Téma: Zaklatás

10/10
offtopic
Endy88 2012 szept. 20. - 02:34:32 10/10 Előzmény greghouse
(52/152)
Lásd: Sony ; Ericsson -> Sony Ericcson ami ma már ugye, csak Sony ;-)
3/10
szisz 2011 aug. 28. - 09:55:43 3/10
(51/152)
A film az elõzetes várakozásaimnak nem tett eleget. A leírások és az elõzetes + mûfaj + színészek alapján valami kis ütõs Elemi ösztön-szerû filmre számítottam. Ehelyett kaptam valami üzleti szavakkal megspékelt idétlen témáról szóló valamit. Nem kedvelem az ennyire "elüzletesített" filmeket (lásd. Tõzsdecápák 1,2), nem ilyen területen mozgok, így egy szót sem értek belõlük és untat is a téma. Ez zavaró, bár nem feltétlen a film hibája, én vagyok biztos a hülye XD A sztori pedig szerintem elég idétlen volt. Szexuális zaklatás a munkahelyen a végletekig elcsépelve... nagyon untam. A színészi játékkal nem volt baj, de sajnos ez elég kevés ahhoz, hogy azt mondjam, tetszett a film...
offtopic
gabriella_ 2011 jún. 29. - 23:06:25
(50/152)
Igazán köszönöm Greg, de értelmezni tudtam a szót, sõt, volt "szerencsém" megtapasztalni is milyen is a FÚZIÓ, és valóban - ahogy te is írod - mennyi mosolygós embert (felsõvezetõk) eredményez... Na ja.

Csupán megemlítettem, mert annyiszor hangzott el ez a misztikus szó, hogy - de hát én ezt nem tudhatom ugye, mert nem jutottam sokáig a számolásban... :)))

Azért még itt valami - megint a ruha szakadása, mint a Match Pointban - , csak épp itt egy bugyiról van szó: nem szakad az olyan könnyen - errõl milyen könyved van , Greg?! :D
greghouse 2011 jún. 29. - 22:41:15
(49/152)
Gabi: röviden, két nagyvállalat egyesülése. Hosszabban: több fejezet a pénzügytan tankönyvben, tudok ilyet ajánlani. Mindig a feltételek a lényegesek, kié a többség az igazgatótanácsban, milyen vezetõk hol cserélõdnek le, milyen márkanevet visznek tovább, ki lesz a gazdája az immár közös területeknek, stb. Baromi nehéz pénzügyi alku, macska-egér játék, és jogi ügyeskedés, ahol sok milliárd lehet a tét. S közben lehet, hogy Te semmit nem veszel belõle észre. Tudod te pl. hogy Rolls Royce már rég csak a nevében az ami? Német tulajdon. De hogy pontosan ki irányít, és milyen feltételekkel.... az a fúziós tárgyalások döntése, ahol mindenki vigyorog mint a tejbetök, és közben kést döfnek egymás hátába egy nagyobb szelet tortáért. Itt ugyanis 2+2 nem 4 lesz, hanem 5 vagy több, ezért jó a fúzió. A kérdés mindig az, hogy a +1-bõl mennyit kap majd az egyik és mennyit a másik és mit.
Röviden.
greghouse, "old blue eyes".
gabriella_ 2011 jún. 29. - 21:36:09 Előzmény vitkovits
(48/152)
Elképzelésem sincs, hogy milyen az az "olyan" hangulat, de én mindig élvezem - persze lehet, hogy én mindig "olyanban" vagyok! :))

Nagyon jó film - nyilván, mivel M.D. játszik benne, másmilyen nem is lehet csak nagyon jó!

Viszont egy dolog zavart mindig: a "fúzió" szó! Az annyiszor elhangzik, hogy szõke lévén addig el sem tudok számolni! :S :D

Na, persze ezen túl tudok lépni valahogy... :))

A lényeg, hogy mindenki nézze meg, aki nem látta - az is, aki látta! All together! :)
vitkovits 2011 jún. 29. - 18:42:27
(47/152)
Kétszer láttam, egészen kiváló film, és nem csupán a három fõszereplõ személye miatt. Nálam a forgatókönyv legalábbis erõs kilences, és ezt csak erõsíti, hogy a profi színészek is láthatóan élvezik - a pénzimádat mellett azért csak megérzik, ha egy nagyon jó filmbe "veszik be" õket.
Ne hagyja ki senki, aki teheti! Kellemes szórakozás, sõt, "olyan" hangulatban még élvezni is lehet.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 29. - 17:01:13 10/10
(46/152)
Én is megnézném az 'ilyeneket", mint te. Hidd el.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 29. - 16:56:58 10/10 Előzmény nostri
(45/152)
Most vettem csak észre, hogy mit írtál tavaly. Inkább nem szólnák semmit, csak annyit, hogy ez a hozzászólás nevetséges!!!
kozmamonika 2011 jún. 29. - 15:59:48 Előzmény nostri
(44/152)
Ne mérgelõdj, mindig lesznek ilyenek. Bár általában az idõsebb nõket szokták fikázni, de ezek szerint pasikat is. Hidd el, én is megnézném az ilyeneket majd ebben a korban. Már ha egyáltalán élni fognak még. Uff, én beszéltem.
Ja, a film. Igaza volt annak, aki azt írta, hogy B. Levinson azért jegyzett ennél ütõsebb filmeket is. Gondolok itt a Pokoli leckére vagy az Esõemberre. Aki meg az Elemi ösztönhöz hasonlította.... Hát arra nem is tudom, mit mondjak. A két filmek csupán annyi köze van egymáshoz, hogy mindegyikben játszik M. D. Azon kívül az égvilágon semmi.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 29. - 12:52:47 10/10
(43/152)
Ez egy jó filmje Douglas-nek és Demi-nek is. ;)
Wilde 2010 nov. 15. - 16:07:34
(42/152)
-Pontosan!!:))
Wilde 2010 nov. 15. - 14:34:03
(41/152)
-Az biztos, hogy visszautasítani egy felajánlkozó nõt, kb.olyan, mintha a pasi saját halálos ítéletét írná alá, mert ilyenkor az önérzetében megsértett nõ, minden gátlástalan dolgokra képes!

-És a cím pont ezért jogos!!
zotyo04 2010 nov. 14. - 21:18:51 Előzmény csendlerbing
(40/152)
Nah átlagpasi..ezért mondom én hogy kész röhej a sztori, de azért a film jó, csak fordítva kéne lennie, úgy az életszerû.
zotyo04 2010 nov. 14. - 21:17:15
(39/152)
Nevetséges, egy hapsit nem is lehet megerõszakolni...micsoda marhaság.
Wilde 2010 nov. 14. - 20:50:13
(38/152)
-Ez egy nagyon eltalált film!
-Douglas a multi részleg vezetõje nem kimondottan fogadja kitörõ örömmel, hogy fõnöke a volt szeretõje (Moore) lesz.
-És a nõ elkezdi zsarolni, zaklatni, amit Moorék töléletesen hoznak a botrányos szex jeleneteikkel, amire végül is az egész film épül!
- Douglas a saját szerepében elsõrangú, ahogy partnernõje is!
-Így Michael Crichton sikerkönyvének filmes változata nagyon jól sikerült!!
AvatáR Gil Maerth 2010 okt. 17. - 11:01:03
(37/152)
Jó film.
Michael Douglas (jobbulást), Demi Moore, és Donald Sutherland frenetikus
de még a kisebb szerepek is hitelesek, elfogadhatóak, brillíroznak mondhatni-
én tényleg elhittem hogy õk egy digicég alkalmazottai.

De a film azt is remekül mutatja meg, mennyit érnek a barátságok, kapcsolatok ha igazán nagy a baj.
Bajban ismerszik meg a barát.

Számomra a film mindig a Digitális Korba való átlépést / átmenetet jelenti.
(a corridor, az arcamax, stb)
de még a mobilról is eszembe jutott, hogy régebben bunkofonnak nevezték, meg téglányi méretû aksit cipeltek mellette és gyorsabban lemerült mint maiak.
:)

régi (szép?) idõk!
akkoriba ha azt mo9ndjuk: 1 terabyteos memóriák lesznek,
akkor kinevetnek !

10/7 a Filmnek !!
nostri 2010 okt. 17. - 00:17:59 Előzmény Ford Mustang
(36/152)
...hát igen, ha csak meg nem halsz fiatalon, meg fogsz Te is csúnyulni... a film értékeléséhez annyira hülye a hozzászólásod!
-------

Jó kis film volt, mindketten nagyot alakítottak!
10/10
peti2006 2010 okt. 16. - 20:55:53 10/10
(35/152)
De a vicces az, hogy maga a zaklatás csak fedõsztori. Mert M. Douglast ki akarják túrni a helyérõl.
10/10
csendlerbing 2010 okt. 16. - 20:33:40 10/10 Előzmény Ford Mustang
(34/152)
Fiatal Demi néni, tessen má engem zaklatni a munkahelyemen, esxöm nem fogom beperelni, fõleg nem a zasszonynak elmondani!
zotyo04 2010 okt. 16. - 14:13:38
(33/152)
Nagyszerû film.