Téma: Záróra

1/10
hegyjáró 2008 nov. 08. - 17:42:56 1/10
(49/829)
Nincs mit tenni, ízlések és pofonok. Ebben kiegyezhetünk. Szerintem óriási tömegben rohangálnak ebben az országban Alindánál okosabb és szebb nõk, bölcsészdiplomával a zsebükben. De semmiképpen sem ábrándítanálak ki, mindenkinek, Alindának is kell rajongó...
Lejni 2008 nov. 08. - 17:33:01 Előzmény hegyjáró
(48/829)
Kedves Fórumozók!

Döbbenettel olvasom a hozzászólásokak, amelyek -jómagyar szokáshoz híven- nemcsak egy produktum minõségét értékelik negatívan, hanem az ahhoz köthetõ arcot is. Egyikkel sem tudok egyetérteni. A heti négy alkalommal jelentkezõ Záróra címû mûsor a Magyar Televízió egyik legszínvonalasabb mûsora, amely fórumot teremt kortárs mûvészeknek, tudósoknak, más közéleti és közérdeklõdésre számot tartó alkotó embereknek a bemutatkozásra, életmûvük, életvitelük megismertetésére, az embereket foglalkoztató, társadalmunkat érintõ kérdésekben kifejtett véleményük ismertetésére egy 45 perces interjú keretében. Ha valaki végignézett egy -akár rendkívül jól vagy kevésbé jól sikerült- interjút és a stáblista pergése közben, valamint a hallottak alapján elgondolkodott azon, hogy micsoda szellemi munka lehet egy ilyen mûsor elkészítésében, bizonyára értékelné és nem pocskondiázná azt. Hétrõl hétre négy interjúalany életébõl és munkásságából felkészülni sem kis teljesítmény. De szakképzettség nélkül, "pusztán" egy diplomával a zsebben és ennek megfelelõen "csak" egy bölcsészfejjel jó kérdéseket megfogalmazni a peptidkémiától a kortárs drámaelméletekig terjedõ témákban szintén figyelemre méltó dolog. Ami pedig Alindát illeti: dolgát szerintem remekül végzi. A mûsor gyakori nézõje vagyok és még soha nem hallottam "buta" kérdést elhangzani a szájából. Õszintén érdeklõdik, jól képviseli a nézõ, a laikus álláspontját és soha nem szokott a mindentudó, beavatott riporter hamis szerepében tetszelegni. És végül -bár de gestibus non est disputandum-, Alinda gyönyörû.
További sok sikert kívánok a stábnak, akik remélem nem olvassák ezt a fórumot!
1/10
hegyjáró 2008 nov. 07. - 11:02:01 1/10 Előzmény Jedrik
(47/829)
Egyetértek. Addig sem sok adást láttam, de mióta Alinát valaki oda tottyantotta, a Záróra nézhetetlen. Legalább több mûsorvezetõ lenne. Odafigyelhetnének a mûsorral becélzott nézõréteg elvárásaira.
offtopic
Silvana 2008 nov. 04. - 21:01:59
(46/829)
:-DDDDD
Nyilván ismersz, Kis Csillagbogárka!
Sõt, nagyon jól ismersz ;-DDD
Olyan vagy, mint kedvenc védenced. Minõsíthetetlenül színvonaltalan.

A hozzászólásomhoz fûzött pocskondiázásaidat tartsd meg magadnak.
Tudod, akinek nem inge valami, az nem veszi magára :-)))
Javaslom, hogy a frusztráltságod egy jó kis testmozgással vezesd le, vagy valamilyen szellemi tevékenységgel :-)
Silvana 2008 nov. 04. - 20:45:24
(45/829)
:-) Nem csúnya, hanem visszataszítóan undorító.
Persze akinek az számít, hogy ami a lába között lóg, hová üríti...

Idáig legalább a képe nem volt a Port.hu-n, a tévémûsor mellett! Jó ötlet lenne, ha levennék! Köszönet!

Kérdezni valóban nem tud, sem odafigyelni, egyszerûen katasztrófális. Lerontja a riportalanyok színvonalát.
Eljutottunk odáig, hogy már a hangját sem bírjuk, így odanézés nélkül sem tudjuk hallgatni a mûsort. Sajnálatos.
dr. Veér Farkas 2008 okt. 25. - 02:45:57 Előzmény nagyan
(44/829)
Hát ami engem illet, ennél biztosan jobbat.
Azért nézem, amikor nézem, mert az interjúalanyok érdekelnének.
Csak hát ahhoz tudni kellene kérdezni, meg oda kéne figyelni arra, hogy mit mondanak, hogy a mûsor jó és érdekes legyen. Ez a liba meg ezt nem tudja.
És már évek óta nem, tehát nem lehet azt mondani, hogy majd fejlõdik. Nem fog, nála ez a csúcs. Most kéne abbahagynia (nem igaz; jóval korábban kellett volna már, és átadni a helyet egy tehetségesebbnek, akit esetleg nem valamelyik tévévezetõ kúrogat). Persze a havi milliós nagyságrendû fizuról nem könnyû lemondani.

A kinézetérõl meg egy szót sem ejtettem. Szerintem ugyan csúnyácska, de ez ízlés kérdése.
Mûsorvezetõnek viszont pocsék, és ez nem ízléskérdés.
nagyan 2008 okt. 21. - 23:26:13 Előzmény dr. Veér Farkas
(43/829)
Most nézem a Szabadalmi Hivatal elnökével készült mûsort. Szerintem jól is néz ki és jól el is beszélget az ürgével. Akinek meg nem tetszik, ne nézze. Kíváncsi lennék ezek az okos parasztok itt milyen mûsort tudnának csinálni... Nõ is, bölcsész is, ha ezt is számba vesszük, igen jó mûsort csinál.
dr. Veér Farkas 2008 okt. 20. - 21:40:04
(42/829)
Ezt a libát nem lehetne kilõni az ûrbe szkafander nélkül?
Annyira ostobákat bír kérdezni, hogy az már szinte fáj.

Ki kúrja ezt a luvnyát a királyi tévénél, hogy egyáltalán képernyõre bírt kerülni, pláne hogy ott is bír maradni?
molnibalage 2008 júl. 19. - 14:58:25
(41/829)
1. Voltak érdekes beszélgetések, csak arányaiban nagyon kevés.

2. Néha tud fura dolgokat kérdezni, nem nem érthet valalki mindenhez.

Szerintem a három legjobb vendég eddig Borhi László, Aszódi Attila és Vitézy Dávid volt, a velük készült mûsorok messze kiemelkednek a többi közül.

Hol lehet megtudni a beszélegtések témáit ELÕRE vagy UTÓLAG?
.... 2008 jún. 17. - 12:29:26
(40/829)
Kár, hogy emiatt a visszataszító és ostoba p*na miatt nézhetetlen a mûsor.
issti1 2008 jún. 01. - 17:34:56
(39/829)
Az Oláh György Nobeldijas kémikussal készült interjú bizony elég rosszra sikeredett. Pozitivuma az volt, hogy az öreg prof nem hagyta magát irányitani és biza arról beszélt, amit õ lényegesnek tart -néha kinosan buták voltak a kérdések..
Én legalábbis igy láttam...
kukikapitány 2008 ápr. 30. - 22:17:05
(38/829)
Ha valaki kiakad azon, hogy letegezik - az a gáz.
(kukikapitány szerint)
10/10
gustw 2008 ápr. 14. - 21:51:34 10/10 Előzmény Jedrik
(37/829)
Mácsai kezdeményezte a tegezõdést, a müsor elõtt, ha jó az info..
Jedrik 2008 ápr. 10. - 20:51:48
(36/829)
....Mácsai Pál viszont enyhén megütközve nézett a riporter hölgyre, amikor az kb. azzal kezdte a beszélgetést, "ja, hát akkor tegezõdjünk, jó?" Tekintettel egyesek lelkivilágára ezúttal no comment, nehogy szó érje a ház elejét...
efes 2008 márc. 31. - 22:13:24
(35/829)
Mondjuk, azt tudni kell, hogy Feldmár mindenkivel tegezõdik... Ez azonban nem menti a kiscsajt semmi alól.
Jedrik 2008 márc. 31. - 22:09:46
(34/829)
Én eddig csak az elõzõ Felmár Andrásos részt láttam, konkrétan a Feldmár miatt ültem le a tévé elé, de 5 perc múlva már kábé a hajamat téptem, annyira buta volt a riportercsaj! Ostobábbnál ostobább kérdések követték egymást, aszittem átkapcsolok. Jézusom,ha én ülhetnék le dumálni a Feldmárral, kicsit intelligensebb arcot vennék fel...!!! Ez a fazon megérdemelné, hogy valami kompetens ember csevegjen vele, és ne folyton magát kelljen ismételnie, csak mert a riporter egyszerûen nem érti, hogy mi a stájsz...
issti1 2008 márc. 31. - 08:41:19 Előzmény mizu12
(33/829)
Azért ez komoly értékmérõ (levágatta a haját)!
..két hete én is alaposan levágattam, most akkor én is zseni vagyok, tessék mondani?

Egyébként a legutóbbi mûsorban kifejezetten zavaró volt, hogy a mûsorvezetõ tegezte a nálánál jóval idõsebb, tekintélyesebb Feldmár Andrást. Bármi volt is az oka, ez igy képernyõn nézve nagyon fals volt.
Vajon csak számomra tûnt igy?
kukikapitány 2008 márc. 25. - 18:42:33
(32/829)
tündérbündi!
mizu12 2008 márc. 05. - 23:26:49 Előzmény zampano
(31/829)
Szerintem nagyon jó! Az, meg hogy levágatta a haját, egyenesen zseniális. Csak nézem, és ámulok:)
zampano 2008 márc. 03. - 19:56:45
(30/829)
Véleményt az index fórumán is lehet mondani. Ott is van, aki nem szereti.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9119577&la=63013921