malvinkicska 2021 jún. 03. - 14:55:33 Előzmény mihenike
(807/1127)
Szia nem akarom ismételni magam amibe belekezdtem befejezem és nem kezdek bele másba annyi jó sorozat van fenn, különböző helyeken és nem kell olvasni, és várni rá, hogy fordítsák csak nézni kell és mind más. A török sorozatokba sok a hasonlóság, szerelmi 3-4 szög rendőrség kórház, tűz, elmebetegség minden menyiségben, és olyan sok szemétség, hogy az ember elgondolkodik rajta, milyen lelkületű aki ezeket a sok szemétséget megírja, most már unom, nem beszélve divatba hozták fizetni kell a sorozatokért, nem az a pár Forint, csak maga a gesztus, meg milyen jogon. A Cukorova, még eddig türhető jó a felépítése, irok példát, egyik részben meghalt Hünkar , a másikban van a temetés.
offtopic
mihenike 2021 jún. 03. - 10:20:31 Előzmény malvinkicska
(806/1127)
Szuper! köszönöm, hogy mindig tájékoztatsz :) Majd fel kell eleveníteni az emlékeket... Azt hiszem az utolsó képkoca azt volt, hogy Müjgan kicsalta Zühleyát az erdöbe, hogy megölje... Töled tudom, hogy Hünkár „anyám“ és „Yilmazom“
távoznak a sorozatból...😢😢😢😢 De ha még ezután is jó lesz, akkor megéri nézni :)
malvinkicska 2021 jún. 01. - 15:33:55 Előzmény mihenike
(805/1127)
szia eddig olyan hozzá szólások vannak, kint is hiába sok színész meghalt de még is a nézettsége nem romlik, most sem.
mihenike 2021 jún. 01. - 12:11:11 Előzmény malvinkicska
(804/1127)
Szia!!!! köszönöm :) várok rá türelmesen :) Nem bánom, ha hosszù, csak jó legyen :)
zuzuzu777 2021 jún. 01. - 11:25:04 Előzmény Dani István
(803/1127)
A bagoly banyát nagyon elcsúfították. A való világban egy kellemes középkorú nő.
Dani István 2021 máj. 31. - 18:27:20 Előzmény mihenike
(802/1127)
Kész katasztrófa ez a sorozat.Ha nem török filmről lenne szó,nem csodálkoznák,de ott tudni lehet,hogy a nőknek nincs annyi joguk,mint például europában.Itt ez a csúf madárijesztő öreglány rettegésbe tartja az egész sorozatot. Mindenki fél tőlle,mintha ő lenne a törökpasa és a sátán egyszemélyben.
malvinkicska 2021 máj. 30. - 16:17:53 Előzmény mihenike
(801/1127)
Szia azt olvasni hogy a Cukorova 3 évad 100 bölüm lesz nem sokára le forgatják állítólag ősszel indul a 4-ik évad ha minden igaz a fordítás a 3-ik évad 73-as részénél jár, szépen vannak a részek felépítve.
mihenike 2021 máj. 30. - 16:07:28 Előzmény zuzuzu777
(800/1127)
Szia, köszönöm szépen :)!!!!
Reyyan&Miran még nem voltak Bosznia-Hercegovinában 😂😂😂 mert amikor arra kerülne sor, mindig jön egy ùjabb sorscsapás, mint például Elif halála...🙄🙄🙄
zuzuzu777 2021 máj. 30. - 00:19:04 Előzmény mihenike
(799/1127)
Szia!
2. Én úgy emlékszem, hogy csak dilis Dilsah sírkövét verette szét!
4. Már igaz elég régen írtam, hogy elment szülni és a járvány miatt nem akart visszamenni.
7. Igen, emlékszem, hogy azt mondta, hogy "dögöljön meg"
8. No látod, ezért is nem szeretem a törököket, mert olyan természet ellenesen fogják azokat a pisztolyokat! Amennyiben fogod, hát fogd úgy, mintha tényleg akarnál lőni!
9. Igazán nem panaszkodhatsz, hisz állandóan hiányolod őket! Itt vannak, csak nem csinálnak semmit!
Kellemes pihenést Bosznia-Hercegovinába!
Várom a jelentkezésedet!
mihenike 2021 máj. 29. - 23:09:24 Előzmény zuzuzu777
(798/1127)
Folyt. köv. Du írtam egy regényt, de eltünt...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Szóval ez a rész esetleg egy évadzáró rész vége lehetett, mert az egész rész arról szólt, hogy ...,
1. Sadogluék örömködnek, amiért Miranom lemondott a bosszúról és kántálták, hogy mindennek vége és most màr béke lesz... (a kis ostobák...)
2. Ezzel párhuzamosan Azize fortyogott és egy fegyvegyrrel hadonászott Esma „kisházában“... Majd szétverette Dilsah&Mehmet sīrkövét...
3. Most azt találta ki, hogy ö maga öli meg Hazart🙈🙈🙈🙈

A saját fiát... beteg egy forgatókönyv



4. Elif bezárkózott és se Reyyan, se Miran, sem Azat nem tudjäk kikönyörögni a szobából... Majd az éjszaka folyamán felöltötte a menyasszonyiruhát és elhagyta a házat... ( szerintem itt a színésznö már lelépett mert az arcát nem mutatták...)

6. Handannál beindul a szülés... kórház helyett Melike és Hanife vezetik le a szükést... no komment... kész... eldobtam az agyam...

7. Azize és csapata bevonulnak a Sadoglu házba és fenyegetöznek, hogy megölik Azatot, ha nem mondják meg, hol van Hazar... közben Handan üvölt, de Azize nem engedi, hogy bevigyék a kõrházba

8. Miran&Reyyan is befutnak... Egy tök normális jelenet Midiátban, mindenki fegyvert ránt és fenyegetözik...

9. Meghallják a szirénázó rendöröket (a rendöröket!!!! haha) és gyorsan mindenki eldugja a fegyvert és hirtelen olyan, mintha egy nagy családi buliba csöppentünk volna 🙈 közben Handan üvölt...

10. A vérontást a rendörök érkezése akadályozza meg, akik Elif halálhírét közlik... öngyilkos lett... annyi esze volt, hogy felvette a menyasszonyi ruhát, levette a gyürüt és hagyott egy személyit, hogy könnyebb legyen azonosítani...

11. Mindenki ordít és sír és itt a vége fuss el véle...

Jövö héten szabin leszek, elutazunk, ùgyhogy utána folyt.köv. :)
mihenike 2021 máj. 29. - 14:50:30 Előzmény zuzuzu777
(797/1127)
Sziaaa :) a port.hu szerint, magyar felbontás alapján ma reggel néztem a 2. évad 100.részt... meglepö módon 60 perces rész volt...🤷‍♀️
zuzuzu777 2021 máj. 29. - 00:21:37
(796/1127)
Köszönöm, látod, így nagyon sok hónap távlatából azért kiesnek dolgok.
Így már értem, hogy Dzs. honnan tud a botosról.
A kék cédulások tudják, hogy Mirán kicsoda, tehát ez az egyik,
a másik pedig, hogy anno az öreg elbirtokolta az Aslanbeyek földjének a nagy részét! (törvényesen v. törvénytelenül erre nem tudom a választ)
Azért is kellett az Aslanbeyeknek elhagyni megszégyenülten a várost! Erre akkor utaltak, amikor visszaköltöztek először, még Elif nélkül.
Nem mondtad, voltál már Bosznia-Hercegovinában?
mihenike 2021 máj. 28. - 22:08:03 Előzmény malvinkicska
(795/1127)
Szia :) ma sikerült megnézem az elsö három részt és nagyon tetszett :)!!!!!!
mihenike 2021 máj. 28. - 22:06:45 Előzmény zuzuzu777
(794/1127)
Szia :) ma amikor kerestem nem volt még fent a tegnapi rész, így a tegnapi és a mai résszel megint lemaradtam 🙄🙄🙄 Helyette nèztem 3db Nagykövet lányát 😁😁😁😁 de szerintem jobban jártam, mert tetszett 😌😌😌😌

Szóval Cihannak meg Nasuh papónak az a gyanùjuk, hogy Azize nem Mehmet&Dilsah miatt áll bosszùt, hanem valami más van a háttérben... Erre Nasuh apánk elment Karsba, Cihan pedig felkereste Szultánt és akkor mondta neki, hogy Füsün a sógornö és talán ö lehet a titok nyitja... 🤷‍♀️

Alapvetöen nem értem, hogy a kék cédulások miért akarják Sadogluékat is tönkre tenni?!? (làsd Harun vs Yaren) azt hinné az ember lánya, hogy nekik csak Azizével van bajuk...🤷‍♀️

De a legnagyobb rejtély, hogy ez a Dilsah mit tudhatott, hogy Mehmet és Hazar is ennyire beleszerettek....?😁
zuzuzu777 2021 máj. 28. - 00:11:42 Előzmény mihenike
(793/1127)
Köszönöm szépen!

1. Nem vagyok abban biztos, hogy Dzs. egyáltalán tudja-e, hogy létezik botos! Lehet, valamit félreértettél? Nem állítom, csak kérdezem.
2. Lesz még elég baj ezzel a szőke viperával!
3. Öregem nem tudja, hogy milyen bajt hoz még saját magára!
4. R. viselkedése soha nem volt nekem szimpatikus és a haja is mintha mindig zsíros lenne!
5. Ő egy ELMEBETEG!
6. Egészségükre!
7. Ezek a kúriák több száz négyzetméteresek, de minek? Nincs is kihasználva! Hogy takarítanak? az utcákon soha nincs senki, pedig nem is kis város!
No, elég a rosszaságból!


mihenike 2021 máj. 27. - 22:07:44 Előzmény zuzuzu777
(792/1127)
Szia!!!!
1.Cihan elment Szultánhoz és ö beszélt neki Füsünról, szóval közeledik a botos banya :)!
2.Cihan kiállt Hazar mellett és kidobta Yarent a férjével együtt a hàzból!!!!
3.Nasuhnak se híre se hamva
4. Mirán és Reyyan századjára is kibékültek, majd elment Azizéhez, hogy közölje, hogy ö végzett a bosszùval 🤩🤩🤩🤩Juhu!
5. Elif rosszul viseli Azat hangulatváltozásait
6. Reyyan kibékül Hazarral is
7. Ui: amikor Miran kidobta Azizét, azt mondta Esma, hogy menjenek az ö házába: „Asszonyom ott meghùzhatjuk magunkat. Nem nagy, de talán ketten elférünk“ - az a hâz is akkora mint egy palota 😂😂😂😂😂 haha :)
mihenike 2021 máj. 27. - 22:00:50 Előzmény malvinkicska
(791/1127)
Szia!!!! nem, sajnos nem volt idöm 😢😕A Hercait próbálom nèzni hogy ne maradjak le...🙈
malvinkicska 2021 máj. 27. - 12:35:14 Előzmény mihenike
(790/1127)
Szia megkérdezhetem bele néztél már a Nagykövet lánya sorozatban.
zuzuzu777 2021 máj. 27. - 00:23:28 Előzmény mihenike
(789/1127)

Igen, Nasuhod azért ment Karsba, de végül is ránkszabadítja a botos banyát! (Ugye az öreg még nem tudja azt, amit mi, hogy a fagylalt visszanyal!


mihenike 2021 máj. 26. - 21:55:50 Előzmény zuzuzu777
(788/1127)
Szép jó estét :) Miranom elment a fehér lovon Reyyanhoz és elvitte neki Zafirt is! na kérem szépen ùjabb negyed órás monológ majd R. elzavarta M-t...
Közben Hazar hazaért, meglátta a szökevviperát és el akart menni Güllel, mert, hogy ö nem marad egy fedél alatt Yarennel...-erre megjelent Zafír R. nélkül 🧐🧐🧐🧐 Na itt bukkant fel egy lehetséges „igazi kék cédulás“... megtalálta R-t a folyóban és elvitte a kisházba és erröl értesítette M-t is... Oh Allah 🙂🙂🙂 segíts rajtunk😅
Nasuh elment Karsba, hogy Azize utàn nyomozzon.
Azize továbbra is Esma házában van. De most „nyugdton“ van. Vagyis megtalálta Reyyan apját, de R. nem kíváncsi rá...
45 percben ennyi történt🙈