Téma: Vasember 2.

7/10
tametta 2010 máj. 17. - 16:04:39 7/10 Előzmény robicsek2
(311/471)
Na jó, látom, hogy végülis neked is tetszett...
Nálam is vannak olyan filmek, amik annyira rosszak, hogy az már jó.

Most 1 sem jut eszembe persze... :))))
7/10
tametta 2010 máj. 17. - 15:58:05 7/10 Előzmény manka2
(310/471)
Youtube! Nem kell végigülni a stáblistát :))
7/10
tametta 2010 máj. 17. - 15:56:24 7/10 Előzmény robicsek2
(309/471)
De nekem tetszett a Trópusi vihar! Annyira, hogy azt is megvettem eredeti DVD-n. Imádom, sokszor megnéztem :):):)

Te pedig elfelejted odaírni a véleményed elé, hogy: SZERINTEM, vagy hogy NEKEM tetszett vagy nem tetszett.

Csak simán azt írod, hogy xar meg gagyi valami, pedig pl. nekem meg másoknak tetszik.

Én meg pl. az Alkonyatot, Harry Pottert, Titanicot, Elisabetownt utálom stb stb. Ezek pedig sokaknak tetszenek. De elfogadom mások véleményét. Nem vagyunk egyformák...
9/10
manka2 2010 máj. 17. - 13:04:06 9/10 Előzmény robicsek2
(308/471)
Sziasztok!

Szerintem nagyon jó a film. Robert Downey Jr. ismét fantasztikusan jól játssza a jóképû, laza szuperhõst.
Mickey Rourke szinte lubickol a rosszfiú szerepében.Bár mostanában sokat támadták, a szétbotoxozott arca miatt, ebben a filmben a marcona szerep miatt, ez szinte fel sem tûnik...
Scarlett Johansson kifinomult szépsége pedig nagyon jó esztétikai hatást ad a filmnek. Szerintem a barna haj nagyon jól áll neki, sokkal jobb mint a szõke!

Gwyneth Paltrow alakja néhány jelenetben nagyon meg van nyújtva, ahol látszik, hogy oké vékony és nagyon magas, de azért nem ennyire. Ettõl függetlenül jól játssza az anyáskodó, aggódó nõtípust, aki a végén elnyeri méltó pasiját.
Akcióban sincs hiány,fõleg a monacoi autóversenyes rész tetszett...

Ja és egy jó tanács, várjátok meg, amíg lemegy a stáblista, ami hosszú percekig tart, de megéri mert van egy zárójelenet a végén. És ez már elõrevetíti, hogy bizony lesz folytatás...
peca1000 2010 máj. 17. - 12:11:46
(307/471)
Szerintem kicsit unalmas volt. Na jó, volt benne 1-2 szép akciójelenet, csak nagyon kevés.
1x megnézhetõ.
robicsek2 2010 máj. 16. - 22:35:23
(306/471)
Bocsi álmos vagyok és nem láttam hogy válaszoltál valakinek.
robicsek2 2010 máj. 16. - 22:33:07
(305/471)
ÉN LÁTTAM!
Balta 2010 máj. 16. - 17:41:58 Előzmény exwiller
(304/471)
Miért írtok úgy egy filmrõl, hogy nem is láttátok?
robicsek2 2010 máj. 16. - 16:02:29
(303/471)
Nem akarlak kritizálni de ez egy olyan hely ahol mindenki leírhatja a véleményét. És ha valakinek nem tetszik az nyugodtan megírhatja nem kell ezért le pöcsözni meg faszozni! Neked tetszik leírtad oké.
Amugy akinek van egy csöpp esze az nem csak a leírások és a vélemények után dönt hanem utána néz jobban a filmnek, pl ajánló vagy mást és úgy hoz döntést.

Amugy lehet hogy valaki meg a te leírásod alapján nézi meg a filmet és nem tetszik neki aztán neked szentségel :)


Amugy nekem személy szerint nincs bajom a filmmel olyan elmenös kategória
néhány poénnal . Na meg a dögös Scarlett Johansson-al és ne feledjük Gwyneth Paltrow-t sem :)))

Am Robert Downey Jr. sincs probléma :) a mostani filmjeiben szinte majdnem mindig ugyanolyan karaktereket alakit.

Holmes és Tony Stark-ot is hasonlóan játssza. Lazán
- humorosan
Kíváncsi lenék mit nyújtana egy drámai szerepben :)
offtopic
robicsek2 2010 máj. 16. - 15:44:37 Előzmény tametta
(302/471)
"Trópusi vihar 2? Neeeeee! Inkább Rekkenõ 6! :))"

Tényleg lesz 2. része??? Istenem az akkora szar volt hogy már jó :))
Sajnos egyszer nézve is nagy hülyeség volt :)

Azért fura mert ennyi jó színész ritkán fordul meg egy filmben és ez még így is gagyi volt. Jó lehetett rajta nevetni de akkor is egyszer nézhetõ.


Bocs a hosszabb off ért!!!
10/10
johnny91 2010 máj. 15. - 21:04:20 10/10
(301/471)
jah és robert d. jr. egy isten benne
10/10
johnny91 2010 máj. 15. - 21:03:11 10/10
(300/471)
ez egy qrva jó film de sok teszetosza f*sz mindenben csak a hibát keresi állandóan és nyavalyog hogy milyen sz/ar ez a film.nem tom mire számított a kritizáló.emberek ez egy képregényfilm,és nem kell mindenben a rosszat látni.én nagyom jól szórakoztam rajta jó poénok és csajok ütõs akciók(vasember bepiálva a kedvencem) nem tom mi kell még az embereknek.a TF2-t is folyton szidják holott a 10-14 éves korosztálynak készült mellesleg f*sza akciók vannak abban is k/ba*zott jó filmzene(linkin park király)de azt is trendi szidni mert nem felelt meg a tisztelt nézõknek,nem tom mire számítottak ott is az elsõ rész után.Ajánlom mindenkinek a vasember 2-t ne hallgassatok a sok p*csre akik szidni merik!
10/10
Roland Katarn 2010 máj. 15. - 19:53:22 10/10
(299/471)
Nekem nagyon tettszett igaz az elsõ rész még mindig jobban bejött, de csak egy kicsivel! :)
exwiller 2010 máj. 15. - 17:26:53
(298/471)
Sziasztok!

Off:

Mindig csodálkozom, amikor mindenki bedõl annak az általános vélekedésnek, hogy egy film második része nem lehet jó. Szerintem meg pont a második (és többedik) részek legalább olyan jók, vagy inkább jobbak, mint az elsõk. Elég megnézni ehhez a csillagok háborúját, meg a klónokat.

On:

Gondolom ez a film is jobb lesz mint az elsõ, legalább is a bemutató alapján úgy tûnik. Meg azt is tapasztaltam, hogy ha egy film itt sokaknak nem tetszik, akkor az biztos jó, úgyhogy köszi, mindenképpen megnézem...
7/10
tametta 2010 máj. 15. - 10:10:33 7/10 Előzmény KurtWagner
(297/471)
Hû, te aztán jól értesült vagy! :))

A héten sokat agyaltam ezen a Vasember 2-n, és arra jutottam, adok majd neki még 1 esélyt. Úgyis megveszem DVD-n (a barátomnak kell, az AC/DC miatt)...
KurtWagner 2010 máj. 14. - 13:07:42 Előzmény gahu
(296/471)
Dehogy nem lesz folytatva a szisztéma. már többször elhangzott egy lehetséges Avengers film (Bósszú angyalok vagy ahogy a filmben említették Bosszúállók), amit állítólag jõvõre kezdenek is forgatni. Ennek a csapatnak az alapító tagjai Hulk, Thor, Vasember, Hangya és Darázs és nem alapító tag, de talán a legjelentõsebb Amerika kapítány (õ a negyedik részben csatlakozott). Ezenkivül ráadásul sok karakter megfordult már a csapatban, hogy csak az ismertebbeket említsem, akik filmes múlttal is rendelkeznek: Pókember, Fenegyerek, Rozsomák (gyengébbek kedvéért Farkas) és Bestia az X-menbõl, a Fantsztikus négyrs pár tagja és a Vasember 2-ben is látható Fekete Özvegy és Hadígép (War-machine) is. Plusz megemlítem Namort és Power-mant, akikrõl szintén rebesgetnek filmet. Szóval bõven van választék. Pókember, Fenegyerek, Rozsomák, Bestia és F4 a közeljövõben nem lesz része ennek a nagy Marvel projektnek, bár elvileg a Pókból is és Fenegyerekbõl is rebootot akarnak és bár a hírek nem errõl szólnak, de talán nem véletlenül. Thor film és Captain Amerika film elvileg jõvöre. Ant-man film rõl meg szintén hallotam terveket, de hogy az hogy áll, meg hogy érdemes lenne-e egy összemenõ-megnövõ figurára 2010-es években filmet áldozni, nem tudom... Szóval azok az apró utalások tovább lesznek víve. de ha nem az se gond, képregényekben is szeretem, ha minden ok nélkül utalgatnak egymásra, csak a poén kedvéért, itt is tetszett, meg a Hulkban is.
Mage 2010 máj. 14. - 07:24:58
(295/471)
10/10
sparrow007 2010 máj. 13. - 08:56:09 10/10
(294/471)
Jaj ez csak egy film ember!

Nincsnek hülye kérdések csak hülye..........!
Doc201 2010 máj. 13. - 00:18:44
(293/471)
SPOILER

Kérdés: Miért nem lõtték le egyszerûen Vankot a rendõrök miután félbevágta a versenyautót? Láthatták hogy valaki életveszélyben van, így indokolt lett volna, de ehelyett csak ott rohangáltak a pálya szélén.
Ennyi erõvel Vanko egy puskával jobban elintézhette volna Starkot mint ezzel a hitech kütyüvel, mert akkor közel se kellett volna mennie, csak puff és annyi.
De a lényegesebb kérdés: miért nem lõtték le?
10/10
beo71 2010 máj. 12. - 17:19:19 10/10
(292/471)
Újabb Robert Downey jr. csúcsmenet.Látványos,szórakoztató,jó karaktereket alakítanak jó színészek(kedvencem Mickey Rourke)meg vannak a frappáns beszólások is,de egyértelmûen az új "Sherlock"viszi a prímet.
Nagyon mûködik,mintha Downey-ra írták volna a szerepet,mellesleg a frankó forgatókönyv érdeme,hogy egy újabb remek második részrõl beszélhetünk,ami az újdonság ereje miatt nem éri el az elsõ rész szintjét,de igen közel kerül hozzá.10/10.
+ öröm:megint divat lett az AC/DC!