Cordelia 2014 aug. 04. - 07:54:10 Előzmény napraforgó
(23/523)
ez most melyik hegyi doktor? valami teljesen új, hogy a régi folytatása?
8/10
napraforgó 2014 máj. 11. - 08:43:28 8/10 Előzmény pansip
(22/523)
Nem kell várni ismétlésre, itt megnézheted: http://online-sorozatok.tv/tag.php?t=a-hegyi-doktor
A régi, meg az új sorozatot is.
malvinkicska 2014 máj. 11. - 08:32:53
(21/523)
A szereplõ gárda jó csak annyira betegség centrikus volt, az elsõ évad szórakoztató de a másik azért Frazival Konráddal jobb volt. Remélem a második évad többet mondó lesz.
pansip 2013 febr. 28. - 14:22:29
(20/523)
Nem tudja valaki, hogy mikor ismétlik. ? Sajnos reggel korán indulok dolgozni de szeretném megnézni. Gondolom sokan örülnénk ha ismételnék, vagy kora esti órákban vagy hétvégén.
1/10
csikosi 2011 máj. 04. - 11:11:44 1/10 Előzmény Koltay Lívia
(19/523)
Szia!
Bocs, hogy beleszólok a beszélgetésetekbe, de a TV2-t kérdezd errõl a sok félbehagyott filmekrõl és a ide-oda tologató film kezdési idõpontjáról.
Én is követek egy sorozatot, de sokszor lemaradtam róla emiatt.
Üdv:
balist 2010 szept. 22. - 07:29:11 Előzmény Koltay Lívia
(18/523)
Nem tudom mire gondolsz konkrétan, lehet hogy én nem fogalmaztam jól. Én csak azt néztem azon a linken, hogy hány részbõl áll a sorozat. Ahhoz pedig nem kell beregizni, egyébként ha kellett volna, én sem regisztráltam volna.
balist 2010 szept. 22. - 07:27:11 Előzmény Koltay Lívia
(17/523)
Onnan nekem is visszajött, akkor a következõ címre írtam:
zsuzsanna.palfi@fem3.hu
Õ a terjesztési vezetõ, gondoltam próba alapon írok neki. És 1 óra múlva itt volt a válasz. Igaz ugyan hogy nagy semmitmondó -elõzõ hozzászólásaim egyikében leírtam mit válaszolt-, de legalább válaszolt.
10/10
Ciconia 2010 szept. 17. - 16:58:22 10/10
(16/523)
Én nagyon szeretem a filmben a tájat, a házakat, a ruhákat, mivel itthon vagyok, megnéztem délután is és reggel is a filmet. A szinkronhang tényleg jó, majdnem azt mondanám, hogy jobb, mint az eredeti! :)Ezek szerint várható folytatás, csak le ne maradjak róla, mert különben nem nézem a Fem3-at....
10/10
Koltay Lívia 2010 szept. 16. - 17:27:08 10/10 Előzmény balist
(15/523)
Érdeklõdnék, hogy a Fem3-nak milyen e-mail címre tudtál írni. mert Én a kozonsegszolgalat@fem3.hu címre írtam és mindig visszajött a levelem "error" felírattal.
10/10
Koltay Lívia 2010 szept. 16. - 17:24:17 10/10 Előzmény daka11
(14/523)
Nagyon köszönöm a bõséges tartalmi leírást. Ha nem láttam volna azt a részét, valóban képbe lettem volna minden pillanatáról.

Sajnálom, hohy Te sem láttad az utolsó részét.
Az elõzõ válaszaimban írtam bõvebben a véleményemrõl, úgy általánosságban.

Üdvözlettel, Koltay Lívia
10/10
Koltay Lívia 2010 szept. 16. - 17:21:17 10/10 Előzmény balist
(13/523)
Én sem szeretem túlzottan sem a TV2-t, sem a Fem3-at, de ha vmi érdekel és pont Õk forgalmazzák, kénytelen vagyok oda kapcsolni.
Egy hosszab mai válaszomban részletesen leírtam a véleményemet errõl az egész kereskedelmi rendszerrõl.
Persze nem mindent.
A linkre rákattintottam, de regisztrálni kellene és nem tudom, hogy nem futok bele valamilyen fizetõs dologba amitõl soha nem tudok megszabadulni!
Kérlek írd le a menetét és biztosítsál arról, hogy ez legális.

Köszönettel, Koltay Lívia









Itt talált info szerint 39 részes, legalábbis a fõszereplõ ennyi részben szerepel. Ezzel szemben a FEM3 leadott 21 részt, és most meg nézeti a Jóban rosszban sorozatot.....
Ez a Tv2 és a FEM3 együtt. Egy gagyi, szánalmas, örök vesztes csatorna. És így az is marad.
Szóval itt a link ahol néztem a 39 részt:
http://www.imdb.com/title/tt1177054/

Az oldal közepe felé a stáblistánál található.
10/10
Koltay Lívia 2010 szept. 16. - 17:13:34 10/10
(12/523)
Köszönöm arövid ,de érthetõ tartalmi leírást.
Bosszant, hogy nem láttam.
Remélem megveszi a Fem3 a folytatást.
Én beszéltem a Fem3 közönségszolgálatával és azt mondták, hogy csak 2 hétre elõre tudják a mûsortervet.
Ez eléggé érdekes, hiszen ha szinkronizálni akarják, akkor 2 hét mire lenne elegendõ?
Nem igazán érdekli a kereskedelmi csatornákat a nézõi vélemény. Amikor reklamáltam, hogy miért nem írják ki, melyik film hány részes, azt a választ kaptam, hogy így keltik fel az érdeklõdésemet, mert ha megnézem, hogy 525/1 rész, akkor nem biztos, hogy elkezdem nézni.
Szerintem Nekem kellene eldönteni, hogy mit akarok.
A Hegyi Dr.-t sem tudtam, hány részes úgyan, de igényes sorozatnak tartottam, gyönyörû tájakkal megfûszerezve a tartalmán túl.
Ha elfáradt volna a mondanivalója és idegesít ezt is abbahagytam volna, de bízzák énrám a döntést. Az külön bosszantó, hogy megkérdeztem ez hány részes és fogalmuk nem volt.
Majd vadásszak rá, aztán meglepetés, ha ismét lemaradok.
Az Én véleményem az, hogy nem kezdek el több sorozatot nézni, ha nem tudok meg több információt, mert annyit nem ér, hogy bosszankodjak miatta.

Amúgy a szinkronstúdiónak gratulálok, jó színész szinkron hangokat válogattak. Manapság elég ritka a jó, igényes, minõségi szinkron.

Koltay Lívia
daka11 2010 szept. 15. - 15:54:39
(11/523)
Bocs, menet közben jöttem rá, hogy amit írtam, az utolsóelõtti rész volt. Akkor hát. Az utolsót ezek szerint én se láttam.
daka11 2010 szept. 15. - 15:52:08
(10/523)
Az utolsó rész: Gruber dr. próbálkozik Andreánál, a jogásznõnél, beállít hozzá étellel-itallal, de a nõ nem óhajt semmiféle kapcsolatot. A hegyi mentõket riasztják egy eltûnt kislány miatt a hegyen, anyja ott sír, a dr. hazakíséri, nyugtatja, míg elõkerül a férje. Tõle megtudja, hogy a lányuk fél éve meghalt, a nõ viszont úgy viselkedik, mintha még élne. A dr. rábírja a férjet, vigye a pszichiátriára. Ott azonban zárt osztályra rakják a nõt, senkit nem engednek hozzá. A dr-t kioktatja az ottani orvos, hogy tudják, mit csinálnak, szedálják, mert megtámadott egy ápolót. A dr. nem nyugszik, a korábban levett vérmintát vizsgáltatja máshol, pajzsmirigyre. Nyilván - a pszichiáterrel történt többszöri szóváltás után - kiderül, neki volt igaza, mivel a nõ szíve leáll, újra kell éleszteni. A gyulladt pajzsmirigye okozta a tévképzeteit. Meg fog gyógyulni.
A faluban modelleket fotóz egy társaság, az egyik modell rosszul lesz, a dr. anorexiára gyanakszik, a fotós viszont egy barom, neki csak az fontos, hogy gyorsan folytathassa a munkát. Hiába viszi Gruber kórházba a lányt, az ellenlábasától, Kahnweilertõl elkéredzkedik, és visszamegy fotózni a hegyre, mondván, ez élete elsõ nagy lehetõsége, hogy karriert csináljon. Épp ló hátán ül, mikor Gruber rátalál, veszekszik a fotóssal, és elpakolja az összes ruhát, sminkkészletet, mert valami allergiát gyanít. A ló közben megugrik, elvágtat a lánnyal, Gruber felpattan a másik lóra, utoléri, a lány leesik, ismét kórház. Kóma. Se a ruhákon, se a sminkekben nem találnak vírust stb. A lány haja töve égõvörös, végül a rókaképû a hajlakkra tippel, és most neki van igaza (addigra már egy másik modell is ott fekszik). Némi szentbeszéd, hogy nem kell vacsorára narancslébe mártott vattacsomót enni (ezt teszik, hogy csontsoványak maradjanak), a lány megígéri, hogy rendesen fog enni, és búcsú.
Gruberék leánya, Lili meg a tanárnõ, Klara lánya szövetkeznek, hogy elválasszák szüleiket egymástól. Mikor az ifjú pár (a tanárnõ és Hans Gruber) végre nekiállnának egymásnak Klara otthonában, beállít a két lány éjnek idején. Azt hazudják, h a tanárnõ lánya sírva kereste meg Lilit, mert félt otthon egyedül, és Lili csak hazakísérte. Az estének lõttek, nyilván. Hans dühös.
A tanárnõ lánya és Lili "zsúrba" mennek együtt, azzal, hogy 10-kor kijönnek, mert Hans várni fogja õket. Klara megy értük, de nem jönnek. Odahívja Hansot, együtt felmennek a buliba, nagy ivás, tánc, cigi, sok fiú és lány. A tanárnõ lánya épp bólét iszik, Lili meg összeborulva táncol egy bajuszossal. Kitessékelik õket. Hans azt találja mondani Klarának: "Tudhattam volna, hogy megint a te lányod keze van a dologban" (mondjuk igaza van, a lány azt hazudta Lilinek, hogy hazaszólt, hogy késnek). Klara megint halálosan felháborodik, ajtócsapkodás, hazaautóznak kétfelé.
A két Gruber elhatározza, felvilágosítják Lilit, hisz már majdnem 13 éves. Összeülnek a hegyi asztalnál, dadognak valamit, mire Lili szabatosan felvilágosítja õket, hogy kell az óvszert használni stb. Aztán el. Ezek ketten csak ülnek, majd egyik: "Ezt jól csináltuk, nem?"
A kiállhatatlan asszisztensnõ megérkezik a rendelõbe, egymásra tolják Romannal, ki mondjon fel neki. A nõ 4szemközti beszélgetést kér Martintól, elmondja, szerelmes lett, a választottja hamburgi. "Á, szóval oda akar költözni, és fel akar mondani?" - könnyebbül meg a dr. "Dehogy, eszemben sincs. De tudja, hogy Roman milyen érzelmeket táplál irányomban, ugye megmondja neki, hogy mást szeretek?" - Paff. Gruber odaveti elmenõben Romannak: "Izéné mást szeret. Túl tudod tenni magad rajta?"
A dr. odaül a padra Andrea mellé, aki a siklóernyõsöket nézi. Megcsókolja. A nõ elhúzódik, azt mondja, erre õ nem képes. És elmegy.
Suzanne terhes, bevallja a papnak, hogy nem tudja, Martin-e az apa, vagy a férje. Egyiknek sem szól. A férj egyedül ül a tóparton, telefont kap, hogy mehet a felesége gyógyszeréért a patikába. Megnézi a neten, mi ez a gyógyszer. A képen egy terhes, boldog nõt lát. Nagy az öröme. Hát itt hagyták abba. Hogy a bõr hûljön rájuk.
balist 2010 szept. 15. - 15:23:24 Előzmény Ciconia
(9/523)
Itt talált info szerint 39 részes, legalábbis a fõszereplõ ennyi részben szerepel. Ezzel szemben a FEM3 leadott 21 részt, és most meg nézeti a Jóban rosszban sorozatot.....
Ez a Tv2 és a FEM3 együtt. Egy gagyi, szánalmas, örök vesztes csatorna. És így az is marad.
Szóval itt a link ahol néztem a 39 részt:
http://www.imdb.com/title/tt1177054/

Az oldal közepe felé a stáblistánál található.
10/10
Koltay Lívia 2010 szept. 15. - 15:10:08 10/10
(8/523)
Sziasztok!

Kérlek benneteket, hogy aki nem sajnálja a fáradságot, írja le pár mondatban mirõl szólt az utolsó Hegyi Dr. újra rendel rész, mert nem láttam. Ez a 21 rész volt.
Én is nehezményezem, hogy miért nem tudják kiírni, hány részes egy sorozat ill. ,hogy ez most az utolsó rész és nem adnak le többet.
Nincs az embernek semmi információja, a csatorna
meg állítólag értünk a nézõkért van.
Amit itt levelezgetünk, a Fem3 nem olvassa el, de kétségeim vannak, hogy bárki is figyelembe veszi a véleményünket.
Ez az oldal "üzenetküldés" csak a mi "nézõk" egymásközti véleménycsere lehetõsége.

Elõre is kösz bárki írja meg a film rövid tartalmát.

Én is nagyon szerettem ezt a sorozatot. Nem egy bugyuta 545 részes José Esmeraldás, Armandos, de la vegas. Nem néztem ezeket csak a film ajánlóból adódik a mûveltségem.

Koltay Lívia
10/10
Ciconia 2010 szept. 14. - 18:49:26 10/10
(7/523)
Létezik, hogy vége a sorozatnak? Holnaptól nem látok új epizódot!!! Ki tudja, hogy hány részes? Mellesleg nem úgy nézett ki ma, hogy nincs folytatás...
10/10
Ciconia 2010 szept. 14. - 18:33:12 10/10
(6/523)
Ezek szerint nem csak én akadtam ki. Nem hiszem el, hogy ennyire csúsznak a kezdéssel.Az meg jópofa vélemény, hogy nézzük reggel 7-kor. És aki akkor nem ér rá? Az ezsem megáll!
Aliz07 2010 szept. 12. - 00:21:34
(5/523)
sziasztok!

valaki megtudná nekem mondani mi a címe a fõcím dalnak?
anyukámnak nagyon tetszik az a szám.jah meg hegyi doktor fan.

ha valaki tudja akkor írjon nekem erre az e-mail címre:kisnaca2008@citromail.hu

nagyon fontos lenne.
elõre is köszi!
balist 2010 szept. 10. - 05:46:15
(4/523)
Kaptam választ a FEM3-tól. Idézet a levélbõl:
"Sajnos a pontatlan kezdés az induló csatornáknál még elõfordulhat, amelynek elsõdleges oka a mûsorváltozás is lehet. Mi is arra törekszünk, hogy betartsuk a mûsorújságokban kiadott idõpontokat, ami remélhetõleg rövidesen rendezõdni is fog. Amit tudok Önnek ajánlani áthidaló megoldásként, hogy minden új részt másnap reggel 7 órakor megismétlünk és itt 99%-ban megfelel a kezdési idõpont a mûsorújságokéval."
Induló csatorna=ha jól tudom valamikor az év elején indult. Ma van szeptember 10. Ennyi idõ sem volt elég?
Tiszta röhej, amit csinálnak...