8/10
Pink Pearl 2014 szept. 05. - 21:49:03 8/10 Előzmény lizbell
(498/838)
Lizbell!

Na akkor folytassuk a csemegézést az elõrenézésekkel :D

!!!! SPOILER !!!!

Micsoda?? Jól értem, hogy azt akarod mondani, hogy Santiagio is "ott volt" amikor Humbi lefejezte V-t??? Ez komoly?? Ezt késõbb mutatni fogják?? Mert én ilyet még NEM láttam! Amikor erre emlékszik vissza Humbi, mindig csak õt mutatják és V-t! Santikáról egy kocka sem volt ezügyben, eddig (a 115. résznél tartok).

Az ucsó 4 rész nagyon mozgalmas volt! Meglepõ dolgok történtek! Pl Arturoban most nagyot csalódtam,amikor el akarta rabolni Lizett gyerekét és Mara-ról állította,hogy a gyerek anyja (ott a reptéren)....szerencse,hogy Lizettet értesítették és lebuktak! Lizett, annak ellenére, hogy nagyon szörnyû idegállapotba került (érthetõen),nagyon nemeslelkû volt, hogy NEM tett feljelentést emberrablás miatt Arturo és Mara ellen....pedig megtehette volna...a rendõr 2-szer is megkérdezte Lizettet.
Ez mondjuk tényleg undorító dolog volt Arturotól!!! Ellopni a gyereket a saját anyjától??? EZ UNDORÍTÓ VOLT TÕLE!!!

Ivant nagyon sajnáltam, mert most tudta meg Lizettõl, hogy Victoria.....jajj le se írom :(((( Annyira szörnyû :(((
De ez a Victoria is, hogy állhat így hozzá, hogy "nem kezelteti magát"??? Az utolsó pillanatig harcolnia kéne!

Na most volt az az Ulises téma amit kérdeztél.Hát ez nem sima "fogvatartás" volt....hanem kínozta is õt az a szemét Patricio.Ha továbbra is délután 3-kor fogják adni a magyarok...akkor ezeket a részeket tuti, hogy KI FOGJÁK VÁGNI!! Azok nagyon durva jelenetek voltak :((( Szegény Ulises félmeztelenül odaláncolva...Patricio pedig üti-veri...és elektro sokkolóval is kínozza....jajj :((( Szegény Ulises :(((
De mivel Humberto parancsára tette, HUmberto is ugyanolyan SZEMÉT! :( Már lassan mindenki gyilkos lesz ebben a filmben? :(
Tudom, hogy Humberto azt mondta, hogy õ nem akarja, hogy Ulises meghaljon, csak árulja el, hogy KI segít neki? KI mondta meg neki, hogy Õ (HUmbi) fejezte le V-t? De Ulises nem beszélt...
Azt még nem tudom ki az aki megjelent ott a végén...akinek megörült Ulises amikor meglátta....gondolom vmi ismerõse lehet, mert azt mondta neki, hogy "jajj de jó, hogy itt vagy, segíts kérlek...aztán ....pufff....:((( Ulises is megdöbbent :((( Akkor gondolom valami KEDVES ismerõs lehetett. :(((
NE MONDD meg ki az!! Még NEM akarom tudni!

Amit SAnta-val csináltak többen is (Paula, Barbara,Inez),hogy a kisfiát ellene hangolták azzal, hogy SAnta egy "gyilkos"...mert G-t õ ölte meg....ez UNDORÍTÓ!! Kezdjük ott,hogy az nem gyilkosság volt hanem baleset! G megtámadta õket, õ védte magát...és G szerencsétlenül esett! Ez NEM gyilkosság, hanem baleset! Mégis MIT kellett volna tennie Santa-nak?? Hagyja inkább MAGÁT megölni?? Te tán hagynád?! Ugyan már....az csak JOGOS önvédelem volt, ami balesettel végzõdött!

Azt továbbra se értem , hogy Alicia MIÉRT lett SAnta "ellensége"?? Mit ártott neki Santa?? Ezt sehogy se értem :(((
Tudom, hogy most Willy asszonykája akar lenni és a gyere "anyja" de....pusztán EZÉRT lett ilyen szemét? Hogy Santa-t kitúrja?!

!!!! SPOILER VÉGE !!!!
lizbell 2014 szept. 05. - 20:43:43
(497/838)
láttam, de nem hatódtam meg! :) persze gyönyörû, elismerem, de az nekem önmagában még nagyon kevés! nincs rám hatással!

nem kérdés kinek kell drukkolni, annak aki férfi módra küzd, nem csak néz mint a boci üveges tekintettel, szánalmasan :)))
Neli 2014 szept. 05. - 20:34:34
(496/838)
na végre láttam a részeg H-s térdelést :D :P a másnapi diadalittas, Santi-alázós-kivonulós cuccal együtt már megér két misét :D :P

most kicsit összezavarodtam, kinek is drukkoljak :D :P H-nak az esze a jó, Santinak meg a teste :D :P
na jó, H. is villant idõnként valamit :D :P

jut eszembe, mikor Aaron vetkõzött a múltkori díjátadón, azt látta valaki? :P az egy jó pont neki :D :P
és azok a sikoltozások, abba se akarták hagyni :D :P
lizbell 2014 szept. 05. - 19:30:52
(495/838)
!!! SPOILER !!!

Tényleg Humberto agyalta ki? DE MIÉRT??? Csak azért hogy Santiagot így tartsa távol Santától? ez olyan gyenge!
Mondjuk ettól még Inez is elég elmeroggyant! :)))
Patriciót tekertem, szökést sem láttam, alig vártam hogy megdögöljön! :)
A szüzesség is kimaradt, végülis mivel felirat nélkül néztem, itt már nagyon durván tekertem! akkor friss a Willy-Alicia viszony is, mert gondolom azelõtt csak nem ismerték egymást hogy A. börtönbe került! Willy hihetetlen még a legyet is röptiben... hogy nem vette ezt észre Santa a házasságuk alatt?
Hétfõn végre eldurvulnak az események, alig várom! Neked az tiszta hogy Santiago is ott volt a lefejezésnél? mert utána nekem nem derült ki, illetve nem értettem mi a magyarázat arra, hogy ugye tudja hogy ki a gyilkos, mégis simán hagyta hogy Santa kerüljön börtönbe!

!!!! SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2014 szept. 05. - 16:56:15
(494/838)
Amelyik csaj összevész a pasijával, vagy nem kedveli és békülésnek, egy autót kap az nem semmi, S kapott H**tól de az hajthatatlan, mindig azon a szemét W-n az esze, csak kitudódik, hogy tisztán látna. Marat sajnálom az a szemét hortensia, megint betett neki. Az tetszett mikor halálosan megfenyegette H V-t amiért hazudott W halálával kapcsolatban. Barbika fogságba van, Santi elég veszélyes üzlet lebonyolítását kapta feladatul, a drog báró zsarolja .
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 05. - 01:12:10 8/10
(493/838)
Szia Lizbell :)

Az elõrenézések témában....

!!!! SPOILER !!!!!

A 111. résznél tartok. :D
Érdekes dolog volt amikor kiderült, hogy ki "ölte meg" Pancho-t valójában! :DDD De amúgy....esküszöm én valami ilyesmit sejtettem :) Nem tudom miért....de ez volt az érzésem :)
Viszont...amikor kiderült, hogy Inez pincés-odaláncolós játékának Humberto volt a kiagyalója...na az meglepett! Ezt nem hittem volna! Azt hittem ez Inez beteg agyának szüleménye volt :(((
És ráadásul Santiagoval el akarja hitetni, hogy Santa volt az "álarcos" aki odaláncolta õt és Santiago-t....amíg Humberto és Santa meg nem jelent ott....és úgy látom Santiago el is hitte :(( Õ valóban Santa-t gyanusítja :((

Patricio "szökése" a rendõr autóból egy ISZONYATOSAN NEVETSÉGES jelenet volt.....!! Egy golyóstollal "csak úgy" elintéz 2 rendõrt is....aztán még a harmadikat is....iszonyatosan bosszantanak ezek az ÉLETSZERÛTLEN, hülyeségek.... :(((

Azt a jelenetet láttad amikor Alicia bevallotta Willynek a kanapén (amikor épp szexelni készültek), hogy õ még szûz? Mármint Alicia! Hát igen....hiába 30 éves felnõtt nõ....de mivel 14 éves kora óta börtönben volt...érthetõ...ezt mondjuk sejtettem....

!!! SPOILER VÉGE !!!
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 05. - 01:00:42 8/10
(492/838)
A mai részben az egyik legnagyobb marhaság,az egyik legéletszerûtlenebb jelenet volt az a "bõrönd elrejtés",amit Patricio a hálószoba szekrényben akart "elrejteni". Ez röhej :D
Na nehogy már egy PROFI gengszter ennyire hülye legyen,hogy a ruhásszekrényben "rejt el" olyasmit, amit nem láthat más :DDD Ez iszonyat nevetséges volt :D

A másik hülyeség (amit látom más is felhozott már),hogy Hortensia "csak úgy" be tud sétálni Mara üzletébe.... Hogyan?! Talán Petra ehhez is ért?! Profi betörõ/ zárfeltörõ?! :D

Azt se értem, hogy Petra miért nem beszél soha?! Gondolom nem néma....
1/10
Bözsemama 2014 szept. 04. - 18:39:55 1/10
(491/838)
Köszönöm!
lizbell 2014 szept. 04. - 18:02:43
(490/838)
vagyis épp két pével, jézusom :)))
lizbell 2014 szept. 04. - 18:01:09
(489/838)
!!!!Spoiler!!!!

A 70. részben kerül elõ Willy, megjelenik egy borzalmas éjszakán a Cano házban,ép mindenki ott tartózkodik, Santa sokkot kap, aztán apránként kiderül róla minden!

!!! SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2014 szept. 04. - 17:39:59
(488/838)
A sorozat felénél tartunk egyszerre nem lehet mindent megtudni az izgalmakat fokozni kell, lesznek ebbe fura dolgok ahogy, itt, ott olvas felõle az ember.
abisztriczky 2014 szept. 04. - 16:57:25
(487/838)
Mikor szerez már Santa végre tudomást Willy viselt dolgairól, de úgy mindenrõl ám?
malvinkicska 2014 szept. 04. - 16:21:44
(486/838)
Sok volt a képzelgés s amit követ W-után az nekem már sok volt azok után, hogy hallott már dolgokat felõle. Aztán az is hiteltelen Hortensia kulcs nélkül, hogy megy be valahova mese határos, A V szenvedése amit értékelek még jobban kellene neki azok után amit tett. Barbi jó bejött a csõbe, most nem volt olyan nagy szája, mint P-vel, vagy S-el mikor beszél. Humberto jó beleszeretett S-be, most már a gondolati is afelõl járnak. Úgy látszik ebben is lesznek olyan részek amelyek nem olyan érdek feszítõek.
sorozatkedvelõ 2014 szept. 04. - 16:21:35
(485/838)
Barbara most aztán igazán "szuper" szeretõre tett szert.Inez nagy "bejelentése"Santiagonak ,hogy nem akarja a gyereket,Santiago rájön ,hogy mi lehet az ok? Nagyon szeretem a "spoilereket"olvasni,lesz itt még néhány meglepetés.
Hortensia nem normális,a gyûlölet teljesen elvette az eszét.
Neli 2014 szept. 04. - 12:17:23
(484/838)
ja és szerintem felesleges a nagybetû, kicsivel is értem...
Neli 2014 szept. 04. - 12:16:25
(483/838)
bocs, nem figyeltem... de azért kérdeztem, mert nem láttam. nem minden tök új, mert infóim vannak, csak éppen nem láttam sok mindent
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 04. - 08:20:36 8/10
(482/838)
Neli!

Ha valakinek a SPOILER írásából idézel, akkor NEKED IS KI KELL ÍRNI AZT, hogy "SPOILER"!!!
Ha nem tûnt volna fel, akkor te az én SPOILER írásomból idéztél.....amit nem mindenki akar tudni elõre....

Egyébként ha te csak a 80-as részig láttad,akkor nem csoda,hogy nem érted azt a jelenetet...az JÓVAL KÉSÕBB lesz...
Neli 2014 szept. 04. - 07:32:51
(481/838)
***SPOILER PÓTOLVA***

napok óta nem tudom nézni... :S még a részeg H-s térdelést meg kúszást se láttam a múlkoriból :S :S
na de holnap végre rávetem magam mindenre :D :P

amúgy ezt a részt nem értem:

"Inezzel kapcsban...az a nõ most már 100% hogy elmebeteg!!! :(( Emlékszel arra a jelenetre a nyaralóban? Amikor narancslét isznak és Inez elájul...utána Santiago...és a következõ jelenet, hogy ott van mind a kettõ a pincében megkötözve....aztán megjelenik az "álarcos valaki"....és amikor kiderül, hogy KI az "álarcos"....na ez már nekem sokkkk volt!!!!! Az az Inez tényleg ELMEBETEG..... :((("

itt ez mi?

én kb. 70-80-ig láttam anno, pontosan nem tudom, meddig... az utolsó részt is tekerve néztem, a fõbb eseményeket leírásból tudtam, szóval sok a homály :S
lizbell 2014 szept. 04. - 07:08:10
(480/838)
Feliz cumpleaños Carlos Ponce!!! :)

<3
8/10
Pink Pearl 2014 szept. 04. - 01:32:25 8/10
(479/838)
!!!! SPOILER !!!

Nem, Ulises vonal még nincs. :D Mármint ha arra a "fogvatartós" dologra gondolsz amit említettél....ilyen még nem volt és Patricio még dutyiban van.
Ulisessel kapcsban azért egy-két dolog meglepett :D Pl mikor kiderült, hogy õ írogatta azokat az üziket és Begoniaval mesterkednek vmiben....A Pancho féle "lelövés" is elég fura....és az "esetrõl" készült rejtett kamerás felvételek....eléggé megkutyulták itt a dolgot :D Kíváncsi vagyok ebbõl mi lesz! :D NE mondd meg! :D Egyelõre NEM akarom tudni! Még agyalni akarok rajta :D
Santiagoval kapcsban sem volt olyan még amit mondtál. Ma megpróbálok megnézni legalább 3 részt. :) És folytatjuk :D

!!!!SPOILER VÉGE !!!!