lizbell 2014 aug. 24. - 21:10:51
(378/838)
nekem se tetszik, mint pasi, attól még mint színész tetszhetne, de nem! vagyis nem tudom érthetõen írom e, de a drogbárónak más karaktert képzelnék!


Canela és Gaby nem tudom házasok e, csak így szoktam kifejezni hogy "férje" hiszen egy pár, gyerekük is van!:)
nagyon jó pasi, végül is nem igaz hogy nem tetszik de nincs rám olyan hatással mint Humberto :D vagyis Carlos! annyi videot megnéztem vele mindenféle civil felvételeket.... Sebastian Rullival szokott motorozni, aki szintén nagyon jó pasi szerintem!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 20:31:47 8/10
(377/838)
Cristian de la Campa 1981. november 15-én született Guadalajarában. 2010-ben elvégezte a Televisa színészképzõjét, a Centro de Educación Artísticát (CEA). 2011-ben szerepet kapott az Amorcito corazónban. 2012-ben a Telemundóhoz szerzõdött, ahol Joaquín szerepét játszotta a Relaciones peligrosas címû sorozatban. 2013-ban megkapta Alberto Espino szerepét Az örökség címû telenovellában.

Szóval a pasi 32 éves és 3 éve kezdett színészként dolgozni. :)

Nekem mint pasi nem tetszik amúgy.... Neked? :) Csak Humberto? :D Rajta nem fogunk összeveszni. Mert nekem nem az estem õ sem. Szóval a Tied lehet. :)))

Ja egy kérdés Lizbell!!

Egyszer amikor szóbakerült Jencarlos Canela, (aki a valóságban Gaby Espino élettársa)....és Te úgy írtál vissza róla, hogy "Gaby FÉRJE neked nem tetszik"....

Honnan veszed, hogy a "férje"? Hol olvastál ilyet? Vagy csak elírás volt?
Mert én úgy tudom, hogy NEM házasok csak együtt élnek. A Wiki is ezt írja....
lizbell 2014 aug. 24. - 20:22:45
(376/838)
Játszott az Örökségben? Hát nem tett rám valami mély benyomást! :)
6/10
suxel 2014 aug. 24. - 20:09:41 6/10
(375/838)
Az örökségben Szkárosi Márk volt a magyarhangja Cristian de la Campanak, az sokkal jobban ment hozza. Valahogy Kerekes Jozsi hangja nekem inkabb illik komikus karakterekhez, meglehet a Jim Carrey hatas miatt.
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 20:08:29 8/10
(374/838)
Azt én nem vitatom, hogy jó színész!!! De ez a hang, ahhoz a pasihoz (a karakteréhez) nem illik/nem passzol.

A drogbáró figurája nekem se tetszik...alapból is ellenszenves....és késõbb kiderül, hogy agyilag sem százas...

!!!!SPOILER!!!

"csak úgy" lelövöldözget embereket....gondolom ezt Te is láttad...a saját emberei közül is....csak mert dühös....vagy ahogy azt a manikûrös csajt is "csak úgy" lelövi majd, miközben épp a kezét csinálja....Ez aztán a szó minden értelmében pszichopata,amellett,hogy szadista :(((((((((((
lizbell 2014 aug. 24. - 20:03:15
(373/838)
Megszoktuk, hogy mindig idiótákat szinkronizál meg hülyéskedik, de én szeretem, megpróbálom elfogadni, mert amúgy nagyon jó színész! Mondjuk maga a drogbáró figurája nem igazán tetszik!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 19:59:21 8/10
(372/838)
Hát akkor ennek a Kerekes Józsinak totál olyan hangja van mint Hajdú Steve-nek :D
Esküszöm én tényleg annak véltem hallani.... most így utólag is belehallgattam és én most is annak hallom... :D
Tényleg nagyon hasonlít a hangjuk :D

De akárki is az,az tény, hogy EZ a szinkronhang NEM illik ahhoz a drog báróhoz.Kimondottan rossz választás volt szerintem :DD
lizbell 2014 aug. 24. - 19:53:17
(371/838)
Kerekes Józsi az, aki Jim Carry hangja szokott lenni, meg a szamár a Shrekbõl! :D
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 19:46:17 8/10
(370/838)
Milyen Kerekes Józsi?! A drog báró hangja Hajdú Steve. Vagy tévedek?!
Én Hajdú Steve hangját véltem hallani a drog báró hangjaként :-O
Tévedek?!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 19:44:35 8/10
(369/838)
Sorozatkedvelõ!

Tessék! Óhajod szerint egy kis SPOILER neked :)

!!!!! SPOILER !!!!!

Hortenzia nagyon mocsok dolgot tesz Mara ellen.Egyik éjjel belopózik Mara kávézójába, a bûntársával Petra-val...
Másnap Mara kávézójában szinte mindenki rosszul lesz... Mara hiába bizonygatja, hogy õ nem tett semmit....letartóztatják és Mara börtönbe kerül...

Santa is börtönbe kerül majd, gyilkosság vádjával (persze ártatlanul),30 évre ítélik.
Hogy KINEK a meggyilkolása miatt...azt nem írom le, mert az tényleg nagy csattanó lesz! Az meg pláne, hogy Ki a VALÓDI gyilkos! :)
A börtönben Mara-val is találkozik Santa...
A börtönben Santa-t többször megtámadják a nõi rabok közül páran.Elõször sikerül megvédeni õt valakinek, másodszor viszont nagyon összeverik Santa-t...
Ott a börtönben belép a történet egyik fontos szereplõje,aki Santa cellatársa lesz és sok mindent tanít SAnta-nak és késõbb a szövetségese lesz a "bosszú" hadjáratban a Cano család ellen...
A cellatárs neve "Diabla" (magyarul Ördög. Nem tudom a magyar szinkronban, hogy fogják mondani...)...
Persze az IGAZI neve teljesen más :)) DE ezt se írom inkább le, mert ez is egy nagy csattanó lesz :D

!!!! SPOILER VÉGE !!!!
lizbell 2014 aug. 24. - 19:32:00
(368/838)
Kerekes Józsi az! :D
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 19:29:41 8/10
(367/838)
A szinkron tényleg szörnyû bizonyos szereplõk esetében. :D

Az,hogy azt a drog bárót Hajdú Steve hangjával szinkronizálták....ez már FÁJ :DDD Totál NEM illik az a hang ahhoz a drog báróhoz.... :((
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 24. - 19:21:15 8/10
(366/838)
Szia Édesmaya! :)

Nem, én nem láttam azt az Utolsó vérig címû sorozatot. :)
Én ilyen hosszú sorozatot csak akkor kezdek el nézni ha NAGYON tetszik. :)
Az EZEL óta (vagyis 3 éve) nem néztem egyik monstre sorozatot sem a magyar adókon, mert egyik se keltette föl az érdeklõdésemet. Igaz,hogy nem is ismerem nyilván mindegyiket.

Ha emlékszel, hogy anno az EZEL-t is, hogy megvagdosta az RTL.....sajnáltam azokat akik csak a magyar verziót látták, mert õk sok dolgot nem is érthettek,mivel a sok vagdosás miatt értelmetlen lett a történet több ponton is....

Reméljük itt nem így lesz de....valahogy nem bízom benne :(

Az általad említett sorozatban lehet, hogy tényleg azért adták le a brutál jeleneteket is,amit az egyik hozzászóló írt ma. Vagyis, hogy "más szabályok vonatkoznak rá, mert másik országban van bejegyezve"....

Na majd holnaptól kiderül :)
lizbell 2014 aug. 24. - 18:01:33 Előzmény Maricruz
(365/838)
én csak egyrõl tudok, elkerülte volna a figyelmemet?

SPOILER!!!!!

a végén Santa pocakos, ezt írtam neked nem? az a baba Humbertoé!
malvinkicska 2014 aug. 24. - 17:54:26
(364/838)
Tudjátok Miamiban a Premios Tu Mundo-díjátadón az év telenovellája lett, A gonosz álarca, azon felül 7 díjat zsebelt be. A legjobb gonosz Carlos Ponce lett innen gratulálok a nyerteseknek, a legjobb páros C és S.
Newsee 2014 aug. 24. - 12:46:57 Előzmény Pink Pearl
(363/838)
Egyetértek! Tök jó az alapötlet, csak elrontják a sok érthetetlen, logikátlan dologgal.
Pl. most legutoljára. Mi a frásznak megy hozzá egyáltalán Viktória ahhoz a baromhoz, akit nem hogy nem szeret, de fél is tõle?
Mert eleinte ugye az volt az alap felállás, hogy Patricio megzsarolta õket, hogy elmondja Carlosnak, hogy összeszûrte a levet Ivannal. Na, de hát már az egész város megtudta, Carlos sem él.....
KLOPCSIK69 2014 aug. 24. - 12:29:44
(362/838)
Szia Ági :-)

Az Rtl II romániába van bejegyezve, így más szabályok vonatkoznak rá, ezért nem vágták meg. Én csak azt sajnálom, hogy ezt a sorozatot a TV2 vette meg :( Egy az, hogy pocsék a szinkron, kettõ pedig, hogy így délután 3-kor tuti, hogy meg lesz vagdosva. Sajnálok mindenkit, aki a TV2-n követi.
malvinkicska 2014 aug. 24. - 10:19:11
(361/838)
A RTL egész más azt írták már páran az nem vágott ki semmit, de a TV2 nem biztos, hogy nem nyirbálja meg, és akkor már nem lesz olyan érthetõ, reménykedjünk a legjobba. Az idõpontot illetõen, ha már egy órával elõbbre tette volna akkor is nagyobb nézettséggel bírna azt olvasni nagyon csökkent a nézõk száma, azért tették délutánra.
sorozatkedvelõ 2014 aug. 24. - 10:12:32
(360/838)
Én szeretem a spoilereket olvasni,ez sokkal jobb,mint néhány fórumon tartalmat írnak,aki nem szeret spoilerezni az ne olvassa.Így kérlrk benneteket,ha van izgalmas spoiler írjátok ki.Köszi!
lizbell 2014 aug. 24. - 09:05:18
(359/838)
SPOILER!!!! Willys

a 70. részben lesz egy durva esemény, aki él és mozog, mindenki a Cano házban tartozkódik, ott jelenik meg Willy is éjszaka! addig bujkál, de a kisfiával találkozgat titokban!