Téma: Zac Efron

10/10
zaceboy 2008 dec. 18. - 15:11:29 10/10
(84/324)
Én egy sztárt sem piszkálok(csak egyet, de az kivétel) úgy, hogy ti se Zacet,amúgy ver_krisz-nek abban igaza van, hogy nem véletlenül válogatták be... na mind1
Raabz 2008 dec. 09. - 09:16:30
(83/324)
jobb ha nem mentek a Bravo.hu-ra
delamico 2008 dec. 04. - 19:06:08
(82/324)
ja ez ver_krisznek ment. többnyire.
tánctudást bárkibe lehet verni. ott van Katus Attila (mire jó egy nagyinál töltött szombat...)
delamico 2008 dec. 04. - 19:04:12
(81/324)
Bocs, de hány éves vagy? Ilyen kell a fiataloknak? Mekkoráknak? A 8 éveseknek? Nem. Azoknak Narnia kell. Aranyos utánzat tündérmese. Vagy klasszikus Disney. Bûbáj. Imádtam. Annyira cuki! Szinte önirónia. A HSM még viccnek is rossz. Hogy miért kell vitatkozni ezen a fiún? Mert ez egy fórum, ami erre való. De ha gondolod, szívesen megvitatom az elnökválasztást is. Én Obamának szurkoltam, te?
Beválogatták ergo tehetséges? Ismerõsen cseng a "fanszörvisz" vagy a "lefizetés" ne adj isten a "bevétel mindenek felett" szlogen?
Persze. Mindenkinek van saját véleménye. Nem mondtam, hogy ne szeressék. Én nem szeretem (ez enyhe kifejezés, de ne menjünk bele). Ha kedvét leli benne, szeresse, aki akarja. Én abban lelem kedvem, hogy vitatkozom és fikázom. Lécci ne mondd te se, hogy nem tehetem, amit szeretnék.
Azt, hogy lehülyézzük és le "nemnormálisozzuk" egymást én sem tartom helyesnek. Mert ez felesleges Híve vagyok a kultúrált pocskondiázásnak (gondolom ez érezhetõ..). Engem is le lehet hülyézni azért, hogy kiért rajongok, csak nincs értelme. Na mindegy.
Egy kérdésem még lenne: Mit értesz pontosan a fiatalok alatt? És az erõszak alatt? Úgy értem volt konkrét film, amire céloztál? (franc, ez már 3. bocsi.)
norton15 2008 dec. 04. - 19:01:59
(80/324)
Most ne a lövöldözõs filmekkel vessük össze, hanem más musicalekkel. Pont azt írtam lejjebb, hogy mondjuk a Hairhez, vagy a Chicagóhoz képest mennyire semmilyen a film. Leginkább egy hatalmas rózsaszín, hellokittys álomvilágnak tudom ezt a filmet leírni, ami ha paródia lenne, akkor tényleg jó lenne. De nem, õk ezt komolyan gondolták. Mellesleg Efronban különösebb tehetséget nem érzek, csak tiszta a hangja, meg van némi tánctudása.
offtopic
ver_krisz 2008 dec. 04. - 15:35:14
(79/324)
Miért baj ez? Ez egy tök nyugis film, ilyen kell a fiataloknak, és nem a lövöldözés meg az erõszak, na arra egyáltalán nincs szükségük (vagyis nem kéne, hogy legyen!)
norton15 2008 dec. 04. - 14:44:48
(78/324)
Ez a baj szerintem, hogy ilyesmikre van kereslet.
offtopic
ver_krisz 2008 dec. 04. - 13:55:21
(77/324)
Miért vitatkoztok ezen a fiún annyit?
Szerintem mindenkinek van egy ideálja, és maga dönti el, hogy Zac belefér-e vagy sem. Így nem dönthetjük el, hogy csúnya-e, vagy jóképû. Ki ezt, ki azt gondolja.
Úgy látom nagyon megosztja a véleményt, mert vagy nagyon utálják, vagy nagyon szeretik. Mindez nagyon jó, mert beszéltek a filmrõl, és a szereplõrõl, tehát nem felejti el egykönnyen a világ. Pont ez kell a készítõknek.
Gondoljátok el, ez a legjobb ami egy filmmel történhet. A két sziklaszilárd utálom-imádom tábor. A bevételek megvannak, hiszen mindkét tábor megnézi a filmet, csak az egyik többször is, és beszerzi a lemezeket, és promo cuccokat.
A másik tábor pedig hirdeti, hogy ez egy rakás szar, ami fenntartja a népszerûséget, és bizony én is emiatt néztem meg, mert kiváncsi voltam, mi az, ami ekkora ellenvéleményeket kezd el szülni.
Az ilyen filmbõl van az igazi nagy bevétel, mert ezen ellenségeskedések miatt a film ismeretsége fennmarad, nem úgy mint az XYZ filmnek, amire a nézõ langyosan azt mondja, hogy jó, de egy két hét múlva elfelejti.

Szóval van erre kereslet, és ennek a legnagyobb bizonytéka az, hogy már 3 rész készült belõle.

A fiú tehetséges, mert elvégre beválogatták. Legalább hallhatjuk énekelni, és tud is. És a mai világban már ez tehetség, mert mint azt tudjuk, a popszakma 80 %-a úgy lesz sztár, hogy stúdióban mögéjük énekelnek, és a sztárocskának csak annyi a dolga, hogy pózoljon.
Ez a fiú legalább énekel, vállal szerepeket.

Én már nem vagyok éppen tini, de megnéztem ezt a filmet, és elszórakoztatott, habár többször nem nézném meg. Inkább ezt nézzék a tinik mint azokat a filmeket, amik erõszakot szülnek.
norton15 2008 dec. 03. - 20:12:59
(76/324)
Én tudom, hogy nem vagyok normális ember, te vagy a harmadik máma, aki közli ezt velem, köszönöm. Az, hogy beválogatták egy filmbe, az nem feltétlenül jelent valamit. Az, viszont hogy õ ebbõl az izébõl meg tud élni, az már jelzi az igénytelenség egy bizonyos fokát. A hsm-nél ezerrel jobb musicalek is vannak a világon, ott van a Hair, vagy a Chicago. Én nem tudom, hogy meddig fog a szakmában maradni, de maradandót biztosan nem fog alkotni.

Ja, és nekem nem Brad Pitt jön be.:D Az nálam más kategória, nálam õ a színész. Meg Edward Norton.
10/10
zaceboy 2008 dec. 03. - 19:53:02 10/10 Előzmény norton15
(75/324)
3: Nem vagytok normálisak!!
Be se válogatták volna a hsm-be ha rossz színész és ronda lenne!!!
Szerintem nagyon cuki!!!
Neked mit tom én pl Brad Pitt jön be, nekem Zac!!!
Szerintem nagyon sokáig lesz hírneve!!
Így is már kb 6 éve van, a vészhelyzet meg a mindig nyár stb. miatt! Úgyhogy nem jött be a jósolás!!
Na mind1!! Nem vitatkozni akarok!!
Giada 2008 nov. 22. - 20:25:51
(74/324)
hát, oké, 3 év..:)
norton15 2008 nov. 22. - 20:22:00
(73/324)
Adjunk neki 3 évet. Aztán ha róla fognak még mindig beszélni, két lehetõség van. 1: tud valamit tényleg, vagy 2: Amerika végleg meghülyült.
Giada 2008 nov. 22. - 20:20:29
(72/324)
õ is egy olyan kis tinisztár lesz, akire senki nem fog emlékezni..
norton15 2008 nov. 22. - 19:56:21 Előzmény Giada
(71/324)
... Aztán már nem is fog szerepeket kapni.
Giada 2008 nov. 22. - 10:53:59 Előzmény norton15
(70/324)
valószínû, aztán már ha nem is lesz fiatal a kis tinifilmekbe se lesz jó..
norton15 2008 nov. 22. - 10:17:58 Előzmény Acheron
(69/324)
Az még nem biztos, hogy ha valakinek barátnõje van, az nem meleg.:) Lehet hogy csak álca. De nem Zac Efronra értem, hanem úgy általában.
monnci 2008 nov. 21. - 21:44:16 Előzmény Dóóórika:)
(68/324)
Hát pedig én nagyon féltékeny vagyok Zac Efronra..xDDDDDDDDDDD Én is olyan "jó pasi" akarok lenni mint õ..xPPPPPPPPPPPPPPP
Na, de most komolyan: lehet h sokan a szerepe miatt gondolják nyálasnak, részben én is, de csomó cikk, kép meg info miatt is...
Meg úgy a kinézete is.. A HSM 3-ban pedig... jujjj... Hát itt aztán tényleg elég fura feje volt..:S
Acheron 2008 nov. 21. - 12:43:41
(67/324)
Komolyan viccesek ezek a hozzászólások. Mû fogsor, mû pasi, nyálgép ... és még nem tudom miket írtatok, annyira nem mélyedtem bele.
Persze mindenkinek lehet véleménye, mert szabad országban élünk, meg szabad vélemény nyilvánítás van és így tovább... DE: kérdem én, ezt miért nem lehet kulturált körülmények között megtenni? nem kell a sok csillag, meg szebbnél szebb szavak. Persze, utálhatod, de ha lenne egy kis eszed akkor tudnád, hogy ez téged minõsít, mármint, hogy miket írsz...

Én nem mondom, hogy õ egy Brad Pitt, vagy Depp, de szerintem tehetséges, és remélhetõleg be is tudja majd ezt bizonyítani, mert most be van skatulyázva.

Na de mindegy is. Egyébként meg ha jól tudom nem meleg, pont a high school musical beli lány a barátnõje.

Minden jót.
norton15 2008 nov. 15. - 10:37:10 Előzmény Giada
(66/324)
Néhány év múlva szerintem sokat nem fogunk hallani róla. Különösebb tehetsége nincs.
ver_krisz 2008 nov. 15. - 09:23:24
(65/324)
Szerintem nincs semmi baj ezzel a sráccal. Egy fiatal fiú, aki énekel, és szinészkedik, ennyi. Van akinek tetszik, van akinek nem. Engem teljesen hidegen hagy ez a része a dolognak.
Viszont azt mondom, hogy inkább az ilyen filmekét rajongjanak a tinik, mint a drogos, erõszsakos, vértõl csöpögõ filmekért.

- Nekem a kis barna srác tetszett nagyon, jól játszott :) -