Téma: X-Factor USA

Soso65 2011 nov. 27. - 23:21:16
(82/142)
Ez a mai párbaj várható volt. Azt gondoltam az elején, hogy Stacey elõtt nem lehet akadály, elképesztõ hangja van.
Na de itt jön az hogy dalválasztás. Amikor meghallottam a George Michael dalt - ami nagy kedvencem - így elszúrva, a falat kapartam, és utána meg amiket énekelt, csupa unalmas vacak, nem lehet csodálkozni, hogy a közönség nem volt vevõ rá. Na de nem õ volt a hibás, a mentor azért van, hogy segítsen, és ne hagyja rá a versenyzõre, hogy azt énekeljen, amit õ szeretne. Azt gondolom, hogy a mentorjelölteknél és meg kellene húzni a korhatárt. Ha nem ez a kis 20 éves felkapott kislány lett volna a mentora, hanem aki tudja, hogy mi kell a népnek, és mi az, amire harap a nép, akkor most nem kellett volna párbajoznia. Ennek a sercingernek semmi rutinja nincs. Sajnálom Stacey-t.

Astro iszonyatosan beképzelt kis kölyök, amikor lehurrogta a közönséget, akkor kellett volna nyomban felképelni, hogy észhez térjen! Kis vakarcs, remélem a közönség nem felejt, és legközelebb megint párbajozik, és repül.
Ez a hozzáállás egyszerûen megengedhetetlen egy ilyen volumenû mûsorban. Azt gondoltam, hogy a saját mentora is hazaküldi, nem lepõdtem volna meg rajta. Amúgy viszont azt el kell ismerni, hogy a maga mûfajában óriási tehetség. De ne feledjük, hogy ez mégiscsak egy énekes tehetségkutató, nem pedig ki mit tud.
Látom többen felhoztátok Drew-t. Valóban halál unalmas a kisasszony, a nagy mázlija, hogy a fõnök személyes kedvence, és hát mindig az van, amit a fõnök mond. Óriási pénzekrõl van szó, szóval nem lepõdnék meg, ha még egy darabig el kellene viselnünk õt a versenyben. És hát húú micsoda páros lenne a másik felkapott tejfölös szájú mega-giga sztrárral, ezzel a biber gyerekkel, akibe halál szerelmes..:) És hát ezeket mind tudja a mentora is, szóval kíváncsi leszek, meddig húzza még.:P
10/10
szidy21 2011 nov. 27. - 20:26:11 10/10
(81/142)
meglepett a mai kiszavazó eddig is tudtam, h Astro beképzelt és nagy egója van na de azért mégis én eddig bírtam na de ezzel végképp leírta magát nálam és igazából a rossz produkció ellenére meg annak fényében, h nem szeretem Stacyt sõt idegesített még is õt engedtem volna tovább! Hisz jól írta itt valaki neki már így is úgy is lesz lemezszerzõdése! Egyébként itt üt ki, h nem való ilyen kicsiknek a játék hiszen Astro se tudta kezelni, Rachel is sírt és Drew se volt túl boldog! Fiatalok még és igazából a kritikák, amiket kapnak túl kemény nekik nem tudják még elfogadni vagy feldolgozni! De Rihanna kifejezetten tetszett nem playbackelt és ez pozitív nagyon!
Lala87 2011 nov. 27. - 20:00:00
(80/142)
Az a baj ezzel az Astro gyerekkel, hogy annyira fantasztikusnak hiszi magát hogy valszeg azt gondolja ez a verseny formaság és övé a lemezszerzõdés. (Amit meg is fog kapni függetlenül a végeredménytõl, LA Reid tesz róla...) Ebben a mentoroknak is nagy szerepük van, mert kezdettõl fogva istenítik ezt a kis beképzelt kölyköt. Simon legelõször valami olyat mondott, hogy "Arrogáns vagy, de ez tetszik nekem." Akkor kellett volna lehûteni és megmondani neki, hogy akkor legyen ekkora az arca ha majd elad annyi lemezt mint Jay-Z.
Én nem bírom ki és megnézem az épp aktuális hét eredményeit, de ez nem rontja el a mûsort. Azt is szoktam csinálni, hogy inkább felveszem a Cool adását és amikor megnézem belepörgetek a számomra idegesítõ részekbe (Drew, Astro, Rachel).
kekcsillag 2011 nov. 27. - 19:09:46
(79/142)
Én eddig nem olvastam ezt a fórumot, de most, hogy ide látogattam rájöttem, hogy a véleményem nagyon sokak véleményével azonos.
Személy szerint az Én kedvencem Leroy, akitõl szinte lábrázást kapok az az Astro nevû gyerek, egyszerûen hihetetlen számomra, hogy a szövegelésen kívül nem tud mást csinálni, menjen inkább haza. Drew tényleg idegesítõ egy kicsit.
könnycseppek 2011 nov. 27. - 17:54:46
(78/142)
Kár, hogy a magyar vetítés kb. két héttel lemaradt, félve nézek szerteszét a neten, nehogy ellõjék nekem a kiesõket...:-)

*** Top 10 ***
Hááát... annak ellenére, hogy Stacy tényleg nem volt a legjobb formában az utóbbi dalaival, mégis sajnáltam. Astro viszont totál leszerepelt nálam (persze ez kit érdekel:-D), mert ha elindult a versenyen, akkor tudnia kell a szabályokat, nem kellene hisztizni. (Korhatár!)
A mentorokban épp ezért csalódtam, mert ezek után -hiába jó- nem érdemli meg, hogy továbbmenjen.

Amúgy pedig...
Chris valamiért nagyon megfogott, imádom hallgatni, pedig egyébként nem a kedvencem a rap - de szerintem nem jut sokáig.
Melanie-nak nagyon drukkolok, sztem benne lesz a top3-ban... talán Josh-sal és Marcus-szal.;-)
Drew meg... engem személy szerint már szinte idegesít; különleges hangja van, de az éneklési stílusa zavar: olyan, mintha mindig megszakadna az adás, elcsuklik a hangja. Legalábbis ilyen érzésem van, amikor hallgatom. Már amikor végighallgatom... :-)
Deecy 2011 nov. 27. - 15:24:20
(77/142)
Ez a mai nagyon igazságos döntés volt, mondhatom... Én azt gondoltam, Simon Astro-t küldi haza, szívesen megnéztem volna, ki kapott több szavazatot! Bár tartottam tõle, hogy pont õ. Na de azok után, amit elõadott, én õt küldtem volna haza!
Még az is szép lett volna, ha Josh megy haza, pont az, aki a témához illõ számot adta elõ...
Lala87 2011 nov. 27. - 15:09:16
(76/142)
Astrot lecsaptam volna, eddig se volt szimpi. A 14 éves buksijába nem fér bele, hogy esetleg a nagy egója miatt nem kapott több szavazatot. Végre LA Reid nem ajnározta hanem leszidta.
10/10
szidy21 2011 nov. 27. - 05:30:55 10/10
(75/142)
Igazat adok az elõttem szólóknak, hogy ez minden volt csak rock nem! Melanitól nem tetszett a R.E.M. szám pedig az az egyik kedvencem! L. A.-nek meg igaza van, hogy Drew szinte mindig ugyan úgy énekel nekem õ továbbra is unalmas az elején még elment sõt imádtam, mert hatott az újdonság erejével, de szerintem ez minden adás alkalmával már nem nyerõ! Josh volt a legjobb, mert õ legalább rock számot adott elõ! Astro száma meg a többieké, hol volt rock??? SEHOL!!!!! Én is valami nagy zúzást vártam volna!
Lala87 2011 nov. 27. - 00:14:33
(74/142)
Nem értem ezeket a lassú, reggie meg rap dalokat a rock estén. Ez volt a magyaron is, ilyenkor én zúzós számokat akarok és nem lagymatag zenét csak azért mert a versenyzõk nem képesek másra. Igen, Josh ott volt, az nagyon tetszett. Nicole meg összekaphatná magát, nagyon béna mentorként. A többieknek igazuk van hogy rosszul választ dalokat. Simon meg persze a With or without you-t adta Drewnak, micsoda meglepetés. Diana Vickers is, akihez õt hasonlítottam a hangja miatt, énekelte ezt a brit verzióban.....És az is látszik hogy ugyanaz a koreográfus mindkét helyen. Ugyanúgy csúszott a padlón a csajok lába közt Marcus Canty mint Olly Murs.
Soso65 2011 nov. 26. - 20:23:44
(73/142)
Ez a mai mutatvány egyszerûen borzalmas volt! Egyedül Josh, aki teljesítette a pensumot.
Új mentorokat a népnek!!
Soso65 2011 nov. 22. - 00:02:54
(72/142)
Sajnos egy csapatnak annyira extrának és frenetikusnak kell lennie a mai világban egy nemzetközi tehetségkutató mûsorban, hogy tovább jussanak, amihez egy rendkívüli képességû koreográfus is szükségeltetik, hogy borzasztó nehéz a feladat. Szinte megoldhatatlan. Azt gondolom, hogy legközelebb is párbajozni fog a 4 lány:(
De hát ezzel számolnia kell annak, aki csapatban gondolkodik.
10/10
Rent25 2011 nov. 21. - 19:26:42 10/10
(71/142)
Ja, a kis "méregzsák zsizsiket" majdnem kihagytam, imádom a kis Rachel-t! Olyan mint egy mini hurrikán! :)
10/10
Rent25 2011 nov. 21. - 19:23:53 10/10
(70/142)
Az én két kedvencem Chris Rene és Stacey Francis. De Melanie is szimpi, meg Leroy is. Valahogy ezek a tengeren túli fiatalok sokkal szimpatikusabbak, mint a hazaiak! Legalább is számomra!
vabea 2011 nov. 21. - 19:18:14 Előzmény _Enzooka_
(69/142)
De azóta is csak arról az egy daláról ismert :-p. Úgy tûnik a csapatokat sehol nem kedvelik. Az én kedvenceim Josh , Melanie, és Astro. Utóbbit a stílusa miatt nem gondolnám befutónak, de remélem a burítós fiú bejut a döntõbe.
gopocher 2011 nov. 20. - 21:06:01 Előzmény _Enzooka_
(68/142)
jó de akkor is túl fital ha szinésznõ lenne akkor arra azt mond hogy oké belefér de így hogy énekesnõ még túlfiatalka még Mútálodina kéne a hangjána amit se õ se Justin Bieber nem vártak meg
10/10
szidy21 2011 nov. 20. - 20:40:16 10/10
(67/142)
Nicolra még mindig haragszom, amiért hazaküldte Dextert nekem õ hiányzik szerintem, olyan show-t és táncot le tudott volna nyomni hogy az csak na! Nekem pont a pörgés hiányzik már, mint számok terén is azért általában véve lassabbakat adnak elõ bár még csak 3 döntõs adáson vagyunk túl! Egyébként nektek nem tûnt ma playbacknek a Willow Smith elõadása, mert nekem nagyon úgy jött le!
offtopic
_Enzooka_ 2011 nov. 20. - 19:00:31 Előzmény gopocher
(66/142)
Vanessa Paradis 13 évesen már befutott sztár volt.
Lala87 2011 nov. 20. - 17:49:14
(65/142)
Steve: Paula, megtagadod a döntést?
Simon Steve-nek ingerülten: Süket vagy??
Ezen jót nevettünk.
És utálom hogy a Stereo Hogzzt küldték haza, nekem tetszenek az r'n'b-s fiúcsapatok...Mentek volna a csajok.
phoebe46 2011 nov. 20. - 17:17:10
(64/142)
Nekem eddig Nicole két pasija a kedvencem. :)
phoebe46 2011 nov. 20. - 17:10:12
(63/142)
A fiúcsapat esett ki.