Téma: X-Faktor

lilalibaláb 2013 nov. 16. - 21:15:58
(1259/1899)
Troll Gabira nem szakadt rá a plafon, amikor szerénységrõl és alázatról tartott szemináriumot a F.P-nek. Vagy rászakadt, és azért volt megint reklám.
offtopic
Cross 2013 nov. 16. - 21:12:23
(1258/1899)
Adok egy tanácsot:

Menj be a fürdõszobába..
Emeld ki a szappant a tartóból...
és harapj bele! :-)
mushi 2013 nov. 16. - 21:07:57
(1257/1899)
te esküszöm szállj már le rólam!! mi a picsát képzelsz már, hogy folyton baszogatsz????
mushi 2013 nov. 16. - 21:07:06
(1256/1899)
:DDD na az jobban ütne, mint a gyûrûk urás ivós játék.. :D
egyébként most van az, hogy egyáltalán nem is ismerem fel az eredeti dalt, fat phoenix, mi a rákot adtatok elõ?? tóth gabi amúgy jól beszél, több alázat és szerénység eléggé elkelne náluk. mert geccre fennhordják az orrukat, a lesz*rom-faktor az már bennük van. ráadásul tényleg halál unalmas. de szikora megmondta, a "szavazók" úgyis benntartják õket a "szavazataikkal"....

és újabb reklám, mostantól úgy tûnik, a 2 perc dal+20 perc reklám lesz a menõ.. gáz ez már, nagyon gáz... istenes bence meg még a gáznál is gázabb.
2/10
szedtevetteteremtette 2013 nov. 16. - 20:53:47 2/10
(1255/1899)
Új ivós játék: minden egyes "szavazzatok" után egy feles!:)
1/10
szabyy 2013 nov. 16. - 20:37:34 1/10
(1254/1899)
A BTW megmutatta mire képesek, le a kalappal.
Az, hogy már egy produkció után reklámot adnak az minõsíthetetlen.
PLili holnap párbajozni fog.
Csordás produkciója iszonyatos... idegesítõ...
Valószínûleg újabb reklám jön.
mushi 2013 nov. 16. - 20:30:28
(1253/1899)
gyerünk, toljátok a szavazatokat a semmiért, amíg mi a kezdés után 2 perccel betolunk egy húsz perces reklámot, aztán ugyanezt megismételjük a 2 órás mûsoridõ alatt még ötvenszer. de csak azért, hogy legyen jóóóó sok idõtök megemészteni a hallottakat és gondolkodni, hány smst is akartok nyomni valakire, mert lehet, hogy a tervezett 20 helyett 21et fogtok küldeni akkor!
besz*rás, hogy egy kb fél órás tartalmat úgy felpumpálnak reklámokkal meg szavazatért rinyálással, hogy eltelik vele az egész szombat este. aztán holnap délelõtt ismétlés, csak hogy még mindig ne felejtse el senki, mi a dolga, este meg a kiszavazás, amit pár órával késõbb természetesen megint megismétlik ezt, hogy a sok morcos, akinek a kedvence ott volt a párbajban, nekiálljon nyomogatni jövõ hétre... milyen jó is volt anno, mikor még csak akkor kezdõdhetett az egész szavazás, mikor már mindenki elénekelte a dalát...
Jogobella 2013 nov. 16. - 20:23:14
(1252/1899)
Huh, a BTW ma este tényleg odatette magát, ha rádióban hallom õket, fel se tûnt volna, hogy õk még csak egy a 7 versenyzõ közül AZ X-bõl.
Ami borzasztó, hogy már az elsõ produkció után benyomnak egy reklámblokkot, ami pedig über gáz, hogy a rendezõ bealudt, és rövid ideig láthattuk, amint rendezik át a színpadot, a közönség meg fészkelõdik közben...
szevacica 2013 nov. 16. - 13:05:44
(1251/1899)
Számomra kétségtelenül ez a leggyengébb eresztés, egyetlen embert (na jó kettõt) tudnék kiemelni, akiknek tényleg drukkolok, akik miatt még kitartok: Danics Dóra és (a sajnos már kiesett) B.Lili. Mellesleg az elsõ X óta nekem a legnagyobb gondom és a legnagyobb ellenérzésem a "versennyel" kapcsolatban az, hogy nem értem, miért a nézõk döntenek arról, hogy ki marad és ki megy, ill. ki nyeri meg? Akkor lenne igazságos, ha nem négy, de legalább 5 tagú lenne a zsûri (hogy ne legyen szavazategyenlõség), és csak és kizárólag õk döntenék el, merthogy elvileg õk értenek hozzá. (És itt nem TG-re gondolok, de legalább Malek-kaliberû szakemberre!) Jó, tudom, most felhördült az olvasók legalább fele, hogy akkor hol marad a bevétel. Igaz, de akkor ne nevezzük tehetségkutató versenynek, nevezzük egyszerûen zenés-énekes-szórakoztató show-nak. Persze, annak se a legjobb, de legalább igaz. Uff, én szóltam
grace08 2013 nov. 13. - 20:16:39 Előzmény Holdsáp Úr
(1250/1899)
Ahogy az eddigiek is...
Holdsáp Úr 2013 nov. 13. - 17:19:04
(1249/1899)
Elég rossz ez a mostani x
Cordelia 2013 nov. 13. - 08:52:13
(1248/1899)
tényleg, legalább a fiataloknak adhatnának dinamikusabb számokat, hogy élvezzék, amit csinálnak, ne csak szenvedjenek a nagy drámák elõadása alatt :)

a fet fini titka az lehet, hogy majomkodnak, a dalok alatt nincsenek összhangban, a dobos nagy élvezettel hadonászik, a gülüszemû meg továbbra is topog. Kit érdekel mit és hogy énekelnek? Nem is emlékszem a számaikra.
mushi 2013 nov. 12. - 23:28:31
(1247/1899)
egyébként vidám(abb) számokat nem igazán választgatnak a mentorok, nem tudom, miért. jó, most p.lilinek volt egy, élvezte is, meg a danics-csordás párosnak (ami inkább tényleg hakni-szagú volt, asszem szikora említette, hogy kb mint a broadway 2 fellépõje, akik eljöttek 5 percért, aztán felmarkolják a sok zsét), de különben nem... legalábbis én inkább emlékszem mindig olyan fejekre, mintha mindenkinek szorulása lenne. beleélés vagy sem, mindenki szenvedõ és fájdalmas arcot vág a daloknál :D legyen az opera-szerû, celine dion(-és egyéb dívák)-szám, vagy valami egyszerû rock....
2/10
Semprini 2013 nov. 12. - 16:57:43 2/10
(1246/1899)
"kíváncsi lennék, hogy kik azok, akik "tisztességes nézõi szavazatok" alapján rendre az elsõ helyeken végeznek. Kizárásos alapon nem lehetnek mások, mint Danics és Krasznai valamint a FatPhoenix,- akik még sosem párbajoztak. "
Nem feltétlenül vannak mindig ugyanazok az elsõ három helyen, hiszen ahhoz hogy valaki ne párbajozzon, bõven elég, ha hátulról a harmadik helyen van, már akkor sincs az uccsó kettõben. Simán lehet, hogy a Fõnix csak néhány szavazattal ússza meg minden adásban a párbajt - de ettõl még persze elég baj, hogy megússza.
Cordelia 2013 nov. 12. - 07:47:18
(1245/1899)
nem tudom, Szabó Ádám bármennyire jóképû és muzikális valahogy minden dalt megöl. Olyan sótlan, jellegtelen az egész. Talán mert nagyon akarja jól csinálni. Lehet, hogy hangszerrel a kezében felszabadultabban énekelne.

Csordás Ákos szintén. Gyengécskén énekel, néha hangosan bõgve, mert olyan nagydarab.

PLili olyan semmilyen, kár volt BLili-t elengedni.

Ha Lilu még egyszer kimondja, hogy "azt a bizonyos borítékot" hozzávágok valamit a tévéhez...

Még mindig azon röhögök, hogy a Gáspár gyereket nem tudják a közös produkcióba integrálni, csak lépeget és vigyorog, kezében a botocskáival, de azért legutóbb már írtak neki egy dobszólót, rendesek voltak:)
3/10
kazsagx 2013 nov. 12. - 01:15:09 3/10
(1244/1899)
Igen,lenne alkalmasabb emberke a mûsor vezetésre,de Bence és Lilu pont beleillenek ebbe a "színvonalba"! :)
A jó kis zsét pedig õk is felmarkolják rendesen,holott egy óvodás is szebben és értelmesebben vezetné a sót. :D
Cross 2013 nov. 12. - 01:14:57
(1243/1899)
Ez igen!
Ebben van fantázia, stílusos.
Szegény csajszi :)) a végén majdnem beesik a kígyókhoz félelmében..

Ezt kéne bejátszani a Keresztes Ildivel vagy Tóth Gabival..
1/10
stenmore 2013 nov. 11. - 23:55:58 1/10
(1242/1899)
Hát látszik hogy nem nézed amûsort ,mert akkor tudnád, hogy nem a gyengébb mûsorokat szórják ki hanem a jókat illetve a legjobbakat is.
Seven7Crown 2013 nov. 11. - 23:23:05
(1241/1899)
Ez pontosan így van!
A versenyzõk, pedig remek riportalanyokként is jó szolgálatot nyújtanak a csatorna más mûsoraihoz, és eszméletlen mennyiségû pénzt is keresnek velük a szerkesztõk.
Szinte egy adás bevétele fedezi a gyõztes nyereményét.


P.S.
És nehogy kimaradjon a politika, csak halkan jegyezném meg, hogy amíg I.Bencének, és társainak több zsíros állása is van, addig náluk jóval képzett emberek munkanélküliek.
idõjós1010 2013 nov. 11. - 22:03:42
(1240/1899)
Én nem nézem a mûsort, de szerintem a Bay the Way esett ki utoljára, és ezért kaptak pont õk még egy esélyt. No persze ha esetleg B. Márk-nak volt már korábban párbaja valakivel, akkor az ellenfelét kellett volna inkább visszahívni, az úgy talán igazságosabb, de amúgy valószínûleg manipulálva vannak a szavazások, és így valamilyen oknál fogva kidobták a Bay the Way-t (stratégiai okai lehettek), viszont mivel váratlanul kipottyant B. Márk, így a gondolom sokak által kifogásolt Bay the Way búcsúból inkább csináltak egy visszatérést, és így eleget tudtak tenni tinédzser lányok százezreinek, akik gondolom én is hogy nem kis bevételt produkálhatnának a mûsornak. Kérdés már csak az, hogy mért nem éri meg tisztességesen vezetni a szavazásokat, ha egyszer úgyis az a legjövedelmezõbb ha bent tartják a legtöbb pénzt hozó versenyzõket. Gondolom max azért, mert a nézettsége a mûsornak még ennél is fontosabb, hisz az hozza a reklámpénzt, ami másodpercalapú, borsos árú. A nézettség pedig nem egyenlõ a szavazat számmal. A színvonalt pedig a lehetõségekhez mérten úgy igyekszik a csatorna megtartani, hogy a gyengébb produkciókat sorba kiszórja.