Téma: X-Faktor

5/10
horipapa. 2012 okt. 27. - 19:43:37 5/10
(853/3153)
Na ez az.. James Bond? Minek? Kiknek? Kik miatt? Milyen célt szolgálva?
Botrány... aki ezt kitalálta.. mennyi jó filmdal van pedig..
Szerintem azért énekelnek Bond dalokat mert mégse annyira szégyen ha azokat éneklik el botrányosan.
Mi lenne ha Zámbó Bruce Springsteen - Streets Of Philadelphia énekelne?
Az biztos, hogy utána 100x meghallgatnám az eredetit.

Egyébként most nézem, hogy Daniel Craigre kicsit hasonlít Krisztián :D de lehet, hogy nem. Nem baj, a hangja jobban hasonlít Danielére mint az apjáéra, ez a lényeg.. sajnos. :@
1/10
danton-b 2012 okt. 27. - 19:43:05 1/10
(852/3153)
Fú de hamis ez a Krisztián,még a combos lányok se tudják ellensúlyozni.
szabyy 2012 okt. 27. - 19:41:13
(851/3153)
Szép estét mindenkinek. Ez eddig szánalmas és siralmas egyben. Krisztina, Joli, Stone vagy Lass essen ki. Egy kutya.
1/10
danton-b 2012 okt. 27. - 19:34:03 1/10
(850/3153)
Miért pont James Bond filmdalokat énekelnek? Hamár filmdalok ,akkor sokkal jobbak is vannak pl a Flashdance vagy a Caberet stb stb.Hogy évfordulója van a J. B. filmeknek? Ki nem szarja le?
1/10
danton-b 2012 okt. 27. - 19:28:38 1/10
(849/3153)
pedig a Voice nagyságrendekkel jobb.
3/10
tom00 2012 okt. 27. - 19:11:39 3/10
(848/3153)
Krisztiánnak ki kéne esnie,
Adélnek tovább kéne mennie,
Lassnak párbajoznia kellene.
1/10
csikosi 2012 okt. 27. - 16:31:56 1/10 Előzmény olahmiki1959
(847/3153)
Sok a Nyalóka!
olahmiki1959 2012 okt. 25. - 16:29:40
(846/3153)
"szerintem a mostanit Zámbó Krisztián fogja megnyerni(nem mintha nekem tetszene,de az apjának az összes rajongója rá szavaz,így csak nehezen eshet ki...)"

Ebben igazad lehet, de azt hiszem, hogy ez csak egy darabig mûködik.
A két rapper-gyereknél is azt hittük, hogy az összes kisebbségi szavazó, vidéken, meg a nyóckerben rájuk fogja nyomni az sms-eket, aztán mégis kiestek. Hála az égnek.
Zámbó Krisztián kiesése teljesen biztos, csak az idõpont bizonytalan. Egy-két hétig még elmehet, aztán annyi.
tompika74 2012 okt. 24. - 06:45:27
(845/3153)
Egyáltalán nem bánt, ha mások más véleményen vannak :) Ez így van rendjén :)
Tényleg! A Gigi a Kovács Kati dallal befürdött :) Viszont voltak olyanok is a Megasztár 5-ben, akik kizárólag hamisan énekeltek, és mégis elõkelõ helyekig jutottak (Talán Attila 3. hely). Az X-faktorban is vannak hamis "énekesek", és nagyon remélem, hogy gyorsan kihullanak. De ha a rideg számokat nézzük, az elsõ 10-ben páran már bent vannak :(
Ha már Veres Mónikát említetted, neki is volt félrecsúszása. Az Eurovíziós dalfesztivál válogatásán elég gyenge dallal indult, amit hamiskásan énekelt. Ráadásul úgy volt öltöztetve, sminkelve, hogy húsz évvel öregebbnek nézett ki saját magánál.
A Voice-ban viszont nagyon tetszett. Jogos volt az elsõ pár másodperc ének után megfordulni a Caramelnek és Mezõ Misinek. (bár a "rekedt hangokat" néha túlzásba vitte)
tompika74 2012 okt. 22. - 21:23:44 Előzmény Akosh
(844/3153)
Okééé! Megegyeztünk. Oláh Gergõ, Antal Timi döntõ :)
És a Like-ot is szeretném minél tovább látni. A Szulita X lábait mindenki észrevette, de azt nem, hogy mennyit fogyott a selejtezõk óta. Még két hónap fogyókúra, és bombázó lesz belõle. Ráadásul az a mély szexi hang... ;)
Akosh 2012 okt. 22. - 18:54:46
(843/3153)
Azért kicsit túlzásnak találom, hogy Oláh Gergõ ugyanúgy elviszi a vállán a mûsort mint Gigi a Megát. Giginek nem volt igazi ellenfele, itt azért Antal Timi is kiemelkedik a többi közül. Speciel nekem Timi éneke jobban tetszik, igaz Gergõ is nagyon szuper. Maradjunk abban kettejüknek kellene a végére maradni.
A többiek szinte mind felejthetõek voltak a vendég karbonfos zenekarral, akit annyira reklámoztak és hát nem egy kiemelkedõ mjuzikot nyomtak.
tompika74 2012 okt. 22. - 15:12:23
(842/3153)
Oláh Gergõ viszi el a vállán a mûsort, ahogy a tavalyi Megasztárt a Radics Gigi. Gergõ számomra ismeretlen számokat énekelt eddig, ami nagy hátrány, és mégis õ a legjobb.
Antal Timi se rossz, de én megint hamiskásnak hallottam. A szélgép pedig, amit belenyomtak az arcába, elvitte a hangját.
Stone tetszett. Imádom ezt az Ákos dalt, és Stone jól énekelte.
PJZ-nél végre el lehetett dönteni, hogy hamis-e. És nagyon az :)
Amikor négy kiesõnél jártak a végén - Csobot Adél, PJZ, Lass Bea, Szabó Dávid - akkor már örültem. Hát még amikor a Lass Bea és a PJZ maradt a végére :) Mondjuk a Szabó Dávidot cseréltem volna Zámbó Krisztiánra. Kár, hogy nem a szavazatok sorrendjében volt ez a négyes az utolsó :)
olahmiki1959 2012 okt. 22. - 14:15:11
(841/3153)
Egy hullámhosszon vagyunk.
Bigpapa 2012 okt. 22. - 14:08:55
(840/3153)
Megint online utólag nézem..

Las Bea borzalom.
Maga a szám feldolgozásai is szar volt,de a hangja most...hûha.Remegett a hangja,nem jöttek ki neki a váltások, a lépés,ének kombinációt nem kéne erõltetni,mert ha jár,elmegy a hangja.Szörnyû volt,na.

Spirit.
Megint azt érzem,hogy a Lány viszi a hátán a csapatot.Bár most az volt iszonyat,hogy üvöltöttek (a csaj is)egész végig.El is tekertem,nem hallgattam végig.Ki válogatja nekik a számokat?Mindenkinek,mert eddig csupa szar szám.

Timi
Szerintem neki van a legtisztább hangja a mezõnybõl.Még mindig azt látom rajta,hogy 100%-ot ad bele és meg akarja nyerni a versenyt.Csinos,szép a hangja,kell ennél több?Kis zsebrakéta :))))))

Szabó Dávid
Hát...nekem Robbie Williams az egyik kedvencem,de most majdnem zokogtam.Ezt a számot olyan borzalmasan énekelte,hogy ha halott lenne Robbie,most forogna a sírjában.De szerintem így is érzett valami rezgést az erõben,mert több ezer rajongója visított fel egyszerre ezt a szart hallva.BORZADÁLY!!! Miért került be ez a csávó ide?Miért favorizálja a Geszti?

Stone
Neki drukkoltam,hogy ne bukjon ki a selejtezõn,de most azért jó lenne, ha dobnának valami nagyobbat a Keresztessel.Eddig csak magyar dalokat énekelt.Gondolom,nem jó az angolja,de erre rá lehet kicsit erõsíteni.Bár az tény,hogy statisztikák alapján jobbak a statisztikák,ha érti a közönség a dalt,így sokkal jobban végeztek azok,akik magyar dalokat nyomtak korábban.De basszus...,milyen pici ez a Stone,ahogy áll az Ördög mellett.

PJZ
Borzalom.Ragozzam?Most derült ki,hogy mit ugatott mindenki.Nem ide valóak.Kifújt.Véleményem szerint egy poénnak,az elsõ válogatón jók voltak,de hogy bejuttatta Feró öket,ráadásul azzal a fiúcsapattal szemben,akik közt volt az a kínai fazonú gyerek..Pedig azok tényleg jók voltak,még pasi szemmel is rendben volt a csapatuk.

Fehér Zoltán
Nagyon jó hangja van.Igaz, van orr hang is benne rendesen,de ahogy beszél,az is orrból jön leginkább.Te õ az egyik legtehetségesebb énekes eddig az X faktorok közt (többi évad is). Neki nagyon feküdnének szerintem a Lionel Richie dalok.

Like
A vöri lány most egy fokkal jobb volt,mint eddig,szóval fejlõdés.De azt láttátok,micsoda X van Szulita lábai közt? :))) Tudom,nem tehet róla,de akkor nem cicagatyát ráadni.De az X benne van.De ez most jó produkció volt nagyon.

Zámbó Krisztián
Õ a másik,akinek drukkoltam.Nem azért,mert csípem,hanem azért mert tudom,milyen terhet cipel.Persze senkit sem kényszerítenek az énekesi pályára.De benne nem érzem azt a tehetséget,mint ami megvolt Jimmyben.Pedig Jimmít sem szerettem :))),de elismerem,mint elõadót. Krisztián most jól kinyomta a magas hangokat,mosndjuk túl magas és túl sok nem volt,de azokat abszolválta.De azért kicsit kevés volt a lendület.

Adél,aki Csobot
Csinos a csaj,az tény.De ez a szám is szar volt.Ha nem régi chelston szerû dalokat nyom,akkor elvérzik,és ebben is elvérzett szerintem.Meg kéne maradnia a színházi szinten,akkor 100%-ig sikeres lenne,de pop szakmában esélytelen,a véleményem szerint.Feró is ezt mondja,és a Keresztes is.Tök igazuk volt.

Oláh Gergõ
Na õ a másik nagy kedven a Timi után.Neki is nagyon drukkolok.Hihetetlen nézni,ahogy egy segélyen élõ,közmunkás a szemünk elõtt alakul át egy sztárrá.És ezt hozza a manus hétrõl hétre.Egyre jobb,tisztább,tökéletesebb.Remélem,õ nyeri meg,mert most tényleg jó helyre menne a pénz, a lehetõség és a segítség.Olyan volt,mint ha egy befutott sztár énekelt volna.Kb errõl szól az X faktor.Ilyen tehetséget találni.

párbaj
Las Bea dala is szar volt,de alap,hogy a pjz ment.végre :)
grace08 2012 okt. 21. - 20:34:42
(839/3153)
Igen, õ egyáltalán nem tud énekelni. Bár nem csak õ küzd ezzel a problémával ebben az énekversenyben. Az egész mûsor nagyon rossz. A zsûri helyében én nem tudnék tükörbe nézni olyan beszólások után pl .hogy Lass Bea egy mûvész és tud énekelni, stb. Mind a 4 személy hiteltelenné vált számomra. Pénzért eladták a lelküket.
Akosh 2012 okt. 21. - 18:31:50 Előzmény grace08
(838/3153)
Szerintem is nekik kellene a tehetség alapján a végsõ döntõben maradni. Tegnap pl. Zámbó irtó rossz újra, szegényem csak rontja az apja emlékét.
kmoncsi80 2012 okt. 21. - 14:15:59
(837/3153)
Kedves Miki! Nagyon jól összefoglaltad a tegnapi döntõt, mindennel egyetértek.
Towner 2012 okt. 21. - 13:17:52
(836/3153)
Valamit nem értek. Feró a P.J.Z. szám után azt mondta: ez a szám egy sz.a.r. (srácoknak rockszámot??) KI válassza akkor a zenéket? Feró jóváhagyja, vagy azt sem? Nem volt ember akinek tetszett,beleértve az elõadókat. Ilyen már volt máskor is.
A tegnapi adásban négy kiválasztott zene is tetszett, ami ritka nagy szám nálam..(nem a könnyû müfaj a kedvencem)
Towner 2012 okt. 21. - 13:06:30
(835/3153)
Antal Timi remekül elõadott száma egy igen népszerû szám mellyel a svéd elõadó, Loreen (született Lorina Zineb Noka Talhaoui) óriási fölénnyel, 372 ponttal (új rekord) gyõzött az Eurovíziós Dalfesztivál 26-os döntõjében. Rádióban, zenecsatornán unásig megy ma is. Tehát a szám választásba nem lehet belekötni, ez jelenleg a top.
_goldie_ 2012 okt. 21. - 10:57:13
(834/3153)
vajon õt most hogyan értékelné a zsûri?
bekerülhetne egyáltalán vagy az igénytelenség a trendi?
http://www.youtube.com/watch?v=7IjgZGhHrYY