nekiugrani, hogy mi a jó fenét keres a neje itt, amikor Lea és két hõse ( Rodi és Noel, ha nem lenne egyértelmû ) egy ilyen hármas felállásban, mint a Charlie angyalai, megálltak az ajtóban. Ennyi elég ahhoz, hogy Renato visszavonult fújjon fenyítésügyileg és engedje, hogy Aimee itt maradjon a tárgyalásra. Elkezdõdik a tárgyalás és úgy tûnik Juan valami igazság kikiabálása szérumot ivott a szünet alatt, mert egyenként nekiugrik Veracruz legnemesebb és legszentebb családjának. Kezdi Rodrigóval, hogy szerinte ez a fiatal szervezet szerelemes volt az anyjába és emiatt záratta dutyiba az apját és végezni akart velük...stb...Minden igaz amit ugye Juan elmond, viszont Rodi azért pattangat rendesen fölfele ültébõl mint a nikkel bolha, hogy na most már aztán elég legyen a rágalmazásból. Juan be is fejezi és rátér senora Leonarda Montes de Ocara. Ej már, kezdésként nagyon szépen meglett Lea szólítva, majd õ is kapja a fekete levest, hogy kirakattata Juant az esõbe és ez bûn és ezzel egy gyilkos lesz belõle....na itt már Lea felpattan Rodi mellé, hogy ez hazugság! Juan, ha már így benne van a gyilkost kiáltokban folytatja. A Montes de Oca család tele van gyilkosokkal. Még kérdést is intéz a zúgolódó csürhének: Ki a gyilkos õ vagy Ocáék? Hááát amondó vagyok, hogy kérjünk telefonos segítséget. Lea eddig bírta a család szidalmazását, mert most kapaszkodik, majd hirtelen leül és már dõl Renato vállába bele. Persze csak fél ájulás, de már rohan az eddig Noelék oldalán álló orvos oda. A bíró rögtön szünetet rendel el és közli, hogy Leat kísérjék csak az õ irodájába. Most azért mert elszédült? Ne vicceljenek már velem, hogy a bírót ez így érdekli. Bezzeg ha Rodi ájul el…azt meg is taposhatták volna a kutyát nem érdekelné. Szünet meg fõleg nem lenne miatta. Bezzeg ha Lea ájul...mindjárt az összes pasi legyezni kezdi. Majd Renato és Rodi szépen kivezeti, de megy azért az orvos , a bíró és természetesen Noel is a kis csapattal. Szóval Lea ki van vezetve és a bíró irodájában le van ültetve. Kap egy pohár vizet...enni adjatok neki könyörgöm, hát tutira az éhségtõl dõlt el. De kaja nincs csak a sima víz és a bírótól a kérdés: Hogy érzi magát Lea? Jó hogy nem már azt kérdezi rá ér-e este vagy ilyenek! Mit érdekli? Nem õ a vádlott, tanúként már tegnap tanúskodott...tehát köze nincs az állapotához. Haza kéne szépen engedni és kész! Lea válaszol két korty között, hogy már jobban van. Kicsi fia azért aggódva simogatja a kezét és Rodi arcán is látok némi-nemû érdeklõdést. Aztán kérdezi a bíró, hogy Lea akar-e itt még egy kicsit pihenni? Basszus és most mi van ha azt mondja, aha persze? Itt ül vele a teljes férfigárda órákig? Az nagyon szép lesz! De persze ilyen sincs, mert Lea bátor asszony és nem akar semmirõl sem lemaradni. Lehet amúgy ez egy mis manipula csel volt. Unta már az ülést, meg hogy nem történik semmi, a popcorn is elfogyott, meg nem vele foglalkoznak az emberek, hát gondolta visz egy kis életet ebbe a dögunalomba. Ezzel egy órára kb megvolt a testmozgás, de most akkor mi lesz ha megint elunják magukat? Sorsot húznak ki ájuljon el legközelebb?

Tényleg eleve abszurd hogy Renato hogy kerül oda mint ügyész...oké hogy esetleg tanult...bár azt sem értem hogy mikor...na de könyörgöm ez hol elfogulatlan tárgyalás ha az ügyvész az ügyvéd minden részvevõ családtag vagy valamilyen kapcsolat fûzi a családhoz?
napraforgó 2012 szept. 13. - 14:17:23
(601/650)
Nem figyeltem, hogy mi volt a levélben, de miért is volt az annyira fontos, hogy odaadják neki, ha most meg személyesen is beszél Juannal?
Miért nem Regina beszélget a férjével? És Renatót miért nem érdekli, hogy Ayime a vádlottal, a szeretõjével trafikál?
Mekk mester meg egy újabb mesterséggel vallott kudarcot.

Ha nem lenne annyira röhejes, hát sírnék ettõl a sorozattól.
Teresát nem nézek, meg Marichuyt se, nekem már az árva angyal is megártott - na már ameddig követgettem.
A hülye pszichiáter, aki szabadidejében csavargó lányokat erõszakolgat meg. Bár miközben külföldön is híres, nem veszi észre, hogy a neje átb*ssza, de rendesen, amnéziát színlelve. Aztán ez a zseni egy pszichopata dadust szerzõdtet a lánya mellé. Aztán meg átmegy zseniális szülészbe, de a szemsebészet sem áll távol tõle. A hajam égnek állt tõle, meg az egész ostoba bagázstól.
v_zsuzsi 2012 szept. 13. - 13:48:33
(600/650)
A kis vöröske Aimee is hogy nyomul tárgyalás közben, levelet is juttat be. :D
napraforgó 2012 szept. 13. - 12:49:49
(599/650)
Csúcspont, drámai zenei aláfestéssel:

Reni kéri a bíróságot, hogy ítélje el ezt az embert minden elkövetett bûnéért, hogy elrettensen mindenkit a bûnözéstõl, õt magát meg óvja meg minden rossztól. Na ettõl aztán okosabb lettem! Milyen bûnök? milyen bizonyítékok? Errõl egy árva hang se!

Bíró: A szó a vádlotté! Na erre fölpattan Noel és szpícset tart az igazságosságról, Juan sanyarú gyermekkoráról és a megbocsátásról, amelyet megérdemel.

Reni: Ez az ember elvette tõlem a feleségemet! (mióta tartozik a házasságtörés bíróság elé???)
A bíró erre szünetet rendel el, mire a tárgyalóterem összeverekedik. Tiszta Rejtõ Jenõ!

Jajj, ki találta ki ezt a sok marhaságot?
napraforgó 2012 szept. 13. - 12:35:07
(598/650)
Elnézgelem Regina ruhatárát. Már korábban is elég fura volt a bidres-bodros, fodros turnûrös selyemruhákkal, a hatalmas loknis parókájával, meg a kalapjaival.
Na de most, mióta kalózkapitányné lett! Eljött otthonról egyszál apácaruhában, de azóta nagyon megváltozott a viselete. Volt már rajta piros fûzõ fehér szoknyával és a fején piros, meg fehér lepel, valami leszorítóval, vagy díszes csingi-lingivel(?), nem nagyon néztem meg. Másnap pink fûzõ volt rajta, a fején meg pink lepel. Akkor kezdem el felfigyelni az új öltözködési stílusára, amikor legközelebb türkízkék volt rajta. Aztán fekete fûzõ neonzöld lepedõvel a fején. Ez volt tegnap a bírósági fellépõ ruhája, de ma már kanárisárgában van! (hány szín van még a színskálán?)
Juanról meg olyan hülye kérdéseket tesznek fel, hogy meg akart-e szökni az õrhajóról, amely szörnyû (!) viharba keveredett, a parancsnoka megsérült és képtelen volt irányítani a hajót. Na erre kiengedték a bekaclizott Juant, aki nyilván megmentette a hajót. Hol az a hülye kapitány, aki vízbe veti magát szökési céllal, mikor szörnyû vihar tombol??? Fõleg, ha ért a hajó kormányzásához??? És tényleg, nem hagyta cserben a saját legénységét, meg az õrhajóét sem! (pedig vízbe is fulladhatott volna szökési céllal)

Aztán ott van Mekk mester is, itt ugyan Philipnek hívják, aki sorra próbálja ki a mesterségeket. De sajna, õ csak a bordélyházi hoppmesterséghez ért, de arra itt kicsi a kereslet.

Lea fején meg egy sárga bokréta van. Úgy tûnik ez a megfelelõ viselet élemedett hölgyeknek bírósági tárgyalás alkalmából. (mellesleg ma már nagyon jóban van Rodival újra - na eddig tartott az öri-hari)

Jajj és még mindig nem tudom, hogy mirõl is szól ez a tárgyalás - valahogy mindenki csak félrebeszél!
napraforgó 2012 szept. 12. - 06:38:19
(597/650)
Nem tudom, hogy ez a Remigio - illetõleg a színész, aki játsza, tulajdonképp hány éves, de a közeli képek alapján én inkább olyan korúnak saccolom, aki az unokái születésének kellene örvendjen, nem fiatal lányok után kellene epekednie, mint egy kamasz szerelmesnek. Mindenesetre nem áll jól neki a felbolydult lelkû megcsalt férfi szerepe, aki megy és megéteti magát a cápákkal.

Úgy egyálalán baromi túlkoros a társulat, Juan, aki hol Dios, hol Diablo, úgy 50, bár kétségtelenül jól néz ki és impozáns testalkata van, a szívszerelme dupla szerepben a harmincas évei közepén, anyós pajtás (Lea) erõs hatvanas, szinte 70, és úgy általban szinte mindenki 10-20-szal több, mint a szerepe.
Egyedül talán Jimena és Gabriel tartoznak a fiatalok közé, de nagyon látszik, hogy min. egy fél generációval fiatalabbak a fõhõsöknél.

Mellesleg hová tûnt Arcadio? Na az is egy meglehetõsen öregecske figura, de az is idõnként nõket üldözött elég röhejes módon.
Maria del Casper viszont kezd magához térni, most, hogy lejerült róla a gyászfátyol. Jó hatással van rá a tengerparti kunyhó és a friss tengeri levegõ, már kezd is visszatérni az esze.
Dina1987 2012 szept. 11. - 16:54:25 Előzmény napraforgó
(596/650)
azon a cápás jelenetem emlékszem hogy halálra röhögtem magamat....a walt disneyt megszégyenítõ képi effektekrõl már nem is beszélve, Tényleg csak egy kis John Williams féle klasszikus cápa zene hiányzott volna és az ember kap az újságért hogy jézus valaki elkapcsolt miközben én sorit néztem?
napraforgó 2012 szept. 11. - 13:56:36
(595/650)
Jajj, de bírom! Remigio a kaszínóba megy talpig kinyalva és rájön, hogy szeretve tisztelt menyasszonya, Malu tulajdonképpen Lulu és férfiak szórakoztatásával keresi meg a mindennapi betevõt.
Remigio sopánkodik egy sort, vádolja a barátnõjét: Miért tetted ezt velem, mert én csak egy szegény napszámos vagyok???! - Jól megy a mexikói napszámosoknak, esténként frakkban járnak az úri kaszinóba szórakázni.
(Egyébként ez egy olyan kaszinó, ahová a férfiak a lelküket ápoltatni jönnek, mert még senkit sem láttam az örömlányok kegyeit élvezve.)

No Remigio nagyon megdöbben és elrohan megöngyilkolni magát. Elõbb azonban gondosan leveti a frakkját, amelyet a felkutatására induló baráti társaság meg is talál. Aztán megy és vízbeõli magát (Mi van?? a halászok nem tudnak úszni??) De sebaj, jön egy cápa és kiharap egy darabot öngyilkosjelöltünkbõl.

A baráti sereg, akik egy csónakban ülve megpróbálják kimenteni az elkeseredett szerelmest, mikor mepillantják a cápát, rögtön leállnak az evezéssel, hogy semmi se zavarja õket a sopánkodásban.

Na, ma kb. ennyit tudtam megnézni, aztán elveszítettem a türelmem és a humorérzékemet.
v_zsuzsi 2012 szept. 11. - 13:40:07 Előzmény Dina1987
(594/650)
Köszi, erre a képre gondoltam. :))
Dina1987 2012 szept. 08. - 20:07:56 Előzmény v_zsuzsi
(593/650)
Hát Lea ma egy újabb féltékenységi szintre lépett. Mégpedig a Rodi szeretõje lelõve a legjobb szintre. Ráadásul profi hullaeltakarító brigád is lettek ezek ketten, szóval ha befuccsolna a cukornád termesztés nem is kell másik munkát keresni. Lehet ezt vállalkozásba nyomni. Volt itt Helena Rojo féle fegyver tánc, hulla lobálás, vérsikálás, na meg utállak rodizás a köbön! Több kérdés is felmerül bennem, de majd közben...
Szóval Lea ugye rányitott Rodira és a ribancra a kufirc kellõs közepén, de mikor most elkezdõdött a jelenet Rodi már a köntöst kötötte meg magán. Laikusként kérdezném, hogy most ez a fiatal szervezet kiszállt pucéran az ágyból és a feldühödött Leonarda ezt karba tett kézzel nyugisan végignézte? Marha hihetõ! Majd Rodi egybõl védekezni kezd, hogy Leonarda félreérti a helyzetet! Aham ja persze...ágyban fekszik egy ribanccal, ezt tényleg másképp is lehet látni. Mondja is Lea, hogy még õ nem értené az igazságot? Lendületet vesz és egy taslit elhelyez a ribi arcán. Nem tudom valaki számolja-e de Lea által kiosztott pofonokban 25-nél tartunk. Szóval tasli, majd szinte ráugrik a kiscsajra és szídja, mint a bokrot. Rodi lassított felvételként odasprintel, elrángatja onnan Leát és kéri nyugodjon meg. Hát ez ugyebár Leánál megint csak olaj a tûzre. Ordítja vissza, hogy nyugodjak meg??? Megint jön az ez a fizetségem szöveggel és hogy el lett szegénykém árulva. Pedig ez a don Jun megígérte, hogy nem lesz másik nõ és csak õt fogja szeretni. Leám te voltál piszkosul naiv ismerjük be! Naivabb voltál Noelnél, pedig a muja gyulát lekörözni…hát az aztán nagy teljesítmény. Rodi persze hárít, mire Lea majd felrobban és elhallgassozik neki, nem egyszer…nem kétszer. De ez a fiatal szervezet...nem értem amúgy honnan tett szert ekkora bátorságra...szóval visszaszól, jutalma egy emberes pofon. Lea pofon skálája tehát már 26! Ráadásul perverznek hívja Rodit, meg hogy egy cinikus és szemét alak! Hát Leám, ha nem a rózsaszín felhõ mögül lested volna ezt a remek embert már rég rájöttél volna erre. Ezek után a feldühödött nagysága rohan és stukkert ránt elõ az éjjeliszekrény második fiókjából. HONNAN TUDTA, HOGY OTT VAN A FEGYVER? Jó, értem én, hogy Rodrigo elõadta, hogy felviszi a szobája. Oké ez világos...még azt is elhiszem, hogy logikusan az ember maga mellett tartja a fegyvert. Na de honnan tudta, hogy a második fiókban van? Anyuka súgott neki a falról vagy mi? Egyébként csak Rodrigo lehet ekkora pancser, hogy a második fiókba rakja. Egy normális ember felülre rakná nem de? Mert az ugye közelebb van, de sebaj! Ezt a kamaszi logikát csak a Lea látja át. És akkor következhet az Helena Rojo féle stuki dance! Egyik láb elõre, majd keresztbe, mintha bokszolna és felmérné az ellenfelet. Rodi erre elindul felé, mire Lea ráordít, hogy ne közelítsen! A fiatalember erre? Megáll? Dehoooogy közelít tovább. Ez már megint sportszeletet evett! Mondja, hogy Lea vigyázzon a fegyverrel és megint elindul felé. Lea ismét ordít, hogy megmondtam, hogy ne közelíts. Leám lõdd már le ezt a szerencsétlent és haladjunk! Vérig van szegénykém sértve, mert azt hitte, hogy majd most végre õ következik. Végre õt szereti majd ennyi nõ után és elkezdi felsorolni, hogy elõször a Casper, aztán a Constanza, aki ugye zseniális látnoki képességekkel volt megáldva, aztán Rosenda és most ez a ribanc. Lea, mire a ribanc felsorolásig elért, a sírásból már újra a plafonon van idegileg és kiabálja tovább, hogy Rodi hazudott és megcsalta. Hm…és ha tudnád hányszor!!! Ajajaj! Most hazamehetne Noelhez, hogy basszus ember én megértelek. Szörnyû érzés ez a megcsaltak állapot. Nem vigasztaljuk egymást? Na jó! Ilyen nincs, hanem tovább ordít fegyverrel a kezében, mire Rodi harmadszor is elindul felé, hogy adja oda neki a fegyvert. Banyeg süket vagy? Azt mondta ne közelíts! Az õrület a szemében nem kelt benned némi gyanút, hogy talán nem kéne még jobban felidegesíteni? Ráadásul mit mond most Lea? Rodrigo ne közelíts, mert nem válaszolok! Nem is tett fel kérdést a fiatalember! Akkor meg mire akar nem válaszolni? Teljesen elszállt itt nekem! Erre megszólal a ribi a háttérben, hogy õ akkor menne, mire Lea szinte költõi kérdést intéz felé, hogy komolyan azt gondolod, hogy ennek a dolognak itt nem lesz következménye? Tényleg ezt hiszed? Rodi jelentkezhetne, hogy Leaonarda én azt hittem megúszhatom! Neked kuss van Rodrigo, te is sorra kerülsz! Na de elõbb a ribi. Lea célra tart és lõ. Igaz becsukja a szemét, de hát neki még így is megy. Ezt pont így taníthatják a lövésztanfolyamokon. Elõször csukd be a szemed aztán marhára lepõdjél meg, hogy basszus ez elsült? A legjobb, hogy még így is szíven találja a csajt. Mi lett volna, ha nyitott szemmel lõ? Rodit is telibe kapja egy füst alatt vagy mi? Ráadásul a lövés után Leatotál nekidõl háttal az üvegajtónak. Ki ne törd, mert amilyen egy mániákusan babonás nõszemély vagy, még elvonatkoztatsz itt nekem és összehozol újabb 7 év balszerencsét. Helenanak a fülébe azért szólhatna valaki, hogy a kezében tartott fegyvernél a kisujját ne tartsa már el úgy, mintha teadélutánon lenne. Vagy lehet az úrinõk eltartott kisujjal lõnek?
Ezek után jöhet a hullaeltakarító brigád. Elõtte elõször kérdezném, hogy a Rodi ugyebár felöltözött. A halott ribi viszont a szekrény elõtt esett össze. Most onnan elrugdosta, hogy ruhát tudjon kivenni? Második kérdés, hogy vitték le a hullát, hogy senki nem vette õket észre? Jó a cselédek, ma kimenõt kaptak, na de nem vérezték össze a padlót, szõnyeget, ilyesmit? Na meg most ezek ketten ugyebár hintóba szálltak és elhajtottak egy szakadékig, majd ketten beledobták a ribit. Leanak már a nem létezõ mindene ki lehet hogy a francba már Rodrigó én állandóan a te nõidet vagyok kénytelen cipelni.
Dolguk végeztével go vissza a hát és Lea folytatja a mai takarítói pályafutását mert vért sikál a fiatalember szobájának padlójáról. Ejjj nagy helyszínelõk rajongó lehet a drága, legalábbis a precizitást nézve...Kicsit ront az összképen, hogy sír, na de elárulták. Rodi persze odalép és felhúzza földrõl, hogy most már nyugodjon meg. Mire Lea kiabál, hogy mégis hogy tudna megnyugodni, és nem felejtette ám el, hogy miért történt, ami történt. Rodi erre puncsol, hogy márpedig õ szereti Leát...ne kamuzzál hallod mert most már agyon leszel verve! Lea nem is értem miért, de már nem hisz neki. Ez így olyan fura, hogy eddig teljesen elfogult és vak a fiatalemberrel szemben, mondhat bármit, most meg hirtelen tisztán lát és egy szavát se hiszi? Ez már tényleg skizoság a köbön! Rodi erre beszól, újabb pofon! Ejnye Rodrigo is hajt a legtöbb pofont kaptam Leától címre? Azt Arcadio nyeri fölényesen, felesleges a strapa! Ezzel Leonarda pofon skálája 27-re növekedett.
Lea közben újra sírni kezd, hogy most a Rodi hibájából gyilkos lett. Ehem...és már nem elõször gyilkolt, de hát még labilisan sem esik ki annyira a szerepébõl, hogy elárulja magát. Rodi elismeri, hogy igen az õ hibája volt na és nem kellett volna kiderülni. Komolyan ezt az embert márt tanítani sem kéne, hogy mikor kell hülyeségeket beszólni, amivel felhúzza miss fúriát. Lea rögtön reagál nekiindul és majdnem rálöki az ágyra. Rodrigo meglepõdik picit, majd lefogja és tovább puncsol, hogy szereti, fontos neki és hasonlók. De Lea már erõs, és magasról tesz rá. Mondja, hogy most visszamegy a birtokra, de lehetetlenné fogja tenni Aimee életét, azért amit a fiával tett. Na bekövetkezett amit vártunk. A fia mellé áll Rodrigóval szemben! Hát így árulja el az ember Leonarda Montes de Ocat. Még a végére odaböki, ennek a hirtelen nagyon szerelmes fiatalembernek, hogy pont emiatt a szerelem miatt lett gyilkos és õ már nem akarja Rodit! JA persze életem, ez pont így megy, majd kiszeretsz belõle egy csettintésre mi? Meglátjuk meddig bírja!
v_zsuzsi 2012 szept. 07. - 13:49:17
(592/650)
Az egyik kaszinós lány Consuelo a Megkövült szívekbõl (a nevét itt nem is tudom, talán Lulu?), de szerepel Ernesto is, aki itt is dokit játszik. :-)
v_zsuzsi 2012 szept. 06. - 13:39:40
(591/650)
A csaj elment hozzá, hogy pénz kérjen kölcsön, társuljon be a kaszinóba, az öreg pedig kihasználta, ha már úgyis ott van a házában. De aztán jött Leonarda, valahol voltak képek is a jelenetrõl. :))