Téma: X-Faktor

csancsy 2010 dec. 20. - 12:56:00
(10954/11314)
Elfogadom a véleményed, megértem!
1. Csak megjegyzek halkan valamit: Tegnap már Csabi elismerte, hogy nem akar a cél elõtt elvérezni, nem akar megint csak majdnem nyerni! Szóval sztem semmi álszentség nem volt a mondataiban, õ ezt kimondta... És sztem az hogy nem izgul, konkrétan a közösség elõtti éneklésre gondolt, bár nem emlékszem erre.
2. A helyébe valszeg én is káromkodtam volna, hiszen Vecát kiejteni durva volt, pl. én Csabi-Veca döntõt szerettem volna igazán. De ez nem a közönség vagy nézõk felé irányult, hanem maga a kialakult helyzetre, hogy megint õ ejti ki és hogy csak 1 nyerhet, ennyi. Ebbõl nem jöhetett ki jól.
3. Semmi bajom azza, ha valaki már énekelt elõtte. Konkrétan azzal van bajom, hogy volt még érvényben lévõ szerzõdése (ha az lejárt volna és mondjuk jövõre jelentkezik, semmi bajom), és ezt megszegte... De konkrétan nem akarok ebbe részletekbe bocsátkozni, mert nem ismerem az okokat, ezt az ügyet részletesen. Nikolasz egyszerûen unalmas, egysíkú volt, Csabinak színesebb elõadásai voltak és még a hangja is jobb, de ez csak az én véleményem, valakinek õ jön be ennyi.
4. Hangsúlyozom, nem szeretem ha tinisztárnak vagy ilyesminek hívják Csabát, mert rengeteg olyan embert ismerek, aki anyja lehetne és kedveli, és pl. én se vagyok tini és kedvelem õt. És ez bizony a Nikolaszra is vonatkozik, õérte és rengeteg korosztály rajong.
10/10
Deszpina 2010 dec. 20. - 12:55:18 10/10
(10953/11314)
"A szlovákiai énekes a G-Mega Music Produkcióval dolgozott, Nikolas azonban azzal, hogy jelentkezett az X-Faktorba, alaposan átvágta az õt felkaroló csapatot, akik milliókat öltek abba, hogy a fiú sikereket érjen el. Merthogy az X-Faktor sztárjainak lemezét elõre meghatározott kiadó jelentetheti meg, amely még véletlenül sem az, ahová korábban aláírt a szlovákiai sztár. " (Blikk)
Vagabundusz 2010 dec. 20. - 12:50:04
(10952/11314)
Emellett az eszedbe sem jutott, hogy a testvéri szeretet (biztos szeretik egymást ezt nem kétlem) túljátszott!:))
Vagabundusz 2010 dec. 20. - 12:48:11
(10951/11314)
Abban igazad van, hogy sokoldalúbb mint Nikolas, de egy nemzetközi versenyben azt is fogják nézni (hallani), ahogy nagyon sokszor hamisan énekel! Remélhetõleg addig kikupálják, de õ kevés lesz egy nemzetközi mezõnyben. Nézd csak meg a külföldi versenyekben kik nyertek! Nem akarom bántani Csabát, mert nekem semmi különösebb bajom nincs vele, de kevés lesz õ nemzetközileg....és jogosan!
Vagabundusz 2010 dec. 20. - 12:40:52
(10950/11314)
Nesze semmi fogd meg jó!:) Ebbõl semmi nem derül ki, csak, hogy nem szívesen beszélnek róla... Már ha így van! Lesz itt még az elkövetkezendõ pár hétben számos bulvár cikk a témában:)
babuc333 2010 dec. 20. - 12:33:41
(10949/11314)
Mióta Veca kiesett és a drága Norbika bentmaradt, azóta mindegy volt számomra,hogy ki nyer.Ne csodálkozzon senki se,hogy ez lett a végeredmény.Mindenki azzal volt elfoglalva,hogy szavazzunk Norbikára,mert persze annyira szép hangja van, arra nem gondoltak,hogy Vastag Tomi szurkolói mostmár Csabira is fognak szavazni.Ezek után senki se lepõdjön meg a végeredményen.Engem nem érintett meg a vége.Csabi nagyon sokat fejlõdött,Nicolas már egy tehetség.Akkor is Veca a legjobb,csak Keresztes Ildikó segített neki kiesni:(
Andrew8 2010 dec. 20. - 12:33:40
(10948/11314)
Csabinak nemcsak a mozdulatai mûek, hanem amiket kimondott és amiket ahogyan mondott. A gesztusai sok mindent elárultak meg a káromkodásai. Meg az álszentsége õ nem izgul soha már 4-5 adás óta ezt mondja aztán az utóbbi 2 napban majdnem összeesett a végsõ döntések elõtt.
Úgy kellett volna dönteni mindig mint a Csillag születikben: Pontoz a zsûri és szavaz a nézõ. Együtt adnak ki egy pontot na akkor nem a Csaba nyert volna a tinik százával. A korosztályok tutira sokkal változatosabbak a Nicholasnal, Vecánál mint a Tinisztár Csabánál ahol a tink 8-9 szer is sms-ztek az idõsebbekre nem jellemzõ ekkora fanság.

Megjegyzem Csabának is voltak már kisebb lemezei és bandája is, annó a TV2-n volt jelen a Popdarálóban mindig.
A Wolf Kati énekes családban nõtt fel õ is profi volt a franc essen akkor belé vagy nem értem? Veca úgy szintén? Mi a baj ezzel?
csancsy 2010 dec. 20. - 12:01:56
(10947/11314)
Tökéletes megfogalmazás:
1. Sokoldalú a lassútól kezdve a rock and roll-ig majd minden dalt jól el tudott énekelni, Nikolasz meg csak a Hallelujaban volt jó csak. Az meg nagyon nem tetszett, hogy volt egy szerzõdése és ily módon átvert mindenkit. De nem tisztem ítélkezni, aki õt szereti megértem, valakinek õ zenei stílusa jön be. Az még plussz, hogy sztem jobb hangja is van.

2. Nem szeretem ha nyálgépnek, tinik kedvencének mondják a Csabit vagy stb, mert úgy gondolom nem õ a leghelyesebb, nekem átlagos (pl. Az öccse jobban néz ki)... Azért nyert mert jó hangja van (elég megnézni a Vastag tesók duettjét, vagy a Calling számát hogy énekli, stb...) és szeretetre méltó (mindenkit szeretni akar, ezért volt sok belõle még az elején), emberséges, jószívû, nincs tele gyûlölettel a szíve. A hangja mellett emiatt is nyert, és nem a kinézete miatt. És nem egy tucat, és remélem be fogja bizonyítani a sok ellenségeskedõnek,hogy igenis megmarad a pályán.

3. Ha valaki azt mondja, mûek a mozdulatai, azzal nem vitatkozok, mert picit igaz, de õ errõl nem tehet róla, ez benne van és ha megnézzük elsõ válogatást, elég szépen elhagyta bár tény vannak még egy kis szövövény a vadhajtásokból:D
ildiko90 2010 dec. 20. - 11:52:08
(10946/11314)
Ja, és még annyit, hogy elég undorító az rtl klub, hogy egész nap Nikolast nyomták, az összes versenyzõ(a Kati kivételével) Nikolast nyomta. És az adás alatt a mentorok is õt tolták, bezzeg amit a Csaba csinált, mindenbe belekötöttek!
De nem baj, azért is Csaba nyert!!!!! Juhhhúúúúúú
ildiko90 2010 dec. 20. - 11:50:01
(10945/11314)
Dejó, hogy mindenki szidja itt a Csabit, hogy miért õ nyert. Akkor szavaztatok volna Nikolasra, ennyi.
Szerintem nagyon megérdemelte, nagyon jó ember!
Sokkal sokoldalúbb, mint a másik. Õ mindent el tud énekelni, és jobb elõadó! Nikolasnak meg jó hangja van és ennyi. Baromi unalmas.
Tegnap Csabi bebizonyította, hogy swinget is tud énekelni, neki minden jól áll, lassú, romantikus dalok is. és a pörgõsebb, rock is.
És sokan példát vehetnének róla és az öccsérõl, hogy milyen testvéri szeretet van köztük.
Ja, és a Csabi nem fog eltûnni, eddig is sikeres karrierje volt, ezután is az lesz.
A Nikolas meg egy csaló, már rég kész van a lemeze, csak a mûsor miatt nem adták ki!
Meg is érdemelte, hogy nem nyert!
Gratulálok Csaba!!!

Ja, és aki azt gondolja, hogy Csabára a kiscsajok azért szavaztak, mert "milyen cuki", elmondanám, hogy Nikolas sem csúnya. Ennyi.
Dius 2010 dec. 20. - 11:42:48
(10944/11314)
Az tetszett a legjobban, hogy mikor az utolsó adásokban kimondták a nevét - mint továbbjutó - elkezdett káromkodni, és könnyes lett a szeme, meg minden, - hisz ki gondolta volna, hogy õ jut tovább, hisz õ mindig a társainak drukkolt inkább, mint magának....istenem, de álszent egy figura.
Szalmaláng siker lesz az övé...
Andrew8 2010 dec. 20. - 11:09:10
(10943/11314)
Ja és nagy taktika volt behozni a testvér Tomit is, így az õ szavazatai Csabáéhoz adódtak tutira. Hasonló lett a mûsor végére a stílusuk hasonlóan nyálas. A mûsor elején picit jobbak voltak mint a végén. :)
Andrew8 2010 dec. 20. - 11:07:57
(10942/11314)
Hát igen Kati és Veca voltak talán a legjobbak. De tapasztalat (osztálytársak, stb) okán és ennek a fórumnak a láttán is a tini lányok fejenként 8-10 szer szavazhattak és sajnos Csaba nagy taktikus volt a nyálas stílusokban és a számok kiválogatásában, jól tudta, hogy mivel nyerhet, de azért azt mondta hogy nem izgul stb de a tegnapelõtt és tegnap majd elájult a döntés elõtt. :)
3/10
Semprini 2010 dec. 20. - 10:50:10 3/10
(10941/11314)
A legkevesebb amit gyalázatos mentori szereplése miatt megérdemelt, hogy ne az õ "gyereke" nyerjen. Különben ha Veca vagy Wolf Kati nyer (én nekik szurkoltam amíg bent voltak, utána már nem is néztem) akkor is ez lett volna a helyzet - és mennyivel jobb lett volna!...
Andrew8 2010 dec. 20. - 10:45:49
(10940/11314)
A Veca a legjobb hangú énekes volt és õ a változatos stílusokban is szuper volt.

A vicces az, hogy közvetett módon Ildi a felelõs azért hogy a 'gyermekei' is nem nyerhettek, hisz ha ott kiejti és eldönti Csaba sorsát a Párbajban, akkor Veca-Nikolas közül kellett volna kb választani és mindkettõ megérdemelné.
8/10
peti2006 2010 dec. 20. - 10:35:16 8/10
(10939/11314)
Ha már a Megasztár miatt csalódtam, legalább az X miatt nem kellett.
Nálam Csaba volt a 3. kedvenc. Mondjuk miután kiesett Wolf Kati úgy gondolom, igazán jó énekes nem nyerhette meg a versenyt. De inkább õ mint az a Nikolasz.
Egyébként tény és való, Nikolasnak képzettebb a hangja, viszont a Hallelujan kívül nagyon kevés zene áll neki jól. Csaba populárisabb és most ez volt a nyerõ.
Hajrá
CsizmásPandúr 2010 dec. 20. - 10:28:27
(10938/11314)
Amúgy ki az a Barcs Bence? Komolyan, életemben nem hallottam még róla:D
CsizmásPandúr 2010 dec. 20. - 10:26:57
(10937/11314)
Errõl van szó!
Roxer 2010 dec. 20. - 10:15:57
(10936/11314)
Pedig jobb volt,szívet melengetõbben énekelt és a magasabb hangok is jobban kijöttek neki!
10/10
Deszpina 2010 dec. 20. - 10:12:43 10/10
(10935/11314)
Tényleg hálás, szeretetreméltó, egyenes infú:
http://www.stop.hu/articles/article.php?id=794157