Téma: Yeon Woo-jin

Maryu 2017 okt. 24. - 20:39:18
(322/742)
Ennél azért hosszabb egy kicsit a lista.
Min-Rin 2017 okt. 24. - 16:15:37
(321/742)
Az általam betett képen mintha látszana valami ebbõl Hye-kyo arckifejezésén. Akkor nem is Hyun Bin volt az elõidézõje a szomorúságnak?
Min-Rin 2017 okt. 24. - 16:11:55
(320/742)
Az én blökim speciel nem is szereti õket. Bár a dakszlik amúgy is finnyás népség, szóval nem lehet csodálkozni. Leginkább a saját fajtatársaikat szeretik, mert azok ugye hozzájuk hasonló, normális kinézetû ebek. :)))

A kép csak illusztráció.
hanguktaekwondoo 2017 okt. 24. - 15:51:52
(319/742)
olyan kulturálatlan feje van ennek a kutyának.
hogy néz ki
hanguktaekwondoo 2017 okt. 24. - 15:45:41
(318/742)
dehogynem.
a nõnek vmi baja van, egy férfi nem tudja se testileg, se lelkileg kielégíteni. emiatt feszült, magát is tépi, az aktuális ürgét meg állandóan taccsra vágja.
Amolyan végzet asszonya, aki úgy végez magával -mert nem bír vmit, vmiket megemészteni önmagával kapcsolatban- hogy a környezetét is kivérezteti.
Pedig szép, okos. de kéne egy lájtos, feltáró terápia mert elég sûrû a gond
Min-Rin 2017 okt. 24. - 15:45:13
(317/742)
A hónap elején meghalt egy híres koreai étteremlánc tulajdonosnõje, akit Siwon francia bulldogja mart meg. Az asszony vérmérgezés következtében hunyt el, amelyet feltehetõen a kórházi kezelés közben felmerült bonyodalmak vagy másodlagos fertõzés okozott. A hír nagy port kavart a koreai médiában, elsõsorban a kutya tulajdonosának ismertsége miatt.

A kormányon levõ Demokrata Párt egyik képviselõje nyilatkozatában elmondta hogy pártja szorgalmazni fogja az állatvédelmi törvény felülvizsgálatát. Szigorítani akarják a nyilvános helyeken nem az elõírásoknak megfelelõen vezetett kutyák miatti bírságok kiszabását, és a bírság összegének emelését kívánják elérni. A póráz nélkül közlekedõ kutyák esetében elsõ alkalommal 200 ezer, a második ill. harmadik alkalommal 300, ill. 500 ezer wonra emelnék a bírságot a jelenlegi 50, 70, ill. 100 ezer won helyett.

Emellett öt fajta esetében a pórázon felül szájkosár használata is kötelezõ lenne:
az amerikai pit bull terrier, az amerikai staffordshire terrier, a staffordshire bull terrier, a rottweiler, és a tosa ina kutyák esetében.

Az elmúlt évben 1019 kutyatámadás történt Dél-Koreában, azaz négyszeresére nõtt a 2011-es év 245 esetével szemben.

http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20171024000828

Az emelkedésnek nyilván köze van ahhoz is, hogy egyre több kedvtelésbõl tartott kutya van az országban, miközben a kutyatulajdonosok között sokaknak még hiányos az ezzel kapcsolatos kultúrája. A kutya kissé sokáig volt táplálék, ahelyett hogy házikedvenc lett volna. Szóval még tanulni kell, addig pedig marad a bírság.
Min-Rin 2017 okt. 24. - 12:38:09
(316/742)
Azt hiszem, arra még várhatunk jó sokat. De ha derûs, napsütötte hírekre vágysz, szolgálhatok ilyennel. Song Hye-kyo és Song Joong-ki befejezte az esküvõi elõkészületeket. Az esküvõi fotózás kedvéért Los Angelesbe utaztak - miért épp oda? - de elõzõleg, szeptember 19-én baráti körben részt vettek Joong-ki születésnapi muriján. A képeket nem tárták a nyilvánosság elé.
http://kpopherald.koreaherald.com/view.php?ud=201710241621406758723_2

Ez talán nem alibiházasság.
hanguktaekwondoo 2017 okt. 24. - 11:25:12
(315/742)
Van-e arról hír, hogy mikor forgat a nemzet pocka végre már egy napsugaras, pozitív, szeretettel teli filmet,
melynek végén a nézõ úgy áll fel, hogy a hét egyik legszebb másfél -két óráját töltötte el a monitor elõtt?
hanguktaekwondoo 2017 okt. 24. - 11:20:22
(314/742)
Kedves Micike :-)

Sajnálattal kell közölnöm, hogy reagálása nem változtatott a hozzáállásomon.
Továbbra is fogok olyan témákról írni, amelyek nem feltétlenül kapcsolódnak a topik névadójának személyéhez.
Az Úticél Korea nézettségét többek között az emelte, hogy nem a televízióban leadott dokut veséztük éveken át :-)))
Hogy szerették sokan olvasgatni, azt az ön fantáziájára bízom :-)

Azt viszont látom, hogy vannak, akik úgy ünnepelték meg okt. 23. -át, hogy bejelentgetik a nekik nem tetszõ hsz.-kat.
Nincs új a nap alatt :-))
Most ismét berakom.
Ha megint leveszik, kész vagyok önnek privátban is elküldeni.
Kérem ugyanakkor, ne azért jelezzen a moderátoroknak, hogy el tudjam privátban is küldeni ;-)
Az offtopik marhaság, csak akkor van értelme, ha egy néhány fanatikus összeverõdik és ízlésterrorral egymást sakkban tartva csak egymás között és folyton ugyanarról óhajtanak beszélni.
Javaslom a török sorozatok topikjait,
de ha a szólásszabadság korlátozását avagy a fentebb említett ízlésterrort óhajtja behatóbban tanulmányozni
-jó pap holtig tanul- szíveskedjék átfáradni a sillába
ahol pár napja egy ritkán jelentkezõ felhasználó a Korea -szekció egyenes jellemû és határozott Ilionáját vette célba, mert szegény Bak Sittyóra azt merte mondani, szörnyû.
Bak Sittyó szörnyû, ebben egyetértek a kedves Ilionával,
abban már nem, hogy az okvetetlenkedõt nem szúrta le, mint a pengõs malacot.
Mert olyan nincs kérem, kedves Miike, hogy nem mondhatjuk ki, ami nem tetszik.
És Bak Sittyó nem tetszik, Dzsiszob és Hunci meleg, Kim Nam gil pedig egyre úcskább filmekben játszik, idiótán vigyorogva, szegényes, szétbotoxozott arcjátékkal.
Igaz, a Pandorának adok még egy esélyt, mert Maryu fordította és Maryu marhaságokb nem kezd bele.

Tehát, kedves Micike, az is lehet, hogy Yeon Woo-jint is dobom, mert bár értelmes fickó és talentumos,
mégis, õ itt csak egy mém, nem valódi ember
és oly szép s gazdag a koreai felhozatal. nemdebár.
És lehet, hogy az esetleges következõ topikban sem mindig a névadóról lesz szó.
skandalum, ugyi.

Férfit és nõt nem minõsítek.
A szex roppantmód érdekel, átkozott bunkó Skorpiók, most monja, milyenek.
Hát igen. Van oka kedves Micike, hogy nem kedvelem a sumák buzikat:
nyilvános budiban rám másznának, képmutatóan fogdosnának, ha nagy ritkán tömegközlekedésre kényszerülök,
és amikor zöld voltam, habtestemért nemegyszer jelentõs elõnyöket csillogtattak meg ártatlanul csodálkozó tekintetem elõtt
ezért személyes tapasztalataimból kiindulva sem szeretem a képmutató buzikat.
Akkoriban kissé szívemre vettem a történteket, mert az én lelkem még gyengédebb volt, mint mostanában
ma már egyszerûen behúzok az alkalmatlankodónak oszt menjen a dolgára.

De amit a szórakoztatóiparban és a mûvészvilágban mûvelnek az még az én irodalmi stílusomtól is abszurdabb.

És ezek a koreai csávók legyen bármilyen oka, keményen sumákolnak, átverik a rajongóikat, és egy rohasztó élethazugságban dagonyáznak
addig lefojtva természetes hajlamaikat, míg végül testi szinten is tüneteket produkálnak.
Kívánom nekik, hogy ne így legyen és még idejében váltsanak.

Ellenben a szerény, intelligens, médiában nem kurválkodó meleget becsülöm.
Mert ha nem is hoz esetleg létre világraszóló mûvet
és kasszasikert sem cserdít az egyébként már teljesen hitelbõl élõ és szórakozó koreai lakosok nyakába
mégis tiszta, hazugságtól mentes életével értéket teremt.lsd. /pl.Lee Yeong-hoon a No Regretbõl/
Ennek pozitív rezgései pedig jótékony hullámaival hat a közeli és távoli környezetre
segítve így a Teremtõ munkáját.
Bizony Micike, így megy ez.
Azoknál, akik tisztán óhajtanak élni.

Engem a magyar média nem érdekel.
Ugyanaz a bagázs vezényel, illetve egy fiókvállalata, mint Koreának vagy Hollywoodnak.
Annyi a különbség, hogy, mint a kínai cuccoknál, M-o.-nak mindig az ócskább jut -ennek a globális magyarmegvetésnek is csúf, ám annál érdekesebb oka van, de ez más téma.
M.o.-n is lehetne olyat, mint Koreában. lehetne rázni a segget meg sokatmondóan a kamerába nézni. olykor fájdalmasan érzelegni. egyéb.
de a húzott szem erotikusabb mint a kerek
és annyi kun parasztlegényt meg nem lehetne a pusztáról összeterelni hogy fedezzék az igényeket.
úgyhogy sztornó.

Kedves Micike, levele utolsó részében végzett kitárulkozását köszönöm, bizalmával megtisztel, de a kapott információkkal nem tudok mit kezdeni.
Ráadásul nem is hasonlítok huncira. sztem szemüveg nélkül szebb is vagyok, de ez mellékes.

A manipulációt azonnal kiszûröm:
egyrészt mert remek érzékem van hozzá,
másrészt éveken át elmélyedtem ezen és hasonló tudományokban, melyek szükségesek voltak ahhoz, hogy választott hivatásom keretén belül hasznos munkát végezzek.

Gondolataim célja egyébiránt a fény továbbítása áramszünetes helyekre, vagy oda, ahová még nem vezették be a villanyt
esetleg, ahol már ég a lámpa, ott erõsebb legyen a világítás.
de egy szerény gyertya lángja ugyanakkor megtisztel, ha mindezt elfogadja.
Ennyit arról, személyének avagy más dolgoknak szentelem az idõmet.

Tisztelettel htw Attila, a renitens és udvariatlan disznó,
aki ezután sem fog mindig Yeon Woo-jinrõl beszélni.
Maryu 2017 okt. 24. - 02:51:41
(313/742)
Csak azért teszem meg, mert KJE felé nem lenne fair, ha nem tenném, hogy a "Pandora"-t nem én követtem el. Hanem KJE. Õ dolgozott, méghozzá nagyon sokat rajta, én csak közvetítettem, segítettem amiben tudtam.
Úgyhogy ezért nem muszáj megnézned, ha nincs hozzá kedved, de aranyos vagy (természeten, mint mindig!). Köszönöm.
Viszont felkészülhetsz lelkileg KNG új filmjére a "Memoir of a Murderer"-re. Lesz is hozzá szükséged. Éppen azt fordítom.
Min-Rin 2017 okt. 23. - 09:59:27
(312/742)
Kedves Micike!

A fórum olyan tér volt az ókorban, ahol bárki felszólhatott elmondhatta közérdeklõdésre számottartó gondolatait. A mai fórumok, közösségi terek, köztük a porté internetes, lényegében csupán ennyi a különbség.
Amit itt megosztunk, feltételezésünk szerint mások számára is érdekes, valamiféle tanulságokkal szolgál, lehet róla beszélni, kérdéseket feltenni, mindenki elmondhatja a véleményét. Gondolom, ezzel te is tisztában vagy, s ennek tudatában osztod meg a fórumozókkal már többedszerre a házaséleted intim részleteit. Közreadtad, hogy aki olvassa, véleményezze. Tekintsünk el attól a ténytõl, hogy sokakat valószínûleg nem érdekel, mire izgulsz fel, s hogy ez milyen örömteli hatással jár a házastársad számára. De vajon tényleg arra vágysz, hogy az egyik vagy másik topik látogatói hozzászóljanak ahhoz a gyomorforgató ízléstelenséghez, miszerint egy koreai meleg színész iránti gerjedelmedet a férjed segítségével vezeted le? Úgy vélem, két ember között a szerelem, szeretet csökkenhet, akár meg is szûnhet, másik ember iránt ébredhetnek hasonló érzések. Ilyen sokszor megtörténik akaratunktól függetlenül. Nem tudom, mi a neve annak, amikor az egyik ember iránti szexuális izgalmat a másik emberrel vezetteti le. Ha te tudod, kérlek mondd el! És ha már ilyen fontos számodra a magánéleted kiteregetése, kérlek írd meg azt is, a férjed örül-e annak, hogy kis felesége egy vágottszemû meleg pasira izgul mielõtt vele ágyba bújik!
S mielõtt felháborodottan visszautasítod a kérésemet, gondolkozz el azon, hogy immár legalább másodszor tárgyalod a kérdést nyílt hozzászólásban! Az is elgondolkodtató, hogy ezt miért mindig hanguktaekwondoo-nak címzed. Ez is lendít valamit a helyzeten, amikor a férjed mellé bújsz?

Mohai Gábor nemi hovatartozása nem volt és nem is lehet kétséges: férfi. Feltétlezem, hogy szexuális irányultságra gondoltál.
offtopic
micike_MSc 2017 okt. 22. - 23:49:03
(311/742)
Kedves Hanguktaekwondoo!

Ön továbbra is érthetetlenül sok karaktert pazarol szerény személyemre, emiatt úgy érzem, nekem is hasonló terjedelemben illik válaszolni a felvetett gondolataira.
Kezdem rögtön az offolással: a Silla és a KHT, meg néhány koreai színész-énekes még aktív topikja évek óta mûködik, és bizony valóban vannak „mellébeszélések”. :)
De ha elfogadjuk, hogy mindenki ugyanolyan felnõtt ember, mint Ön, akkor ugyanúgy azt ír és oda, ahova akar, mint Ön… s a többi a moderátorok dolga.
Ettõl függetlenül én mindig offtopik küldöm a hozzászólásaimat (kivéve SSH-oldalán, mert ott meg csak róla mantrázom), így egy kattintással eltüntethetõ vagyok szem elõl…
Amit ezzel kapcsolatban írtam, inkább arra vonatkozott (bár néma gyereknek anyja sem érti a szavát), hogy Ön az idei visszatérése alkalmából már három koreai színésznek nyitott topikot, majd az elsõ kettõt már hagyta eltûnni a süllyesztõben,... itt pedig viszonylag kevés szó esik Yeon Woo-Jin-rõl,…
Bár mivel a többi felvetett témájuk is érdekes általában, ezért szívesen olvasgatom… Semmi szemrehányás nem volt a célom - csak amolyan tényközlés.

Mohai Gábort és az õ csodás orgánumát a youtube-videó nélkül is ismerem (bár így legalább néztem pl. ’93-as híradót is), nemi hovatartozása pedig sohasem érdekelt.
Nem értem Önnél ezt a verbális fixációt, miszerint minden férfit ezen dimenzió mentén minõsít, de biztos van valami… oka...

A koreai média álságossága valóban elborzasztó: miközben tabu a homoszexualitás és masszívan dívik a plasztikázott szépség kultusza, azért ott van mögötte az is, hogy mindez és általában a siker csak kemény munkával, fegyelmezettséggel, sok-sok tanulással érhetõ el.
Eközben a magyar médiából szimplán dõl a nullaérdemû celebek ünneplése, dicsõítése, semmi teljesítménnyel ki lehet tûnni megfelelõ kapcsolatok révén, emellett politikai gyûlöletkeltés, acsarkodás, megosztottság is színezi a képet… ahogy egy sikeres nemzethez illik…
Micsoda különbség - de nem a magyar média a különb.

És hogy a koreai menedzsment tapintatlan lenne?
Maradva SSH-nál: neki saját ügynöksége van (korábban Storm, ma már BetterEnt néven), így nyilván van/volt beleszólása, amikor olyan filmek fõszerepét vállalta el, mint az Obsessed és a Third Way of Love. Bár az utóbbi viszonylag lájtosnak mondható, azért az Obsessed-ben nem volt sem kispályás, sem szégyenlõs… szinte mindent megmutatott… és én minden sóvárgó pillantását, finom sóhaját, apró nyögését elhittem… Az elõzõek szerint „õmelegsége” forró alakítása csakis kiváló színészi teljesítmény? Ez egy színész számára dicséret. Úgy legyen! Vagy… legyen úgy?! :)

S hogy mit látok, ha naivan SSH-ra nézek?
Számomra elsõsorban audiovizuális élmény, mivel ekkora távolságból a további ízlelés-szaglás-tapintás teljességgel kizárt… így csak a hatodik érzékemre tudok hagyatkozni, ami azt súgja, hogy NÕként nyugodtan legyek buta kis csacsi, s higgyek a fülemnek és a szememnek… :)
Hadd térjek ki a holisztikus szemléletû Body-Mind-Spirit hármas egységére.
Öntõl eltérõen közel két évtizede élek tartós párkapcsolatban, jelenleg már két kiskamasz fiú anyájaként… Mivel egyre jobban ráérek magammal foglalkozni, sõt, kellõen önzõ is vagyok e téren, így igenis élvezem a szexet, mert ez nem csak a férfi elõjoga… (ez persze jobb körökben ma már nem vita tárgya, csak amolyan bemelegítés a következõ sorokra…)
De mi van, ha konfliktus dúl: egy (legalábbis harcias) nõ ilyenkor nem vágyik semmilyen érintésre, mert a racionális agya meg van sértve, a gyengéd lelke meg van bántva - így hiába dübörögne a test a maga jussáért, el van nyomva.
Aztán mikor a helyzet tarthatatlan, mert a férj is kezd egyre morcibb lenni a hiányérzet miatt… akkor mondjuk némi SSH-ban (vagy másnak másban) gyönyörködéSSH elsimítja a lelki hullámokat, szóhoz jut a test, az agy megadja magát… és mindenki jól jár. Nálam/nálunk legalábbis mûködik.
Egy férfi kevésbé bonyolult szerzet, ezért egy nõ sikeresen manipulálja… (mint a média…;))
BorzalmaSSH!!! :)))))

Apropó! Ismeri Ön a „Butaságom története” c. filmet Ruttkay Évával és Básti Lajossal?
Ha nem, akkor melegen ajánlom figyelmébe, mint ahogy pl. a „Tanulmány a nõkrõl” is megérdemli a figyelmet… :)
Ez utóbbi film „végsõ konklúziója” Darvas Ivántól, akit végleg levesz a lábáról Venczel Vera és az õ hatalmas õzike-szemei: https://www.youtube.com/watch?v=QDtqVlUNpI4

Bocsánat ezért a kitárulkozásért, de teljeSSHen meg vagyok „Feketedve”, megyek is mantrázni egy kicsit.
Jó éjt! :)
hanguktaekwondoo 2017 okt. 21. - 11:45:08 Előzmény micike_MSc
(310/742)
Kedves Mici,
Ön nekem már csak sportkör lesz, mert kitartó és jól tûri a monotonitást.
Ezek pozitív tulajdonságok.

Nem a feminim vonásokkal van baj -fõleg, hogy a két érdemes mûvész ottani viszonylatban is maszkulinabb az átlag felhozataltól- hanem a hazugsággal.

Volt az átkosban egy tévébemondó. Úgy hívták, hogy Mohai Gábor.
Kulturált orgánumú, jó értelemben vett finom ember
-komoly versmondó -tehetség; mindig az volt az érzésem, a bemondó -szerep egyfajta melléktevékenység.
https://www.youtube.com/watch?v=4VAN0azu4Ok

https://www.youtube.com/watch?v=Zk6hrtGnNEI

/Manapság a rendkívül muzikális rádióbemondó, Bordy András közelíti erõsen ezt a nívót/

A hölgyek fele döglött érte, a másik fele legalább kedvelte. A férfiak irigykedtek, vagy szimpatizáltak.
Kevés embert irritált a jóindulata.
Ez a Mohai Gábor békében él hasonló érdeklõdésû társával immáron sok év óta.
Nem akar más lenni, mint ami, nem rakja ki sem magánéletét
sem kitalált meséit a a bulvár kirakatába.
Egyszerûen él, méltósággal,
szépre -jóra törekedve.
Ha a sajtónak eszébe jut, tesz egy -két elhárító, udvarias mozdulatot és hamarosan békén hagyják.
Tiszteletreméltó egyéniség
és nem csak azért, ahogyan a magánéletét kezeli.

Ellenben az eleve talmi értékekre épülõ koreai média összeszedi ezeket a srácokat
és nem elég, hogy a fejüket is átszabja, még a nemi identitást is megnyírja.
Rájuk pakolja az amorózó figurát.
még ez is határon belül
-vannak, akik szinte hitelesen nyújtják, amit várnak tõlük. legyen.
De az már roppant ízléstelen, hogy -ahelyett, hogy a menedzsment tapintatosan sikálna meg simítana: igen, a srácok érdekében!-
a rajongóknak folyamatosan nyomják a parasztvakítást, hogy barátnõ, feleség meg egyéb butaság
amikor csak az nem látja, aki nem akarja, hogy egymásért vannak oda
és az arisztotelészi igazságot alkalmanként még magasabbra emelik
miszerint egy testben két lélek.

A képmutatásba fáradt hagyományokat ürügyül felhasználó sumákolás idõnként pikírt megjegyzésre ösztönöz,
a rajongói hm
naivitás mellett.
ma inkább nem írom, hogy butaság,
kivételesen gyengéd hangulatban ringatózom

Nem tudom, hogy alakult így, de ebben a Korea -szekcióban rengeteg az önámító ember.
Évekkel ezelõtt letettem arról, hogy foggal -körömmel védett látszatvilágukban gyertyát gyújtsak.
kábítsák magukat, a koreai médiának más célja sincs. jó egészséget hozzá. és persze van, akinek ez az egyedüli ír a napok iszonyára.
még mindig jobb, mintha ölné magát a kilátástalan gondolatokkal vagy fizikai szerekkel.
Becsülendõ, mert érdeklõdik, gondolkodik, eszmét cserél, tudása gyarapodik, látóköre szélesül, barátkozik.

De ha látok vmi marhaságot és kedvem van hozzá
akkor leírom, amit gondolok.
So ji sub és hunci melegek.
zsírmelegek.

Ez van, Micike.
ha ezt maga nem látja
akkor nem akarja meglátni.
Ehhez joga van
ahogy nekem is jogom van mindezt ide leírni.

Az külön tetszik, ahogy figyelmeztet az offolásra.
Oda írok és azt, amit akarok.
Aztán vagy bent hagyják, vagy nem.
Nem nagyon hat meg. Nekem, többekkel ellentétben nem pótcselekvés a fórumra való írogatás
hanem könnyed szórakozás.

Micike, a Jungi -topikba nem akar átmenni figyelmeztetni a népeket, hogy sokat offolnak? :-))
Vagy a sillába?
Vagy akárhová.
mer így meglehetõsen komolytalan a dolog.

Micike, vegye nyakába a Korea -szekciót
és tanítsa végre rendre a topikokat!
mert ez tarthatatlan!
offtopic
micike_MSc 2017 okt. 20. - 22:59:40
(309/742)
Bár tényleg zavarbaejtõ ez a reklám, de arrafelé nem ritka, ha férfiak feminin vonásokkal rendelkeznek, sõt erre sokszor rá is játszanak… viszont SSH-ról még csak hasonlót sem láttam sosem.

És hogy az annyit emlegetett klasszikust idézzem: „A barátság az, amikor egy lélek két testben lakik.” (Arisztotelész)
A képet csak azért, hogy legyen egy frissebb is kéznél legközelebb… :)))
offtopic
micike_MSc 2017 okt. 20. - 22:56:25 Előzmény hanguktaekwondoo
(308/742)
Mantrájá-RÓL, ha már...
Azt hiszem, a gittegylet egyik tagjaként igazán nem érdemlek ekkora figyelmet, hogy név szerint is említésre kerüljek.
Pláne teljesen off módon, a topik névadója helyett.
…mantrázáSSH közben pedig legalább… SSHportolok… ;)
Min-Rin 2017 okt. 20. - 19:26:33
(307/742)
November 14-én az A38-as hajón ad koncertet Park Jiha, akit néhány évvel ezelõtt a Sum nevû duó elõadásán hallhattunk a Budai Vigadóban, a duó másik tagja Soo Jungmin volt. A mûvésznõ azóta szólóban folytatja pályafutását, de rendszeresen együtt lép fel másik dzsessz zenészekkel. Gyakoorta lép fel európai koncerttermekben, dzsesszfesztiválokon.

Itt a saenghwang (생황) nevû hangszeren játszik. Magyarul ezt szájorgonának hívják.
https://www.youtube.com/watch?v=sZinysEUElA&feature=youtu.be

Itt énekesként mutatja meg magát.
https://www.youtube.com/watch?v=-I2Q0QNXGmc

http://www.koreaikultura.hu/events/jazz-korea-2017-park-jiha/

Magánvéleményem, hogy a Sum izgalmasabb zenét játszott, de ízléseken nem lehet vitatkozni.
https://www.youtube.com/watch?v=TFzr8AwYC5k
Min-Rin 2017 okt. 19. - 20:11:33
(306/742)
Igen, igazad van. Én is furának éreztem. A Silla és a többi régebben készült sorozat forgatókönyvírói ennyire azért nem vetették el a sulykot. A Queennek vannak érdemei, pl. a király karakterének felépítése, de ebben a vonatkozásban hajmeresztõ.
Azért arról ne felejtkezz el, hogy a szinkron sokat ront a sorozatokon. Elképzelhetõ hogy felirattal jobban tetszene.
Min-Rin 2017 okt. 19. - 20:04:45
(305/742)
Ne vedd zokon, de egy ilyen bársonyfülû jószág maga a megtestesült hûség, sõt esetenként altruista hajlandóság is megfigyelhetõ. Attól tartok, a kis csuncsuval való összehasonlítás szinte sértõ egy tacskóra nézve.
Maryu 2017 okt. 19. - 18:54:45
(304/742)
Queen for Seven Days-bõl én is megnéztem pár részt a Tv-ben.

Kifejezetten zavaró az a stílus, ahogy a lány beszél a királyhoz. Én nem is nézem tovább. Így sehol a világon nem lehet, lehetett így beszélni egy királlyal, nem hogy Csoszonban. Jó hogy nem szánták történelmi filmnek, hanem csak egy kalandfilmnek, de azért ez túlzás. Ez olyan, mintha egy XVI. században játszódó filmben bikiniben strandolnának a lányok, vagy farmert hordanának. Egyszerûen nem illik oda.
Maryu 2017 okt. 19. - 18:41:29
(303/742)
Mindegy, akkor is tetszik az ötlet.