RobertDowneyJr 2009 márc. 04. - 16:23:18 Előzmény evaka
(6/26)
Ma néztem meg, és nagyon tetszett. Kicsit se unatkoztam mivel érdekelt hogy kifog nyerni...
a végén nagyon ideges voltam, vajon kire szavazott?
offtopic
evaka 2009 febr. 15. - 22:03:53 Előzmény greghill
(5/26)
http://mirror.donsystem.hu/old/index.php?keres=swing+vote
feliratok itt találhatóak a filmhez:D
greghill 2009 jan. 20. - 13:21:59 Előzmény Necros
(4/26)
Hy, Segitsetek nekem.holláttátok? a filmet bár megszereztem,sefelirat,se magyarnyelv nincs hozzááá. siitani tunék....:SS

stiegliz@gmail.com
segitségeteke elöre is köszönöm:)
8/10
Necros 2008 dec. 08. - 20:20:29 8/10
(3/26)
Én már láttam és nagyon jól sikerült. Kellemes kikapcsolódás, jó humorral és nagyszerû zenékkel. Costner hozza magát, Paula Patton amellett, hogy gyönyörû, megint jó alakítást nyújt, Madeline Carroll nem az a tipikus idegesítõ gyerekszínész, pozitív meglepetés volt számomra, de a többiek is jók, nem lóg ki senki a sorból.
Nana Visitor felbukkanása pedig már csak a hab volt a tortán. :)
Attól sem kell aggódni, hogy politika van benne, mert csak néha érintik, egyáltalán nem arról szól, nem akarnak egyik oldal felé sem nyomni.
Összességében azt kell mondjam, nagyon tetszett, 8/10-et megérdemel.
KF 2008 nov. 14. - 21:39:52
(2/26)
A történet nem rossz, az elsõ pár mondat alapján azt hittem, hogy hasonló lesz a Fejjel a falnak c. Costner filmhez, de végigolvastam és rájöttem, hogy ebbõl még valami jó (vicces) is kisülhet :D ;)
blackman 2008 szept. 11. - 12:30:54
(1/26)
Nem tudom mennyire lesz jó film,de majd kiderül!Magyar címe: Az utolsó szavazat.
"A film fõszereplõje Bud Johnson (Kevin Costner) megfásult, sört vedelõ, de szeretnivaló lúzer, aki egyetlen dologra büszke egész eddigi életében: 12 éves lányára, Molly-ra. Molly korához képest nagyon komoly és felelõségteljes - muszály is neki, mivel gyakorlatilag õ gondoskodik mindkettejükrõl. Egészen a választások napjáig. Amikor ugyanis már azt hiszik, hogy mindenki leadta a voksát, kiderül, hogy az egyetlen szavazaton múlik az elnökjelöltek sorsa. És Bud még nem szavazott..."