Téma: Wanted

6/10
idõjós1010 2008 dec. 06. - 18:11:57 6/10
(178/378)
Hát nem kis csalódás volt a film.
offtopic
neugassaman 2008 dec. 06. - 16:31:56
(177/378)
Maximálisan 1etértek veled! Nagy vicc ez a film...
Szórakozásnak viszont elsõ oszt!
offtopic
gipszj 2008 dec. 06. - 04:15:56
(176/378)
A jedis filmeknek mas a vilaga, abban el lehet fogadni hogy a jedi tud varazsolni, itt viszont ugy csinalnak mintha a golfban/fociban megszokott labdacsavaras tortenne, ami nem varazslat hane gagyi baromsag, igenytelenseg.
pacica 2008 dec. 05. - 12:45:26
(175/378)
Az teljesen más kategória.
Crush 2008 dec. 05. - 12:43:20
(174/378)
Eladó külföldi és magyar Angelina Jolie poszterek, cikkek itt!
www.gportal.hu/portal/posters
Ha érdekel, írj, van még több is! justolder@freemail.hu


Nekem ez a filmje nem jött be. Az Észvesztõ ezerszer jobb.
offtopic
gipszj 2008 dec. 03. - 11:37:37
(173/378)
Pár megjegyzés a trailerhez, amiben a csávó "megcsavarja" a golyót:
1. Minden golyó eleve pörög (ezért huzagolt a puska/pisztoly csöve).
2. Attól hogy pörög nem megy görbén - Ahhoz a pályára merõlegesen kellene pörögnie, de akkor se menne így.
Tudom, egy akciófilm nem fizikaóra, de akkor is, ez már nekem is sok.
sandros5000 2008 nov. 29. - 17:20:42
(172/378)
Én nem jöttem rá, hogy ez egy paródia, lehet hogy elsiklottam valamilyen részlet felett, vagy csak egyszerûen nem vagyok olyan eszes.
Freeman az utóbbi idõben sokat veszített a presztisébõl, ilyen pénzgyûjtõ akciónak tekinti a szerepeit, kivéve a Bakancslistát.
sandros5000 2008 nov. 29. - 16:23:15
(171/378)
Hát én nem olvastam sehol hogy ezt karikatúrának szánták, míg a golyózápor megnézése után, pontosan kiderült, hogy egyfajta pariódia az akciófilmek terén, itt sehol nem komunikáltak ilyet, és a filmben, csak idõnként vannak túlságosan hihetetlen jelenetek, szóval nem tudom honnan kellene tudni hogy ez egy paródia. Arról nem is beszélve, hogy az egész film túlságosan komolyan próbálja venni magát, és nem egy képregény az alapötlet?
kaizer chiefs 2008 nov. 29. - 01:01:28
(170/378)
Egy kalap szar volt. Hiába minden, ennyire idegesítõ maszlagot már rég láttam, zabbasztó baromság az egész.
8/10
Vérbeli 2008 nov. 25. - 19:26:43 8/10
(169/378)
Sziasztok!
Storyja van, szinészek nem kevesek, effektek a helyén vannak és tetszett a kis ladás jelenet is! Nálam 9\10. Nem unatkozik az ember a film ideje alatt, az biztos. Jó!
NRG 2008 nov. 25. - 12:25:55
(168/378)
Vajon Angelina ezeket miért kapta???


* 2000 Oscar-díj, legjobb mellékszereplõ díja, Észvesztõ
* 2000 Golden Globe, legjobb mellékszereplõ díja, Észvesztõ
* 1999 Golden Globe, legjobb fõszereplõ televíziós film díja, Kifutó a semmibe
* 1998 Golden Globe, legjobb mellékszereplõ televíziós film díja, George Wallace
* 2000 Hollywood Film festival, az év színésznõje
3/10
szogedi 2008 nov. 24. - 21:06:17 3/10
(167/378)
Ennyire értéktelen sza.rt benevezni a film kategóriába már régen láttam. Jobban tennék Hollywood-ban, ha a forgatókönyvírók nem sztrájkolnának, hanem fõbe lõnék magukat. Rendkívüli módon még a fos kategóriát sem tudta megütni mércémen.

Angelina Jolie-t idáig sem sokba néztem, mert színészi teljesítménye Brad Pitt elõzõ feleségének a szintjéig sem ér fel, de hogy Morgan Freeman is elvállalta ezt a minõsíthetetlen förmedvényt, már-már földönkívüli teljesítmény. Vagy annyira idióták a színészek, hogy olvasni sem tudnak a forgatókönyv sorai között, vagy egyszerûen meg sem értették a film lényegét. Be kell vállaljam, hogy utóbbit én sem leltem fel a képkockák között.

Nem egy Matrix-ot megszorongató mûrõl van szó, hanem egy filmes szakmát megszégyenítõ hányásról. Aki teheti nézze meg, hogy tisztában legyen, vele, hogy a híres celebek minden szart elvállalnak a pénzért. A történet hol volt, hol nem volt, a színészi alakítás minõsíthetetlen, a film meg egyszerûen gagyi.
sandros5000 2008 nov. 19. - 21:43:57
(166/378)
Szerintem nem olvastad végig figyelmesen a hsz-okat, mert nem igazán az volt leírva, hogy zavarna hogy fizikailag képtelenségek lennének benne.
Ugye ha beülsz nézni egy filmet, szeretnéd tudni milyen mûfajt nézel, hogy be tud határolni hogy mit várhatsz a filmtõl, amit itt nem kaptál meg szerintem. Jolie és Freeman könnyû pénz no munka elvét követve vett részt a filmben, meg igazán semmirõl nem derül ki hogy mi miért van és történik...végülis semmilyen axiómát nem vélek felfedezni a filmben, minden mindenek ellentmond, és még kiindulási alap sincs...ez a totális zûrzavar, amire szerintem bárki képes...

Tudod a 80-as évek akciómozijai és igen egyszerû filmek voltak, de annyit még õk is tudtak, hogy legyen egy alapsztori amir építeni lehet a filmet, ma már ez sem tartják fontosnak, és elég ha látványosan lövöldözünk egy sort, mert hu de jó és a közönségnek tetszeni fog...
hát én nem szeretnék ilyen ember lenni, akinek bármilyen silány munkát beadnak, minõséget azért szeretnék bármilyen mûfajban elvárni...
10/10
meacska 2008 nov. 19. - 21:17:22 10/10
(165/378)
Nekem és a páromnak nagyon tetszett a film.
Semmi extrát nem vártunk tõle, így csalódni nem is tudtunk. Ezt csak egy könnyed nyáresti mozinak szánták, semmi többnek.

De nem értem, miért kell belekötni abba, hogy lehetetlen dolgok történtek meg benne. Ez nem egy dokumentumfilm volt, hanem egy képregényadaptáció (Mark Millar). Ennyi erõvel az összes hasonló filmet le lehetne húzni, mert ez úgysem történhet meg...
A rendezõvel sincs semmi bajunk, ajánlom megnézni az Éjjeli õrséget valamint a Nappali örséget.
De ha nektek csak a fizikai axiómák számítanak, akkor azokra se pazaroljátok az idõtöket :)

Szép estét!
1/10
ghiggia 2008 nov. 18. - 08:46:42 1/10
(164/378)
hát, rég láttam ilyen f*s filmet. Nagyon gagyi. Hogy adhatta ehhez a nevét Morgan Freeman???? :(
Pebble 2008 nov. 17. - 23:48:44
(163/378)
Verion 2008 nov. 16. - 19:52:34
(162/378)
Nekem nagyon tetszett a film összességében de:

egyrészt nem értem miért épít az abszurd tulzásokra.A összes akciójelenete fizikailag lehetetlen.Amit persze elfogad az agyunk mivel ez egy film;csak az a baj,hogy ez a megoldás az esetek többségéban inkább rajfilmekben látható.Azért sem értem miért alapvetõen meghatározó a filmben az irrealitás mivel "nagy" színészek játszanak benne.A jó karakterekre épített film megnyerõbb lehet mint amelyik a jó jelenetekre épít.De itt nem igy van sablonfigurák tömkelegével találkozhatunk.Mindenttudó,bölcs nagyöreg,a kemény csajszi,a zöldfülü...
Egyébként szerintem Angelina mérföldekkel jobban alakit mint Morgan.A story egyébként nem rossz de össze van csapva.Másrészt nem derül ki,hogy kitõl jönnek a parancsok a szöveten keresztül.Miért nem derült ki???
Nem értem.
Más szempontból viszont rengeteg jó ötlet van a filmben ami nagyon tetszett.Amikor pl szájbavágja a haverját a billentyûzettel és a szétszóródó betûkbõl összeáll a fákkju az nagyon jó.Sok ilyen jo kis jelenetet csempésztek a filmbe.
Összevetve minden negativummal eggyütt is lebilincselõ produkció.Ha nem láttad mindenképp nézd meg.
vgy 2008 nov. 16. - 17:38:33 Előzmény Nemhiszemel
(161/378)
Szerintem is ritka rossz...
Nemhiszemel 2008 nov. 14. - 09:01:31
(160/378)
Ennyire rossz filmet már régen láttam.
Ez a film egyszerûen katasztrófa.
Hemzseg a teljesen abszurd dolgoktól a szappanos fürdõkádban bármilyen belsõ sérülés meggyógyul. A csúcs az utolsó jelenet amikor egy 360 fokos kanyarlövéssel fejbelövi az összes társát és magát is a szuperszexi-übertrendi Angelina. Kidobott pénz erre mozijegyet venni.
NRG 2008 nov. 12. - 13:14:15 Előzmény Karolka
(159/378)
Érdekes hogy a nõi nézõk mindig Angelina Joliet találják rossznak...Szerintem bõven nézhetõ akció mozi,amit nem azért néz az ember,hogy komoly mondanivalót keressen benne,hanem hogy szórakozzon két órában. (OFF): Nem lehet mindig Tolsztojt olvasni,kell néha Rejtõ is! :-D