kobold 2006 dec. 06. - 02:44:52
(5/125)
És Endétõl olvastál mást? Bár kétségtelen, hogy ez a legismertebb mûve. Sztem zseniális író, mindenképp azt javaslom, hogy olvasd el a könyvet, izgalmas, egyedi mû nagyon szép és örökérvényû gondolatokkal!
eve24 2006 dec. 05. - 20:24:38
(4/125)
én nem olvastam a könyvet, viszont a film tetszett, meg a zenéjét is szeretem : ) még iszonyatosan pici lehettem amikor elõször néztem, és akkor nagyon szerettem, így kb 15 évvel késõbb, már nem annyira tetszett. Habár ahogy nézem a film lassan 23 éves, azóta már megváltozott egy két dolog, és gondolom már ezért nem értékelem annyira.
kobold 2006 dec. 05. - 02:39:24
(3/125)
szerintem nagyon rossz a film, ha valaki olvasta a könyvet, akkor nem tudom hogy lelkesedhet ezért a filmért.. remélem hamarosan jön egy rajongó titán, aki megcsinálja rendesen! A könyv mondanivalója 0-ra jön át... bár úgy hogy a történet csak egyik fele van benne, ez nem is csoda.
hellboi 2006 aug. 25. - 13:46:57
(2/125)
Én is nagy rojongója vagyok ennek a filmalotásnak.

Most felnöttként néhány dolgot felfedeztem:

Például, a magyar fordításban Bastian "orszarvukat" rajzolt a füzeteibe. De azok unikornisok, vagyis egyszarvuak (legalább is az angol nyelvû filmben).

Na meg hát mit is kiabál az ablakból Bastian, Magdaléna ??
Az Holdgyermek, a könyvben is meg az eredeti angol nyelvû filmebn is.

Az uj szinkron tényleg rosszabb mit az elsõ. Még szerencse, hogy a DVD-n az elsõ magyar szinkron van fenn :))

Ezeket leszámítva én is még mindig ímádom ezt a flimet.

A többi részeket nem, meg a filmsorozatokat sem ami ebbõl e remek történetbõl (feleslegesen) készült...
Newcastle United 2006 júl. 27. - 11:28:37
(1/125)
Én is még fiatalon láttam, akkor még nagyon tetszett, ma már nem annyira.