Téma: X-Faktor

Irgum76 2014 dec. 21. - 19:41:49
(365/385)
ne ez az elsõ három szám többet ért mint a tegnapi egész adás nagyon jó volt
tudnak ezek a srácok énekelni csak hagyni kell õket, hogy azt csinálják amit szeretnek
perry 2014 dec. 21. - 19:33:07
(364/385)
Ahogy "teccik" írni.:)
Cordelia 2014 dec. 21. - 19:30:19 Előzmény perry
(363/385)
túl sok itt az emberserke, túl sok az elmélet :)
Semprini 2014 dec. 21. - 19:20:09
(362/385)
Alighanem Tóth Andi vezet.
Irgum76 2014 dec. 21. - 19:17:25
(361/385)
kemény volt az állás mutatása 50% 25% 25%...
perry 2014 dec. 21. - 19:03:21
(360/385)
"profeta voltal szivem" 480501. Meg nem erõsített forrásokra hivatkozva Benji azért jutott a döntõbe mert a kelet felé való nyitás jegyében politikai felhangja van a dolognak. Arról nem is beszélve, hogy egy bennfentes állítja Andi azért van a döntõben, hogy az RTL egyik íjúsági mûsorának vezetõjének szánják. Júli csak annak köszönheti a 3s a részvételt, hogy nagyon magas ismeretsége van média körökben. A többi kiesett mind összeesküvés áldozatai.
További összeesküvés elméleteket kérjük fórumozóinkkal, hogy osszák meg az X-Faktor topicban.
Aki pedig a leírtakat komolyan veszi az meg is érdemli. :)
tramonto 2014 dec. 21. - 18:22:17 Előzmény ponca
(359/385)
Nem igazán felhevülten követem a versenyzõk sorsát, de a hozzászólásod nagyon felkeltette a figyelmemet. Én sem értem, hogy Juli és Richi hogyan jutott el eddig a szintig, de hát ízlések és pofonok kérdésének tudom be. Az elõdöntõt tuti tippként Benji kiesését X-eltem. És ezután jöttél a képbe. Én is hallottam korábban az un. irányított szavazásról. Ha Benji nyeri, akkor nincs az az "életet irányító személy" aki ezek után engem meg tud gyõzni a versenyek tisztaságáról.
Semprini 2014 dec. 21. - 15:25:39
(358/385)
Alföldirõl még annyit, hogy újfent bebizonyosodott, hogy õ a legrosszabb mentor: ugyebár tavaly õ volt az elsõ aki mindhárom mentoráltját elveszítette és versenyzõ nélkül ment a döntõbe. Nos, most majdnem ugyanez történt. Bár Tóth Gabi zenekarai elõbb távoztak, mint a két srác, azonban azzal, hogy a HÁROM Ricsi kihullott, Alföldi mindhárom olyan versenyzõjét elveszítette, akiket õ vitt be az élõshowba. Ne feledjük: Benji tiszta lappal, vigaszágon jutott be, negyedikként! Ha nem õ jut be, akkor most Alföldi ott állna versenyzõ NÉLKÜL. Ez pedig dupla kudarc.
Semprini 2014 dec. 21. - 14:23:19
(357/385)
Másban jók mindketten, Andi a pörgõs, vadóc énjét is megmutatta, többféle mûfajt kipróbált és mindegyikben jól teljesített, Juli sokkal ritkábban (mondhatni alig) mozdult ki a komfortzónájából, persze azon belül maradva rutinos, korából adódóan kész, érett személyiségû elõadó, és talán technikailag is jobban kész van, mint Andi. De összességében nem nevezném jobbnak, mert Andi annyival átütõbb, hogy zongorázni lehet a különbséget. Kellene mellé egy jó tanár, aki lenyesegeti a vadhajtásait, és egy igazi sokszínû elõadó válhat majd belõle. Ne feledjük: még csak 15 éves, szinte feleannyi idõs mint Juli!
gusthy 2014 dec. 21. - 14:10:47
(356/385)
Nem gondolom, hogy Andi jobb lenne. Két nagyon más típusú énekes. Juli az, aki, a legelsõ pillanattól kezdve. Andi jobban "feltálalható", standard énekes, fantasztikus képességekkel. De szerintem ha már X-faktor, akkor Juliban van meg az a valami, amitõl más és több,mint "csak" profi.
mapk 2014 dec. 21. - 13:54:51
(355/385)
Egy Benji-Ricsi döntõ lett volna igazságos.
Semprini 2014 dec. 21. - 12:38:37
(354/385)
Nagyon egyetértek. Juli és Andi kiemelkedtek a mezõnybõl, Juli profibb, érettebb, Andi pedig színesebb, sokoldalúbb, robbanékonyabb, ezért a tinik körében valószínûleg eladhatóbb. Mindketten megérdemelnék a gyõzelmet, és helyük lesz a szakmában. Benji ezzel szemben anti-sztár alkat, egyszerûen ledobja magáról a színpad, hiába van viszonylag jó hangja, így még legfeljebb rádióban vagy lemezen tud érvényesülni, egy nagykoncertet aligha vinne el a hátán ezzel a befelé forduló személyiséggel. Ricsi sokkal inkább odavaló lenne, de mivel nekem kezdettõl fogva ellenszenves volt, nem bánom, hogy õ esett ki, csak most már menjen utána Benji is. Alföldi alighanem azért roppant annyira össze a kiesés után, mert pontosan tudja, hogy Ricsi volt a jobb, és vele lett volna inkább esélye a gyõzelemre (hiszen eddig nem is párbajozott).
Jasinbure 2014 dec. 21. - 11:52:31
(353/385)
Azért Andikában is van elég nagy mennyiségû egó :)) benne is kb. annyi az alázat, mint a hím oroszlánban.
Nekem semmi bajom nincs Ricsivel egy jó elõadónak tartom , mint énekes valóban vannak hiányosságai.Azért azt bírom, hogy ez se kerülhetett volna be meg az se, csak akkor pl. ki, mert ezt a sok utálkozó sosem írja ide :)

Benji egy vicc, úgy ahogy van...Juli meg már az édi-bédiségével kezdett az agyamra menni.....nem nagy baj, hogy ma véget ér az egész cirkusz.
offtopic
sofi 72 2014 dec. 21. - 06:26:03
(352/385)
:DDDDD
filoszemitabélus 2014 dec. 20. - 23:35:28
(351/385)
Még be kellett volna hívni a tûzoltót, az ügyelõt, a világosítókat, hogy õk is ott ölelkezzenek a végsõ nagy gruppen akcióban. Kíváncsi lennék az X-Faktor szabályrendszerére. Valószínûleg benne van, hogy félpercenként legyen egy ölelés. Meg valószínûleg az is, hogy legyen egy szerelmespár. Most ez nem jön össze, mert Andi túl fiatal, Juli pedig a fiúkhoz öreg. Ordibálós Bence esetleg vállalja.
Semprini 2014 dec. 20. - 23:27:13
(350/385)
Nem hiszem, Julit én is bírom, de azért azt nem hinném, hogy komoly ellenfele lenne Andinak. Ha Andi nem lenne versenyben, egyértelmûen Julinak drukkolnék, megérdemelné õ is, de Tóth Andi tényleg kezdettõl fogva úgy megy elõre mint a hurrikán, sosem párbajozott, minden adásban magasan a többiek fölött teljesített. mindezt láthatóan különösebb erõlködés nélkül, fölényesen, könnyedén, mint akinek csak járték az egész felhajtás. És a legkülönfélébb mûfajú és stílusú számokat kapta, de igazából sosem vérzett el, mindig a saját képére formálta a dalokat, és elképesztõ kisugárzással bír, amit nem lehet tanulni.
Irgum76 2014 dec. 20. - 23:25:09
(349/385)
amikor hallgattam a Benji & Bogi duettet nem tudtam melyik hamisabb ebben a kis semmit mondó nulla dalocskában
Semprini 2014 dec. 20. - 23:19:17
(348/385)
Hogy Benji nyerjen, az ,még viccnek is rossz, akkor már inkább Horányi Juli! De õ meg nem annyira átütõ és sokszínû, mint Andi, bár profibb, érettebb elõadó, most viszont hallatszik rajta a betegség, nincs csúcsformában.
Sztem a holnapi sorrend:
1.Andi, 2. Juli 3. Benji
10/10
stenimore 2014 dec. 20. - 23:16:02 10/10
(347/385)
Tök mindegy ki nyer, lesz sírás rívás pofikák összenyomkodása ,ölelgetés stb stb.
Semprini 2014 dec. 20. - 23:12:28
(346/385)
Én is rettentõen örülök, hogy egobajnok Ricsi végre kizúgott, de legalább annyira meg is lepõdtem, mert Benjinél azért jobb volt. Azt vártam, hogy Benji esik ki, így viszont Andinak már sztem semmi nem állhat az útjába, holnap toronymagasan NYER.