Valor1 2012 máj. 20. - 20:34:21
(140/580)
A youtube-ra fel van töltve az összes eddigi rész!
Tomi71 2012 máj. 20. - 19:42:45
(139/580)
Köszi, már regeltem és néztem is. Sajna onnan nem letölthetõ:(
8/10
pneklara 2012 máj. 20. - 19:17:38 8/10
(138/580)
Az rtlmost.hu-ra regisztrálsz és ott visszanézhetõk az elõzõ mûsorok, meg sok már RTL mûsor. De hogy ez letölthetõ-e, azt nem tudom, mert ez meghaladja a tájékozottságomat:((
5/10
idõjós1010 2012 máj. 20. - 15:53:09 5/10 Előzmény pneklara
(137/580)
Aki rendszeresen nézi, az biztos el is gondolkozik rajta.
Tomi71 2012 máj. 20. - 15:42:54
(136/580)
Sziasztok:) Egy kis segítség kellene. Szeretném az egyik részt kimásolni, mivel egy nagyon jó barátom szerepelt benne. Több progival próbálkoztam már, de egyik sem engedte. Tudd nekem valaki nekem abban segíteni, hogy honnan tudnám azt az egy adott részt letölteni? Elõre is köszönöm:)
8/10
pneklara 2012 máj. 19. - 17:55:43 8/10
(135/580)
No, látod - ha az ember felteszi magának ezeket a kérdéseket, már volt értelme a sorozatnak. Mások meg nem gondolkodnak,nem mérlegelnek, nem számolnak a következményekkel, csak cselekszenek.Ha mindenki korrekt, tisztességtudó, illemtudó volna, akkor nem születhetnének ilyen filmötletek.Ha beleolvasunk néhány fórumba, látható,olvasható, milyen problémákkal küzdenek emberek, és képtelenek a józan ész alapján kezelni azokat.Nem mondom, hogy ez a sorozat nagy változást hoz a gondolkodásban, meg lehet, hogy nem is azok nézik, akiknek ilyen szembesülésekre szükségük volna, de szerintem a nézõben megmozgatja az értelmet és az érzelmet:))
9/10
baloxxx 2012 máj. 19. - 12:40:26 9/10
(134/580)
Egy a lényeg és ezt azért mondom mert lányos apa vagyok ráadásul duplán,aki nõket ver vagy erõszakol meg az egy kib..szott FÉREG!!! UNDORÍTÓ !! A családja erröl nem tehet, persze csak abban az esetben ha nem ez volt a családban a tendi. Amúgy jó ez a sorozat.
5/10
idõjós1010 2012 máj. 19. - 11:43:07 5/10
(133/580)
Ha jól értettem a sztorit, akkor itt nem egyetlen egy ballépésrõl volt szó, hanem rendszeres zaklatásról. Konkrétan tán 3 esetrõl. ha pedig ez így volt , akkor az már nem csak egy bitlás, hanem erõsen tudatos, és persze beteges viselkedés. Egyébként szerintem most korrekt volt az amatõr színi társulat :-)
Egyébként a boltos szerintem ha úgyvan akkor akár meg is üthette3 volna rendesen a bokáját azzal hogy nem volt hajlandó egyik vevõjét kiszolgálni. lehet rosszul tudom, de a bolti kiszolgálás nem lehet szelektív. Mint ahogyan szerintem az sem teljesen legális ha másokat azok tudta, és beleegyezése nélkül fotózok le az ablakból. nem sért ez személyiségi jogokat ? vagy csak akkor ha felteszem a netre ? esetleg fürdõruciban, vagy anélkül fotózóm, és megmutatom 10 haveromnak a képeket ?
5/10
idõjós1010 2012 máj. 19. - 11:35:05 5/10
(132/580)
Szórakozni nem csak tinidiszkókban lehet. Mint ahogyan külsejét illetõ dicsérõ szavakra sem feltétlen tiniktõl számíthat.sõt ! Az pedig már erõsen túl van a bókon ha ezen a szórakozóhelyen kamasz fiatalok dörgölik a fejüket a mellei közé.
Férje elõtt csak nevetség tárgyát képezte így. Másképp nézett volna ki a dolog ha olyan helyekre jár ahol alkalmi partnerei legalább a 30-at megütik, és életkoruknál fogva komolyan vehetõk lennének.Akkor azonnal megkapta volna a figyelmet férjétõl.
Viszont akárhányszor is beszéljük át ezt a témát, én akkor sem fogom tudni ezt megérteni.
Rengeteg nõ van, épp úgy a valóságban is, mint a filmekben, akik szintén unalomból, és figyelemfelkeltésbõl kezdenek el pasizni, de egyikük sem a 18 évesek körében keresi a társaságot.
8/10
pneklara 2012 máj. 19. - 10:46:27 8/10
(131/580)
Azért el lehet azon gondolkodni, hogy egy fiatal milyen lehetetlen helyzetbe sodorja a szüleit, testvéreit egy ballépésével.Ráadásul ha sikkasztott volna a munkahelyén, azért kerül börtönbe, akkor még csak-csak megbocsátó a börtönviselttel szemben a társadalom, de a nemi erõszak a legalja cselekedet. Ezért a szülõre is úgy néz a környezete, mint a leprásra, és földönfutóvá is teheti, mert a hír mindenütt utoléri. Nem húsbavágó kérdés az, hogy ha a gyerekem tenne ilyet, mert borgõzösen belerángatják a haverok, akkor megtagadnám-e, megbocsátanék-e, hinnék-e neki a továbbiakban,gyûlölném-e, undorodnék-e tõle, a másik gyermekemet óvnám vele szemben? Hogy lehet ilyen morális kérdésekre legyinteni, gagyinak, fo.nak nevezni? Hogy nem Kossuth-díjas színészek adják elõ veretes eszközeikkel? Lehet, hogy nem volna ilyen ereje. Mert az színi dráma volna, így meg Baloghék, Szabóék, Kovácsék esete a szomszédból. Én továbbra is azt erõsítem, hogy nem a produktum, hanem a szándék a fontos. És az 9/10.
8/10
pneklara 2012 máj. 19. - 10:32:09 8/10
(130/580)
Én sem azt mondom, hogy normális dolog.
Dühöng egy elhanyagolt nõ magában, mert férje, lánya járja a maga útját, nézi a szappanoperákat, és rájön, hogy õ nem szórakozott már úgy igazában évek/évtizedek óta. Aztán lemegy a diszkóba - üde jelenség lehet a fiatalok között. Nem testi kapcsolatra vágyik õ, csak hogy tessen, hogy bókoljanak neki, hogy pörögjön.És hogy hihesse, meg a párja orra alá dörgölhesse, hogy nem eldobni való nõ õ még. És erre alkalmasok a bepiált fiatalok. /Mikor Uhrin Benedek bácsit, meg Kordáékat sztárolták - hasonló cselekedet: röhögnek magukban, vagy hangosan s aki akarja, rajongásnak hiheti/
Maga korabeli pasi nincs a diszkóban, meg az már veszélyesebb kaland is volna, meg normális, érett pasi nem is kezdene ilyen nõvel. Mert a film szerint ez nem palit akart fogni, csak jól érezni magát.
Hogy otthon miért kezdett ki a lánya palijával? Ez már beteges valóban, de esküszöm, hogy életszerû: mikor társasban laktunk, áthallatszott hozzánk egy nem csendes beszélgetés:Egy idõsödõ buszsofõr kikezdett a szomszéd gimnazista lányával. Eljött megkérni a csaj kezét, de a mama - hasonló, mint a filmbéli anya- azt mondta, nem adom! A pasi kérdésére, hogy miért nem, azt válaszolta: nem látja, maga marha, hogy én is itt vagyok?:)))))
Gondolom, ezek a jelenetek olyan állatorvosi lóhoz hasonlóak: egy történésbe besûrítenek sok-sok, életbõl ellesett példát, s a halmozás miatt nem életszerû, de hihetõ, hogy vannak ilyen dolgok.
5/10
idõjós1010 2012 máj. 19. - 00:35:05 5/10 Előzmény pneklara
(129/580)
Az idõsödõ férfiak számára mindig vonzó marad a sok fiatal csaj, bár akinek pont ilyen korú lánya van azoknál azért ez meglehetõsen ritka jelenség lehet. Nõknél viszont még fiatalon is inkább az idõsebb férfiak a vonzóak. A legtöbb csaj nála érettebb férfiakat keres, akik már kinõttek az iskolapadból. Persze bõven van kivétel is. Az viszont már beteges dolog ha egy 40-50 közötti nõ gyermeke korabeli kamaszokkal érzi jól magát. Továbbá nem kicsit nevetséges hogy erre csak most jött rá unalmában. Értem én a második virágkort (vagy hogy fogalmaztál) de azért diáklánynak már csak nem érzi magát..... :-D
Én nem tartom ezt az egészet életszerûnek, mint ahogyan nem is egy gyakori jelenség. Elhinni esetleg még el tudom, de normális, vagy legalábbis érthetõ dolognak felfogni nem ! Nem is szabad.
1/10
zenyatta 2012 máj. 18. - 20:15:57 1/10
(128/580)
Nem mindegy!
És akkor mi van?!
Úristen..
1/10
pegyor 2012 máj. 18. - 20:14:17 1/10
(127/580)
Úristen! Nem mindegy?

10/1 se ...
csancsy 2012 máj. 18. - 20:04:14
(126/580)
Ennek ilyen vége lett??? Kivételesen nem happy end az biztos. Több részletre lettem volna kíváncsi. Tényleg volt-e szexuális zaklatás, mert a csaj tagadta és az apja jelentette fel... Meg ez a testi sértés konkrétan hogy történt? Milyen helyzetben (védekezõ-támadó)?
1/10
antimason 2012 máj. 18. - 19:58:55 1/10
(125/580)
A német RTL-n volt régebben, ezt is csak átemelték.
Egy nagy fosch.
1/10
ZsinaBB 2012 máj. 18. - 19:55:20 1/10
(124/580)
az a szánalmas ha ezt valaki tényleg nézi, és egy kettesnél jobbra értékeli...
1/10
zenyatta 2012 máj. 18. - 19:54:15 1/10
(123/580)
Megtörtént események...
1/10
pegyor 2012 máj. 18. - 19:48:08 1/10
(122/580)
Ezt a szar, szemét, szutykot! Hát hogyan lehet eddig süllyedni? Ki volt az a félkegyelmû, aki ezt kitalálta, vagy az, aki ezt mûsorra helyezte? Veregettétek egymás vállát, mi, okosok?! Igen srácok, ez jó lesz! Hmm, most leforgatjuk a tutit! ...
Kritikán aluli, ami tökéletesen minõsít titeket! Hamar megy is a levesbe, mint a többi semmitmondó, közhelyes mûsorotok! Nem is értem, mit gondoltok. Felháborító!
Darth Plagueis 2012 máj. 18. - 19:36:52
(121/580)
A narrátor agyhalott !