10/10
kornyezet 2017 jan. 16. - 13:34:34 10/10 Előzmény suxel2.0
(318/1238)
Még melyik filmet nézted Nihannal?
suxel2.0 2017 jan. 16. - 12:41:28
(317/1238)
Igen, õ alakította Bali béget a sorozatban. :)
Magenta99 2017 jan. 16. - 12:10:27
(316/1238)
Nekem nagyon bejön Kemál. :DDD
Ugye õ volt Malkocoglu Bali bég a Szulejmánban?
10/10
kikelet54 2017 jan. 15. - 22:14:00 10/10
(315/1238)
Csak egy kis örömet akartam szerezni a Kemal rajongóknak, hátha van még rajtam kívül.

Köszönöm a széthúzott betûket, végig olvastam, elõször azt hittem végképp megadta magát a gépen, mert sajnos még mindig rossz. Ezért nem nagyon írok, mert akárhova kattintok, reklám jön fel. Még nem tudjuk az okát.

Ezt a képet most csináltam, egy kicsit elbíbelõdtem vele /2-3 órát/.
suxel2.0 2017 jan. 15. - 21:08:49
(314/1238)
OFF

Bocsi, hogy széthúztam a fórumot az elõzõ kommentemmel! De még 13 komment és minden a régi lesz! Az nem is olyan sok!
suxel2.0 2017 jan. 15. - 21:07:09
(313/1238)
NEMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ NNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNN JJJJJJJJJJJJJJJJJJJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, AAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKORRRRRRRRRRRRRRRRRRRR EZZZZZZZZZZZEEEEEEEEEEN DOLLLLLLLLLLLLLLLLLGOZTTTTTTTTTÁL ANNNNNNNNNNNNNNYIIIIIIIIIIIIIIT, HHHHHHHOOOOOOOOOOOOOGYYYYYYYYYYYYYYY NEEEEEEEEEEEM ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL?!

Meghajolok elõtted, hódolód lettem. Über-mega-brutál jó lett, te erre nincsenek szavak!!!!!!!!! Ebben aztán van munka! De kreatív valaki!
Kaparjatok össze a földrõl!
10/10
kikelet54 2017 jan. 15. - 21:01:12 10/10
(312/1238)
K E M A L
6/10
napraforgó 2017 jan. 14. - 04:50:13 6/10
(311/1238)
Engem érdekelne, hogy miért olyan magatehetetlen Emír anyja és miért is okolja ezért Emír az apját. Habár annyira azért nem, hogy megszakítaná vele a kapcsolatot és ne fogadná el az anyag javakat tõle.....
Az biztos, hogy a zsaroló nagyon ért a számítógépekhez, az informatikához. Mindig álnéven bérel lakást, kocsit, ráadásul annyira szegény sem lehet, ha hátrahagy nagy értékû informatikai berendezéseket.... A gépen csak az új házikó képe maradt, és azt az ismeretlen megküldte Nihánnak is. Ezuttal nem láttunk szöveges üzenetet.
Én úgy gondolom, hogy ezek a fényképes üzenetek mind Emír ellen irányulnak és talán azért Nihán a címzett, mert már van mögötte hátország. Önder is mögé állt és persze Kemál, aki mindent tudni akar. Sõt Galip is nyomoz a fia ellen, habár az biztos, hogy õ nem fordulna ellene. De a felvételeket megszerezte, és lám, Emír is tudja, hogy õ volt.
suxel2.0 2017 jan. 14. - 00:42:00
(310/1238)
Leyla megjegyzése nagyon tetszett Kemalhoz, hogy hamarosan bekötik a fejét. Nem létezik, hogy Kemal ezt nem veszi észre az "okos homlokával". Hakki úr furcsa volt nekem, ahogy azt mondta, hogy boldog lenne, ha a halála elõtt Kemal és Asu együtt lennének, együtt irányítanák tovább az NYZ csoportot. Csak nem halálos beteg Asu bácsikája? Hakki úrnak meg azt kellett volna észrevennie, hogy Kemal másról beszél és nem Asuról. Ha ennyire tetszenek egymásnak, akkor miért nem jöttek össze az 5 év alatt, vagy most, hogy Kemal visszajött és szembenéz a démonaival.
Örülök, hogy Vildan nem beszélhetett Nihannal Leyláról, úgy érzem egy kiszínezett, jól átírt változat van a zsebében.
Kemal kiválasztotta a Delibal - Vadméz címû filmet, hogy a moziban azt nézzék meg Nihannal. A filmet akkor készítették, és akkor adták a mozikban, jó kis marketing volt neki. Köszönjük a reklámot, legalábbis én, mert feltettem a listámra. Pár napja szembejött velem a feliratozott változata a facebookon, nagyon tetszett a plakátja, viszont, hogy ne kapjak tömény mérgezést a török filmektõl, úgy döntöttem kihagyom, nincsenek benne Kara Sevdások. Ebben a hónapban ha minden jól megy, akkor ez lesz a 6. török filmem, csak azért is megnézem, kíváncsi vagyok a végére, hisz Kemal azt mondta " a végén mi is így fogunk járni". Örülnék már valami pozitív végzõdésû török filmnek, mert a két Neslihan Atagül filmbõl, amit megnéztem, az egyiknek szomorú a vége, a másiknak pedig keserédes. Tetszett a közös jelenetük, ahogy Kemal várta, hogy Nihan felbukkanjon, majd amikor már lemondott az érkezésérõl és beletörõdõen hátradõlt a székében, megjelent a popcornnal a lány. De a cola hol maradt? :D :D :D Popcorn cola nélkül, az úgy nem az igazi. A mozisós jelenetról hoztam most egy képet, ez azért sokkal jobban tetszett, mint a fogócska-bújócska az elvarázsolt erdõben. ;) Oh, és egy másik még fontosabb kérdés: hogy hogy nem fogták meg egymás kezét a film alatt? Ennyi igazán belefért volna, így azért volt hiányérzetem.
Zeynep és Emir között megvolt az elsõ csók. Mi a terve a fotóval, ami készült róluk? Mikor fogja elküldeni és kinek?
Kemal elõl ismét meglógott a fickó, akit most már nem Tuncs hanem Ayaz néven keresnek, de hátrahagyott egy fotót, amin ismételten egy ház látható, ami Nihannak sem ismerõs. Viszont Nihan is megkapta azt a fotót, mint az epizód zárójelenetében kiderült. Kemal azonban jobban megnézte a képet és valami ismerõst fedezett fel rajta, így szerintem megtalálja azt.
Galip pedig megszerezte Efsane segítségével Emir széfben tárolt filmrészleteit. Bátor volt a cseléd. Galip pedig találkozóra hívja Emirt az anyja házához. Azt a házat mi még nem láttuk. Mi van, ha ez az a ház, amit Nihan és Kemal kapott meg a fotón ábrázolva?
Ez egy átlagos epizód volt, közelít a hétfõihez és a keddihez, de csak utánuk jön, a szerdai és csütörtöki rész valami borzasztóan vontatott volt. Pénteken volt a 35. rész, és még mindig nem értünk a 11. bölüm végére, lemaradt az utolsó 6 perc, mivel ez a bölüm is 144 perces. Továbbra is az a véleményem, hogy az alkotóknak elegendõ lett volna 90-100 perces török részeket gyártani, a 144 sok nagyon. Annak viszont örülök, hogy a Duna nem vág ki random jeleneteket belõle, mint a TV2 tette a Megtört szívekkel, mert abból párszor olyan helyen vágtak ki, ahol feltûnõ volt, hogy valami hiányzik.
Pera60 2017 jan. 13. - 20:19:14
(309/1238)
Igen kedves Napraforgó! Most jött el az a pillanat,hogy kiléptem a sorozatból. Azt hiszem egy pár napig kihagyom. Undorító dolgok történnek benne. Remélhetõleg az írói fantázia szüleménye. Lehetetlen,hogy egy ilyen mindenkin átgázoló,kegyetlen,kiszámítottan gonosz ember létezhet. Senkinek nem tûnik fel,hogy már régóta az elmegyógyintézetben lenne a helye? Amúgy mindenki hazudik mindenkinek mindenféle gátlás nélkül. Persze így tudják nyilván az emberek érdeklõdését fenntartani,mert azért mindenki kíváncsi,hogy végzõdik ez az egész. Nekem antipatikus már lassan a fél szereplõgárda,és vannak benne gyûlöletes szereplõk is. Utálom az erõszakot,a másik piszkálását,ezért oly nehéz sokszor néznem.
10/10
kornyezet 2017 jan. 13. - 09:50:46 10/10
(308/1238)
Igazad lehet:) Kösz.
6/10
napraforgó 2017 jan. 13. - 06:51:36 6/10
(307/1238)
Aszu és Emír nagyon jól összeillenének. Az egyik kígyó, a másik patkány.
Mindkettõ olyan ember, aki szívfájdalom nélkül átgázol másokon a saját érdekei miatt. Sõt, még akkor is, ha abból nincs semmi hasznuk, pusztán csak szórakozásból. Undorító embertipus. Csak hát itt egy nagyon szép nõre, meg egy jóképû férfira osztották ezeket a szerepeket.
10/10
regina.997 2017 jan. 12. - 22:30:15 10/10
(306/1238)
Ez a mai rész egyvalamire azért jó volt :D Rájöttem, hogy ebben a soriban is van egy olyan személy, akit ha meglátok legszívesebben elkapcsolnám a tv-t, mint Stefano az Elfeledett szerelemben :D Ez pedig Asu....ahogy beszél, amilyen nagyképû, ahogy viselkedik, nahát nekem ez sokkal undorítóbb, mint ahogy Emír csinálja a dolgait......
suxel2.0 2017 jan. 12. - 19:20:32
(305/1238)
Ez a mai epizód egy nagy 0 volt, az a pár perc Vildan - Leyla jelenet ért valamit, amikor is Vildan könyörgõsre fogta a hangnemet, ugyan Leyla ne mondjon már semmit se Nihannak. Lehetne pörgetni, mert ez így végtelen.
6/10
napraforgó 2017 jan. 12. - 18:01:24 6/10
(304/1238)
Emír fölhagyott Kemál és Nihán megfigyeltetésével, mivel már tudja, hogy régebbrõl ismerik egymást. A sok találkozás viszont elõbb-utóbb elvezet ahhoz, hogy viszonyt kezdjenek, na akkor mit fog csinálni Emír?
suxel2.0 2017 jan. 12. - 17:47:16
(303/1238)
Engem meg az lepett meg, hogy Nihan és Kemal is tudják, hogy készültek róluk felvételek a házban, de nem törölték õket a gép merevlemezérõl. Így tudják kik jártak ott, oké, hogy nincs túlontúl kompromittáló róluk, de az illetõ már tudhatja így, hogy nyomoznak az este miatt 5 év után újból.
6/10
napraforgó 2017 jan. 12. - 17:41:31 6/10
(302/1238)
Emír házába besétál egy idegen, nekiáll leselkedni a számítógépen és bár a kamerák jóvoltából látja, hogy valaki jön, az illetõ valamiért azt hiszi, hogy az Emír, a tulaj, erre lecsapja??? Na nem már.
Én azon csodálkoztam, hogy amikor Kemál észlelte, hogy valaki jön, miért nem a monitorokat figyelte, azok nyilván mutatták, hogy ki az, hányan vannak, milyen irányból jön az illetõ, stb. Elég ostoba dolog, hogy hagyta magát lecsapni.
Emír nem buta fiú, szerintem tud õ errõl a mûködõ rendszerrõl, csak azt nem tudom, mi a célja vele.
10/10
kornyezet 2017 jan. 12. - 15:15:18 10/10
(301/1238)
Szerintem az aki leütötte Kemált, azt hitte, hogy Emír.
10/10
kikelet54 2017 jan. 12. - 13:56:47 10/10
(300/1238)
Nihannak mindegy, hogy séta, fogócska, bújócska, a lényeg az, hogy Kemallal legyen, és igen aktívan keresi a lehetõségeket. Én bírtam a csipkelõdésüket a rész elején, de aztán elég szomorú lett a folytatás.
Tarikot megvették kilóra, Emirnek, a nagy jótevõnek mindent bevállal. Önder fején az a pink folt valóban nevetséges volt, különben is nem azt mondták, hogy súlyos az állapota, de azért már másnap haza is engedik? Ez érdekes.

Vajon ki üthette le Kemalt. Esküszöm, én elõször egy nõre tippeltem, de aztán kétségeim támadtak. Remélem, hamarosan kiderül. Az egyébként is igen érdekes, hogy öt év után, egy olyan helyen, amit elvileg nem használnak, miért van "élet".

Vildant én is egyre jobban utálom, neki csak a társ.-i jólét számít, hogy Nihan mit szenved, azt magasról letolja.

Ha Önder teljesen felébredve is azt vallja, hogy szándékos volt a gázolás, akkor Emir megint törheti a fejét az ellentámadáson.
6/10
napraforgó 2017 jan. 12. - 07:10:55 6/10
(299/1238)
A mostani epizód fele elment a "menjünk sétálni", meg fogócskázzunk, bújócskázzunk c. hülyeségekkel. Anyám! Két felnõtt ember itt idétlenkedik! Egy olyan ház elõtt, amelyben megöltek egy embert!, amelyben még mindig aktív megfigyelés folyik! Hát komolyan mondom, ezt nem tudom hová tenni! Nihánnak az a legfõbb gondja, hogy moziba menjen Kemállal, amikor az öccse bûnesetérõl, életérõl van szó? Na arról már ne is szólhunk, hogy az apja már jóval korábban elérhetetlenné vált. Nem ért oda, ahol találkozniuk kellett volna (Jahajj, pedig ugyanonnan indultak!!!, otthonról...) Ráadásul egy többé-kevésbé veszélyes mûveletbe kezdtek.....
Aztán kiderül Önder balesete. Emír meggyõzi Tarikot, így õ onnantól már csak mint gyalogos sétáló észlelte a baleset következményeit, a gázoló autót nem is látta, blabla.
Önder fején a rózsaszín paca nem súlyos, van egy kéztörése, de másnap már haza is mehet. Viszont az altatásból magához téregetve motyog, hogy nem baleset volt, szándékosan ütötték el. Emír szerint persze félrebeszél. Érdekes Galip, aki kérdezni akar a fiától, de Emír letéve Banu nyafogó hívását - felém se néztél azóta...- csak annyit mond, majd késõbb válaszolok (a ki sem mondott kérdésre!) és el is húz valamerre. Egy biztos, nem Banuhoz....
Kemál meg visszamegy - hivatalosan az autójáért, amit a nyaraló elõtt hagyott, de észreveszi a fénycsíkot az ajtó alatt - valaki van a házban. Besettenkedik, ahol leütik. Az illetõ elmenekül, de a rendszámát megjegyzi, Yigittel, a Bogárral lenyomoztatja. Na vajon ki lehet? Emír házában csak nem mászkál senki, akirõl Emír ne tudna???!!! Na de ha nem Emír, akkor nyilván Galip... valaki a családból, vagy az õ megbízásából, az tuti.
Közben Önder Leylát szólongatja öntudatlanul, amit Nildán igen zokon vesz. Hát még, amikor megtudja, hogy Nihán ismeri Leylát és épp telefonon beszél vele.....

Na a mai részben legalább nem volt Zeynep idétlen zihálása, és Salihból is csak minimális, amíg Kemál meg nem bízta Yigit bevonásával.