Téma: Záróra

kisbogáncs 2009 aug. 28. - 18:13:04 Előzmény Heathcliff
(249/829)
Tisztelni és becsülni kell a jó öregeket, akik benne vannak a szakmában, és letettek valamit az asztalra, de azért hagyni kell az újabbakat is érvényesülni és teret adni másoknak is. Nekem különösebb bajom nincs vele, inkább kicsit úgy érzem, még túlságosan meg akar felelni a szerepének, néha lazább is lehetne, pl. egy-egy kevésbé erõltetett mosolyt csalna az arcára, vagy cigánykereket hányna a stúdióban, ilyesmi. viccen kívül, kicsit merev.
Mike.boy 2009 aug. 28. - 18:02:22 Előzmény Dr.Mouse
(248/829)
Nem tudom láttad-e az említett részt (Lukács Béla), szerintem fantasztikus volt mint mindig... Sajnálom hogy nem ismétlik... véletlenszerûen ismétlik meg az adásokat... jövöhéten például az éjjeli adást megismétlik délben... de most meg folyamatosan különbözõ részek vannak sajnos :(

További jó Zárórát ;)
10/10
Dr.Mouse 2009 aug. 27. - 21:47:42 10/10
(247/829)
Wáá! :-D Tanárunk lesz ma a vendég! Fantasztikus Lukács prof.!
Kár, hogy ilyen késõn lesz...
"..magyar elméleti fizikus, polihisztor. Kutatási területe elsõsorban a relativitáselmélet és a kozmológia, de magát inkább relativistának tartja. 1970 óta a KFKI Részecske- és Magfizikai Kutatóintézetének fõmunkatársa. 1988-ban lett az MTA doktora. Közérthetõ, laikus számára is érdekes elõadásairól ismert. A Mindentudás Egyeteme mintájára létrehozott Mindent Tudás Fõiskolája keretében számos elõadást tartott, sokféle témakörben. Országosan ismertté az ATV-n futó Friderikusz most! címû mûsorban való rendszeres szereplése tette..."
10/10
kgyuri0 2009 aug. 25. - 08:57:31 10/10 Előzmény Heathcliff
(246/829)
Helyeskedves Ms.Heaíthcliff!

Vesszen a bájgúnár Bochkor, valamint úgy általában a sok szaros buzivédõ mûvésze!

De, ha valami problémád van, bárkivel, bármivel, miért nem fogalmazod meg ékes emberi nyelven?
Miért adsz inkább utat kissé eklektikus rossz hangulatodnak, amely érzésem szerint onnan datálódik, hogy az általad „tollhegyre” tûzött jelenségek s személyiségek hanyagolni látszanak Pál apostolt, hogy ne mondjam: láthatóan vegetatív, kivagyi elégedettségükben tojnak a fejére?
10/10
kgyuri0 2009 aug. 25. - 00:38:49 10/10 Előzmény kalmopyrin
(245/829)
Kedves kalmopyrin!

Azok az egyéb kritikusok, amelyekre eddigelé hivatkoztál Alinda ügyben, s melyeket vesztemre elolvastam, nos nem ütötték meg azt a mértéket, amely ahhoz lenne szükséges, hogy véleményem Alindáról megváltozzék.
Lehet én is maximalista vagyok, akár Zsótér, bár maximalizmusomról eddig nem tudtam.
Minden esetre lám Zsótér esete is, meg szerintem az általam legutóbb megemlített Bereményi is(akirõl, mint írtam, sugárzott, hogy élvezi a beszélgetést Alindával, a nézõk nagy megelégedésére) – nos ezek a kiválóságok számomra nálad mérvadóbbak(grácia õsz fejemnek!)
Hozzávéve ehhez szerencsére viszonylag ritkás megszólalásaidnak enyhén szólva is harsány stílusát, azt kell újfent igen visszafogottan megfogalmaznom, hogy te egy indulatvezérelt irigy s nyilván tehetségtelen, frusztrált tahó vagy.
Temps kolléganõ(?) ugyancsak frusztrált cincogására nem érdemes szót vesztegetni.
Heathcliff 2009 aug. 22. - 18:18:35
(244/829)
Mondjuk úgy: nekem nem elég szexi (a hangja) :D
De hagyjuk a b*zidalt. Baló egyszerûen jobb volna ide, és Alinda nem elég, ennyi.
Heathcliff 2009 aug. 22. - 18:04:19
(243/829)
Miért nem Baló György vezeti? Például.
Heathcliff 2009 aug. 22. - 17:55:09 Előzmény temps
(242/829)
Mindenben teljesen igazad van, kivéve, hogy Alinda, ha mindezeket tudná, akkor sem volna méltó ehhez a mûsorhoz. Miért nem Baló György vezeti?
temps 2009 aug. 22. - 01:34:38
(241/829)
A baj az, hogy manapság nem tanítanak meg semmit senkinek. Alindából is válhatna tûrhetõ mûsorvezetõnõ, ha kitaníták a mesterségre (hiszen ez is az), a meghívott jeles személyiség iránti illõ alázatra, a dialógus kultúrájára, a modorra és gesztusokra (no ficánkolás, heherészés, közbevágás), a helyes intonálásra (nincs elbõdülés, óbégatás, éneklés), a flott témavezetésre, továbbá hogy rendesen felkészülünk, ha pedig nem tudunk valamit, beismerjük vagy hallgatunk, és nem akarunk okosabbak lenni a vendégnél. Ennyi. Mindezt szerény vagy közepes képességekkel is el lehet sajátítani, ha pedig Alinda valóban értelmes, mint azt itt sokan állítják, akkor pláne.
offtopic
Heathcliff 2009 aug. 21. - 21:13:35
(240/829)
:D Na akkor itt a folytatás: http://www.youtube.com/watch?v=H3bfYXQZGwE&feature=related
És részemrõl tényleg vége, mert szegény Alinda mit szól mindehhez?
offtopic
Heathcliff 2009 aug. 21. - 21:02:22
(239/829)
Ajánlom Scarlett Johanssont. Mély is, szexi is :D http://www.youtube.com/watch?v=ACfmparmCdg
(most már inkább befogom)
offtopic
Heathcliff 2009 aug. 21. - 20:39:58
(238/829)
Nem ugyanezt. Õk megtanultak fogalmazni, ugyanis.
kalmopyrin 2009 aug. 21. - 20:36:45
(237/829)
offtopic
Heathcliff 2009 aug. 21. - 20:35:48
(236/829)
Oké, egyetértek, hogy a mély hang szexi. De ha olyan tökfejbõl tör elõ, mit Bocskor, akkor inkább Pilinszky meleg orgánumára szavazok.
offtopic
Heathcliff 2009 aug. 21. - 20:16:22
(235/829)
Látom, egyetértünk :D Fõleg Bocskor költözne el végre Thaiföldre. Vagy bárhová, csak itt ne jusson mikrofonhoz. Megnehezíti számomra, hogy teljes pátosszal átéljem az agapét. :P
(persze nem hallgatom, igazán könnyû kikerülni.)
offtopic
Heathcliff 2009 aug. 21. - 19:44:38
(234/829)
Na jó, tényleg eltévesztetted a házszámot. Ezt címezd inkább Trillatrillának, Bocskornak, vagy valami hozzájuk hasonló celebritásnak.
temps 2009 aug. 21. - 19:38:05
(233/829)
Ha ez igaz, Zsótért csak szánni lehet.
Az Almár Ivánnal készült interjút látva viszont a SETI-kutatók azon gondolkoznak, rá kéne állítani néhány nagyteljesítményû rádiócsillagászati teleszkópot Alindára, van-e a fejében a földi intelligenciának bármi nyoma, továbbít-e elektromos impulzusokat egymás közt az a pár agysejtje, ami esetleg van neki. Az eredményt az Astronomy és a Science c. szaklapok egyszerre tennék közzé, soron kívüli kiadásban.
szonya1 2009 aug. 21. - 19:28:22
(232/829)
Viszont milyen szerencsések vagyunk, hogy élnek még közöttünk ilyen rokonszenves, jóindulatú, mûvelt, cizelláltan fogalmazó
emberek, mint te.
Heathcliff 2009 aug. 21. - 18:36:12
(231/829)
Ha nõ vagy, és értelmesebb, mint Alinda (amit látatlanban elhiszek neked) - akkor kérlek, ne légy trágár.

Alindának pedig innen is gratulálunk énekesnõi pályafutásához - tökéletesen hozta azt a szintet, amire részérõl számíthattunk. Tõle ez nem csalódás, ezen klipbõl való hiánya fájdalmasan égette volna szûnket.

http://www.youtube.com/watch?v=0OgYuTBg0OE&feature=related

Kgyurit pedig ezennel felkérem a klip méltó szavakkal való magasztalására.

(Egyébként részemrõl imádok minden buzit. Még náluk is jobban a biszexeket, mert minél melegebb, annál forróbb. Ezt a klipet viszont ógörögös Xena-lázban égve a Hádészba hajítanám, a mûvészeit pedig kikötözném egy idõre, amíg meg nem javulnak).
temps 2009 aug. 21. - 16:59:47
(230/829)
Vajon miért ülnek le értelmes emberek beszélgetni egy ilyen visszataszító, prepotens, modortalan, mûveletlen, otromba és ostoba libával, mikor láthatólag õket is zavarja a dolog?
Alinda, Alinda... lennél inkább Kati, Erzsi vagy Béla, csak tudnál mûsort vezetni, ha már a képernyõre tolod magad, te rohadt.