Timy1206 2011 máj. 04. - 09:30:35
(1722/2162)
***SPOILER***

Számomra az lett volna nagy csalódás, ha a történelem legidõsebb vámpírját két rész alatt megölik (na meg ha Katherine nem éli meg a 3. évadot). Annyira beharangozták Klaus-t: õ a legidõsebb, a legerõsebb és a legveszélyesebb vámpír, majd egy csapat lökött tinédzser, boszorkány meg vámpír csak úgy ripsz-ropsz kinyírja két rész alatt? Na ez lett volna igazán erõltetett. Az pedig várható volt, hogy Klaus még a 3. évadban is szerepelni fog. Én ennek örülök. A Klaus apja dolog meg.. Az igazi apja nem vámpír volt, hanem vérfarkas, akit a mostohaapja megölt. Azt nem lehet tudni mi történt a mostohaapával, de szerintem valahogy meghalt. Mert ha elõ is hoznák, akkor tényleg nagyon erõltetett lenne, fõleg, ha Klaus a legidõsebb vámpír. Ha a mostohaapja képbe kerülne máris elvesztené Klaus a történelem legidõsebb vámpírja címet. Már pedig õ így volt beharangozva.
soros_port 2011 máj. 03. - 22:13:55 Előzmény Timy1206
(1721/2162)
Nekem egy csalódás, hogy Klaus-t valószínûleg nem sikerül lekapcsolniuk.
Meg könyörgöm, ha a rituálé alatt nem tudják elintézni, amikor éppen átalakul és a legsebezhetõbb, akkor könyörgöm a 3. évadban hogyan? Elõkerül egy mágikus vámpír-farkas kombó varázsíj?

Valahol még azt olvastam, hogy majd Klaus apja is felbukkan majd a 3. évadban. Nem úgy volt, hogy Klaus a legidõsebb vámpír?
Csak én érzem erõltetettnek ezt a Klaus apja dolgot (már ha igaz)?
Timy1206 2011 máj. 03. - 10:58:16
(1720/2162)
Nagyon erõs spoilerek:

***SPOILER***

Ismeretlen forrásból kaptunk JÓPÁR SPOILERT A 21-22. RÉSZRÕL. Mindenki csak saját felelõsségre olvassa el, mert nagyon sok poént lelõhet, ha igaz belõle bármi is!

→ Igen, a 22. rész java Elena és Damon különös helyzetével foglalkozik. Igen, lesz olyan jelenet, ahol Damon a földre omlik az Elfújta a szél jelenetével. És igen, lesz egy csomó Delena jelenet. A sokkoló történéseknek a fináléban SEMMI KÖZÜK NEM LESZ DELENÁHOZ. Valaki fogja mondani, hogy "nem veszíthetlek el", de ezúttal nem Damon lesz az. Elena mindig meg fog bocsátani Damonnek. Nem számít hogy mit tesz, kit öl meg, hogy viselkedik; mindig meg fog neki bocsátani.

→ A fináléra STEFANNAK NEM LESZ OKA RÁ, HOGY BÁNTVA ÉREZZE MAGÁT. Bármi is történik, az egy pontos ár, amit meg kell fizetnie a tetteiért.

→ Klaus Elena orra elõtt vesz el tõle mindent, amit valaha szeretett. Meg fogja kínozni Katherine-t. Ha Klaus kiváltja a vérfarkas oldalát, képes lesz kialakítani a saját faját, lassan feltölteni a természetfeletti világot a sajátjaival. Ez az egyik fõ dolog, amit meg kell majd akadályozni a 3. évadban. Klaus maradni fog - elég hosszú ideig. Legalábbis addig, amíg nem találkozunk a családja többi részével, különösen az apjával.

→ Bonnie terve, hogy megölje Klaust, nem fog mûködni.

→ Többen is halnak meg. Jenna, Alaric, Katherine, John, Liz és Matt - közülük hárman biztosan nem élik meg a következõ évadot.

→ A 21. rész legvégén van egy temetés. Elena, John, Jeremy, Caroline, Matt és Stefan biztosan ott lesznek. Kétlem, hogy Elena a saját temetésére menne el.

→ Az, hogy Elena a hasonmás, olyan elõnyöket ad neki, amirõl egyikõjük sem tud.

→ Egy véres fináléra számíthatunk. Mindenki, aki túléli a rituálét, veszélyben van. Az elsõ évados fináléval ellentétben, ahol a dolgok többnyire jól végzõdtek, most minden, ami tönkre tud menni, tönkre fog. Klausnak semmi köze nem lesz a véres eseményekhez. Az utolsó rész címszavai: hamis boldogság, halál, fájdalom és becstelenség. A 22. rész többnyire tükröt tart majd az Alapítók Napjának, és sok dolog, ami a két évad alatt történt, visszaüt a szereplõknek. Árulás is várható.

→ Egy sokkal sötétebb Elenára kell számítani a rituálé után. A piknik sem az lesz, mint amire számítotok.

→ Maddox sokkal erõsebb volt, mint Bonnie a 100 halott boszorkány lelke nélkül, és Greta sokkal erõsebb, mint Maddox.

→ Már most rettegsz Klaustól? Még csak most kezdett hozzá. A következõ epizód arról fog szólni, hogy hogyan vesz el mindent Elenától, amivel törõdik és amit szeret, még az áldozat elõtt. Vérfürdõt fog rendezni, és lesz valami, ami nagyon nagy hatással lesz a fináléban látható véres eseményekre (és ez nem Klaus-szal kapcsolatos).

***SPOILER VÉGE***
Timy1206 2011 máj. 02. - 06:41:55
(1719/2162)
Ezen én is gondolkodtam már, de nem tudom. Az biztos, hogy Jenna nem éli meg a 3. évadot.
soros_port 2011 máj. 01. - 21:06:37
(1718/2162)
Viszont, ha Klaus nem hal meg, akkor valaki meg fog, mert biztos nem hagyja annyiban, hogy megpróbálták megakadályozni a szertartást.

Ha túléli, akkor elkezd hibrideket gyártani? Vámpírokból is tud-e hibrideket csinálni vagy csak emberekbõl?
Timy1206 2011 máj. 01. - 18:52:31 Előzmény soros_port
(1717/2162)
Szerintem is. De Julie Plec azt nyilatkozta, hogy a következõ évad Damon-rõl és Klaus-ról fog szólni. Szóval tuti nem hal meg még Damon, sem Klaus, plusz Elijah sem, hiszen Julie arról is említést tett, hogy még több Õsvámpírt meg fogunk ismerni az új szériában.
soros_port 2011 máj. 01. - 17:57:53
(1716/2162)
Szerintem ezt a Damon meghal/nem hal meg kérdést nyitva hagyják a 3. évadra, talán.
Ami még izgat, hogy mi lesz Elijah-val.
10/10
Adry87 2011 máj. 01. - 17:02:56 10/10
(1715/2162)
Ha Damon meghalna a nézettség is csökkenne, meg ez a fõszál a Damon-Elena-Stefan háromszög.Remélem megmenekül, mert nem nagy a harapás, és talán rájönnek egy ellenszerre.
10/10
fruzsanna12 2011 máj. 01. - 16:51:06 10/10
(1714/2162)
Oké..ez igaz....de képzeld el a Vampire Diaries-t Damon nélkül..az olyan lenne, mint a Micimackó, Micimackó nélkül:D...
Timy1206 2011 máj. 01. - 16:47:13
(1713/2162)
Nem tudom, de mivel Tyler megharapta õt.. Elvileg Stefan elmegy ellenszert keresni, de ha egyszer Rose-t sem lehetett megmenteni, akkor szemétség lenne a rajongóival szemben, ha Damon meg túlélné a harapást.
10/10
fruzsanna12 2011 máj. 01. - 16:24:03 10/10 Előzmény Timy1206
(1712/2162)
Damon holtan?...ezt most úgy érted, hogy ki is lesz írva, vagy csak úgy, mint a három halottjelölt egyike?....kizárt, hogy Damon-t kiírják..Egyébként én sajnálom, hogy Jenna meg fog halni(mert sztem tuti õ lesz az egyik halott) nem volt sok szerepe, de most kezdett izgis lenni, hogy megtudta az igazat.
Timy1206 2011 máj. 01. - 14:55:32
(1711/2162)
Ugyanígy voltam ezzel én is! Tyler helyett inkább Jules, Caroline helyett meg ugye szegény Jenna.
soros_port 2011 máj. 01. - 10:04:45 Előzmény Timy1206
(1710/2162)
Õszintén? Amikor megláttam, hogy õ is visszajött Tyler-rel, akkor bíztam benne, hogy elkapják.
Sajnáltam volna, a Tyler-t áldozzák fel, õt bírom.
Timy1206 2011 ápr. 30. - 21:21:33
(1709/2162)
Én örültem, hogy végül Klaus õt akarja feláldozni. Ha nem is Elijah, legalább már Klaus nyírja ki. Beképzelt és unszimpatikus nõszemély. Na és te mit gondolsz róla?
soros_port 2011 ápr. 30. - 20:06:35 Előzmény Timy1206
(1708/2162)
Mit szólsz Jules-hoz?
Timy1206 2011 ápr. 29. - 13:13:16
(1707/2162)
Végre egy igazi, ütõs TVD epizód. Már nagyon kellett a sorozatba.

***SPOILER***

Tyler végre visszatért egy zavaró telefonhívás miatt.. gondoltam, hogy az anyja kapcsán csalogatják majd vissza, hogy õ lehessen a feláldozható vérfarkas. De Damon keresztbe tett nekik, így maradt Jules. Hála Istennek, amúgysem bírtam azt a nõt. Akkor Caroline.. egyértelmû volt, hogy Õsvámpírunk õt akarta feláldozni vámpírként. De legalább Damon kiszabadította õt is és Tyler-t is, de az a vérfarkas harapás nagyon nem jó. Végülis az ezzel kapcsolatos elõzetes spoilerek bejöttek. Hát ez van, ami megtörtént, megtörtént. Sajnálom Damon-t, de azért az utóbbi részekben már tényleg elveszítette a fejét. Elena pedig végre kimondta, hogy nem akar vámpír lenni. Akármennyire is rühellem, attól még sajnáltam. A Stelena jelenetek pedig gyönyörûek voltak. Mindenki megszállottan össze akarja hozni Damon-t Elena-val, de most is látszott, hogy a Stefan és Elena közötti szerelem sokkal tisztább. Bár én még mindig azt mondom, hogy Stefan szereti Katherine-t. Apropó, Katherine.. imádom azt a csajt. Amikor Klaus megparancsolta neki, hogy álljon a napfényre, áhh.. Imádkoztam, hogy ne legyen semmi baja. Remélem nem hal meg. Matt most szimpatikusabb lett, hogy ellenszegült a seriffnek és meg akarta menteni Caroline-t. Folytatódhatna ez a szerelmi háromszög (Matt-Caroline-Tyler), bár van egy olyan érzésem, hogy nem fog. Maddox halálának nem örültem, mivel bírtam a varázslót. A legnagyobb meglepetés pedig az volt, hogy Jenna vámpír lett, bár erre lehetett számítani. De csak most békültek ki Alaric-kel, erre mi történik..? Greta pedig nemcsak unszimpatikus, de undorító is. Végülis a három halottunk megvan: Maddox, Jenna és gondolom Damon.. de az is lehet, hogy Caroline vagy Matt közül lesz valaki.. Klaus pedig egyszerûen isteni, imádom. Joseph bebizonyította, hogy alkalmas a gonosz Elsõ szerepére. Belezúgtam az akcentusába. :D

Egyébként lesz még az évadban egy temetés. Lehet, hogy Jenna-é lesz az...

***SPOILER VÉGE***

Összességében nekem nagyon tetszett ez a rész, minden a helyén volt benne. Voltak benne váratlan fordulatok, de némelyikre lehetett számítani. Már várom a folytatást!
soros_port 2011 ápr. 29. - 12:32:40
(1706/2162)
Megnéztem a 20. részt. Szokás szerint volt benne egy-két számomra meglepetés fordulat.
Timy1206 2011 ápr. 28. - 15:14:33 Előzmény pashi
(1705/2162)
Ezzel kapcsolatban nemrég megjelent egy cikk, elvileg õsztõl.
soros_port 2011 ápr. 27. - 22:34:53
(1704/2162)
Gondolom akkor, ha az USA-ban már befejezték. Szerintem nyáron. Egyéni tippem szerint júniusban.
10/10
pashi 2011 ápr. 27. - 21:42:35 10/10
(1703/2162)
sziasztok .meg tudna valaki mondani mikor vetitik ujra az rtl-en ?