Maricruz 2014 aug. 13. - 09:32:37
(298/838)
Igen, ha jól tudom kint is ilyen késõi idõsávban ment, pont a durvább jelenetek miatt, ahogy itt is. Ha 3-kor adják nagyon meg kell vágniuk az igaz. Nézek olyan sorozatot amit szintén megvágtak, hát nem túl jó úgy. Nem is értem miért jó ez nekik, hogy plusz munkát csinálnak maguknak ezzel. Miért nem volt ott jó, ahol volt?!
lizbell 2014 aug. 13. - 08:53:27
(297/838)
Tényleg nagyon durva dolgok lesznek benne, ezt nem is értem hogy gondolják! Ha megvagdossák, jó gagyi lesz!
KLOPCSIK69 2014 aug. 13. - 08:41:43
(296/838)
Na ez az, aminek nem látom értelmét, hiszen épp az erõszakos jelenetek miatt tették ilyen késõre... Hát kiváncsi leszek, hogy menyire lesz megvágva.
Maricruz 2014 aug. 12. - 23:47:32
(295/838)
El se hiszem hogy a tv2 ennyit varial.. Augusztus 25tol attette a sorozatot 3ra. Aki dolgozik nem fogja igy latni.. Pont ma gondoltam ra hogy milyen jo hogy ezt ilyenkor adjak igy meg tudja az is nezni aki dolgozik. Hat sikerult ezt is elrontani...
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 12. - 20:41:11 8/10
(294/838)
A YouTube-on is fönn van és ott is van angol felirat hozzá...
KLOPCSIK69 2014 aug. 12. - 20:17:54
(293/838)
Nézzétek meg a Telemundo honlapján spanyolul, aki nem érti annak van hozzá angol felirat, ott tökéletesen lehet érteni, amit Amanda beszél :)
lizbell 2014 aug. 12. - 19:42:03
(292/838)
Jajj de jó! akkor néha beszéljük meg, ha akarod... teljesen megzakkanok! :D bár inkább privátban, ha a többieket zavarja! én még sose csináltam ilyet, kivéve a Grace klinika, de az feliratos volt legalább, de ez a sorozat elvette az eszemet! (meg Carlos Ponce) nem hiszem el! :D
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 12. - 19:16:10 8/10
(291/838)
Na akkor látom más se hallotta! :D Azt hittem az én tévémen lett rossz a hang! :DD
Tényleg szinte SEMMIT nem lehetett érteni Amanda hangjából amikor azon a torzító kütyün beszélt...

Én Georges-t utálom! Nem tudok drukkolni neki! Szemét gyilkos! Megölte azt a szegény Gaspar-t :((( Pedig az egy rendes ember volt! :((
Erre nincs mentség!!! Elõször meglopta, utána megölte! Remélem börtönbe kerül az a mocsok!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 12. - 19:11:12 8/10
(290/838)
Hááát nem biztos, hogy kibírom :DDD Azt hiszem én is elkezdem tovább nézni spanyolul :DD
Nicky9612 2014 aug. 12. - 16:20:44
(289/838)
Ettõl lejjebb már nem is süllyedhetett volna Victoria... Szó szerint mindent bekajál, amit az idióta Patricio mond neki?! Teljesen egyetértek Lisette-el.
Inez is milyen egy kiállhatatlan r*banc, nagyon utáltam eddig is. Semmit nem ér a szava, már 2x lefeküdt Willy-vel, mióta a pincében van, de még mindig nem engedi ki. Végülis sejthettem volna, hogy mindig csak magára gondol, az a fontos, hogy õ teherbe essen.
Lehet, hogy én vagyok süket, de ti hallottátok, amikor eltorzították Amanda hangját a telefonban? Mert én csak pár mondatot, inkább foszlányokat vettem ki belõle.
Szurkolok George-nak és Paula-nak, szerintem összeillenek :) Bár lehet, hogy csak most mondom ezt..na majd kiderül
lizbell 2014 aug. 12. - 08:06:46
(288/838)
Nem erre gondoltam! :) szerencsétlen Viktória, én valahogy nem tudom utálni, olyan nyomorult... de azért néha egy szívlapáttal jól fejbevágnám! :D na viccen kívül, és kibírod hogy nem nézed tovább? én újra és újra megnézem a kedvenc jeleneteimet! és türelmetlenül várom, hogy magyarul is lássam!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 12. - 07:19:31 8/10 Előzmény lizbell
(287/838)
Lizbell!

Az elõzõ üzimben feltett SPOILER kérdés már nem aktuális. :) Már tudom a választ! :)
Kiváncsi voltam és belenéztem a spanyol verzióba. :)
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 12. - 00:22:24 8/10 Előzmény lizbell
(286/838)
Szia Lizbell!

A "jóslatod" bevált! (sajnos) :(( Én a mai rész után tényleg nagyon megutáltam Victoria-t! :(( Igaz, hogy nem tudom, hogy Te mire gondoltál....mi miatt mondtad amit mondtál Victoria-ról...
De....azután a beszélgetés után Lizettel...ahol lényegében "kimondta", hogy õ BÛNÖSNEK tartja Ivan-t....na most nagyot csalódtam ebben a nõben! :(((

Hiába nem mondta ki szavakkal, a hallgatása valóban azt jelentette, hogy Ivan a bûnös (szerinte).....

Eddig tartott a NAGY szerelme?!

Én tényleg mindig kedveltem ezt a nõt (Victoria-t) és tényleg drukkoltam neki és Ivan-nak...
De az "árulás" amit elkövetett azzal a szegény fiúval szemben....ez undorító :((

Lenne egy SPOILER kérdésem is hozzád Lizbell, ha Te már tényleg láttad végig.
Willy ki fog szabadulni a pincébõl? Ha igen hogyan?
lizbell 2014 aug. 10. - 12:53:13
(285/838)
Fúj, ne is mondd, elképzeltem ahogy egy 2 éve mosdatlan emberrel.....de Inez se normális, mint tudjuk, és mivel muszáj nagyon gyorsan teherbe esni, így a legkézenfekvõbb megoldás Willy.
tavaszibúza 2014 aug. 10. - 12:09:20
(284/838)
Én Inezt nem értem,mármint Willytõl akart gyereket, egy olyan férfitõl aki a pincébe lakik már vagy két éve. Tisztálkodási lehetõség szerintem 0. De a csajt ez nem zavarta!

Victoria szerencsétlen és buta.Mindent elmondtatok róla.Szerintem a színésznõnek ez a naiva szerep annyira nem is áll jól.Inkább azok a szerepek, amelyekbe a fõgonosz volt,az inkább õ.

Amanda, nagyon lassan gondolkodik.Nem értem,azon miért nem gondolkodott még el,hogy Humberto aki -mert õ elméletileg még azt hiszi-szereti, miért is tett drogot az italába, miért pofozta meg, miért ellenséges vele. Miért nem jön rá Santa,hogy Humberto hogyan is viszonyul hozzá.

Igazából ebbe a filmbe szinte mindenkinek megvan a negatív oldala.Senki sem ártatlan.
Patricio irritáló személyiség.Rá valamiért az ilyen szerepeket osztják.
lizbell 2014 aug. 09. - 18:50:22
(283/838)
Szegény Viktória, akkor hogy fogjátok még utálni ezután! :D

most kicsit bánom, hogy nem merülhetek bele a csevegésbe, találgatásokba, mivel már végignéztem!
de egy hozzáfûznivalóm van Patricióval kapcsolatban, szerintem az ilyen szadista pszichopaták nagyon meggyõzõen és intelligensen tudnak viselkedni a cél érdekében!
8/10
Pink Pearl 2014 aug. 09. - 18:29:11 8/10 Előzmény Nicky9612
(282/838)
Nicky9612!

Nagyjából nekem is az a véleményem Victoria-ról mint Neked!

Nekem is eleinte szimpi volt Victoria.Amiatt sem ítéltem el, hogy Ivan-ba lett szerelmes. Hiszen a szerelem nem függ sem a kortól, sem a korkülönbségtõl.
De én alapból is egy liberális felfogású ember vagyok. :) Egyrészt nem rám tartozik, másrészt pedig én mindig azoknak drukkolok akik VALÓBAN szeretik egymást! :)
Nekem is olyan aranyos párnak tûntek.

Nade....
Amit Victoria produkált azóta mióta szegény Ivánt letartóztatták.....hááááát :(((( NAGYOT CSALÓDTAM VICTORIA-ban!! :((((

Még csak meg se látogatta a szerencsétlen Ivan-t?? A bíróságon egy árva szót NEM mondott Ivan védelmében??
Legalább annyit mondhatott volna, hogy "Ivan egy nagyon kedves, jólelkû ember....kizárt,hogy meg tudna ölni valakit..."...stb...

Eddig tartott a "NAGY szerelme" Ivan iránt?! Úgy látom mintha abszolút nem is érdekelné õt,hogy mi van Ivannal... :((
Arról már ne is beszéljünk,hogy ezt a szadista, betegagyú Carlost képtelenség szeretni...Victoria-t is folyton elnyomta, lenézte....

Amit a börtönõrök tettek szegény Ivannal...az pedig jogilag és morálisan is egy UNDORÍTÓ dolog volt! Ehhez nincs joguk! :( Rendesen megalázták szegény Ivan-t :(( Aki pedig a légynek sem ártott :(( Nagyon sajnálom Ivan-t :((
Remélem azok a szemetek (az õrök) megkapják ezért a magukét késõbb...

Az viszont a forgatókönyvíró(k) részérõl egy marhaság, ahogy Patricio figuráját megformálták.
"Alapból" egy szadista,õrült....de meg tudja játszani a "kedves, romantikus,önzetlen Grál-lovagot" mások elõtt.....Hahaha....
Na ez az ami egy marhaság.... Ilyen NINCS!

Arra is kíváncsi leszek,mire célzott Victoria öccse mielõtt elutazott..."Carlos miatt szenvedtem"....Ha jól sejtem õ is utálta Carlos-t?!....

A "Willy a pincében" témáról.
Hogy értette vajon azt Vicente amikor a kaja mellett szappant is ledobott Willynek, hogy "hoztam szappant, megmosakodhatsz"?

Megmosakodhat?? A PINCÉBEN?? LÁNCRA VERVE??? HOGYAN???

Ez valami (szokásos) filmes baki lenne?! Vagy netán van a pincében zuhanyzó, vagy víz és lavor? Ahol tud(na) mosakodni?! :D
mamcsek 2014 aug. 09. - 16:13:48 Előzmény abisztriczky
(281/838)
Én úgy emlékszem, hogy valami bomba üzlet bejött G-nak, és ha tényleg õ vette meg a Cano villát, akkor ebbõl a pénzbõl. Ha ez így lesz, a felesége agyvérzést kap.
Victoria már nekem sem szimpatikus, a mai világban valaki nem lehet ilyen (nem jóhiszemû), ütõdött.
Ivánt nagyon sajnálom, remélem nem sokáig lesz börtönben. Valaminek történnie kell.
abisztriczky 2014 aug. 09. - 10:30:51
(280/838)
Elég sokára esett le Amandának, hogy Vicente és Humberto együttmûködtek Willy megölésében (Willyrõl azóta kiderült, hogy mégis életben van Vicentéék pincéjében). Egyébként még mindig nem tudja Amanda, hogy Humberto tudja már az elejétõl, hogy ki is Õ valójában.
Newsee 2014 aug. 09. - 03:04:40
(279/838)
Engem is érdekel a film, minden részt nagyon várok, de engem speciel egyre jobban és igen-igen zavar az a rengeteg valóságtól elrugaszkodott, logikátlan, értelmetlen dolog, amivel a film tele van.
Nagyon kezdõ volt a film írója, dramaturgja mittudomén kije.