Téma: A klón

10/10
dzsanna3 2009 jún. 06. - 03:38:38 10/10
(568/628)
sziasztok!

A Clón Telemundo-s változata valóban most készül, de Colombia-ban. Génezis Rodriguez elõzõ sorozata most fejezõdött be a Telemundo-n: a Doña Bárbara (Edith González, mexikói színésznõ alakítja), a sorozatban az õ lányt alakítja, és mindketten ugyanabba a férfiba szerelmesek: Santos Luzardo-ba, akit Christian Meier alakít.

A Doña Bárbara sorozatot Magyarországon is megvette valamelyik csatorna, nemsokára vetíteni fogják, ahogy a világon 72 országban már vetítik is.

Génezis-t a Dame Chocolate sorozata tette híressé, és a még híresebb énekes édesapja, a Puma:)

Christian Meier-t pedig például nálunk, a Zorro, La espada y la rosa c. sorozata...
10/10
Rin Maxigáz 2009 jún. 06. - 02:34:00 10/10
(567/628)
A klón nagyon jó sorozat volt, elejétõl fogva néztem és élveztem, remélem a ZoneRomantica újra fogja vetíteni! :)

Tudtátok, hogy most készül a mexikói verzió?

Lucas-t Mauricio Ochman játsza (Mint a Filmekben szerepelt és ott is egy ikerpárt alakított, Javier-t és Joaquín-t) Jade-t meg Genesis Rodriguez alakítja. (Utóbbi illetõ nem nagyon ismert még szerény hazánkban.)
Állítólag Maysa-t Andrea Montenegro (Lorenzo Asszonya, Milagros, Szerelempiac és a Zorróban lehetett látni) játsza, de ez nem 100%-os.

Itt egy vidi róla : http://www.youtube.com/watch?v=At9bzBuz9-8&
10/10
offtopic
ugridebugri 2009 jún. 05. - 12:21:31 10/10
(566/628)
Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra, s a segítségeteket szeretném kérni: a filmet csak a 2. felétõl láttam, s szeretném megnézni - magyarul - az elsõ részeket is. Ha bármelyikõtök tudna segíteni, kérem....

Én is hiszek az ilyen, õszinte és szenvedélyes szerelemben....
Nagyon bízom abban is, hogy a fõszereplõk az életben megtalálják újra az egymáshoz vezetõ utat, az egymás iránt érzett szerelmüket. S talán tudják még egyszer, együtt folytatni.
Amikor nézem a róluk készült képeket, klippeket, vagy a spanyol és portugál fórumokat, blogjaikat, mindig azt érzem, hogy az emberek nagyon szeretik õket, s szeretnék ezt a két (ill. Pietroval együtt) 3 embert újra együtt látni.
Hiszem és érzem, akárhogy is alakul az életük, õk összetartoznak. Egyetlen, a szakításuk óta készült képen nem látom õket olyan boldognak, felszabadultnak, mint amikor együtt voltak. A szerelmük õszinte volt, szenvedélyes, így nem szabad véget érjen.
Érdekes az is, hogy bármelyik, róluk szóló website foglalkozik másikukkal is, egymás mellé téve a két életet, annak eseményeit. Szinte hiányérzete van az embernek, mikor lesznek együtt, újra?

http://www.youtube.com/watch?v=mNmrkrb3C0Y
http://www.youtube.com/watch?v=T7aU0UQORpQ
http://www.youtube.com/watch?v=BpW1U5xgcKc


http://www.youtube.com/watch?v=lI1wmqfKGqs
http://www.youtube.com/watch?v=4pP2fssYTA8

Szép hétvégét, jó pihenést, Ugribugri
10/10
ugridebugri 2009 jún. 05. - 12:02:54 10/10
(565/628)
Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra. A filmet sajnos csak a 2. felétõl láttam, s nagyon szeretném megszerezni az elõtte lévõket is, természetesen magyarul Spanyolul megvan az összes, de a magyar kicsit nehézkes. 1-2 részt sikerült letöltenem, de sok hiányzik. Ha valaki tud segíteni, kérem...

Szép hétvégét, jó pihenést, U.
10/10
Pink Pearl 2009 jún. 04. - 04:07:37 10/10 Előzmény Emerenz
(564/628)
Szia Emerenz!

Én hiszek a "Végzet"-ben és az ilyen romantikus szerelmekben :))

A Klón dalai közül nekem szinte mindegyik tetszett! A gyors tempójúak közül a "Zahme ya Dunia" tetszett a legjobban,a lassúak közül talán a "Luna", habár a többi is nagyon szép :))) Én azóta is nagyon gyakran hallgatom a Klón dalait :) Letöltöttem mindet :)

Emerenz, megtennéd, hogy leírod ide magyarul a "Miragem" szövegét? :)
Valóban az is egy nagyon szép dal, noha én a szöveget sajnos nem értem :)

Elõre is köszi :)
8/10
Emerenz 2009 jún. 03. - 07:59:36 8/10
(563/628)
Mármint az "A miragem" dal szövegére gondoltam... :)
8/10
Emerenz 2009 jún. 03. - 07:50:52 8/10
(562/628)
Igen, én voltam az egyik fordító... és nekem is nagyon tetszik a Klón. Nem csoda, hoogy Benicio és Antonelli egymásba szerettek a forgatáson... de aztán kiderült, hogy mégsem egymásnak valók (persze, ezt csak õk tudhatják). Most, hogy megint meghallgattam Marcus Vianna zenéjét, nekem is eszembe jutott egy lány, akibe régen szerelmes voltam, és most külföldön él, egy fiúval, akit nem is ismerek... na mindegy, nem akarom leírni a magánéletem, de sokat mondott nekem az a zene. Vajon tényleg van egyetlen ember, akirõl "meg van írva", hogy belé "kell" szerelmesnek lennem? Ha van ilyen, akkor biztos õ az... :-)
Üdv!
10/10
Pink Pearl 2009 jún. 02. - 21:03:19 10/10 Előzmény Emerenz
(561/628)
Szia Emerenz!

Emlékszem rád :) Te voltál az egyik fordítója a Klónnak ugye? :)
Én is örülök, hogy a Klón nyert :) Én is szavaztam :)
Noha a Klón sorozatnak már vége van, de fenntartom amit mondtam AZ UTÓBBI ÉVEK EGYIK LEGJOBB TELEREGÉNYE VOLT A KLÓN!! :)))

A mostani sorozatot (a Trópusi Paradicsom) nem nézem. Vagyis az elsõ 5 részt néztem...de nem nagyon tetszett....néha-néha belenézek, de különösebben nem érdekel.

Remélem lesz máskor még valami "klón tipusú" teleregény is :)
8/10
Emerenz 2009 jún. 02. - 14:24:35 8/10 Előzmény jade88
(560/628)
Hurrá! Nyert a Klón!
Furcsa, hogy ennyi szavazatot kapott, mert az elején még kicsit le volt maradva... de jó!
Épp most hallgattam meg megint Marcus Vianna dalát, gyönyörû...
Sziasztok!
jade88 2009 máj. 03. - 18:50:10
(559/628)
szavazzatok a Klón sorozatra! (június 1-ig)
http://telenovelas-fan.extra.hu/telenovelas_fan_awards/
Üdv.
Jade
livi27 2009 ápr. 21. - 17:21:34 Előzmény Natesz
(558/628)
Szia!
én is kb a 200. résznél csatlakoztam. Én is bízom abban, hogy ismétlik.Hiszen már több, mint 2 éve nézem a romanticán a sorozatokat.És a sorozat premiereket megismétlik. Pl. Kertész lánya, Szerelempiac, Sosem feledlek, A nõk visszavágnak. Ezeknek kb 1 éve lett vége, de van aminek annyi sincsen.Remélem a klónnal nem tesznek kivételt.
Van egy jó rajongói oldal:
www.pikxike.gportal.hu
Én sajnos most találtam fórumokat, ezért most írok.
yasmine 2009 ápr. 20. - 14:07:42
(557/628)
Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül, hogy az utolsó 10 részt le lehet-e tölteni valahol magyarul?
Sajnálom, hogy vége, nagyon szerettem! De sajnos nálam már két hete vége lett, mert elköltöztünk.
10/10
Pink Pearl 2009 ápr. 18. - 18:17:58 10/10
(556/628)
Az a lovas "égbe repülés" Nazirával tényleg elképesztõ hülyeség volt :DDD Mintha valami mesefilm lenne :DDD

De több hülyeség is volt az utolsó néhány részben.Pl Jade ugyan miért pont Fezbe akart szökni Kadizsával?? A gyerekrablás minden országban bûncselekmény, de Marokkóban még botozás is jár érte...ki az a buta liba aki inkább Marokkóban bujkál Brazilia helyett? :DD
És ugyan, hogyan és mibõl éltek volna? Nem egészen értettem mit árultak ott a piacon?? Ékszereket?....nade tökmindegy....
Tényleg nagyon összecsapták...

A Zein figurájában megtestesülõ önzetlen, nemeslelkû lovag fog nagyon hiányozni :)) De tényleg szerettem az egész sorozatot :) Nekem fõleg a történet "arab vonala" tetszett :)

Nem tudom nézni fogom-e a következõ sorozatot, de az elsõ néhány részbe belenézek :) Majd meglátjuk :)

Üdvözlök mindenkit akikkel a Klón-ról témázgattunk és talán még "összefutunk" egy másik topikban :)
10/10
Hajniczy 2009 ápr. 18. - 18:13:01 10/10
(555/628)
nekem sem tetszett a vége, túlzottan összecsapták, azután hogy ennyit szenvedtek(jade lucas) alig volt róluk valaki amikor boldogok.lehetett volna bõvebben írni róla, hogy együtt élnek, és mindenhova elkísérik egymást meg jóba lehettek volna maisa-vel, meg ....
szóval szerintem nagyon elkapkodtál:(
10/10
Barbie24 2009 ápr. 18. - 18:07:56 10/10
(554/628)
Hiányozni fog :) Nem tudom milyen lessz majd az új sori!!
Bár szerintem Saidnak is lehetett volna vm jobb véget kitalálni meg Leonak is :( Nagyon sajnáltam õket!! Na és igen az a lovas dolog elég eltúlzott volt!! :)
jade65 2009 ápr. 18. - 17:22:01
(553/628)
Sziasztok!
igen, én is egyertétek azokkal, akik szerint összecsapták a sorozat végét! :-(
ha már jót tettek mindenkivel, szegény Lara Nazirának is rendezhettek volna igazán egy szép lánykérést, aztán esküvõt, a szárnyas ló helyett! :-/ nekem is igy olyan szagú lett az ö története, hogy maradt a mese világában...A sok szenvedés után nem ezt érdemelte...
üdv
10/10
sorozatkedvelõ 2009 ápr. 18. - 14:42:29 10/10
(552/628)
Én azt nem is értettem,Nazira csak nem talált párt és megmaradt a mesék világában?Szerintem a végét nagyon összecsapták.
10/10
honda929 2009 ápr. 18. - 13:46:21 10/10
(551/628)
Köszi! :)
kymara 2009 ápr. 18. - 11:19:54
(550/628)
Jó volt a vége, de a szárnyas ló egy kicsit sokkkk!!!! volt.
10/10
sorozatkedvelõ 2009 ápr. 18. - 08:10:06 10/10 Előzmény honda929
(549/628)
Creusa elárulta Talminjanak,hogy õ vitte el az "anyagot" és egy nõvér segítségével lett terhes Karla.