Téma: Viasztestek

ZAVI 2006 szept. 28. - 09:41:21
(41/301)
Abszolút egyetértek veled, ez teljesen igaz! Csakhát mint írtam itt vannak olyan emberek, akiknek semmi sem jó, szinte minden filmet lehúznak,nem tetszik nekik a 90%-a ezért, meg azért. Csak akkor nem értem, hogy minek fórumoznak itt, filmrajongó-e egyáltalán, ha 30ból 2 film tetszik neki?
Barbie 2006 szept. 27. - 21:48:16
(40/301)
Nem attól tinihorror valami mert csinos fiatalok a fõszereplõk!

Akkor ennyi erõvel a Fûrész 2 és a Texasi láncfûrésze is tinihorror és a többirõl nem is beszélve............

A Viasztestekben azért nincsenek olyan elemek mint a tinihorrorokban (szerintem azok is jók)

Tinihorrorok pl.: Tudom mit tettél.... Sikoly és a Rémségek könyve is talán. Na mind1 ezen ne vesszünk össze!
Kinek mi teszik ugyebár nem vagyunk egyformák....
Newcastle United 2006 szept. 23. - 11:23:31
(39/301)
Nos akkor neked mi a tinihorror? A Viasztestekben rohangáló, sikoltozó fiatalok, díszpicsák vannak. Minden kelléket felvonultatnak. De nem is ez számít igazán, ezt a filmet a fiatal korosztálynak szánták, azok körében népszerû, és éppen ezért tinihorror.
Barbie 2006 szept. 22. - 20:59:46
(38/301)
marmyk: Nos hát így akkor máris más mondjuk én Horrorként néztem mert nekem azt mondták hogy az......
Na mind1 amúgy szerintem Thrillernek sem valami jó még ha misztikus is....

ZAVI: Pont erre céloztam! Ha nem tetszik nyilván meg lehet írni hisz azért találták ki a fórumot hogy véleményt írjanak az emberek. De szerintem úgy is lehetne, hogy "nekem nem tetszik ez a film mert......." és nem ebben a stílusban : "Fuj ez egy rakás s**r"

Newcastle United: Én nem gondolnám tinihorrornak egyiket sem de mind1. Persze mások is lehúznak sok mindent ezért írtam, hogy pláne.

Egyébként az Amerikai-ak sem piskóták ezen a téren.
Az Oscar és a Málna díjj kiosztókról nem is beszélve. Mert én azt vettem észre (persze van kivétel) hogy általában egy csapnivaló film kapja az Oscart és a Málnát pedig egy szórakosztató film. Na mind1.

Szerintem sem a Viasztestek sem pedig a Halálos kitérõ nem Tini Horror!
Newcastle United 2006 szept. 19. - 14:08:52
(37/301)
Nemcsak a magyarok húzták le a Viasztesteket - vagy akár a Halálos kitérõt - hanem mások is. Ezek tinihorrorok, senki nem veszi túl komolyan õket, arra jó, hogy beülj a pároddal egy zacskó popcornnal a moziba, aztán kész. Egy idõ után kinõ belõle az ember.
marmyk 2006 szept. 19. - 11:22:20
(36/301)
Kedves Barbie,

A falu nem horror film, : ) Misztikus thriller, csak azért írom, mert tényleg különbözik a két mûfaj, mármint a horror és a thriller, teljesen másból táplálkoznak, más kameramozgás, a világítás és még sorolni lehetne. Lehet számodra ezért volt csalódás, mást vártál, mint amit kaptál. Egyébként tényleg szemét dolog fikázni a filmeket, mert valakinek tetszhet. Ebben egyetértek mindenkivel.
ZAVI 2006 szept. 19. - 10:02:22
(35/301)
Abszolút egyetértek veled, szereintem is 1 nagyon jó, egyedi horrorfilm, és nekem is nagyon tetszett. Abban is maximálisan igazad van, hogy valakinek ez jön be, valakinek más, el lehet mondani a negatív véleményt is, azért van a fórum, csak itt sokszor az megy, ha valami film tetszik neked, és másnak meg nem akkor õ rögtön lehülyéz meg, leugat (ez különösen igaz erre a topicra, meghogy van pár nagy(okos)on igényes emberke, aki szinte minden filmet lehúz, mindenhol). Ezt tényleg nem kéne, mindenkinek más lehet az ízlése, véleménye!
Barbie 2006 szept. 19. - 09:38:05
(34/301)
Szerintem ez egy nagyon jó Horror!!
Teli van jó szereplõkkel és a stroy is remek!!
Olyan mint a Halálos kitérõ nagyon jó! Az egyik legjobb Horror!!

Paris elöször engem is zavart, hogy mi a fenének van benne és meg se akartam nézni de szerencsére megnéztem és nem bántam meg sött....

Az a baj, hogy az embereknek (pláne a Magyaroknak) soha semmi sem elég jó és mindenben csak a rosszat keresik! Ezen nem árt elgondolkodni szerintem. Persze nem lehet mindenkinek egyforma izlése de azért tiszteletben kéne tartani azokat is akik szeretik.

Mert hát ugye én is láttam már olyan Horror-t amire azt mondtam hogy vacak és végig szenvedtem az egészet (pl.: Átok, Falu) és mégsem reagáltam rá ilyen szövegekkel mint ami itt van mert elõfordulhat, hogy másnak tetszik.

Szóval ezen elkéne gondolkodni!
ZsuZs 2006 szept. 04. - 10:02:38 Előzmény Newcastle United
(33/301)
ez pontosan így van az a kis lotyó Paris Hilton!!!!
Celtic 2006 szept. 01. - 20:13:48
(32/301)
Ki a nyavalya az a Paris Hilton? Namindegy.
A filmben tenyleg jo otlet a viaszvaros (ambar, akarhogy gondolkodom, nem tudom elkepzelni a technikai kivitelezest... Bemartom viaszba? Attol meg kifele viaszcseppek lesznek es belul lesz a forma. Esetleg ezt ujra kionteni? De akkor hogy kerul bele az elo ember? Beleeg a borebe? Es hogyan lesz szines a viasz? Gondolok itt az arcborre, hajra meg miegymasra. Logikatlan), de maga a film sztem egy nagy rakas guano.
Tenyleg 12 egy tucat.
Ami nekem mostanaban tetszett horror, az a Holtak tava (Benath still water) es A mult titka (asszem ez a cime, Walesben jatszodik). De amiket lattam mostanaban, azok borzalmasak... Minden tizedik film nezheto es minden huszadik elvezheto. Es minden szazadik olyan, amit az ember megvesz, feltesz a polcra.
Dorka92 2006 aug. 30. - 07:35:20
(31/301)
Köszönöm N.U.:P.
Amugy szerintem épp hogy senki nem bálványozza a filmet... A s**r filmek az olyanok ami mellé kiirják a horrort, vagy a 18-as, 16-os karikát és semmi olyat nem mutat amit egy horrornak kéne... Jó van aki talál benne kivehetnivalót, hogy apszolut nem tetszett neki stb, de minden apró hülyeségen problémázni, már bocs mindenkitõl ... :-S Ha ez nektek rossz film, akkor még nem láttatok igazán rosszat. PH-t nagy hülyeség volt beletenni, de egyrészt nem is játszott annyira vészesen mint vártam másfelõl nem õ volt a fõ fõ szereplõ, viszonylag hamar meghalt, és ha valaki élvezni akarta volna a filmet, akkor nem Paris Hilton miatt itélte volna meg s**rnak... Aki meg csak egy szereplõ miatt veszi meg a mozijegyet és néz meg egy olyan filmet ami nem is érdekelné (C.M.M.) vagy egy olyan szereplõ miatt akit utál( P.H.) nem néz meg egy filmet azt nem tom megérteni...Nekem ez a véleményem, most tudom h ugyis jönnek rá hülye megjegyzések, tekintve h én vagyok az az 5% egyike akinek tetszett a film, de most nem fogom azt irni hogy jó jó volt, csak mégis s**r ez meg amaz miatt, csakazért h mindenkivel egyetértsek...
Didit 2006 aug. 29. - 16:32:39
(30/301)
Hát ez a film egy kalap sz*r.Vannak ennél sokkal jobb horrorok is, itt meg mindenki bálványozza.Pedig egy sz*r.Beletettek egy 'szívtiprót' csed májkül mörri személyébe, hogy fogyjon mozijegy és minél többen nézék meg.
Newcastle United 2006 aug. 29. - 07:33:07
(29/301)
Megértettük.:)
Dorka92 2006 aug. 28. - 18:03:28
(28/301)
a vannak igazán gyenge horrorok,az ilyeneket szeretem mondatot külön értettem. Vannak igazán gyenge horrorok. DE az ilyet mint a viasztestek szeretem.
Dorka92 2006 aug. 28. - 08:40:38
(27/301)
Helyesbitve: szerencse h nem AZUTÁN nnéztem meg a filmet h olvastam vna a hsz.okat
Dorka92 2006 aug. 28. - 08:39:59
(26/301)
Még szerencse, hogy nem azelõtt néztem meg a filmet, h olvastam volna ezeket a remek épitõ kritiikákat.... Nekem tetszett a film, élveztem,lekötött de ez az én véleményem... Vannak igazán gyenge horrorok, én szeretem az ilyeneket...Paris Hiltont én is utálom, de most ne mondja már senki h cska amitt nem nézte meg meg Paris szerepelt benne... De ha mégis igy van akkor felesleges is lett volna, mert ha valaki 1 szereplõ miatt néz meg egy olyan filmet amit amugy szivesen megnézett vna, akkor nem is érdekelte...
Sofy 2006 aug. 23. - 15:00:26 Előzmény ZsuZs
(25/301)
El is hiszem ZsuZs (20). Paris H 1 unatkozó milliomos! Huzza le magát a WC-n!Szánalmas!
Sofy 2006 aug. 23. - 14:58:54 Előzmény Newcastle United
(24/301)
Hát...
Ez igaz. Amúgy +nézném, csak ugye benne van pics* Paris hilton.... :-(
Newcastle United 2006 aug. 16. - 12:12:23 Előzmény szisz
(23/301)
Az ilyen idióta tinifilmekre nagyon jellemzõ a Paris Hilton féle p***ák szerepeltetése. Nincs ebben sajnos semmi meglepõ.
Skaff 2006 aug. 15. - 23:14:39 Előzmény szisz
(22/301)
Jobb volt mint vártam ,szerintem ötletes jó film,végig élveztem az egészet és jónak találom a legdurvább rész nagyon tetszik benne mikor leválik a csávó arcáról a bõr viasz miatt és még éltben van a srác az rész félelmetesen hororisztikusnak néz ki az én szemszögönböl ,meg ugy az egész film szerintem jó!