Téma: Viasztestek

mateee 2006 nov. 26. - 22:43:19
(61/301)
Nadine: De attól még hogy elmondtam 1-2 dolgot a filmbõl, attól megnézhetted volna...:) (mert az írásodból az derül ki hogy nem nézted meg). és azt pl. nem árultam el hogy (SPOLER:P) hogy hal meg paris vagy hogy hogy ég le a múzeum...
mateee 2006 nov. 26. - 22:39:32
(60/301)
Na akkor most: :)

SPOILER!!! NE OLVASD HA NEM LÁTTAD...

Fanny7: A végén leégett a viaszmúzeum, és reggelre kijöttek a rendõrõk meg a mentõk...:)

SPOILER VÉGE
mateee 2006 nov. 26. - 22:37:42
(59/301)
Bocs...de akkor ne olvasd végig..:)) Igazad van odatehettem volna, hogy spoiler, de....mindegy...
Fanny7 2006 nov. 25. - 11:05:34
(58/301)
Huh szerintem kicsit rémisztõ volt! De naon izgi és faja!!
De sajna elaludtam! Megtudja valaki mondani mi lett a vége??

KÖccje
Nadine 2006 nov. 24. - 21:12:49
(57/301)
mattee: Ha legközelebb népszerûsíteni próbálod a kedvenc filmed, akkor ne áruld el, ki a gyilkos, ki fog meghalni, stb. Szívesen megnéztem volna, de így mi értelme? Mindent lelõttél elõre... Gondolkozz, mattee, gondolkozz!
mateee 2006 nov. 18. - 16:56:45
(56/301)
Lehet....:)) Csak elég nagy hatással volt rám a film, így elõször.
Amúgy eléggé megosztja a nézõközönséget, mert sokan vannak akik szeretik és hát eléggé sokan akik nem szeretek. <a target="_blank" href="http://www.imdb.com" title="www.imdb.com">www.imdb.com</a> ezt bizonyítja... Bár a történet nekem se tetszik, elég gagyi.
Aikidoka 2006 nov. 17. - 12:56:26
(55/301)
Engem nem zavar... de azért az elõzõ hozzászólásod kicsit erõs volt :)
mateee 2006 nov. 17. - 11:31:51
(54/301)
nem vicc :) De én szeretem ezt a filmet és akkor?? :P:P remélem nem baj...
Aikidoka 2006 nov. 16. - 00:02:48
(53/301)
ugye ez valami vicc akar lenni? :D ha nem, akkor gratulálok !
mateee 2006 nov. 11. - 14:22:10
(52/301)
Imádom ezt a filmet..:D Akárhányszor meg tudnám nézni, sõt mondhatom hogy ez a kedvenc filmem..:)) Ja és természetesen egyik legjobb horror amit eddig láttam! A színészek nem rosszak, sõt kifejezetten jók...nem kell lebecsülni Paris Hiltont mert igazából nekem semmi bajom nem volt vele a filmben, egész jól játszotta a kétségbeesett, sikoltozós, félõs "kislányt!" ;)) A halála pedig elképesztõ...egyik kedvenc jelenetem a filmbõl:D De tényleg...mikor elõször láttam azt a részt kb. ezt mondtam: "azta*****!" :))) Eléggé durva (meg ugy az egész film), szal akinek gyenge gyomra van és gyenge idegrendszere az inkább tartsa magát távol ettõl a filmtõl (jó tanács) ;)) A történet viszont eléggé sablonos, de annyira nem rossz. A gyilkos Vincent már önmagában is elég rémisztõen nézett ki és néha átfutott rajtam a libabõrösség. :D Aztán: A film vége szerintem lenyûgözõ, fõleg a látvány! Ahogy olvad az a sok tonnányi viasz...egészen mûvészi és egyben horrorisztikus is! :) Összeségében: Ez szerintem egy kiváló horrorfilm, sok vérrel, sok izgalommal, sok feszültséggel! Én imádom :D Ki ne hagyjátok ti se..;)
10/10
Dorka92 2006 okt. 03. - 20:50:27
(51/301)
Hát igen õ se semmi:)
A lényeg hogy ott volt pl. a Köd (The fog) remake-je még idén télen, jó szinészekkel meg igényesen kidolgozva, viszont ott egy nagyon jó alapötletet olyan unalmassá csináltak, hogy lehuzta a filmet.
Itt szerintem tökéletesen megcsinálták olyanra a filmet, hogy aki 1 horrort akar éppen nézni a moziba az ne csalódjon. A szörszálhasogatás már 1 másik téma
Dorka92 2006 okt. 03. - 20:46:34
(50/301)
Engem a szereplõk sose érdekelnek annyira. Paris ellenére szerintem jól lettek összeválogatva a szinészek. A történet meg szerintem tök érdekes, jó kissé furcsa de nagyon jól kilett akkor is találva. Rögtön az elején is tetszett a kis gyilkos az etetõszékben:).
Barbie 2006 okt. 03. - 09:50:31
(49/301)
Dorka92: Maximálisan igazad van!! Chad tényleg dögös pasi ami sosem árt de Jared sem utolsó : ))

Szóval a kommentárod olyan hogy én sem mondhattam volna jobban!
Newcastle United 2006 okt. 03. - 09:38:05
(48/301)
Nekem a legnagysobb bajom az volt, hogy vacak a történet..:) Paris Hilton egy dolog és egyáltalán nem egyedülálló sajnos. Más filmekben is lehet találkozni hasonló "sztárokkal".
Dorka92 2006 okt. 02. - 20:42:51 Előzmény Barbie
(47/301)
Én Baribie-val és ZAVI-val értek egyet.
Szerintem sokaknak már attól rossz eleve ez a film, hogy ugy ülnek le elé hogy na, itt van Hilton ez már csak rossz lehet. Mind1, megnézem hadd lássam mi ez a xar...
Szerintem igy nem is érdemes elkezdi. Vannak akiknek semmi nem elég jó. Paris az 1 dolog engem is zavart, de 1általán nem rontja el a filmet. Chad-et hatás fokozás miatt rakták bele, bejött , de ezt is minek leszólni? Egy jó pasi sose hátrány.
A film nagyon ötletes, jól kidolgozott, izgalmas és teljesen lekötött. Engem csak annyi zavart h a viaszmúzeum leomlásánál olyan volt mintha 1 akciófilmet néztem vna.
A lényeg az h szerintem ez egy nagyon jó horror, nem értek egyet a fikázókkal. Egy szót nem szólnék ha vkinek azért nemtetszett vna mert unalmas a film vagy vacak a történet. Olyan apróságokon tudnak 1páran felakadni, de mind1. Ha az összes filmet igy leszólnák a filmesek szegények maradnának.
Barbie 2006 szept. 30. - 21:25:26
(46/301)
Na mind1 a lényeg az, hogy nekem tetszett! (pedig nem vagyok tini)
Mindenkinek más az izlése van aki az ilyen tipusú horrort szereti és van olyan is aki más stílusút kedvel ...
Ez így is fog maradni mert ha mindenki egyforma lenne az nagyon rossz lenne.

Én sokra tartom ezt a filmet a horrorok között mert nekem tetszett és ezért az egyik kedvenc horror filmem és vagy 1000-szer láttam már. Biztosan nektek is van kedvencetek ami esetleg másnak nem jön be... Szóval ez van ezt kell szeretni : ))
Newcastle United 2006 szept. 28. - 15:20:45
(45/301)
Csak a véleményemet írom le, ennyi. Ha így nézzük, akkor meg nekem az lehetne az idegesítõ, hogy megint jön valaki és ugyanazokkal a szavakkal magasztalja fel a filmet, mint elõtte vagy huszan.
Egyébként meg én is nagyon szívesen nézek szórakoztató filmeket is. Persze ilyenkor nem a mondanivalót keresem benne, hanem azt, hogy minél eredetibb és fordulatosabb legyen.
ZAVI 2006 szept. 28. - 14:22:18
(44/301)
Persze OK, hogy kell negatív vélemény is, ez teljesen igaz, csak azt nem kell 10-szer leírni egy fórumba, ha mondjuk annyian beírnak hogy nekik tetszik ez a film (és nem csak tinik) és akkor mindekit lehúzni, én tudom, hogy gagyi ez a fil de nézzétek csak ha ti ilyen igénytelen filmeket szerettek. És ezt ráadásul szint minden 2. topicra beírni...
Ebben a tinidologban meg szerintem nincs igazad, mert ahogy a Barbie is megfogalmazta, ez nem azért tini, mert 16 évesek szerepelnek benne, hanem mert ilyen "lightosabb" nem annyira véregzõs horor akar lenni, amit szerethetnek idõsebbek is. Ha ez lenne a tinihorror, akkor amiben meg 40 éves színészek vannak, azt csak középkorúak nézhetik csak, meg?
Szerintem te az igényesebb, komolyabb hangvételû, esetleg mûvészfilmeket szereted, de az miért lenne baj, hogy készülnek olyan filmek is, amikre tényleg 1 könnyedebb szórakozása, borzongás miatt ülünk be, akár 20éves fejjel is?
Nyílván 16 évesen te se mûvészfilmeket néztél a mozikban.
Newcastle United 2006 szept. 28. - 10:19:59
(43/301)
Minél több filmet néz meg az ember, annál markánsabb véleménye lesz. Ebben a globalizált világban szinte minden a nagyfogyasztói ízlés szerint készül, az egyedi hangvétel már nagyon rég nem számít. Tucatfilmeket gyártanak tömegembereknek. Nagyon kevés a jó alkotás és ritkán kerül elõtérbe a multiplexek gagyidömpingjei között.
A fórum meg arról szól, hogy emberi stílusban eszmétcseréljünk, mi lenne akkor ha csak csupa bólogatójános írni ide, akinek minden film tetszik?
Ne érts félre, ezt a filmet is biztosan lehet szeretni, tetszhet másoknak, csak ne keverjük a szezont a fazonnal, és ne írkáljunk olyanokat az ilyen tipusú filmekrõl, hogy minden idõk legjobbja stb.
Newcastle United 2006 szept. 28. - 10:11:46
(42/301)
A lényeg ez volt az írásomban: "De nem is ez számít igazán, ezt a filmet a fiatal korosztálynak szánták, azok körében népszerû, és éppen ezért tinihorror. "