Téma: 8 mérföld

Rafiki 2007 dec. 03. - 07:40:39
(16/156)
Redfield van abba valami amit mondasz, de én most miután láttam a filmet, kezdtem el érdeklõdni a rap iránt
Rafiki 2007 dec. 03. - 07:37:06
(15/156)
Tényleg kissé elbézték a szinkront, de azért lehetett volna rosszabb is. Nem értek egyet viszont, szerintem többször nézhetõs a film. Egészen megható ahogy a kishugát védi, tele van gondokkal az anyja hülye pasit hoz haza és nyomorban élnek, a feka banda összeveri meg minden, totál kivan de mégis figyel a kiscsajra, a védtelen és ártatlan kishugára. Meg persze a többi jelenet is jó, és habár kissé sz*rul forditották, nekem tetszett a magyar szinkron hang amit Jimmynek adtak. Valamint az fogott meg, hogy ezek a nagyaarcú májer fekák hogy összetartanak. Sosem vittem túlzásba a rap zenék hallgatását valahogy nálam kiesett, de ezek után kedvem támadt beszerezni valami válogatást.
Bov 2007 máj. 12. - 17:43:20
(14/156)
sztem is egyszernézhetõs és mindenképpen eredeti hangon jó, a szinkron nagyon nem lett jó..
kárérte 2007 márc. 08. - 20:46:34
(13/156)
Iszonyat gyenge a szinkron, ezt ne felejtsétek. Az eredetin sokat ront.
Vikke 2007 márc. 08. - 18:09:42
(12/156)
Nem igazán ismerem Eminem életét viszont azt hallotam hogy nehéz családi körülmények között nõt fel és talán az Õ élete annyiban kötõdik még a fõszereplõéhez, hogy Õt is a rap zene éltette és az, hogy kitrhessen. Persze nyugottan javítsatok ki ha ez nem így van.
Redfield 2007 márc. 08. - 02:30:56
(11/156)
Elvagyok én itt, most végeztem a Capote-val. :) egyébként én meg lehet, hogy ezt a filmet újra tudnám nézni, mert csak egyszer láttam, amikor bejött hozzánk. És nem volt rossz. De a téma már keringett, és azóta is virágzik.
Indigo 2007 márc. 08. - 02:25:45
(10/156)
Jesszusom, te mit csinálsz itt ilyen hajnalban? :DDD

Kérdésedre válaszolva: de, unalmas :) Alapvetõen nem szeretem én sem az ilyen jellegû filmeket, de amikor láttam (évekkel ezelõtt), akkor tetszett. Lehet ma már nem bírnám én sem megnézni.
Redfield 2007 márc. 08. - 02:11:46
(9/156)
Minden nagy Rapper kötelességének érzi, hogy fõszerepet játsszon egy filmben, ami a Rapperekrõl szól, és ugyanazt mutatja be, mint a többi, ugyanazokat az értékeket közvetíti, ugyanolyan stílusban. Mindössze annyi a változás, hogy mindenki a saját szemszögébõl nyomatja alakítását a nehéz sorsú életérõl, meg a spanokról, testvérekrõl, de kb: ezek a filmek kb: annyira változatosak, mint a számaik, amikben ugyanazokról a dolgokról nyomják a szöveget. Én nem azt mondom, hogy rossz dolgokat képviselnek, hogy egyáltalán nem értek egyet velük, vagy ilyesmi... csak ezek nem nagy filmek. Teljesen nyílvánvaló, hogy az adott rajongótábor megnézi, és odalesz érte. De Eminem nélkül, vagy egy másik filmet mondjuk 50 Cent nélkül hiába vetítenének bármilyen sztorival az utcáról. Az emberek a név miatt ülnek be megnézni. A név miatt, és nem érdekli õket, hogy ugyanazt kapják mindíg, csak másvalaki szemein keresztül. Az utca az utca. A becsület, a tisztelet, a keménység, a lazaság, a kockázat, stb... ezekrõl szólnak. Nem unalmas még?
Indigo 2007 márc. 08. - 01:22:16 Előzmény Vikke
(8/156)
Én úgy tudom, hogy a sztorinak nem sok köze van Eminem életéhez. De cáfoljon meg valaki, ha mégis az õ élete alapján készült a film.
CDK 2007 márc. 06. - 16:58:58
(7/156)
Fehér niga'
Mi a'
Fából vaskarika?
:D:D:D
Vikke 2007 márc. 06. - 16:43:22
(6/156)
Nem olyan rossz film. Szerintem azért taszít sokakat mert ezt az úgynevezett "suttyófilm" stílust még nem megszokott . A film a srác életének egy szakaszát mutatta be aminek igazán nem tudjuk a folytatását csak sejtjük.
Indigo 2007 febr. 20. - 22:52:17
(5/156)
Ja, meg kell azt is jegyeznem, hogy ha a "niggás-rapperes" filmeket nézzük, ez azért kiemelkedik az átlag gettós filmek közül.
Indigo 2007 febr. 20. - 22:47:28
(4/156)
"A 8 mérföld szerintem inkább a fiataloknak készült."

Naná. De attól még szerintem egyáltalán nem rossz film, nekem is kellemes csalódást okozott anno. Semmi kiemelkedõ nincs ugyan benne, pusztán egy közepesen jó történet jó megvalósításban, azonban egyszeri kikapcsolódásnak megteszi, kellenek néha ilyen filmek is.

Aki fikázza, az remélem nem csak divatból teszi, "csak mer' eminem"...
Mákostonhal 2007 febr. 20. - 22:20:10
(3/156)
Egész jó kis gettófilm...még reális is.Eminem egész jó volt benne.Különben nem egy nagy film,de aki bírja a rapzenét,mint én,annak egyszer minimum meg kell néznie...
mollo888 2006 dec. 01. - 22:05:18
(2/156)
pár éve láttam, akkor kellemes meglepetést okozott.
GirlSaD 2006 nov. 30. - 21:58:05
(1/156)
Szerintem nagyon jó film.
Márcsak a fõszereplõ miatt is.
Meg amugyis:)
Nekem bejön...