dantonb 2012 márc. 24. - 23:12:21
(55/435)
Ja és okostojás az én fogalmaim szerint ,akinek létkérdés az olaj, az nem egy olyan ország ahol tegyük fel megegyezik akitermelés az importtal ,ráaadásul úgy hogy amerika is importál idõnként és az adat is változó idõszakhoz köthetõ.
Talán az sem igaz hogy némely ország az amerikai olajimportból él?
Nalátod ezek a Te nagyon erõs érveid és bizonyítékaid arra hogy aki cáfolja hagymázas teóriátokat az mennyire tájékozatlan.:)
Szerintem meg ez alényeg szempontjából a bolhafaszon bvaló rugózás és elárulja eleve elfogultságodat ,miközben itt megjátszod az objektív kutatót.Na ennyit rólad és hasonló kaliberû fasisztoid brigádodról.és ha megpukkadtok ,akkor is Izraelnek van igaza és nagyon helyes hogy Amerika támogatja hogy ne söpörjék el a föld színérõl .Ehhez nem kell nekik önmerényleteket kreálni meg ufokkal paktálni:) Aki meg vernyogna hogy milyen nyiltan kimondom az igazat ,annak azt tudom mondani hogy amilyen az aggyonisten...
Papa13 2012 márc. 24. - 23:02:19
(54/435)
Közel két ezer! (köztük híres elismert) építészmérnök csatlakozott arcukkal nevükkel aláírásukkal azokhoz akik elutasítják a hivatalos verziót miszerint a tûztõl omlott össze a két torony.

Majd 2 ezer szakértõ tenné magát nevetségessé? Kockáztatná hírnevét ? Vagy ezeket a mérnököket is Osama utódjai pénzelik?

Nekem mindíg rosszul esik ha magukat megvédeni nem tudó halott emberek emlékét bárki bárhogy meggyalázza.
dantonb 2012 márc. 24. - 23:01:41
(53/435)
Má hogy lennétek azok ,akik a Jobbikot a baloldali liberális zsidóság mûvének állítjátok ,és csurka nevét áhítattal ejtitek ki ,és azt hazudjátok hogy nincs is iszlám terrorizmus stb stb.Ezek itt mind le lettek írva ,visszakereshetõ.de nem vagytok szélsõjobb,ááá nemm!:P
Papa13 2012 márc. 24. - 22:36:59
(52/435)
xattilafeher
"Nehéz vitatkozni valakivel aki vagy szándékosan állít valótlanságot vagy szimplán buta2

Azt hiszem már érted mikor azt írtam nincs kivel érdemben ész érvekkel vitatkozni.
Így maradunk mi.
Neked mi a véleményed az eltünt repülõkrõl és utasaival? Egy ilyen nagyszabásû hadmûvelet (amit szó szerint tökéletes precizitással elszúrtak) megtervezéséhez,megvalósításához majd a bizonyítékok eltüntetéséhez elsikálásához több száz ember közvetlen/közvetett közremûködése kellett .
Valószínûnek tartod, hogy egyetlen ember sem jelentkezett vagy bukott meg ezek közül ?
Papa13 2012 márc. 24. - 22:18:21
(51/435)
Háború ? :)
Papa13 2012 márc. 24. - 22:11:32
(50/435)
Közel két ezer! (köztük híres elismert) építészmérnök csatlakozott arcukkal nevükkel aláírásukkal azokhoz akik elutasítják a hivatalos verziót miszerint a tûztõl omlott össze a két torony.

Majd 2 ezer szakértõ tenné magát nevetségessé? Kockáztatná hírnevét ? Vagy ezeket a mérnököket is Osama utódjai pénzelik?

Nekem mindíg rosszul esik ha magukat megvédeni nem tudó halott emberek emlékét bárki bárhogy meggyalázza.
xattilafeher 2012 márc. 24. - 21:59:27
(49/435)
dantonb: „Míg én konkrétumokat írok addig ti puffogtattok...”
Nézz utána a szótárban, hogy mit jelent a konkrétum mert eddig semmilyen konkrétumot nem írtál de amit mégis azt jobb esetben póker módra beblöffölted pl.: „Amerika szinte önállátó olajból...”, „Egyes országok az Amerikai olajimportból élnek...” vagy rosszabb esetben szimplán hazudtál mivel ilyen információt sehol nem találhattál.

Amerika kétszer annyi olajat használ fel mint amennyit kitermel.
http://www.youtube.com/watch?v=o7rOl4SOQVc
Nehéz vitatkozni valakivel aki vagy szándékosan állít valótlanságot vagy szimplán buta.

dantonb: „A legjobban röhögtem azon hogy lám a Pentagonba becsapódó gép még humánus is volt,mert DIREKT üres helyre csapódott...”,
„akik 3000 amerikai életet odadobnának ,azok miért választanák a Pentagon üres szárnyát.He? Okostojás?”

Rendkívül hiteles vagy barátom (és még annál is logikusabb), mert ezzel bebizonyítottad, hogy nem is ismered azt a véleményt ami ellen harcba szállsz, ui. a legradikálisabb összeesküvés elmélet támogatói szerint pont azért csapódott a Pentagon üresen álló részébe (az a valami ami becsapódott), hogy a „hadmûvelet kitervelõi” ne sérüljenek meg.

dantonb: „Igenis összeomolhat egy épület túzvész miatt pláne ha mellette hegynyi épületek rengetik meg leomlásukkal a talajt okostojás...”,
„gellérthegytömegû szomszédos épületek bármit összeomlaszthattak volna”

Nem, nem omolhat le. Nézz után a nyilvános adatokban, hogy mekkora földrengés erejének megfelelõ rengést okoztak a leomló tornyok. Megint blöfföltél/hazudtál vagy szimplán buta vagy.

dantonb: „Mutass még egy felhõkarcolót ,aminek közepén 10 tonna kerozin lángolt!”

Kedves barátom az általad képviselt hivatalos vélemény szerint a kerozin legnagyobb része megsemmisült a becsapódást követõ robbanásban. Arra a kérdésre, – szintén az általad preferált hivatalos vélemény szerint – hogy okozhatta az épületek acélvázának megolvasását a kerozin, ha annak hõfoka meg sem közelíti az acél megolvadásának hõfokát, azt a választ adja, hogy az épületben nem csak a kerozin éget hanem az irodabútorok, számítógépek, szõnyegek, stb.
Erre még rá is foghatnánk, ha lenne a történelemben egyetlenegy olyan acélvázas épület ami tûz miatt dõlt össze. De nincs. Egy sem! Madridban 20 órán át lángolt egy toronyház a földszinttõl a legfelsõ emeletig. Philadelphiában 19 órán keresztül égett egy pláza. Nem omlott le, de ha mégis leomlott volna, akkor sem a saját alapjához.

Aki nem a te oldaladon áll azt leminõsíted, méltatod, gúnyolod, (okostojás, nem normális, te olyan ember vagy aki...., stb.) párhuzamokat vonsz, miközben olyan dolgokat állítasz be szent és megmásíthatatlan tényeknek amiknek nem néztél utána (nem is értesz hozzá) és/vagy csak a te fejedben keletkeztek.

Nem vitázom tovább mert annyi értelme van a fejecskédbõl kipattant gondolatokkal vitázni mint borsót falra hányni. A vita ott kezdõdik, hogy észérveket ütköztetünk és nem ott, hogy kitalált hamis adatokkal kápráztatjuk a népet.
Papa13 2012 márc. 24. - 21:25:18
(48/435)
Az én kérésemre egyszer sem magyaráztad el. Már nem is számolom hanyadszor beszélsz mellé.
Szóval a kérdésem így szól sokadszorra : Mitõl omlott össze a Hetes épület ?
dantonb 2012 márc. 24. - 20:59:01
(47/435)
A kerozint nem arra az épületre írtam hanem xattila következõ kérdésére válaszul:
"Mutass még egy felhõkarcolót ami önmagába dõlt bármilyen (nem szándékos) okból!Mutass még egy acélvázas beton épületet ami szinte porrá omlott össze."
teccik értenyi ? Így persze nem csodálom hogy mindent bekajálsz csak passzoljon elfogult érzelmeied világához.na pá.
dantonb 2012 márc. 24. - 20:55:15
(46/435)
Miért nem kapargattál a romhegyek között ,akkor bizti találtál volna pár gépalkatrészt:)Ezt komolyan kérdezed hogy egy ilyen kataklizmában hova lett pár holttest?Már megírtam hogy a tûzvész és aleomló gellérthegytömegû szomszédos épületek bármit összeomlaszthattak volna .ez nem mellébeszélés, hanem neked úgy látom magas:P
Na mindegy ennyit tudtam segíteni ,lököttek voltak és lesznek ,mondom Nemere parolázott ufokkal is ,boldogok a lelki szegények ,kár hogy ezt elõször én írtam egy másik topicban hasonló észkombájnoknak:)
Papa13 2012 márc. 24. - 20:52:55
(45/435)
Na most ki az aki csak puffogtat ???? A Ahetes épületben egy deka kerozn nem égett. Már a kérdést sem érted ! Így hogy vitatkozzunk ?
dantonb 2012 márc. 24. - 20:48:43
(44/435)
Mutass még egy felhõkarcolót ,aminek közepén 10 tonna kerozin lángolt! mindenesetre nem is értem hogy miért nem titeket alkalmaznak a tervezéshez,és a igazságügyi szakértõnek:D
Ha ennyire nyilvánvalóan cáfolható lenne a hivatalos verzió ,akkor egy Watergatet átélt országban ezt már rég kikurkászták volna .De szerintem sült marhaság az önmerénylet,nem reális ,nem életszerû csak a hibbantak hisznek benne.
dantonb 2012 márc. 24. - 20:44:10
(43/435)
Míg én konkrétumokat írok addig ti puffogtattok.Már megírtam pl,hogy az ürügy ,amivel Irakot megtámadták ,és ami akár igaz is lehetett volna, nem jött be ,ennek ellenére nagyon jó hogy letámadták Irakot.Végre eltünt Szaddam a tömeggyilkos és rendszere
Papa13 2012 márc. 24. - 20:13:23
(42/435)
Te is egy gondolkodó értelmes ember vagy. Legalábbis a hozzászólásod alapján nagyon úgy tûnik.Én régóta próbálok hozzád hasonló módon vitába szálni emberekkel de úgy vettem észre, hogy 3 csoport létezik
1. Te meg én és hozzánk hasonló jó érzésû értelmes emberek akik végére akarnak járni az esetnek
2. Értelmesek de hülyének néznek mindenkit. Ezek többnyire azok akik nyakig benne voltak-vannak pl.az amerikai kormány tagjai
3. Gondolkodni nem akaró(tudó) retardáltak (dantonb)

Az egyes csoport hiszi, hogy óriási gazemberség történt( õket nagyon nem kell meggyõzni) A másik kettõ meg veszett fejsze mint vitapartner

Nos melyikkel szeretnéd megbeszélni 9 /11-et ? :)

Azt hiszem eleve vesztett ügy a felhívásod de én szívesen megvitatnám veled és lennék az ördög ügyvédje.
xattilafeher 2012 márc. 24. - 15:52:35
(41/435)
Van egy javaslatom. Mi lenne, ha hagynánk minden mást és csak a tényekre koncentrálnánk? Úgy értem semmi szitkozódás, semmi gyûlölködés semmi elsõ, második világháború, Vietnam vagy a terroristák és kormányok indítékai vagy hozzáállása.
Csak érvek és tények különben az egész nem vita, hanem veszekedés aminek semmi értelme.
xattilafeher 2012 márc. 24. - 15:36:26 Előzmény fredi60
(40/435)
Az „összeesküvés elmélet híveit úgysem lehet meggyõzni” nahát ezen meg én röhögtem. Miért megpróbálta valaki? Akárhányszor is írjátok be, - hogy „de tutira össze tud dõlni/el tud párologni és csak azért is és akkor is”. Attól ez még nem lesz igaz. Elismerem ezzel tényleg nem lehet meggyõzni.

Mutass még egy felhõkarcolót ami önmagába dõlt bármilyen (nem szándékos) okból! Épületek dõltek, dõlnek és dõlni fognak hibás tervezés, rossz kivitelezés, természeti katasztrófákból (földrengések) kifolyólag. A google képkeresõje ontja a képeket a „building crash”, „building collapse” kifejezésre. Mutass még egy acélvázas beton épületet ami szinte porrá omlott össze.

Mutass még egy elpárolgott repülõgépet! A Discovery-n sorozat is megy repülõgép katasztrófákról. A google szintén segíthet „airplane crash”, „airplane disaster”. Mutass még egy gépet aminek elpárolgott a hajtómûve. A történelem folyamán az egyetlen dolog ami képes volt nagy tömegben fémek elpárologtatására, az az atombomba volt kedves barátom. Bocs, hogy nem tudom elhinni, hogy egy repülõgép atombomba robbanásának erejével csapódott a Pentagonba és vágott 5m-es bemeneti nyílást.
Papa13 2012 márc. 24. - 13:56:48 Előzmény fredi60
(39/435)
Valóban egy nullát elütöttem.
És meg lehet gyõzni minden ép eszû értelmes embert ész érvekkel.Engem biztosan !
A hülyéket persze semmivel sem .
Papa13 2012 márc. 24. - 13:50:11
(38/435)
dantonb

Végigolvastam a hozzászólásaidat. Te homok buta vagy !!!!!! De legalább boldog :)
Papa13 2012 márc. 24. - 13:44:57 Előzmény dantonb
(37/435)
HARMADSZOR BESZÉLSZ MÁSRÓL MINT A KÉRDÉS!!!!
Mond már el te nagytudású fizikus-történész (és ne mellé dumálj mint a szaros politikusok hanem a kérdésre válaszolj): MITÕL OMLOTT ÖSSZE A HETES ÉPÜLET ? HOVÁ LETTEK A GÉP ROMJAI A PENTAGONNÁL ? HOVÁ TÜNT TÖBB TUCAT HOLTEST A PENTAGONNÁL?
Ha azzal jössz, hogy a tûztõl omlott össze, a ház a holtestek meg a 60 tonnás repülõ elpárolgott...... akkor te buttább vagy mint a kutyám.
Igazságot akarok semmi mást
Én amerikában éltem és megyek vissza . Eszem ágában nincs unalomból besározni se amerikát se senki mást.
A holdra szállás meg egyáltalán nem érdekel mint ahogy a foci és sok minden egyéb sem:)
dantonb 2012 márc. 24. - 10:50:44
(36/435)
Uncsi ez a hülye olajozás.Amerika szinte önállátó olajból ,és ha nem akkor is rengeteg lehetõsége van több módon is importálni.Mindenhol fizet az olajért,Egyes országok az Amerikai olajimportból élnek pl..Éshát az ügynökkérdést sem Amerika gátolja hanem a Fidesz,és nevetséges ezzel párhuzamba állítani egy a történelem legnagyobb kitalált állítólagos bûntényét.Semmi szüksége nem lett volna ekkora önáldozatra Amerikának ,bármikor bevezethetett volna szigorításokat a légi közlekedésben ,hiszen nem ez volt az egyetlen terrortámadás repülõgépek eltérítése stb.Elég lett volna pl 3 db amerikai áltúszt elraboltatni a tálibokkal ,és máris megindulhattak volna Afganisztán ellen.Lám Irak esetében elég volt a tömegpudsztító fegyverek veszélyére hivatkozni ,akár szándékos tévinformációként is .Sajnálom az agymosás ilyen sikeres meglétét kis hazánkban ,de sajnos nem csak itt látható ,hanem minden téren jelen van .Ennek isszuk most a levét ,amikor embereket találni lehet arra ,hogy "nem leszünk gyarmat" akkor mirõl beszélünk?Sajnos Magyarország a Gyõzike szinvonalú ország lett sok "okos" polgára révén