1/10
talpfaszamlalo 2012 okt. 28. - 22:43:39 1/10 Előzmény vénasszonyok -nyara
(380/580)
Az Exférj meg amúgy egy Hoodini, mert a börtönbõl el tudta vágni a fékcsövet a kocsin. :)
1/10
talpfaszamlalo 2012 okt. 28. - 22:40:16 1/10 Előzmény pneklara
(379/580)
Valamikor az elején volt olyan rész is, mikor az elvált asszony idõsebbik fia, aki többszörös nemi erõszak miatt élvezte egy BV intézet vendégszeretetét tér haza miután próbaidõre kiengedték, mondván már megjavult és új életet kezd, az asszony visszafogadja, bár még a fiatalabb fia is megutálja mikor megtudja miért is ült valójában, mert nem az igazat mondta neki a mutter. A környéken meg mindenki ellene fordult még a jóbarát szomszédai is, de õ kitart a fia mellett, mondván jógyerek. aztán persze rögtön rámozdul a szomszéd tizenéves lányára, majdnem meg is kettyinti vissza is kerül a sittre, és akkor már az anyja elzavarja mondván ide többet ne gyere.

Közben van olyan jelenet ,hogy nem szolgálják ki a boltban, mert bûnözõ fia van, ami amúgy nonszensz és ilyet nem is tehet meg egy boltos, ezért izmos bírságot lehet kapni.

A YouTube-on fentvan sok rész belõle sokba belenéztem, de egy percig nem hittem el ,hogy ezek valós történetek, a kedvencem még az mikor a csaj volt férje az életére tör és késõbb be is vallotta, hogy õ vágta el a kocsiján a fékvezetéket, igaz ,hogy akkor már rég elõzetesben volt, de akkor is õ tette és senkiben fel sem merül ,hogy hogyan csinálta a börtönbõl

Meg ugye standard dolog, hogy a a családtagok nem hisznek egymásnak bár erre semmi okuk ,de mégis ,rögtön asszem az elsõ rész, ahol nem hiszi el a saját anyjának ,hogy nem õ okozta a balesetet, hanem valaki ellopta a kocsiját, egy másiknál, ahol a tanár bosszúból füves cigit rak az utált diákja táskájába és kirúgatja a suliból szintén nem hisznek neki, csak azután, hogy a lány maga kéri vigyék el egy drogtesztre. Lehet bennem van a hiba, de én pl. elhinném ha akármelyik cslaádtagom azt mondaná nem õ volt és semmi köze hozzá, ameddig nem derül ki az ellenkezõje addig én miért ne hinném el ,hogy ártatlan? A családnak ez a dolga, így mûködik ,hogy védjük és támogatjuk egymást.
1/10
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 28. - 13:03:15 1/10
(378/580)
Hû, erre rápacsáltam :) Pedig nem ez volt a szándékom vele :) Mert mások is szoktak alkalmanként hasonlóan beszélni.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 okt. 28. - 06:10:58 1/10
(377/580)
Igen.
Debrecen környéki vagyok, de falum a Román határnál van.
1/10
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 27. - 20:49:36 1/10 Előzmény Fõnix császárnõ
(376/580)
"Nem volt pízük több csatornára" - amúgy pont ez az í-zõ nyelvjárás, azt hiszem, Debrecen környékén mondják így: píz, szíp, kík, ílet stb.
1/10
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 27. - 19:03:19 1/10
(375/580)
hát ez aranyos :)
gondolom, a hatás kedvéért így kell kiejteni: eccer - öccör
1/10
Fõnix császárnõ 2012 okt. 27. - 15:50:30 1/10
(374/580)
Errõl egy vicc jut eszembe.:

Mit mond a szegedi nõ szex után?

Nem azt mondja hogy még egyszer , hanem hogy még ötször.
1/10
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 27. - 11:52:58 1/10 Előzmény MaxwellRobinson
(373/580)
Nézd, ez nem ugyanaz. A palócos nyelvjárásban az 'a' hangot ejtik 'á'-nak, a zártabb 'á'-t pedig 'ó'-nak pl. Sálgótárjón (a vége már zártabb, azért 'ó').
A "pásties" beszédben az 'e' hangzik úgy, mint az 'á'. Amikor Illyést kinevették, akkor õ is az "ef" egyenest nevezte "áf"-nak.
A "szögedi" nyelvjárásban is az 'e' hang helyett ejtenek 'ö'-t. Van, ahol 'i'-ztek, és van, ahol többféle 'e' hangot különböztettek meg egymástól.
A magyar nyelv romlásának, silányulásának egyik állomása, hogy a nyelvjárások kihalnak; egy korábbi állomás pedig az, hogy pont egy "mekegõ" nyelvjárásból lett köznyelv, mert Kazinczy épp azt beszélte. Jelenleg az 'e' hang sajnálatos túlsúlyban van a nyelvben a többi magánhangzóhoz képest.
danton-b 2012 okt. 27. - 11:06:18
(372/580)
Hátha õrültél.akkor sürgõsen kérj segítséget!:)
1/10
Fõnix császárnõ 2012 okt. 27. - 10:34:14 1/10
(371/580)
Csak nem fejezõdik be itt a port írja hogy ugyan úgy lesz:(

Mindegy, mióta több adóma van meg itta a gép is oszt kész.

Pedig hogy õrültem az imént , mindegy egy kis lelkesedés nem árt.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 okt. 27. - 10:28:51 1/10 Előzmény vénasszonyok -nyara
(370/580)
OMG!

Nem volt pízük több csatornára, vagy ott nem volt egy talpraesett aki intézte volna.

A Pozitívum az :DDD Hogy ezzel be is felezõdik!!!!!!!!
A Mûsorújságom, hétfõre írta de utána már nem , vakartam is a fejem, hogy kerül le egy nagy nézettségû foos hát így.

Mondtam én, mondtam hogy megõrül az ember ha nem talál értelmes mûsort.

Hála a jó istennek egy izével kevesebb.
1/10
MaxwellRobinson 2012 okt. 26. - 17:44:02 1/10 Előzmény mandulavirág
(369/580)
Bár nem láttam az ominózus részt, de még konkrétabban felvidéki. Nálunk Nógrádban (Sálgótárján)) és Borsod nyugati részén jellemzõ, s ezen területektõl északra, Szlovákia magyarlakta részein.
1/10
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 19. - 23:03:12 1/10
(368/580)
Szerintem az á-zás dunántúli nyelvjárás. Például Illyés Gyula említi, hogy kinevette a gimis matektanár, amikor az F pontot áf-nak nevezte. És a vászprémiek is á-znak.
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 19. - 17:57:52 Előzmény bubulina
(367/580)
Bebizonyosodott, hogy a táti gyilkos "A gyanú árnyékában " hatására mészárolta le az anyját és a nagyanyját.
Már le is tartóztatták a film egész stábját felbujtóként. 15 évet kapnak fejenként.
slywer 2012 okt. 19. - 17:31:01
(366/580)
Ezt a kis csitri-picsát jól pofán kéne vágni+ hogy beszél a szüleivel?--akármilyen az életstílusuk,vagy ilyesmi.

Legalább egy olyan leányt raktak volna be szereplõnek,aki normálisan tud bászílni.....éírtitááááák?..ja.bocsi'...pásti a csitri;ezírt pástiásán bászíl.
cika 2012 okt. 18. - 17:53:44
(365/580)
Eszem megáll. Sajnos valóban léteznek ilyen emberek, mint az albérlõk.
fo.ma 2012 okt. 18. - 17:36:51 Előzmény bubulina
(364/580)
Ez számomra is teljesen érthetetlen és felháborító. De ugyanez a helyzet a két napi sorozatban is (Barátok közt, Jóban rosszban). Abban is szinte imádkoznak a gyerekeknek, állandóan bocsánatot kérnek tõlük, azok meg zsarolják a szülõket, h ha nem tetszik amit csinálnak, akkor elmennek. Azért kíváncsi lennék a gyerekemre, ha még neki állna feljebb, mert rá mertem szólni valamiért! Nem vagyok egy smasszer-típus, de azt biztosan nem tenné zsebre, amit tõlem kap! És itt nem feltétlenül verésre gondolok.
bubulina 2012 okt. 15. - 19:37:45
(363/580)
Szinte valamennyi részben fordított felállás van.A gyerekek uralják a családokat.A szülõk problémáiban õk döntenek, õk mondják meg hogy mi legyen.Úgy beszélnek,mintha a szülõk flúgosak lennének.Úgy kiabálnak az anyjukkal apjukkal,hogy az ember haja égnek áll.Ilyen filmek aztán igazán nevelõhatással vannak a gyerekekre.Ne csodálkozzunk azon,ha a gyerek megveri,vagy más gorombaságot csinál a szüleivel.
bubulina 2012 okt. 15. - 19:35:49
(362/580)
Szinte valamennyi részben fordított felállás van.A gyerekek uralják a családokat.A szülõk problémáiban õk döntenek, õk mondják meg hogy mi legyen.Úgy beszélnek,mintha a szülõk flúgosak lennének.Úgy kiabálnak az anyjukkal apjukkal,hogy az ember haja égnek áll.Ilyen filmek aztán igazán nevelõhatással vannak a gyerekekre.Ne csodálkozzunk azon,ha a gyerek megveri,vagy más gorombaságot csinál a szüleivel.
1/10
CsizmásPandúr 2012 okt. 09. - 11:23:39 1/10
(361/580)
Valaki nézi ezt a Mónika sót? Érdemes? Inkább a tv2-jét várom, az elég normálisnak tûnik a reklámban.