Téma: X-Faktor

1/10
nikato 2016 okt. 30. - 20:08:19 1/10
(38/278)
Ellenszenves, tucathang, nulla Eszter bekerült.... remélem hamar letörik a szarvát....
erikanéni 2016 okt. 30. - 19:48:13
(37/278)
Már negyedszer kapcsolok az X-faktorra, de csak interjúkat látok.
charles58 2016 okt. 30. - 12:47:21
(36/278)
Érdekes volt Viszlát Alex mondata: Ha ezek közül senki nem jut el a döntõig, akkor a nézõk idióták. /Bocs, ha nem szó szerint idéztem./
Szerintem pedig, ha nem jutnak el a döntõig, akkor Alex az idióta.
ponca 2016 okt. 30. - 11:18:08
(35/278)
Lehet egy elõre megírt forgatókönyv része a riadt tekintetû és amúgy baromira ellenszenves Eszter és a zsaroló szüleinek a jelenete, a felállítás és egyéb affér.
Még az is lehet gázsit kaptak érte a szülõk és lánykájuk.

Ha az volt ezzel a cél, hogy belenézzünk kíváncsiságból a mûsorba, akkor ezzel azt elérték a szervezõk.
De!
Azt is elérték, hogy innen már egyáltalán ne nézzük ezt a megrendezett és láthatóan nem a tehetségek felfedezésérõl szóló két reklám közt leadott mûsorocskát!
1/10
whitedoor41 2016 okt. 30. - 07:46:08 1/10
(34/278)
Elgondolkodtató, hogy egy olyan jó énekes mint Gáspár Laci, aki bebizonyította már a Sztárban sztárban, hogy kiválóan tud a mûfajok közt lépkedni nem képes felismerni az "igazi tehetségeket"?!
Lehet, hogy a folyamatos kontraszelekció mentális zavaroknak tudható be. Volt egy idõszak az életében, ami pszichésen kikészítette, drogbirtoklással, terjesztéssel vádolták meg (?) fogalmam sincs mi lett annak az "ügynek" a vége. Ha jól emlékszem Szlovákiában bujkált, majd Egyiptomig repült, fohászkodott, hogy többet nem tér haza, aztán eltelt néhány hónap és a dzsungelben celebeskedett. Ott már érezhetõ volt nála, hogy valami tényleg nem stimmel vele. Érthetetlenül beszélt, hadart, máskor meg dadogott. A jellembeli hiányosságai is kijöttek. Sorra baltázta el a feladatokat és másokat okolt érte, sosem vállalta a felelõsséget.
Lehet, hogy jó énekes, de fejben nincs minden rendben nála, nem szerencsés, hogy mentornak választották.
1/10
whitedoor41 2016 okt. 30. - 07:32:58 1/10
(33/278)
Balogh Eszter tucathang, nem tudom miért õt választotta Gáspár Laci. Az extravagáns, tetovált szõke csajszi, aki Christina Aguilera számot énekelt valóban nem volt átütõ, de a hangszíne ezerszer különlegesebb, egyedibb, megvan benne a finom lágyság, érzékenység, ugyanakkor rekeszteni is jól tud és ugyanazt a "károgást" is elõ tudja hozni mint Tóth Andi vagy Danics Dóra. Mindezen adottsággal egy személyben rendelkezik, a kellõ energiát ráfordítva sokkal többet ki lehetett volna hozni belõle, nem errõl szól véletlenül az X-Faktor?
A molett a-betûs hölgytõl nekem se igazán tetszett a Beyoncés szám, de az igenis érzõdött, hogy zsigerbõl jön neki az éneklés, neki (is) sokkal több keresnivalója lett volna az élõ showban, mint a tucathangú, mesterkélt Balogh Eszternek, aki egy tucatdalt adott elõ, azt is össze-vissza rángatózva.
1/10
papzo 2016 okt. 30. - 05:39:40 1/10
(32/278)
Nagyon szánalmas az élmezõny Gáspár Lacinál. A bágyadt Esztert kár volt tovább vinni! Kutya nem fog szavazni rá. Remélhetõleg már az elsõ élõadásban kiszavazzák a nézõk. Unalmas, tehetségtelen, idõnként hamis és baromira ellenszenves!
Soha nem nem venném lemezét és nem szenvedném végig egyetlen koncertjét sem!

A zenekaroknál az jött be, amire számítottam. Reméltem, hogy a hörgõs bandát nem viszi tovább. Nem is értem eddig is mit látott bennük.
1/10
papzo 2016 okt. 30. - 05:39:37 1/10
(31/278)
Nagyon szánalmas az élmezõny Gáspár Lacinál. A bágyadt Esztert kár volt tovább vinni! Kutya nem fog szavazni rá. Remélhetõleg már az elsõ élõadásban kiszavazzák a nézõk. Unalmas, tehetségtelen, idõnként hamis és baromira ellenszenves!
Soha nem nem venném lemezét és nem szenvedném végig egyetlen koncertjét sem!

A zenekaroknál az jött be, amire számítottam. Reméltem, hogy a hörgõs bandát nem viszi tovább. Nem is értem eddig is mit látott bennük.
Edem81 2016 okt. 28. - 20:53:40
(30/278)
Ja, aha, tehát u.i. Így már mindent értek. Ennél jobban nem is lehetett volna megmagyarázni. Tehát u.i. :)
1/10
nikato 2016 okt. 27. - 21:28:34 1/10
(29/278)
Remélem Eszterke gyorsan kiesik! Kegyelembõl van ott. Unalmas és a gyomrom kifordult ettõl a cirkusztól, fõleg a szülei zsarolásától Laci felé.
Edem81 2016 okt. 27. - 20:33:21
(28/278)
Kedves Gab19!
Kifejtenéd bõvebben, konkrétan melyik mondatomra írtad, hogy "Logikus... Még az óvodások és a nagymamik is tudnak 3-Ig számolni. Nem komplikált." ?
Valamint örülök neki, hogy egyetértesz önmagaddal, mikor saját magad kommentjére adsz választ.
ponca 2016 okt. 27. - 17:44:14
(27/278)
Ha Gáspár Laci elég tökös legény lett volna, akkor a zsaroló-fenyegetõ szülõket a biztonságiakkal kitessékelteti a lányukat, az ijedt szemû és baromira unalmasan éneklõ Eszterkét kizáratta volna a versenybõl. Nem tette. Remélem az élõadásba nem viszi tovább, hanem a mentorházból páros lábbal teszi ki.

A közönség szerintem amúgy sem fogja nyomkodni erre a nõre az sms-t, fõleg nem az erkölcstelen viselkedésük után.
Undorítóan nyomulnak!
A drága szülõknek meg azt kellene felfogni, hogy nem véletlen, hogy 10 év próbálkozás után még egy nyamvadt Fásy vagy Galambos Lajos és hasonló vacakokba sem tud bejutni a lány. Ideje lenne a rózsaszín ködbõl felébredni és rájönni, hogy mind ez nem véletlen.
A lány unalmas, ellenszenves, nem színpadra való, idõnként hamisan énekel és a grimaszaitól, amiket éneklés közben vág meg nézhetetlen is. Mit is tudna énekelni ha ez a karaoki sem megy neki?!
1/10
nikato 2016 okt. 27. - 16:59:41 1/10
(26/278)
Nálam is kicsaptak a biztosítékot! Az a csaj biztos nem akar rendes munkából élni, ezért akar ennyire énekelni. Miért nem érti meg, hogy oda kevés? Úgy sem fogja megnyerni, de még ha meg is nyerné szerintem elég hamar elfelejtõdne. Abszolút nincs olyan hangja, hogy napi szinte játssza a rádió és minden címlapon õ legyen. Hol van már a Megasztár Bartók Esztere például? Na, ugye? De még sorolhatnánk! Eltûntek a homályban! (Bár a rádiók manapság igénytelen zenéket játszanak, és minden nap ugyanaz a lemez megy.)

Gabi nekem most szimpatikus volt, hogy keményen megmondja a véleményét mindenkinek.

Off.-ot is tartalmaz: Lacinak nem jön be a rock, csak a nyálas, hajlítgatós zene. A szõke srác a Sweet dalával... ok, tényleg nem volt jó hangja, jobban is elõ lehetett volna adni, de mért csak a fröcsögõs hajlítgatósok jutnak be, mint az a külföldi srác? (Nem tudom honnan jött, angolul kommunikáltak vele.), Rettenet volt, csakúgy, mint az az alacsony eléggé homárnak tûnõ srác akit Lacika leültetett. Jajj, meg az a fekete ruha, piros cipõ õ beszélni alig tudó, minden évben más nõnek gyereket csináló Lacin... Ihajjjj. Még, hogy felmond! Biztos ott hagyná a havi 1-2 milkát!! XDD Mibõl fizetné a gyerektartásokat? :D Bocs, ez tele volt "offal."

Még egy off.: ByAlex van akinek bejön? Hogy néz már ki???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bohóc! És hangja sincs!!! De azt bírtam amikor Gyöngyi nénirõl a nagymamája jutott az eszébe, mert nekem is eszembe juttatta az enyémet. :(
Ezüstliliom 2016 okt. 27. - 10:15:03 Előzmény olahmiki1959
(25/278)
Én is Eszter miatt néztem be. Kíváncsi voltam, másnál is ugyanúgy kicsapta-e a biztosítékot a család hisztije és Laci befolyásolhatósága, mint nálam.
Naponta találkozom ilyen könyöklõs, pofátlan alakokkal a munkahelyemen, a bolti, postai sorbanálláskor, egyebütt, és már tele a hócipõm velük. Mennyivel fontosabb az õ érdekük másokénál? A többi csendben fel tudott állni a szélrõl és kiment, õ (meg a szülei) meg jelentet rendez??? És fõleg attól akadok ki, mikor még sikerrel is járnak az ilyen tisztességtelenül mindenkin átgázoló ...-k. Esküszöm, a következõ parasztot, aki elém tolakszik a sorban, sípcsonton fogom rúgni, annyira elegem van belõlük! És nem azért mondom, mert Gyöngyit sajnálom, hogy nem jutott be. Én is elképedtem, hogy Gabika rábeszélte Lacit, hogy ültesse le. De ha ezt így lehet, akkor miért nem rendezünk inkább box körmérkõzést a bejutásért???:///
1/10
whitedoor41 2016 okt. 24. - 08:14:52 1/10
(24/278)
Jáger Kinga visszatérésének örülök, õt anno (2012) Malek kaszálta a mentorházban Csobot Adélért.

Opitz hajasbaba Barbara véletlenül nem a Barátok köztös (Linda) Opitz Petra testvére? Kinézetben is 1 az 1-ben kiköpött Õ, nem hiszem, hogy az Opitz név annyira gyakori lenne, hogy csak véletlen egybeesésrõl legyen szó.
Edem81 2016 okt. 23. - 18:37:42
(23/278)
ByAlex meg az Elmegyek nótán borult ki, mert meghalt a mamája és errõl a számról õ jutott eszébe róla. Tóth Gabi megvígasztalta. Pff...
Edem81 2016 okt. 23. - 18:32:14
(22/278)
Tegnap muszáj volt ezt megnéznem, mert a feleségem nézte :) és végül is én is szeretem a tehetségkutató mûsorokat, így az elején még nem is volt ezzel baj. Na de ez? Az egész Gáspár Laci, ByAlex lelki traumájáról kell, hogy szóljon? Az volt a legjobb, mikor Gáspár kiejtett egy énekest, aki egyébként jó volt, a közönség is fel volt háborodva amiért kiejtette, erre a tehetségtelen, hangtalan Tóth Gabi oda megy masszírozni Lacit ezzel megnyugtatni. A zsûri és az egész mûsor szánalmas, talán Puskás Peti, aki még normális volt. Ne a zsûri mûbalhéiról szóljon egy ilyen mûsor, hanem a tehetségkutatásról!!!
2/10
olahmiki1959 2016 okt. 23. - 16:59:25 2/10
(21/278)
A tegnapi eset megint csak egyfajta mélypont volt az X faktor életében!!!
A nagyon sokszor hamis, erõtlen hangú Esztert - teljesen jogosan! - felállították a székérõl, erre Gáspár Laci megijedt a reklamáló szülõktõl, és visszahozta a lányt a versenybe.
De ez semmi!
Utána felállították a már továbbjutott Horváth Gyöngyit, és közölték vele, hogy bocsi, tévedés történt, számára a verseny véget ért!
ILYEN NEM TÖRTÉNHET MEG!
(A nyugdíaskorú Horváth Gyöngyit egyébként ELEVE nem kellett volna a székre ültetni, Piafot talán a legjobban énekli Magyarországon - zenészként személyesen ismerem, néhányszor dolgoztam is vele -, de Máté Péter számát borzasztóan rosszul, nyekergõ vibrátóval, idejétmúlt stílusban, erõlködve, hamisan adta elõ, nem tudom, a zsûri ami a francot látott szegényben, amitõl ájuldozni kellett!)
Én azt hittem, hogy azonnal elküldik, mert olyan rossz volt!
A többi versenyzõ is hüledezett, amikor ezt a szinte értékelhetetlen produkciót hallotta.
Viszont!
Ha egyszer már leültették, és véget ért a verseny, negyedórával késõbb NEM LEHET változtatni a döntésen!
(Pénztártól való távozás után... ugyebár...:)

Ezzel a húzással a zsûri a béka feneke alá járatta le magát, szakmailag és emberileg egyaránt!

Maximum, annyit lehetett volna tenni - ilyen már volt a korábbi szériákban is -, hogy ezúttal ne 6, hanem 7 versenyzõ jusson tovább.
(Úgyis kiesnek majd, szép sorban...:)

A mûsor teljes katasztrófa!
Jól, szép tisztán éneklõ versenyzõket elküldenek, hamiskás, gyenge képességûeket viszont továbbjuttatnak.
Tegnap is számtalan ilyen példa volt.
Mintha a zsûri teljesen mást hallana, mint mi nézõk, a képernyõk elõtt.

Eszter további itteni karrierjére magam is kíváncsi vagyok, mennyire fogják segíteni, nyomni elõre, mert semmi különös tehetséget nem árult még el, és szerintem nem is fog...:D
ponca 2016 okt. 23. - 16:00:10
(20/278)
Valaki árulja el nekem, hogy ezt a halálosan unalmas, 10 éve reménytelenül próbálkozó, nem színpadra termett Eszter nevû lányt miért nyomják ennyire? Gáspár Laci helyében a csodás reklamáló és már-már zsaroló szülõk miatt juszt sem változtattam volna meg a döntésemet! Hallhatta a válogatón is, akkor is megállapította, hogy erõtlen, itt-ott hamis és unalmas a lány. Akkor most mi is változott? Ja, hogy most többet grimaszolt éneklés közben, meg kitárta a karját és persze anyuka meg apuka lerohanta Gáspárt. Na, remélem a mentorházból páros lábbal penderíti haza! Ha valami ennyire nem megy azt közel a 30-hoz felfoghatná végre ez a nõ és a családja.

Az a 70-hez közeli díva azzal a tegnapi Máthé Péter számmal miért is alkotott olyat, amitõl a "hozzáértõ" zsûri hátast dobott?
Õk nem azt hallják, amit mi? A válogatón a Piaff szám az tényleg jó volt tõle, de tegnap borzalom volt!

Lehet a többi széket kapott versenyzõt is sorolni.
Kb. 2 max. 3 érdemelte meg a széket! Õk hangilag jók voltak, bár szerintem önmagában a jó hang nem elég! A megjelenés, a kinézet is számít egy színpadra lépõ elõadómûvésznél. Na ez a továbbjutottak egyikénél sem volt megfelelõ!

Ha a többi gyenge akkor is ki kell 6 széket osztani?
Minek?
Egyik gyengébb, mint a másik és õk meg ájuldoznak tõlük!

Na és ezek az adásvégi Tóth féle mûbalhék!
Mibõl érzi magát fõnöknek vagy vezetõ zsûritagnak?
Mert van 8 osztálya? Ennél a többinek a zûriben mindnek több van!
Nem egyforma a pozíciójuk?
Szánalmas!
Tibag05 2016 okt. 23. - 15:04:14 Előzmény Quinn Mallory
(19/278)
mondjuk ráadásul tegnap rettenetes elõnytelenül öltöztették. a frizúrja sem volt jobb!