lizbell 2014 okt. 24. - 15:00:43
(638/838)
!!! SPOILER!!!!

Santa és Humberto ráveszik Inezt hogy árulja el Santiagot, illetve meggyõzik hogy az a helyes ha segít elkapni!
Santiago akkor már totál pszichopata, Inez pedig így is tesz! Santiago rájön, azt hiszem meghallja, mikor felhívja õket és elmondja, hol vannak, ezért megöli!

!!! SPOILER VÉGE!!!
Nicky9612 2014 okt. 24. - 13:45:12
(637/838)
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd én is az Humberto-pártiakhoz fogok csatlakozni. Dehát eljött ez az idõ, mikor nem érdekel, hogy õ is csak egy gyilkos, negatív szereplõket ölt meg, ezzel vigasztalom magam. :D Nagyon megszerettem az utóbbi idõben, egyszerûen jól áll neki ez a szerelmesdi szerep, mindenáron próbálja Santát meghódítani. :)
Elég sok szereplõnél vettem észre nagy fordulást, pl. Lisette-nél, Aliciánál. Mostmár szó szerint utálom azt a nõt, nem értem, hogy a saját testvéreit miért gyûlöli ennyire, Santát is csak rossz irányba terelte a börtönben.

!!!!!!SPOILER!!!!!!

Youtube-on láttam azt hiszem az utolsó részben, hogy Santiago fogja megölni Inezt, ahogy beleszúr egy nagy kést. Valaki tud errõl valamit, hogy ez miért következik be? Nem mintha bánnám, csak érdekel. :D

!!!!!!SPOILER VÉGE!!!!!!
offtopic
ildimix 2014 okt. 24. - 07:33:06 Előzmény lilly008
(636/838)
Ez tényleg morbid ami történik patricióval. Ez kb hanyadik részben lesz?

Köszi a választ.

Üdv: Ildimix
lizbell 2014 okt. 23. - 18:18:49
(635/838)
Rég jártam erre! Nem emlékszem kiderül e, mármint hogy csak valami nyomdai hiba vagy direkt történt így! Bár közben is azon gondolkodtam, hogy még mindig le lehetne állítani a terjesztést, a boltokból is vissza lehet hívni a példányokat, majd kiderül!

Sajnos a Begonia- Ulisses konspirációt sem értettem spanyolul, Pink Pearl valószínû tudja, és remélem van is rá értelmes magyarázat, mert egyelõre dramaturgiailag nem igazán érthetõ, mért pont õt találta meg ezzel a feladattal! Szegény nyomi Pancso, összekaphatná már magát! :)
nekem ez a pár rész nem volt túl izgalmas, de a jövõ hét megint felpörög végre! plusz kicsit több Humberto lesz! :)))
syuzi 2014 okt. 23. - 16:43:05
(634/838)
Jó volt a szerdai rész
Nem tudom hogy ki változatta meg Ivan könyvének a címét
Willy és Alicia szerintem össze jönnek majd egymással
Tudja valaki hogy Ulises és Begonia hogy találkoztak ,és lettek szövetségesek?
8/10
lilly008 2014 okt. 22. - 13:14:27 8/10
(633/838)
!!!SPOILER!!!

Ráront Transito-ékra a hajdani mulatónál, és dulakodni kezd a 2 nõvel. Dulakodás közben Transito hasba lövi, és Patricio holtan esik össze. Odakint amolyan munkásemberek várakoznak, valószínûleg ismerik Transito-t és õrá várnak. Mivel úgy érzik, hogy nincs semmi jobb ötletük a tetem eltávolítására, gyorsan feldarabolják és megfõzik, persze csak a fõzést mutatják.
Aztán morbid módon beengedik a pasikat és étellel kínálják õket. Ami vicces, hogy Ivan is odatéved és kér a levesbõl, erre nagyon tiltakozni kezdenek. Szóval nem semmi véget ér Patricio karrierje:)

!!!SPOILER vége!!!
offtopic
ildimix 2014 okt. 22. - 07:09:45
(632/838)
Igen tudni szeretném az érdekes találkozást.

Köszi!
8/10
lilly008 2014 okt. 21. - 17:06:47 8/10
(631/838)
Szia Ildi!

!!!SPOILER!!

Ha mindig nézed, akkor már tudható,hogy Santa anyja a hunyó. Azt nem tudom megmondani, hogy Humberto által e, de Patricio biztosan ki fog szabadulni a börtönbõl, és lesz egy érdekes találkozása Transito-val és Victoria-val késõbb, de hogy ott mi fog történni, csak akkor írom le, ha tudni akarod.

!! SPILER vége !!
malvinkicska 2014 okt. 21. - 09:48:45
(630/838)
Az Iván és Victoria kapcsolata nem kellett volna bele szerintem sem én már említettem csak, a viták elkerülése véget hanyagoltam a véleményemet, nem csak az a baj, hogy fia lehetne hanem a színésznõ eddig amit láttam tõle egy gonosz valaki, és itt nem tudja a fiatal szerelmes csitrit alakítani. Az öltözete sem arra vall gátlásos és egyebek, akármilyen jól néz ki az idõ felette is eljárt, igaz a minden napjainkban is vannak ilyenek, de legtöbbet nem a szerelem vezérel, hanem a hírnév. A tegnapi részen meglepõdtem ez az Alicia mindenkiben rosszat lát már S-t sem kedveli valami furcsa szerep az övé. Aztán a tesója kocsijával is mit tett, ráfogta S-re Santi meg el is hiszi, az is nagyon megváltozott rossz irányba. Humberto próbálkozik miért nem mondja el õ fizet mindent.
offtopic
ildimix 2014 okt. 21. - 07:00:16
(629/838)
Victoria és Iván kapcsolatát elitélem igaza volt Barbarának nem illenek össze. Nem bírom az enyelgésüket Iván választhatott volna olyat aki hozzá illik. Ezt a szálat kihagytam volna a sorozatból. Spoilerkérdés: Humberto ugye nem fogja kiszabadítani patriciót? Ki írja a névtelen levelekt? Én Franko hasonmására tippelek. Kár, hogy a héten csak 3 részt adnak le. Várom a folytatást!
8/10
lilly008 2014 okt. 18. - 12:53:24 8/10
(628/838)
Ez az Alicia nekem is sok.Ritka gonosz egy nõ, egyedül a Francisca iránt érzett gyûlölete jogos.

!!!!SPOILER!!!

Ami számomra még undorító, hogy a kis gennyes, nõhajhász Delgado szövetkezik vele, és úgy látom, hogy együtt fognak gonoszkodni. Barbarát nem csípem, megéri a pénzét, de mintha Willy is részt venne a savas akcióban, én úgy értem, és ez azért túlzás részérõl is, meg hogy õ akar ítélkezni mások felett, pedig õ sem erkölcsileg tiszta, nem egy férjnek való ember.Santiago pálfordulása még rejtély számomra, különösen az Inez iránti gyûlölete, hisz most még olyan, mintha aggódna érte.Nyilván a kényszerházasságot a féltékenysége vezérli majd, besokall hogy mindenki Santát akarja, de fõleg Humberto-tól fogja félteni.

!!!!SPOILER vége!!!
malvinkicska 2014 okt. 18. - 08:02:32
(627/838)
Elisa kérésére õ nyitni akart a család felé, ezért rendezte a vacsorát a családnak õ azt akkor nem tudhatta, hogy Inez öngyilkos lesz, és Santi sem tud elmenni, én abban az értelemben sajnáltam, hogy az õ kezdeményezését semmibe vették a Canok, azt tartja a mondás Ha kõvel dobnak kenyérrel dobd vissza. A sorozatban mindenki rossz, egyedül Iván és V akik segítõ készek akkor nincs mirõl beszélni. Alicia egy súlyos lelki sérült egyén és még testi hiba is társul hozzá ezt hozta ki belõle megkeseredett velejéig romlottá vált az évek alatt. Azt is tudjuk ön bizalma nincs, mivel E próbálja jobb útra terelni de lehet elkésett, sõt biztos, mert tudjuk embereket egy idõ után nem lehet meg változtatni. Amiket le írtál az is igaz te úgy látod én elfogadom é így hova fog alakulni, nagyon várom jóra nem igen fordul.
8/10
Pink Pearl 2014 okt. 18. - 05:10:03 8/10
(626/838)
Malvinkicska!

Te komolyan "sajnáltad" Aliciát az elmaradt vacsora miatt?! Egyébként nem tudom milyen "bandáról" beszélsz?! Santiago hívta meg Aliciat vacsorázni, tehát elvileg vele vacsorázott volna...nem a "bandával"....

De tényleg igaza volt Santiagonak amikor "szívtelen"-nek nevezte Alicia-t!
Mégis, hogy lehet valaki ilyen ÖNZÕ és SZÍVTELEN mint ez az Alicia?!
Santiago megmagyarázta neki, hogy azért nem ment el a vacsorára mert KÖZBEJÖTT egy VÁRATLAN dolog.... Inez öngyilkossága miatt....és erre Alicia képes ilyet mondani, hogy "NEM ÉRDEKLI", hogy Inez meg akarta ölni magát?!!

Én se kedvelem Inezt, mert õt is egy idegbeteg és gonosz nõnek tartom...de ez most mindegy....itt nem errõl van szó! Vagyis nem Inez személyérõl, hanem az ELVrõl! Vagyis, hogy Alicia szerint a "vacsora" fontosabb dolog mint egy ember halála/élete?!?

Ezt komolyan nem akarom elhinni, hogy Te EZEK UTÁN még Alicia-ra mondod, hogy "sajnálod"?! Komolyan ÕT sajnálod?!

Alicia-t elõször én is sajnáltam és elhiszem, hogy gyûlöli Francisca-t (ez jogos)!
De a többi....pl a testvérei iránt érzett beteges gyûlölet és ez a "mindenkit elsöpörni" felfogása....egyszerûen UNDORÍTÓ!

Alicia egy rendkívül aljas és gonosz ember.

Az, hogy az anyja eldobta õt csecsemõként és halottnak hazudta, az KIZÁRÓLAG az anyja bûne! A testvére NEM tehetnek semmirõl! Hiszen a létezésérõl sem tudtak! Õket ugyan MIÉRT kell neki gyûlölni?! Õk ugyan MIT tehettek arról,hogy FRancisca eldobta õt?!

Alicia az egész világot gyûlöli és mindenkit "áruló"-nak nevez, aki nem hajlandó asszisztálni neki, az ilyen-olyan aljas terveihez.

Maximálisan elítélem Francisca-t amiatt, amit Alicia-val tett, de Alicia EZERSZER ROSSZABB, EZERSZER GONOSZABB,EZERSZER SZÍVTELENEBB mint Francisca!!!
lizbell 2014 okt. 17. - 10:33:36
(625/838)
!!! SPOILER !!!

Daniela le fog szokni, mert teherbe esett,a babát örökbe adja!
malvinkicska 2014 okt. 17. - 09:20:02
(624/838)
V magyar hangja Mics Ildikó én is jobban szerettem volna ha I meghal nagyon nem szeretem most ahogy alakit. Aliciat sajnáltam nem ment el az a szemét banda a vacsorára. Santa is nagyon maga alatt van a gyereke elfordult tõle, mert olyan lett fél a kis W.
offtopic
ildimix 2014 okt. 17. - 07:07:02
(623/838)
Inez kár, hogy nem halt meg jobb lett volna miindenkinek.

Daniella végül leszokik a drogról? Szerintem Victoria féltékeny rá, hogy Iván foglalkozik vele. Ki Vic szinkronhangja?
8/10
lilly008 2014 okt. 16. - 17:34:51 8/10 Előzmény lizbell
(622/838)
Köszi szépen Lizbell!

!!!SPOILER!!!

Mivel Humberto elég hamar otthagyta a sírt, azt hittem, hogy valaki kiszabadította, igaz írták az elõzetesben, hogy elõkerül egy Franco-ra kísértetiesen hasonlító személy.A gyáras akcióról is láttam infókat, csak Pancho halálát nem értettem, de majd csak kiderül, hogy mit akarnak ezzel.

!!!SPOILER vége!!
lizbell 2014 okt. 16. - 07:24:31
(621/838)
****SPOILER*****

René nem Franco, csak plasztikai mûtéttel olyanra faragták :)Franco használta dublõrként anno!
Pancso "halálát" direkt rendezték meg eleve, így akarnak kideríteni bizonyos dolgokat!
8/10
lilly008 2014 okt. 16. - 00:16:46 8/10
(620/838)
Sziasztok!

Kérdésem lenne egy-egy érdekes megfigyelésrõl a következõkrõl:

!!!SPOILER!!!

Szóval Franco látszólag meghal, de viszont hamarosan látogatást tesz majd Humberto-nál, Renee álnéven.Mégis ki segít neki kiszabadulni a sírból?Amit még nem értek, Pancho temetése, hogy miért hiszi mindenki halottnak, hiszen temetése is lesz.Állítólag meglövik, de biztosan túléli, és mégis megrendezik a temetését.
Edina Krisztina 2014 okt. 14. - 13:09:40 Előzmény lizbell
(619/838)
Kedves lizbell!

Rendben, igazad van...már nem írok semmit a sorozattal kapcsolatban...hogy mi lesz.