Téma: Verdák 2.

offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 07. - 15:25:10
(32/72)
Állítólag a 3D nem ér semmit, de te tudod.
lilly-me 2011 aug. 07. - 14:49:19
(31/72)
Érdemes "vidéken" megnézni a filmet moziban 3D-ben?
3/10
Naphinel 2011 aug. 06. - 09:40:57 3/10
(30/72)
Nekem vegyes érzelmeim vannak. Az elsõ fél órában azt hittem, megkattanok, annyira untam, aztán fogjuk rá tetszett, de csak McQeen miatt, mert amúgy néhol már mindent néztem, csak a vásznak nem. :)

Spoileres.

A sztori tök sablon, csomó kémfilmbõl szedték össze, ráadásul a béna lúzer a végén hõs lesz - hááát, totál klisé. Meg h a két cimbi összeveszik, aztán csak kibékülnek, elfogják õket, de a bénaság a nagy megmentõ,... Nem értettem, miért Matukát kellett beemelni a középpontba. Nem telt bele sok idõ, és már az agyamra ment a hülyeségeivel. Semmi vicces nem volt benne, erõszak ellenben dögivel.
Na, mikor kínzással szedték ki a kocsiból, h kinek adta a nyomkövetõt, v miaszööszt, és a végén meg is ölték - mit ne mondjak, átfutott a fejemen, h simán rányomhattak volna egy 12-est.
Meg Matukát én alapból nem csípem, már a legelsõ részben is nagyon idegesített.

McQuuen jelenetei tetszettek, a verseny okés volt, de a Matukás-kémkedõs részek nagyon nem. Ha emberes film, úgy tök jó élmény, de így eléggé gáz.

Mondjuk 10/3, McQueen, a versenyzõs részek, meg a többiek (Matukán kívül) miatt.

Ja, és kicsiket tényleg nem kéne erre elvinni, mert ez, attól, h rajzfilm, NEM KISGYEREKNEK VALÓ!
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 06. - 00:25:14
(29/72)
Nincs ezzel semmi baj. Tulajdonképpen az elmúlt kb egy-két évben a felnõttek számára készítik az animációs filmeket is. Annyi a gond, hogy errõl nem tájékoztatják a kedves nézõket, és ezért nem tudják, hogy ne nézessék meg a gyerekkel.
2/10
karabaszmarki 2011 aug. 05. - 23:41:01 2/10
(28/72)
Nagyon szomorú, hogy krimit, akciófilmet csinálnak egy mesébõl és ehhez világszerte népszerû mesehõsöket használnak fel, akik már belopták magukat a kisgyerekek szívébe. Lövöldözés, túszejtés, majd annak egyértelmû kivégzése, jó és rosszak széthullása, vagyis ha úgy vesszük, hogy a kocsik személyiséggel rendelkeznek, és így "lélekkel", akkor azok halála és könnyelmû pusztulása, szétrobbanása. De mindez mit számít? Ez is kipurcant, az is... Pont erre van szüksége a kisgyerekeknek, mert ezt kb. 3 éves kortól nézik... A korosztály min. 12 év, de azok már mást néznek... Sötét világ... Nincsenek már igazi mesék, ahol elhatárolódik élesen a Jó és a Rossz. Az elsõ rész mondanivalójához képest ez kukáravaló sztori. Jól tükrözi hová tart a világunk...
anikos 2011 aug. 04. - 18:59:28
(27/72)
Ez a film szerintem egyáltalán nem való 10 évnél kisebb gyerekeknek. Kémek, lövöldözés, bomba.... már az elsõ 5 percben azt hittem, hogy rossz filmre ültünk be 6 éves kisfiúnkkal. És korhatár nélkül megnézhetõ? mint a Micimackó, Macilaci stb.? Óriásit csalódtam és felháborít. Az elsõ részen szét röhögjük magunkat. Hol van ez ahhoz képest???
atisf1 2011 aug. 02. - 22:30:17
(26/72)
Szerintem elég jóra sikeredett a folytatás, bár annyira nem ütött, mint azt ahogyan az elsõ rész tette. Nekem összesen két problémám volt vele, 1. Matuka tényleg túl sokat szerepel, 2. Ha már Földgolyó futamrõl szól, akkor miért csak három verseny szerepel, és ráadásul kettõ abból is Európában...na mind1, ezek ellenlre élveztem, az akciók is átjöttek :)
Ford Mustang 2011 aug. 02. - 17:08:12
(25/72)
DVD és BD megjelenése decemberre várható.
hofitomy 2011 aug. 02. - 16:40:19
(24/72)
Megnéztük és nekünk tetszett (kinek a pap...). A 3D-s verzió nagyon látványos. Igaz hogy nagyon James Bondosra sikeredett,és Matuka többet szerepel benne mint McQuinn, de jó kis kikapcsolódás gyerekeknek és szülöknek. Alig várom,hogy kapható legyen, és itthon is rongyosra nézzük mint a többi nagy kedvencet.Nálam 10\10.
sZAbIkAAA 2011 aug. 01. - 17:18:43
(23/72)
Na megnéztem én is,hát mit mondjak,mostanában még1x nem nézem meg az is biztos :) Ez már tényleg nem gyereknek szól, 10év alatti gyerek biztos,hogy nem élvezi. Film felénél Matuka miatt azt hittem már,hogy felállok és kimegyek,de utána már picit vissza vettek belõle szerencsére,sztm nagyon-nagyon idegesítõ. Végén pedig Schnell Ádám hangját meghalva rám tört a Family Guy mániám,megyek is nézni :)
2/10
MartinDuke 2011 aug. 01. - 00:34:19 2/10
(22/72)
Hûha...na ez az a film, amivel támogatják a letöltéseket. Nagyon nagy csalódás az egész. 19 éves fejjel néztem meg barátnõmmel, de ne vádoljon senki azzal, hogy ez gyerekfilm, mert az elsõ szeretnivaló, vicces volt, beismerem... de ez. Egy kezemen meg tudnám számolni azokat a filmeket, amirõl ki akartam jönni, mert egyszerûen szenvedtem, de ez is köztük volt...sajnos :S. A film abszolút 0 poénnal dolgozik...olyan mintha csak írták-írták volna a forgatókönyvet, aztán 50 oldalanként rájöttek volna, hogy humor is kéne, és akkor a rendkívûl primitív és idegesítõ vontató fellökött vagy elrontott valamit és ezzel el is intézték. Egy örökkévalóságnak tûnt ez a két óra, de ahogy körülnéztem, nem csak nekem...a szülõk a második órában alig bírták csöndre inteni a gyerekeket, dehát ez nem csodálom, hogy nem kötötte le õket. 3D-je pedig szokás szerint nem sokat dob a dolgon...mindig fél az ember, hogy ha most ül be a 2D-s verzióra, akkor lemarad egy nagy 3D-s élményrõl...ennél a filmnél nem fog, garantálom :) 1/10-et adnék, de a versenyzõs jelenetek miatt talán fel tudom kerekíteni 2/10-re...ha hasonlóan rossz filmet kellene mondanom, akkor talán a Nagyfiúkat vagy a Négy Karácsonyt mondanám (humor szinten)
danbrown 2011 júl. 30. - 21:34:53
(21/72)
sziasztok. Megnéztem a filmet és egyet értek azokkal, akik azt írták, h ez már nem annak a korosztálynak szól mint az elsõ rész.Lõnek benne, kocsikat nyírnak ki, erõszak hegyek. Egy jó akciófilm lett, de szerintem az elsõ része szerethetõbb. Valaki kérdezte, h Matuka idegesítõ volt-e.Nekem az volt egy idõ után. Túl viccesre akarták venni a figurát, de szvsz átestek a ló másik oldalára. Tisztában vok vele, h nem az én korosztályomnak készült és nagyobb siker lesz mint az elsõ rész, de nekem az jobban tetszett.
offtopic
barniii 2011 júl. 30. - 21:20:04
(20/72)
sokkaljobb mint az egy.. ezvolt eddig az eggyetlen film amin nem kajáltam a film alatt ugy figyeltem:D 10/10=)
matany001 2011 júl. 30. - 18:31:02
(19/72)
Pont most néztem meg a filmet. Nos az elsõ rész igaz, gyerekeknek szólt vagyis kb a tíz éven aluliaknak, melyekben fellelhetõ volt a kisebb emberi momentumok mint a barátság, szerelem stb.. Viszont a második rész akció- krimi- piff paff bumm csattanós izgalmas látványvilágilag tökéletes film lett. Lehet talán a készítõk a második részt inkább már a 13-25 év közöttieknek csinálták, nem pedig a gyerekeknek. De ettõl függetlenül mivel én már jóval idõsebb vagyok mint 10 , élveztem a filmet. Nagyon jó volt, tökéletes karakterek, világ, történet minden. Egyetlen kis negatívumot tudok mondani: McQueen nek lehetett volna kicsit több szerepe is. Az én ízlésem azt mondja, hogy nyugodtan megadhatom neki 10/10! :) <3 Cars 2
4/10
V-BKJ 2011 júl. 30. - 17:51:59 4/10
(18/72)
Kíváncsi lennék, hogy ha megkérnénk pár 5-10 év közti gyerkõcöt, hogy mesélje el a tartalmát, akkor mit mondana. Gyerekszemmel a történet bonyolult, és bosszant, hogy itt is fegyverrel oldják meg a problémákat. Biztos, hogy nem annak a célközönségnek szól, mint az elsõ rész. Mi ma néztük az 5 éves fiammal, fél óra múlva már minden más jobban érdekelte mint maga a film. Szerintem nagyon elszúrták, nagy csalódás volt. Persze azért a 13-25 éves korosztálynak lehet a kedvence. :(
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 30. - 14:36:32
(17/72)
10 :D
10/10
Sonic8 2011 júl. 30. - 14:23:55 10/10
(16/72)
Hááát. :D
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 30. - 14:16:57
(15/72)
De most akkor 9 vagy 10? :D
Ford Mustang 2011 júl. 30. - 14:15:05
(14/72)
Az a lényeg. :))
10/10
Sonic8 2011 júl. 30. - 14:02:26 10/10
(13/72)
NA megnéztem és hát jóval jobban sikerült mint az elsõ rész, a 3D tökéletes volt, a történet maga jó.
Nekem tetszett. :D 10/9