offtopic
Meklód fia 2013 szept. 24. - 09:28:00
(330/810)
a klingonok fiktív karakterek. Sajnálom :)
offtopic
zottyo534 2013 szept. 24. - 06:22:21
(329/810)
Jetirõl pont tagadó kéne, mert olyat még nem láttam, lehet, hogy nem is létezik.
greeen 2013 szept. 24. - 02:42:20
(328/810)
ejj ejj mi az hogy nem volt V8 motor és a Ford találta ki ????

http://en.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on_Levavasseur

õ találta fel 1902-ben és szabadalmaztatta.
greeen 2013 szept. 23. - 23:10:25
(327/810)
Hehehe ilyen hihetetlen meggyõzõ videók engem is érdekelnének.. Pl. csumbagambra-ról, marslakókról, yetirõl, stb...:)))
Doc Holliday 2013 szept. 23. - 22:30:49
(326/810)
Te jó ég. Enigma tv. És a "szakértõ" Aranyi László benne..Csupán elmondta a megszokott kamut a videóról. Az ilyen gyagyás mûsorba. Kb egy szinten van amúgy az Ezo-tv mûsoraival. Sajna annyira érdekelhette õt, hogy a dátumot sem jegyezte meg mert május 22-ikén volt a kamuleszállás kamudátuma, nem 25-én (valami cetlirõl olvassa lehet is látni.:)) mint a videóban mondja. Amúgy elég mesterkélten próbálja a videót felvezetni. Hatásvadász módon. Azt mondja, hogy a videó-felvétel hozzá is elég kacifántos úton jutott el. Hát tényleg elég kacifántos lehet, ha Youtube-on fent van. Ráadásul ez egy újabb kérdést is felvet: ha valóban olyan szupertitkos lenne a Marsra-szállás, akkor nem azon lennének az illetékesek, hogy minél hamarabb leszedjék a videókat, és eltüntessék a nyomokat?? Hát nem érted hogy ez egy leleplezett kamu valami? Hogy végül már unták a sok gyagyást és mondták hogy ez nem igaz? Az már nem számít mi? Hogy a tudósok az eredeti mûsorban szinészek voltak és csak egy bohóckodás volt...

Akkor már nézegesd inkább az Apollo 20 holdra szállós videókat (ami persze sosem volt) és EBE Mona nõnemû ufonauta testének leszállítását..
http://www.youtube.com/watch?v=XqR8zDGIwMo

Ezt legalább jobban elõadták mint az ûbergagyi marsra szállós videókat. Ennek ellenére hoax ez is. Még az is meglett, ki készítette az agyag ufó csajt...De ugye ez már nem érdekli a hitetlenkedõket. Mert annyira elterjedt...
Légy szíves hidd el ezt is...:)
Doc Holliday 2013 szept. 23. - 22:05:13
(325/810)
Az, hogy mit tartasz intelligens viselkedésnek vagy mit nem, az nem azt jelenti , hogy egy intelligens viselkedésben tilos minõsíteni a népbutító, szó szerint teljesen dilettáns megjegyzéseket. Sõt, szükségszerû. Az intelligens viselkedésbe belefér a minõsítés és a stílus alatti (de nem vulgáris) degradálás is, ha az alá van támasztva és indokolt. Mert ezek intelligens célt szolgálnak. Az Intelligens viselkedés nem korlátokat jelent a kommunikációban és a reagálásokban. Viszont ha az udvariasságra gondolsz az oké, annak ilyen esetekben nincs helye..nálam. Sajnálom. Howard Huges repülõgép mérnök és pilóta is volt egyben nem csak színész ezért létrehozott egy repülõgépgyártó céget is, és "nem zsírkrétával rajzol az asztalra." Két repülõt tervezett valóban. Amibõl a h1 Racer sikeres lett, a Hughes H–4 Hercules meg egy rossz vicc...(Csak egyszer tudott felszállni és 1-2 kilométert tudott repülni 10-20 méter magasan! Egy használhatatlan vízi szörny volt..) De hogy mérnöki részletkérdés nélkül tervezett volna? pfff Nem egészen érted a példát amit írtam. Steve Jobsnak meg nem tudom mi köze a touchpad-hoz.. szerintem mást akartál mondani..Akkor lenne jó példa Steve Jobs, vagy Howar H. ha olyant képzeltek volna el amirõl fogalmuk sincs hogy van e tudományos alapja. Pl Howard H. szárny nélküli repülõt álmodott volna meg, vagy Steve Jobbs olyan Iphone-t, ami 3 hétig megy egy feltöltéssel. Csakhogy õk nem képzelõdtek. Tudták hogy amit elképzeltek annak megvannak a technikai alapjai..És Henry Ford nem álmodta meg a V8-as motort mert nem kellett megálmodnia. Az már létezett akkor a felsõ kategóriás kocsikban. ( LaSallé, Cadilac) Beszereztek a mérnökei ilyen motorokat és a cél annyi volt csupán, hogy költséghatékonyabb legyen, és legyen a fordnak tömegtermelésben egy különösen erõs nagy motorja, hogy a saját konkurenseit (pl. a 6 hengeres Chevrolet) eltiporja. Tulajdonképpen honnan veszed ezeket te? Mutass egyetlen oldalt ahol ilyeneket írnak.:))) Az viszont igaz, hogy fejtörést okozott a költséghatékony olcsóbb V8asok tömegtermelése.
offtopic
zottyo534 2013 szept. 23. - 21:21:24
(324/810)
A klingonokról nincs valami jó kis leleplezõ videód?
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 23. - 21:02:36 Előzmény Doc Holliday
(323/810)
engem biztos nem vettek palira, mert két évvel ezelõtt egy magyar ismeretterjesztõ mûsorban is elemezték ezt a videót szakértõ emberek: http://www.youtube.com/watch?v=oJJzMkRiZeY
Ha kamu lenne akkor egyszerûen nem foglalkoznának vele még most is.
Különben meg mindennek van igazságalapja, így a Scifiknek meg az összeesküvés elméleteknek is.
Doc Holliday 2013 szept. 23. - 19:04:12
(322/810)
"jobban szeretem inkább a Scifiket mint az E.T. vagy a Prometheus"
te atyaúristen.:))) no comment..:))

Hidegháborús fogyatékos álldokufilmekkel teli van a youtube. Erre persze hogy a leggagyibbat linkeled be és azt írod alá, hogy szakértõk igazolták. Ennél sokkal jobb hamisítványok is vannak ember.:) Ezt az übergagyi valamit az ITV Anglia egy mûsora, a Science Report sorozat adta le 1977. június 22-i utolsó adásában. A mûsor következetesen csinált több kevesebb sikerrel kamuvideókat, riportokat (Orson Welles, Világok Harca címû rádiójátékának a mintájára. Sikerült is nekik abban az idõben több kevesebb sikerrel..). Az általad szakértõ tudósoknak nevezett emberkék színészek voltak, akik fenn vannak az IMDB-n is.(Bob Grodin-t, Shane Rimmer, továbbá Dr. Carl Gerstein-t Richard Marner színész alakította. ) Látod errõl beszélek ennyire kevés is elég valakinek hogy palira vegyék. De nem vagy egyedül ebben. Ne aggódj.:)
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 23. - 18:07:44
(321/810)
hát én sem, jobban szeretem inkább a Scifiket mint az E.T. vagy a Prometheus
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 23. - 17:55:29
(320/810)
:) a lényeg, hogy egy párfõs legénység landol a Marson és valami olyat rögzítenek ami a Tremors címû filmben is volt szörny. A felvétel hitelességét szakértõk is alátámasztották.
Doc Holliday 2013 szept. 23. - 17:53:54
(319/810)
Veled megpróbálkozok mert talán nem nyomod fullra annyira a kretént mint a másik két delikvens...
Mint írtam lejjebb "Az, hogy létezik e idegen civilizáció az elképzelhetõ"..Hogy te ebbõl hogyan értelmezted azt, hogy én ezzel kizártam az idegen létforma létezését azt nem tudom, de ha sikerült, akkor te is idegen létforma lehetsz. Ez nem beszólás, de be kell látnod ha így értelmezel valamit az elég komoly probléma. Igen, én szellemileg eléggé sérültnek tartom az olyan embert aki írónak nevezi magát (androméda kisasszony..) és úgy kezd hozzászólásokat például, hogy "Egyébként én is sem tartom valószínûnek" vagy a másik egyed aki meg van gyõzõdbe, hogy Elvist stb már újraklónozták. Könyörgöm ez mi? Otthon ülhet egy senior melegítõben és gondolom van a falon neki kitéve egy 1982-es E.T poszter... Tehát, és csak ez neked szól nem az androméda köd nevû amõbának és nem is mekklód kölkének, mert olyan magaslatokba mentek el az okfejtéseikben , hogy az már akadémiai szint... Ne tedd magad nevetségessé az õ kedvükért. Nem éri meg..Igen, az logikus, hogy minden ötlet szinten kezdõdik. De ha ebbõl indulunk ki, akkor bármi lehetséges ami eszünkbe jut. Ampernek, és Teslának is volt rengeteg ötlete, elgondolása, de már a gondolati szint legelején elvetette ha tudta, hogy abszurd..Tudod õk nem fantáziáltak, õk elõször kutattak. Mint minden feltaláló, kognitív szemléletû kutatók voltak. Tehát elsõdlegesen a megismerési szempontokat helyezik elõtérbe, és aztán abból következtetve már jöhet az ötlet, az elgondolás is. Viszont ha valaki annyira retard, hogy arra nem veszi a fáradtságot, hogy valamit minimálisan megismerjen (nem kell kutatni, csupán olvasni, keresni kell), utána nézzen és elkezd olyanokkal dobálódzni, hogy ez meg az tutira van csak még nem hozták nyilvánosságra stb, vagy gabonakörös marhasággal jön, amit még haveromék is csináltak anno 15 éve és jót nevettünk, hogy egy újság széljegyzetében lefotózva az volt alá írva, hogy leszálltak az ufók, na az kész..(az persze sosem jut eszébe senkinek mi a facér a gabonába szállnak le azok a fránya ufók...) Ha ezen a szinten társalgunk, hogy elgondolás, meg elképzelés , illetve a jövõbe vetett hit, azt úgy hívják futurizmus. Ezzel nincs is semmi gond de az inkább egy mûvészeti ág, mint kompetens és realista lehetõségek felvetése. Valószínûleg van idegen létforma, és senkinek nincs róla fogalma milyen lehet az. (Bocs "szerintem" Mekklódot néha néha elviszik.. õ lehet tud személyleírást). Tulajdonképpen ez majdhogynem megfelel egy vallásnak, hitnek is... És ha kialakul az emberben egy erõs hit ami párosul egy átlagnál jobban beszûkült aggyal (lentebb két jó példa rá), akkor már minden feltevést, leközölt idióta cikket a magáévá tesz, és egy idõ után színházi távcsõvel nézi a szomszédot, mert szerinte a Kozlovszki Jenõ bácsi egy alakváltó reptoid... Igen, sok minden lehetséges lesz a jövõben. De az nem a jelen!:) Visszatérve az elgondolásra és egy érdekes dologra, mivel az Ûrodüsszeia 2001-rõl beszéltünk, a filmben innovatív módon már akkor megjelent a táblagép (55 éve) és ebbõl is merítettek a mai fejlesztõk mint késõbb beismerték...és hatással volt rájuk a késõbbi innovációra...

http://www.youtube.com/watch?v=JQ8pQVDyaLo
greeen 2013 szept. 23. - 16:21:20
(318/810)
Nyugi téged nem visznek el az ufók , mert nagyon kövér vagy! Durva hajtómûveik lehetnek, de te biztonságban vagy.:)
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 23. - 14:39:27
(317/810)
Sokan még az 1962-es Szovjet-Amerikai Mars-expedícióról sem tudnak. De nyomós oka lehet, hogy nem a köpésnyire levõ holdra tervezik a következõ ûrrepülést, hanem a Marsra.
Az alábbi felvételt a brit titkosszolgálat szerezte meg az 1960-as évek közepén.
http://www.youtube.com/watch?v=J5hscCxbHcg
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 23. - 12:54:40
(316/810)
egyszer már ellátogattam oda a google térképen. Különösnek tartom, hogy minden piramis egy idõben készült a földön kontinensek szerte ugyanazzal a módszerrel. Mintha csak összebeszéltek volna, pedig egy hatalmas óceán választotta el õket.
"Egyébként lehet, hogy csak azt várják, mikor irtjuk ki magunkat"
ez remek elgondolás.
Tegyük fel, hogy 200-300 éven belül képesek leszünk állatokat népesíteni a marson és az idõben már az intelligenciájukat is tudni fogjuk növelni.
Eltelik mondjuk 1000 év ott és az állatok öntudatra ébrednek és elérik azt a szintet, hogy alakítani tudják környezetüket. Mi közben távolról tanulmányozzuk õket. Jóval késõbb meg már elérik azt az intelligenciát amit most mi, és felmerül a kérdés bennük: vajon egyedül vannak? Mi lesz ha pont azt gondolják majd mint amit most mi, hogy övéké a legintelligensebb faj a világon. Ezek a kísérleti állatok jelen helyzetben akár mi is lehetünk, lehet ennek a körforgásnak mi csak a részei vagyunk és nem a fõszereplõi.
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 23. - 08:43:11
(315/810)
nagyjából hasonlóan gondolom én is. A legújabb kutatások szerint a piramisok nem 4 ezer évesek hanem 15 ezer évesek is lehetnek. Tehát kizárt, hogy az akkori primitív emberek mûve legyen, mert még a mostani technikával sem tudunk piramist építeni (A japánok megpróbálták, lehetetlen). Nem akarnak kapcsolatba lépni velünk, csak figyelnek minket a csészealjaikból. De 1947-ben nem várt módon hibáztak és lezuhant egy ûrhajójuk. Nem tudom pontosan mik a céljaik velünk, de mintha csak kísérleti alanyaik lennénk valamihez.

Néha sikerül egy-egy videón vagy fényképen elkapni õket, de igen profik, hogy a fejlett fajunkat is kitudják kerülni. Szerintem azért mert olvasnak az agyunkban és elõre látnak, sok Ufós könyvet olvastam amiben ezt fejtegetik.
offtopic
Meklód fia 2013 szept. 23. - 08:17:34
(314/810)
olvastam, hogy állítólag már Elvis Presley-t és Michael Jacksont is kónozták csak még rejtegetik õket, mert az emberiség nem készült fel rájuk. Szerintem lehet valami igazság benne, mert egy ismeretlen embert minek akarnának klónozni vagy még egy bárányt? akkor már inkább egy Hollywoodi sztárt, ha ezt a technika lehetõvé teszi
Doc Holliday 2013 szept. 23. - 00:32:21
(313/810)
Hát igen. A legtöbb ufó mániás nagy ívben kerüli a kicsit a tudománnyal is foglalkozó oldalakat. Hiszen olyan egyszerû befogadni azt amire nincs is konkrét bizonyíték. Ez az ufóelrablásos õrület is. Nem tudom komolyan de elrabolták a szomszédját vagy a kutyáját és visszavitték és azóta autolevitál a plafonnak háttal attól 15 centire? MErt az már eléggé meggyõzi az embert. Az nem bizonyíték , hogy kreált dokufilmeket nézünk poénból a discoverin stb. ezek egy igényt elégítenek csak ki. De ha megnéz egy hogyan készült sorozatot , az már hülyeség mi? csak leplezzük az ufókat ezzel..:) Fel se fogja sok mindenki, hogy a klónozás jelenleg is csak milyen szinten tart...( még mindig csak kísérleti stádium..) Páran meg utána se olvasnak és azt gondolják hogy a klónozás az, hogy fogunk egy 30 éves embert, és a hajszálából másnap csinálunk még egy 30 éves ikertestvért neki...Na persze...:) De a filmekben ez hatásos...
5/10
Viktor6665 2013 szept. 22. - 20:49:14 5/10
(312/810)
Igazad van, de feleslegesen magyarázol ezeknek az ufó megszállottaknak. Annyi értelme van, mintha vallási fanatikusnak magyaráznál az õsrobbanásról.
Amúgy annyival kiegészíteném, hogy ez elsõ állati klónt még korábban, 1902-ben hozta létre Hans Spemann egy szalamandrából.
greeen 2013 szept. 22. - 18:13:22
(311/810)
A Pöfi nõvel ne kezdjetek ki.:)