offtopic
kevinspéci 2008 dec. 31. - 12:04:35
(12/32)
Azé mentek utána, me alig várták mán, hogy fölbukjon végre, s belakmározhassák az orra husát.
netleo 2008 dec. 31. - 11:48:04
(11/32)
Bolond volt most minek kell minden hülyébõl mártírt csinálni.A valóság az ,hogy egy felelõtlen kis pöcs volt és magával rántott a halálba egy másik embert ebbõl következik ,hogy buta is volt.Õ az én szememben nem egy hõs hanem egy GYILKOS ennyi nincs mit szépíteni meg megmagyarázni.A Discovery mostanában egy nagy szar lett az ilyen mûsoraival.
netleo 2008 dec. 31. - 11:28:37
(10/32)
Szerintem jó ,hogy megették.
10/10
sean 2007 dec. 29. - 13:06:00 10/10 Előzmény Redfield
(9/32)
Szerencsére nem olyan :) Ez egy nagyon jól eltalált kis film a maga idegbeteg és labilis módján. Imádom azt a részt amikor a kórboncnok mesél arról, hogy milyen "szívbemarkoló volt, amikor meglátta a maradványát" a csávónak, aztán abbahagyja és csak meredten néz pszichopata fejjel a kamerába legalább fél percig. Nagyon ott van :D A film ott borít még egy picit, hogy igazán nem lehet komolyan venni, attól függetlenül, hogy az egész full igaz. Faszikámról pl tökre süt hogy meleg és nagyot röhögtem amikor pont arról beszél, hogy mi lenne ha meleg lenne, mert miért lenne neki jobb :D Akinek bejött pl a Borat vagy a Diszkópatkányok, annak ez is tetszeni fog :D Egyébként természetfilmként eléggé házi-barkács, de ezért nem haragszunk, mert az önfeledt debilség kárpótol minket érte :)

10/10
Redfield 2007 dec. 14. - 01:36:40
(8/32)
Hú, már a frász kerülgetett, hogy ez is olyasmi akar lenni, mint a Cápaember. :)
Zitike 2007 dec. 14. - 01:30:29
(7/32)
Még elfelejtettem, hogy mit élveztem a legjobban ebben a filmben: a két megszelídített róka eszméletlen jó dokufilm-alany volt!!! Azok nagyon tetszettek! (Csak szánalmas volt, hogy az ürge azt hitte, hogy a barátai, miközben a két éhenkórász nyilván a kaja miatt ragaszkodott úgy hozzájuk.)
Zitike 2007 dec. 14. - 01:26:12
(6/32)
De azzal nem értek egyet, hogy unalmas lett volna: az ürgének hihetetlen megnyilvánulásai voltak!
Én elég sok állat között nõttem föl, amit nem kérkedésbõl mondok, mert csak kisállatokról van szó (kutya, macska, nyúl, tyúk, disznó, galamb, kacsa meg ilyenek) -- de ha úgy gondolkodtam volna róluk, mint ez az ürge, akkor még ezek a békés állatok is azonnal fölfaltak volna... Szóval az ürgétõl minden egyes ilyen álomvilág-béli megnyilvánulás megért egy-egy ledöbbenést. Annyira szánalmas volt szegény, hogy muszáj volt tovább nézni, már csak azért is, hogy kiderüljön, mikor leplezi már le, hogy végig csak viccelt. De nem tette! Ehelyett fölfalatott... Nem is csoda! Jajj!!!
Az oké, hogy halottakról vagy jót, vagy semmit, de õ maga is megfogalmazta többször, hogy meg is halna e medvékért, meg hogy azelõtt csak egy unatkozó piás volt, már kezdett tönkremenni a piálásban, amikor a medvézésben végre megtalálta élete értelmét. Akkor hát a halálával mégsem dõlt meg oly nagyon a világ egyensúlya... (Végül is a kedves macik jóllaktak.)

Az az egy nem derült ki, hogy a szintén áldozattá vált barátnõnek mi volt ezzel a célja és álma. (A medvefan ipse a nagy rajongás közepette sose állította õt is kamera elé, hogy esetleg meginterview-olja.)
BBQ 2007 dec. 11. - 00:42:22 Előzmény kevinspéci
(5/32)
sajnos elképesztõen rosszra sikeredett...és a pali sem volt százas...csalódás
kevinspéci 2007 júl. 23. - 10:57:42
(4/32)
Nem, még a hangot se adták le. Csak a rendezõ hallgatta meg fejhallgatón.

De tök mindegy. Ez egy elviselhetetlenül rossz film volt, pár állatos jelenetet leszámítva.
kevinspéci 2007 júl. 23. - 07:44:18
(3/32)
Szerencsére volt. :)
nyelvecske 2007 júl. 22. - 16:21:13
(2/32)
volt gusztusuk hozzá?
kevinspéci 2007 júl. 22. - 16:17:03
(1/32)
A reklámok láttán nagy várakozással tekintettem e film elé, de meg kell mondjam, óóriásit csalódtam. Én azt hittem, ahogy az ismertetõben írják, ez a fickó valami medveszakértõ volt, aki filmjén az ottani életét mutatja be, miközben számos infót megtudunk a medvékrõl is.

HÁT NEM!!! Ez a manus nem volt más csak egy szerencsétlen bolond, aki folyton a rezervátumban lógott, hogy megvédje (nem tom, mitõl...) az ott védetten élõ medvéket.

S a film amúgy se a medvékrõl szólt, hanem ennek a hülyének az összeszedetlen, elõre átgondolatlan mondatait kellett hallgatnom, amibõl semmit se tudtam meg e csodálatos állatokról. Fél óra múltán már r*hadt unalmas volt az egész.

Egyszóval nem ajánlom a megtekintését senkinek ennek a filmnek vagy micsodának, mert úgy égõ az egész, ahogy van...

E témában támaszkodjunk inkább Dévid Etenboróra. Az õ neve valóban egybeforrt a minõséggel.

Ezt a sík hülye fickót meg felejtsük el, mert arra se érdemes, hogy egy fél gondolatunkat elfoglalja.
A medvék is így gondolták, s hál' Istennek fel is falták, mert valami erdei gyökérnek nézték a suttyóját, nagyon helyesen.