6/10
napraforgó 2017 febr. 03. - 04:53:58 6/10
(518/1238)
Igen, ez lehetséges, csak hát Törökország lakossága 75 millió. Ki tudja hány millióan járnak külföldre, dolgozni, vagy bármi más okból, és ugyanúgy lehet akár több millió külföldi állampolgár is, aki meg itt él. Nagyrészük nyilván az arab nyelvû államokból jön és kevesebb az európai bevándorló, de még így is borzasztó sokan lehetnek. Azért nem semmi utána keresgetni egy franciás hangzású nõi névnek, pláne a Boszporusz partján horgászgatva.... Még a megõrzött diplomáciai kapcsolatokkal is.
6/10
napraforgó 2017 febr. 03. - 04:48:56 6/10
(517/1238)
Én meg nézni nem nézem elõre, se török, se feliratos formában, csak azt a általában napi két mondatot olvasom elõre a holdponton, ami megegyezik a port.hu napi tartalomismertetõjével, csak általában már egy héttel elõre lehet látni.
suxel2.0 2017 febr. 02. - 21:06:35
(516/1238)
Én arra gondoltam, hogy Karen Valery nem török születésû, és a török hatóságoknak lehet valami nyilvántartása, amibõl tudják, milyen külföldiek tartózkodnak az országukban. És ehhez van hozzáférése a papinak, az 5 év alatt, pedig megkapta a török állampolgárságot is, mivel férjhez ment, és azért se lelték volna meg, mert lecserélte a Valery vezetéknevet a török férjéére.
suxel2.0 2017 febr. 02. - 21:04:04
(515/1238)
Én meg annyit szoktam, hogy általában 1 bölümöt elõre tekerek a jubitubin, bár most még azt sem tettem meg. Most én is mindent csak a képernyõrõl tudok meg.
Nem tudom, ha azt írják eléri a házasságot, nem lesz az túl gyors egy kicsit?
Akkor Vildan megzavarodik, bár ha meglátja, hogy a lány nem makulátlan jellem, még lehet kedvelni is fogja.
Magenta99 2017 febr. 02. - 20:20:53
(514/1238)
Én nem szoktam elõre elolvasni mi fog történni, mert akkor már nem olyan érdekes és izgalmas a sztori.
6/10
napraforgó 2017 febr. 02. - 20:09:19 6/10
(513/1238)
A holdpont ismertetõjébõl nagyon úgy tûnik, hogy Ozan eléri a házasságot...
6/10
napraforgó 2017 febr. 02. - 20:03:43 6/10
(512/1238)
A név nem számít. Hisz 5 éve is Törökországban tevékenykedett a nõ, miért kellett volna tudni egy volt nagykövetnek, hogy járt-e külföldön? Gondolod, hogy a nyugdíja nagykövetek tudják, hogy ki mindenki rajzott ki külföldre az elúlt 5 évben? Én ebben nem láttam logikát.

És Nihán féltékenykedésében sem. Nihán már többször kapott bizonyítékot arra, hogy Kemál szereti õt (odaadta a pendrivokat neki, megnézés nélkül, ráadásul megkéselve!), Leylánál szóban tett vallomást, most akkor mit hülyéskedik egy reggeli miatt? Õ is sejti, hogy Ászu hazudott neki a közös éjszakáról, meg is szurkálta Galip estélyén (jól meglepett Kemál, hogy egyedül költözött be a házába...).
Ha valaki ennyire nem bízik meg a szerelmében, mint õk ott ketten a szórakozóhelyen, azoknak sürgõsen szakítaniuk kell. Mert ha a másik csak szóba mer állni valakivel, már elrángatjuk, hát... na ez nagyon gyerekes volt mindkettejüktõl. Ráadásul épp egy fontos nyomozás közben idétlenkednek ezzel, ez fájt.
suxel2.0 2017 febr. 02. - 19:57:10
(511/1238)
Már a kezdetek kezdetén láttam ezt a promóciós képet, még lehet a porton is fenn van, és most kezd értelmet nyerni rajta Zeynep Ozan mellett. Biztos, hogy elveteti magát vele, és olyan érzésem van, hogy Ozan beváltja a családjának tett ígéretét, tûzön-vízen átmegy, hogy Zeynepet maga mellett tudhassa. Nagyon érdekel, hogy miféle felfordulást fog ezzel okozni a körülöttük lévõk életében, sima ügy tuti nem lesz.
suxel2.0 2017 febr. 02. - 19:49:38
(510/1238)
Én pont ezt a mai féltékenykedést, ezt fogadtam el a szórakozóhelyen történtekkel szemben. Asuval szemben megértem, aki korábban képes volt azt hazudni, hogy együtt töltötte az éjszakát Kemallal.
Ez a horgász egy (korábbi) nagykövet volt, amint mondta. És szerintem Kemal azért fordult hozzá, mert a Karen Valery névbõl arra következtetett, hogy a nõ nem török származású, és egy nagykövetnél akkor valamilyen nyilvántartásban biztos benne kell lennie, ha már Törökországban él.
6/10
napraforgó 2017 febr. 02. - 19:48:11 6/10
(509/1238)
Na, majd meglátjuk.
Magenta99 2017 febr. 02. - 19:35:09
(508/1238)
Szerintem ezt a házasságot Emir tuti nem engedné. Megrázná Ozant, hogy akkor feldobja a rendõrségen, az meg
fülit-farkát behúzva, vonyítva menekülne.
Magenta99 2017 febr. 02. - 19:30:14
(507/1238)
Én is pont emiatt drukkoltam :)
6/10
napraforgó 2017 febr. 02. - 19:29:55 6/10
(506/1238)
Rafkós kis csaj ez a Zeynep, nem jött be neki az egyik pénzes pasi, most a másikra hajt. Elveteti magát Ozannal, meglesz mindene és Emírt is bosszantani fogja a "családi" jelenléte. Hogy elõadta a nagyjelenetet, hogy öngyilkos lesz. A hülye Ozan meg majd el is hiszi, hogy miatta a tengerbe akart ugrani.
6/10
napraforgó 2017 febr. 02. - 19:26:50 6/10
(505/1238)
Hol öltözött át Nihán oda-vissza? Az autóban rittyentette ki magát annyira?
Nevetséges volt a féltékenykedése az Aszuval való reggeli miatt. Viszont Ászu legalább tisztába jött azzal, hogy Kemál nem szereti, akárhogy erölködik is Hakki úr, hogy tárja fel az érzelmeit. Nem hiszem, hogy szükséges lenne, hogy Kemál ennél direktebben utasítsa vissza.
Most végre lehetett hallani is, hogy a zsaroló férfi. Persze lehet Karen férje is akár.
Ki ez az új ürge, a horgász, Hakki barátja? Miért tudta õ megtalálni Karent, más meg nem?
suxel2.0 2017 febr. 02. - 19:21:39
(504/1238)
Valahogy nem bántam volna, ha véletlen leesik és a tengerbe vész.
Magenta99 2017 febr. 02. - 19:10:04
(503/1238)
Vajon mi lehet a terve Zeynepnek?
Ez az ostoba liba tán csak nem azt hiszi, ha húzza Ozant, azzal bosszút áll Emiren?
suxel2.0 2017 febr. 02. - 18:59:33
(502/1238)
Tudom, nem kellene meglepõdnöm rajta, de hogy még Emir bérelte fel Banut is, hogy bolondítsa magába Tarikot, ez most ütött megint! - na ezért szeretem ezt a sorozatot, ennyire klassz fordulatok vannak benne!
Magenta99 2017 febr. 02. - 18:42:40
(501/1238)
Lehet, hogy gonosz vagyok, de én egyáltalán nem sajnálom Zeynepet.
Egy nagyravágyó, ostoba kis senki, megérdemelte amit kapott.
6/10
napraforgó 2017 febr. 02. - 13:56:06 6/10
(500/1238)
Nem értem, hogy Kemál miért hagyja kétségek közt Hakki urat. Az öreg épp csak nem kínálta fel neki tálcán az unokahúgát. Ha Kemál kedvesen csak annyit mondott volna, hogy úgy szereti Ászut, mint a húgát, és mindig gondoskodik róla, mint jó testvér, az öreg megértette volna, hogy nem fogja elvenni a lányt és nem reménykedne. Meg Ászut is leállíthatná, ne fusson olyan szekér után, amely nem veszi föl. Nem értem, minek ez a somolygás, meg úgy teszek, mintha nem érteném, mit akar az öreg....
suxel2.0 2017 febr. 02. - 13:35:25
(499/1238)
Jók ezek a heti részek, de nálam úgy látszik lecsillapodott a varázs, amivel meghódított a magáénak Kemal és Nihan. Szerintem már sok mindent láttam tõlük, így a héten inkább azt mondanám a 3 részre, hozták a szokásost, mindazt, amit elvárok tõlük, de semmi olyan nem volt eddig, amit legalább 50x néznék vissza belõle. A sorozat tetszik továbbra is.
A tegnapiban egy mondat nagyon tetszett: amikor Kemal mondja Nihannak, hogy egy púp vagy a hátamon, és erre Nihan megjegyzi, hogy gombóc a torkodban. Elmés megválaszolás volt.
Tény, hogy nem csípem Ozant, viszont abszolút nem érzem fairnek vele szemben azt a játékot, amibe Zeynep kezdett. Nagyon jó volt Emirnek az a meglátása, amikor cirkuszolni kezdett Zeynep a kocsijánál, hogy azért õt választotta a fiúk közül, mert neki volt a legtöbb pénze, és a legnagyobb hatalma. Én már régen is azt mondtam, rafkós ez a Zeynep. Nem kell õt túlzottan megsajnálni.
Arra kíváncsi leszek abból, hogy Tarik fegyvert kapott nem-e lesz valami gubanc és nem-e sebesít meg valakit véletlen. A fegyver nem jó elõjel.
Na még akkor egy kis Kemal és Nihan, favorit párosom, abszolút favorit a most nézett sorozataim közül, de nagyon amatõr volt tõlük, amit azon a szórakozóhelyen lemûveltek. Kezdte Nihan a féltékenykedésével, Kemal pedig folytatta, pedig azt hittem õ megállja, de nem. Nem akarták felfogni, hogy ez egy szerepjáték mindkettejük részérõl az idegen férfival és nõvel, és semmi valós nincs benne. Pár kedves szóváltásra így kell reagálni? És az eredmény: nesze semmi, fogd meg jól. Ennek a viselkedésnek nem most volt itt a helye. Nihan kinézete most elõször nem tetszett nekem.
Na de még valami eszembejutott: Galip és Leyla: Leyla azt mondja Kemalnak, találkozzon újra Galippal a halál. Na ezen nevettem egy jó nagyot. Leyla a sorozat legjobb karaktere.