malvinkicska 2017 febr. 22. - 07:43:24
(77/277)
A tegnapi rész az elõkészületek az eskûvõre, de Alberto nem lelkes, mert szerintem Anat jobban szereti, mint Cristinat.
Ana is nagyon aranyos végig segítette az elõkészületeket, és minden rossz szó nélkül.
Az a kár többet nem vettek meg, mert már csak egy rész lesz.
malvinkicska 2017 febr. 22. - 07:43:23
(76/277)
A tegnapi rész az elõkészületek az eskûvõre, de Alberto nem lelkes, mert szerintem Anat jobban szereti, mint Cristinat.
Ana is nagyon aranyos végig segítette az elõkészületeket, és minden rossz szó nélkül.
Az a kár többet nem vettek meg, mert már csak egy rész lesz.
10/10
syuzi 2017 febr. 18. - 15:53:00 10/10
(75/277)
Balanca és Max között végre elindult valami rendes volt Balncatól amiért oda adta az õ volt menyasszonyi ruhájából a csipkét

Don Emilio már milyen jól tud varrni nem vot semmi

A legénybúcsún összeverekedett Alberto és az a srác kivel Ana egyszer randizozott

Már nagyon kiváncsi leszek az esküvõre :) Várom a folytatást :)
malvinkicska 2017 febr. 18. - 12:17:20
(74/277)
OFF köszönöm a tájékoztatást de én nem régen nézzek sorozatokat, és a Büvölet harmadik évada fent van de miért nem lehet megnézni magyarul.
Az igaz itt nincs reklám, de legalább õk át állhatnának egy másik mûsor rendre, mint külföldön, hetente menne, de legalább lenne értelme, az adott sztorinak, mert szabdalva teljesen más, mert azért nézem fordítva a török sorozatokat, és az az igazi. A Megtört szíveket is csak csöpögteti, mi értelme van nem sok, mert elfeledi az ember, annyira rövid. Aztán ott az Izaura TV ott is csak ismétel, amik nem régen mentek, és olyanokat vesz meg, olyan mint a konfekció, egy a mondani valója, nem értem miért nem lehet más készítésûeket meg venni. Az olaszok nagyon jók, a spanyolok, meg sorolhatnám, most rá állt a törökre, de ebben sem sok jót látok mivel amik fordítva vannak azt adja, persze nem nézem a ronda szinkronnal, mivel az eredeti hanggal az igazi azok a kifejezések és minden színészi munka, teljesen más.
Sajnos én jelenben kiábrándultam, és ezen kívül csak törököt nézek fordítva vagy 7 és egyik, jobb mint a másik nem széria, szeretlek is meg nem is, igaz ezekben is vannak olyan dolgok amik nem mindig oda valóak de elmegy, nem sok.
offtopic
borzi84 2017 febr. 17. - 16:57:36
(73/277)
OFF! A Bûvöletet nem hagyták abba, egyszerûen befejezõdött! 10 "évad" készült belõle, s azt rendben le is adta a televízió.
Az m3-as vetítés csupán ismétlés volt, korábban a Duna TV adta, s ott is voltak ismétlések.
A jelek szerint Te csupán az m3 csatornán találkoztál elõször a sorozattal.
(Nem vitatom, ha már belekezdtek, le kellett volna adniuk az összes részt!
Megjegyzem, az a 10 évad inkább 8 + 2, mert az utolsó kettõ szerintem mind hangulatában, mind a külsõségek terén eltér az elõzõektõl, de ebbe inkább ne menjünk bele.)
OFF VÉGE

Más: Ez a sorozat is "megér egy misét".
Csupán tavaly decemberben zárult le, akkor vetítették az utolsó epizódot.
Szerintem a Duna TV-n biztosan folytatják majd, ahogyan a Grand hotel is véget ért, még ha lassan is.
Engem is bosszant, hogy szétdarabolják az egyes epizódokat, de nézzük a dolog pozitív oldalát.
Itt legalább nincsenek reklámok, az is valami! :-)
malvinkicska 2017 febr. 17. - 08:19:15
(72/277)
Valóban ebben is vannak unalmas részek de mivel szabdalják, én annak tudom be miért nem lehet egybe leadni egy részt ez nem olyan hosszú, és más értelmet kapna az egész történet, ezt csinálják mindennel, miért nincs egy olyan csatorna amelyik egybe adja le ezeket a történeteket, értem alatta egy részt egybe.
A másik meg felébe harmadába veszik meg õket a Büvölet is abba maradt, miért egyebet meg orba szájba ismételnek, nem értem a mûsor politikát, de , hogy rossz az biztos, mert érezzük.
Amikor rá állnak valamire akkor csak az, utána lankad , szóval nem rendes a dolog az biztos.
offtopic
ildimix 2017 febr. 15. - 21:44:32
(71/277)
Ez a rész nagyon unalmas volt nekem. Nem igaz, hogy 1 éjszaka alatt megcsinálnak 1 menyasszonyi ruhát mese habbal.

Remélem a jövõheti rész jobb lesz bár még mindig nem lesz esküvõ szerintem.
szlg0805@gmail.com 2017 febr. 12. - 16:54:07
(70/277)
Rossz marketing politikának tartom, hogy így elaprózzák a sorozat vetítését . Min. heti kétszer vagy két sorozatot , egymás után kellene adni.
Az illetékeseknek a figyelmébe is ajánlom!
Kékibolya
malvinkicska 2017 febr. 12. - 12:47:41
(69/277)
Annyira leálltam a sorozat nézéssel, nagyon besokalltam,amibe bele kezdtem fordításba azokat nézem beosztva és kész.
Azok gaz török sorozatok, de ott sem nézzem mindet hiszen annyit fordítanak azt képtelenség végig nézni, és ez ezek legtöbb elég kemény sorozatok.
ami nagyon szép a Felsõ Tízezer. Ezt végig nézem amaddig adják, mert itt nekem Ana nagyon szimpi sajnálom, mert szköznek használja Alberto, de aki másként látja azt is elfogadom legalább több szem szögbõl látom a dolgokat.
Szép hetet neked.
offtopic
ildimix 2017 febr. 12. - 10:27:58
(68/277)
Én Anát hibáztatom a menyasszonyi ruha eltünése miatt. Neki el kellett volna zárni úgy, hogy még véletlenül se vigyék el a megrendelõknek.

Én úgy érzem Alberto az utolsó percben nemet fog mondani és Anával fog összeházasodni.

Szerintem Pedro már nem tér vissza Németországból.

Malvin én még nem untam meg a sorozat nézést szeretem ezt a sorozatot meg most a kedvencem a katalin cárnõ és Alisa.

Blanca miért bánik ilyen rosszul Maxxal? Én azt hittem szerelmes belé. A lánya végleg kilépett a sorozatból?

Várom a film folytatását.

Of téma: Malvin láttam február 22-én a történetet folytatják az 5csillagos szerelemnek gondolom ez lesz a 2. évad. Én az elsõ 20 részt láttam. A folytatásról nem olvastál hány részes lesz?
10/10
syuzi 2017 febr. 11. - 14:36:08 10/10
(67/277)
Matteo tényleg nagyon jól alakítja a nõcsábászt Clara és Matteo remélem hogy kibékülnek majd

Cristina hogy rá állt már a baba témára , jó értem hogy örül az unokaöccsének de ez már kicsit túlzás volt

Luisanak szerintem nem lehet már gyereke, Pedro és Rita szép pár lenne remélem hogy Pedro már vissza jön majd Németországból

Én is remélem hogy leadják majd a 2. évadot is :) Várom a folytatást :)
malvinkicska 2017 febr. 11. - 09:51:50 Előzmény ildimix
(66/277)
Szia nekem sosem volt email ciímem mivel én nem leveleztem még akkor sem mikor dolgoztam és gépen, most meg már minek az a pár ember ír privit, és kész.
a sorozat ez is le lassult mikor lesz esküvõ, igaz ez sok évados lenne, gondolom.
Nagyon nem szeretem albertot amiért ilyen tétova férfi lett, a barát sokkal jobban alakítja nõ csábász szerepet, na mindegy lesz ami lesz most már nem nagyon érdekelnek a sorozatok, most már bele untam.
A fatmagül nekem nagyon lassú, aprólékos.
offtopic
ildimix 2017 febr. 06. - 21:00:52
(65/277)
Of igen nézem a fatmagült de csak szinkronosan. Nekem tetszik a sorozat. 1 kedves fórumtárs megírja nekem magánban a tartalmat mert õ nézi felirattal. Nagyon kedves tõle, hogy ezt megírja nekem kár, hogy neked nincs e-mail címed amire írhatnék.
malvinkicska 2017 febr. 06. - 17:26:02
(64/277)
Szia aranyos vagy de most nagyon besokalltam néztem az Elfeledett Szerelem és abba hagytam azt is annyi butaság van benne, egyszer a férfi amnéziás utána a fõ szereplõ nõ lett dilis, tiszta hûjére veszik az embert, mindnek szinte egy és ugyan az a mondandója, csak mostanában annyi, gonosz van benne az régen öt sorozatban volt, most a török fordításokat nézem addig amíg be nem sokallok. Az is valami nem vesznek normális sorozatot, csak felébe harmadába ismétlik az ezer éveseket. ezt is 4 évadból áll és csak egyrõl beszélnek. A sorozat baráton ennek a 2-ik évadból 3 rész van fent, persze nem magyarul.
A Fatmagült nézed én a fordítást, már 20 b -nél tart, mert azt is szabdalják, ne legyen értelme.
offtopic
ildimix 2017 febr. 05. - 18:30:24
(63/277)
Nagyon tetszett a keddi rész. Örülök, hogy Luisa nem halt bele az abortuszba. Vajon ezek után lehet még gyereke?

Mateo ezt jól megcsinálta én nem bántam volna, ha Ana és Alberto végre lebukik. Clarát sajnálom mert most átverve érzi magát.

Vajon ki tüntette el a menyasszonyi ruhát?

Of téma: Malvin ajánlok neked 1 jó német sorozatot alisa a címe. A neten visszatudod nézni az elsõ 5 részt szerintem tetszene neked.

Majd írd meg a véleményedet ha belenéztél.

Of vége

A sorozatra visszatérve valaki nem hallotta mi lesz ha lemegy a 26 rész fogják folytatni valamikor?
clarissacat 2017 febr. 04. - 20:48:08
(62/277)
Nagyon idegesít a magyar televíziós csatornáknak az a hülye szokása, hogy össze-vissza vagdossák a filmeket. Ugyanis az eredeti részek 1 óra 10-15 percesek, míg nálunk ezekbõl 43-45 perceseket nyaszatolnak. Miért nem lehet eredeti hosszában meghagyni az egyes epizódokat? Így a Duna Tv szerint a 22. részt adták kedden, míg a valóságban csak az elsõ évad 13. részénél járunk. Rákerestem néhány online oldalon. Abbahagyhatnák már ezt a csonkítgatást. Lehetne esetleg kevesebb a kormányunk dicsõítése helyette, ha már más reklámokról nem lehet lemondani. Pedig tényleg nagyon jó ez a sorozat, nem kéne elrontani.
10/10
syuzi 2017 febr. 01. - 17:18:11 10/10
(61/277)
Anat és Albertot Matteo mentette meg aki így Clarat bántotta meg

Lujza szerencsére nem vérzett el, Szerintem Cristina mennyaszonyi ruháját Maximillian keverte el

Várom már a következõ részt :)
malvinkicska 2017 febr. 01. - 14:04:00
(60/277)
A tegnapi részben Anat azt teljesen megalázták, mivel õ egy más ember, Alberto valóban egy szemét alak a pénzért mindenre képes, a leendõ sógora nekem A Cristina tesója olyan ,mint egy kis idióta gyerek, bele szól mindenbe de semmihez nem ért, azt hiszi az apja pénzén ész is vehetõ, de az nem.
A csaj nem vérzett el megmentették.
malvinkicska 2017 jan. 27. - 09:16:04
(59/277)
Szia beteg vagyok nincs kedvem semmihez úgy elkapott az influenza alig bírtam az ágyról leszállni, nem érdekel egyik sorozat sem, majd utólag megnézem.
Azt olvastam nem nézed a V Set ami nagy kár nagyon érdekes történet , és nem nyál móc aggyal dolgoznak, én az 53-as résznél tartok de én nagyon szeretem.
offtopic
ildimix 2017 jan. 26. - 21:13:28
(58/277)
Of: Malvin az 5 csillagos szerelem fog neked tetszeni én már régen láttam nem is olyan hosszú 20 részes.

A Katalin cárné 10 részes lesz már várom szeretem a kosztümös sorozatokat.

Visszatérve a sorozathoz Alberto 1 szemétláda Cristinát nagyon sajnálom nem ilyen férfit érdemel. Nem kellene játszania a nõ érzéseivel remélem a lány nem megy hozzá feleségül.

Luizát sajnálom remélem nem fog elvérezni. Azt hittem meggondolja magát és megtartja a gyereket.

Várom a történet folytatását.