Zotya 2006 máj. 26. - 02:06:54
(29/369)
Valaki elmondaná nekem, hogy mi volt az a bizonyos stáblista utáni jelenet?:) nemtudtam hogy van még ilyenis aztán érdekelne. Vagy ha ez spoilernek számít akkor mailben gyorsan megírná? kösz:)
Timke 2006 máj. 25. - 21:48:56
(28/369)
Igen, más dolog, amit hiszek, más dolog, amit mondanak, de az is más dolog, amit cselekednek. S hallottuk már pár filmnél,hogy nem lesz több rész, s mégis sikerült lerángatni még egy bõrt róla.
Én nem ismerem a képregényt, így aztán ebben az ügyben az tud igazán nyilatkozni, aki a történettel is tisztában van.
Roxy 2006 máj. 25. - 21:15:07
(27/369)
Én pont az ellenkezõjét hallottam, hogy készülne folytatás, csak pénz kérdése.
Másfelõl meg a film is befejezetlenül zárult le.
Szerintem azért bizakodhatunk további részekben.
Kobe 2006 máj. 25. - 19:43:04
(26/369)
a film készítésében igncsak említett emberkék maguk mondták hogy moziban NEM lesz több
más dolog amit hiszel és máés amit mondnak
Timke 2006 máj. 25. - 19:36:15
(25/369)
Szerintem pedig igenis lesz újabb rész. Legalábbis a feliratok után beszúrt jelenetbõl erre lehet következtetni. Én nem lepõdnék meg rajta, sõt...
iDerbi! 2006 máj. 25. - 19:18:37
(24/369)
nem lesz több rész?! >( bezzeg a Scary Movienak lesz 5-ik része!a 3-4-5-nek már nincs is köze az eredeti Wayans-filmnek!!ááááááááááááááá :(
Kobe 2006 máj. 25. - 18:59:43
(23/369)
a film az utolsó darabja a trilógiának, többször kijelentették hogy mozifilm több az x men témából NEM készül, folytatás NEM LESZ
a filmben egyébként szerepel a jelenet amit sokan vártak, amikor Kolosszus elhajítja Logant a karmaival, letölthetõ verziója itt : <a target="_blank" href="http://www.kepregeny.net/download.php?view.133" title="http://www.kepregeny.net/download.php?view.133">www.kepregeny.net</a>
Mindfuck 2006 máj. 25. - 12:20:04
(22/369)
Igen Ratner is benne volt a pakliban Supermn ügyben. Sõt õ már anno az X-Men I kapcsán is felmerült.
Mindfuck 2006 máj. 25. - 12:18:37
(21/369)
A Superman Returns tényleg hosszú utat járt be. Amikrõl én tudok: '98 körül Kevin Smith írt egy forgatókönyvet Tim Burtonnek, és Nicholas Cage neve röppent fel, még beharangozó poster is volt annak idején. Aztán J. J. Abrams is írt egy forgatókönyvet még 2002-ben, és McG lett volna a rendezõ, és McG után 2004-ben jött Singer és csapata.
Júliusban õk jönnek;)
PheCho 2006 máj. 25. - 11:28:56
(20/369)
Teljesen egyetértek veled az emberi értékekkel kapcsolatban. Én csak azért írtam, mert tudtam, hogy Sir McKellen is az és ha összeveted a két palit a riportok alapján, sztem látszik, hogy ki a "hisztisebb". Singerrõl nem tudtam, de nem is számít. Ügyes ember. Viszont a többi dolog poén. :) Jó kis hepaj lehetett ha kidobták. :) Egyébként Rattner kezdte a Superman rendezését aztán kiszállt. Igaz, hogy volt egy harmadik rendezõ is egy rövid ideig, de elég poén, hogy gyakorlatilag filmet cseréltek. :)
És még mindig lassan peregnek a másodpercek...tik...tak...tik...tak Hol van már 20:00? :)
Mindfuck 2006 máj. 25. - 11:11:49
(19/369)
Az, hogy meleg sztem semmi nem tesz hozzá nem vesz el egy ember értékeibõl. Singer is, Sir McKellen is meleg.

Itt a nyilatkozat Cummingtól Singerrõl és az X3-ról:

"I signed for two films, so I'm going to. The last I heard is that we're starting on the 20th of June, but they don't have a script or a director yet so that may be pushed a little bit. But they have to release it in May of 2006 for some reason so it's gonna be shot in the summer," Cumming said.

After directing the first two "X-Men" films, Singer has moved onto Superman, but Cumming is surprisingly not disappointed. "No. I'm not disappointed; I cannot deny that. I think he's really talented and I'm very proud of the film and I think it's a great film. I didn't enjoy working with him on the film."

<a target="_blank" href="http://www.comingsoon.net/news/topnews.php?id=8146" title="http://www.comingsoon.net/news/topnews.php?id=8146">www.comingsoon.net</a>

Aztán az is egy érdekes story, ahogy a Fox elbánt Singerrel, miután megtudták, hogy a Superman Returnsre felkérték. Eredetileg meg tudták volna oldani, hogy mind2 filmet õ csinálja, de pár egonak nem tetszett, hogy Singer egy rivális képregény franchise karaterét is megcsinálja, és odáig fajultak a dolgok, hogy security-sek dobták ki Singert a Fox studió területérõl. Szép.

Remélem mind2 film azért jó lesz;)
PheCho 2006 máj. 25. - 09:36:40
(18/369)
A két filmes szerzõdést nem tudtam. Amúgy lehet benne valami. Ha hozzávesszük, hogy meleg simán el tudom képzelni, hogy a hisztijei miatt így történt. És megjegyezném, hogy nincsenek elõítéleteim. Akkor is kár a karakterért. És szerintem jól is alakította. Bár idõvel azért a képregényben Árnyék lényegesen tökösebb. Egy ideig vezette is az Excalibur csapatot úgy tudom. Igaz ez külön történetszál és kevésbé ismerem.
Mindfuck 2006 máj. 25. - 09:09:54
(17/369)
"Nigthcrawler. Úgy tudom a színész nem vállalta a szerepet és inkább kiírták a sztoriból"

Alan Cumming két filmre írt alá szerzõdést, tehát bármikor szólíthatták volna, ha akarták volna. Szerintem azért írták ki, mert köztudottan nehéz vele dolgozni, nem feltétlen szerette Nightcrawler szerepét a sok smink miatt, és interjúban lenyilatkozta, hogy utált Singerrel dolgozni a 2. filmen. Gondolom Rattner és a producerek azt gondolták, hogy a fene se fog vele vacakolni.
PheCho 2006 máj. 25. - 06:13:30
(16/369)
Ezt a kérdést most vettem észre. Nigthcrawler. Úgy tudom a színész nem vállalta a szerepet és inkább kiírták a sztoriból. Elég eccccerû magyarázat. :) És szerintem is fain karakter. A játékban is piszokatom. Viszont ott van Bestia akit szerintem direkt helyette tehettek bele mivel eltekintve a teleportálástól nagyon hasonló képességekkel rendelkeznek. Itt ugri-bugrira gondolok. Persze ezt csak a képregényes tapasztalataim mondatják velem.
És akit nagyon vártam Kolosszus. Kiváncsi leszek benne lesz e a filmben az a jó kis harci trükk mikor felkapja Rozsomákot (illetve Farkast :) kár, hogy létezik egy ilyen nevû mutáns is eredetileg, na mindegy), szóval felkapja és kiszúrt karmokkal vágja az ellenbe. Általában mindegy szokott lenni, hogy sereg avagy ippen egy kõfal az ellen.
Asszem túltalálgattam magam. :))
Este minden kiderül.

Píísz
PheCho 2006 máj. 25. - 06:04:41
(15/369)
Üdv!

Örülök, hogy hasznos infót adtam. :) Ezek szerint egész jó fórumokon olvasgatok. Viszont mivel én még ma megyek este 8-ra tuti, hogy egész nap síkideg leszek és csak számolom az órákat...perceket...másodperceket :)). Nem is tudom mikor vártam filmet ennyire. Remélem nem emiatt fog kevésbé nagyot ütni. A gáz az, hogy a rádióban tegnap késõ este elpottyantottak egy infót amit lehet, hogy nem kellett volna hallanom, mert bár azt mondták, hogy poént nem lõttek le vele, én azt hiszem, hogy számomra az leglegleguccsó epizódot ismertették. :( Remélem nem.
Na este kiderül.

Jó mozizást Fanok!
Holnap írom a véleményt.
Timke 2006 máj. 24. - 21:56:53
(14/369)
Sziasztok fanok! Most érkeztem meg a premier elõtti vetítésrõl, s örömmel jelenthetem, hogy eszméletlen jó volt. Végigizgultam az egészet, a végén sajnáltam, hogy ennyi, nincs tovább. Én a képregényt nem ismertem, csak az elõzõ két részt láttam, de valami nagyon szép és izgalmas lett. S Amit PheCho mondott, az tényleg úgy alakult: nem bántak kesztyûs kézzel a fõszereplõkkel. Sok esetben nem akartam elhinni. ÉS! Tényleg várjátok meg a feliratokat, ugyanis utána van még egy kb 10-15 msp-es jelenet, ami igencsak meghökkentõ - már akinek. Én féltem attól, hogy nem fogják leadni, meg kb 10-15-en maradtunk a teremben a végére, de tényleg lemegy az összes név, lista stb, s utána jön az a beszúrt kis epizód. Tehát mindenféleképpen várjátok meg, a filmet pedig LÁTNI kell! Az a furcsa, hogy én nem szeretem a sci-fiket, de ez a film valahogy nagyon megfogott. Jean Greynek nem szántak valami túl sok szöveget, de az arcával nagyon jól játszik. S ami még pozitívum: végre jó poénok vannak. Nem ilyen erõltetett - "most fingottam egyet" viccek.
Szumma szummárum tényleg nagyon jól sikerült, nézzétek meg, aztán cseréljünk eszmét.:)
Helios 2006 máj. 24. - 15:09:35
(13/369)
Nemtudom remélem azért nem eröltetik habár ez az elsõ kettõ annyira felvezetõ rész volt hogy a harmadik hozzájuk képest... már nagyon belevágtak a háborúban, de ez kelett is mert nem néznék meg, meg remélem azért jól átvezetik. Amúgy ha tudna valaki nekem valmami linket adni amit lehet olvasni az eredeti képregénybõl mert nem nagyon vágom a storyt habár szerintem azért ezt nem lehet hosszú távon csinálni, azért mikor már az ilyen hatodik évedot nyomják az már általában elcsépelt szokott lenni. Ami nekem szintén rejtéj hogy hova tüntették Nightcrawlert?!?! ... Pedig már egészen kedvelt karakterré vált...
Rainar 2006 máj. 24. - 12:59:20
(12/369)
Online szerepjáték az X-men alapján:

<a target="_blank" href="http://x-men.atw.hu/forum" title="http://x-men.atw.hu/forum">x-men.atw.hu</a>
PheCho 2006 máj. 24. - 08:26:07
(11/369)
Jó kérdés!
Azt is olvastam, hogy állítólag a 4-5-re már aláírtak páran. És persze Jackman a Wolverine-re, de minden a 3 sikerén múlik.
Angyal állítólag elég pici szerepet kapott a nagy promóhoz képest, ami megint csak arra utal, hogy késsõbb lesz jelentõsebb szerepe. És hát a képregényfanok azt is tudják, hogy Angyalnak nagyon spéci a története. Akinek mond valamit Apokalipszis az asszem érti mire gondolok. És mindezzel ellentmondóan még egy eldobott mondat , miszerint: "az írók nem bántak kesztyûs kézzel a karakterekkel". Ez nálam ritkításra utal.
Meglátjuk. Ilyenkor még nem lehet tudni mi igaz és mi kacsa.
Timke 2006 máj. 24. - 07:59:28
(10/369)
Köszi az infot.:) Akkor este fel nem kelek addig, amíg végig nem ment az egész.:) Egyébként meg akkor ebbõl az jön, hogy tuti lesz negyedik rész is?