adam.gubis 2012 febr. 21. - 14:54:45
(5/5)
Érdekes szóváltás ...! Semmitmondó lenne a NatGeo? Ez így butaság. Szerintem nagyon jó, hiánypótló csatorna! Gondolkodásra serkent! Ez különösen mostanság fontos, amikor az RTL Klub és a TV2 fõmûsoridõben képes olyan "mûsorokat" leadni, ahol "boszorkányok", tisztánlátók", "látók", "sámánok" és egyéb csalók keresztnév és születési év bemondása alapján pénzenergiát küldenek és rontást vesznek le! Uramisten, idáig jutottunk! Hasek szerint "Az úristen állatkertje végtelen!" S ez nem istenre és a ZOO-ra vonatkozik! Ilyen állapotok közepette meg kell becsülnünk a NatGeo és Spectrum szerû csatornákat. Még akkor is, ha néha kissé hatásvadász, néha kissé felületes. De azt is vegyük figyelembe, ha "mélytudományos" szinten tárgyalna mindent, az átlagember nem biztos, hogy nézné. A könnyen emészthetõ népszerû tálalás miatt kissé lazítani kell a differenciál egyenletek precizitásán! Jó, hogy van ilyen csatorna!
smasszer 2011 júl. 28. - 14:56:19 Előzmény Godefroy
(4/5)
Nos, ilyet sem hallottam még senkitõl, hogy a Nac.Geo. mûsora semmitmondó. Nekem -veled ellentétben- nagyon bejön az ilyen mûsorszerkezetû tv-csatorna. De hát, ízlések...
1/10
Godefroy 2010 júl. 24. - 18:25:21 1/10 Előzmény rondakutya
(3/5)
A National Geographic felszínes és semmitmondó "történelmi" filmjei semmit sem mondanak el.
Egyszerûen szenzációhajhászok és kész.

"...történészek nem véletlenül tekintenek a 20. század egyik legfontosabb fordulópontjaként..."

Na ilyenek a szenzációhajhász címek.
Akkora fordulopont volt hogy aki itt veszített az nyerte a háborút.
Nevetséges.
rondakutya 2010 júl. 18. - 12:37:59 Előzmény patrik99
(2/5)
Én is szeretem az ilyen történelmi dokumentum filmeket. Úgyhogy én is nézni fogom.
patrik99 2010 júl. 15. - 15:19:08
(1/5)
ti fogjátok nézni. én nagyon szeretem a történelem filmeket szval nézem