Téma: A liliomlány

kata79 2006 szept. 06. - 15:39:50
(137/577)
Sziasztok!
Én a nyáron rendszeres nézõje voltam a 7 éves kislányommal. Most, hogy meg kezdõdött az iskola neki igy felveszem, de nem mindig tudjuk megnézni. Ezért en is kösszönöm "yasmine", hogy részletesen leirod. Tudom nem illik megkérdezni, de hány éves vagy? Remélem holnap már nem csak a film végét látom mert most nem tudtam felvenni.
Sziasztok.
Adrienn 015 2006 szept. 06. - 14:00:29
(136/577)
Hello mindenki!Szia Yasmine!:)
Köszi a képet:)Hát igen, én is így vagyok vele...mindíg is szerettem, és szeretni is fogom a sorozatokat..
Leírom az e-mail címemet:adribaba4@freemail.hu
Amúgy nem ijedtem meg...
Hát ezek szerint nem tartott oan sokáig a lamour:(Viszont akkor ezért nemfog elmenni J.A. a temetésre, ugye?!
A youtube.com-on van egy pár videó!
Akkor majd írj Yasmine...
Ui.:Üdv Zii, lemarkata..
lemarkata 2006 szept. 06. - 13:27:49
(135/577)
Szia!
Én is nézem a sorit. Szerintem szuper. Nem tudsz véletlenül epizódismertetõt küldeni vagy letölthetõ videókat mondani, hogy honnan lehet szerezni?
Lemarkata
yasmine 2006 szept. 06. - 12:34:43
(134/577)
Hát a mai rész nem volt semmi!
Rebeca kezében meglátva a revolvert, Riveroll szívinfartust kap. A nõ boldogan újságolja Efrainnak, hogy nem kellett kezét sem bepiszkítania. Csakhogy visszahívja az irodát és megtudja, hogy az ügyvéd a kórházban még él. Elmegy és megöli egy párnával.
J.A. nagyon mérges. Este azonban találkozik Nuriával. Véletlenül meglátja õket Isella, aki azonnal testvéréhez fut.
Flór szomorúan látja az eseményt. De pont akkor jön a tegnapi Derill, aki felkéri táncolni. Isella tanácsára táncol is vele, amikor Nuria meglátja õket és szól J.A.-nak. A férfi nekimegy a milliomosnak és barátjának, a két lány elmenekül onnét.
A testvérpár összekuporodva hallgatja J.A. kiabálását a zárt ajtónál.
J.A. bejelenti, hogy hazamennek, majd elválnak. Házasságuk tévedés, a lány pedig nevelje fel apa nélkül a gyereket és hagyja el a házat.
Flórnak elege van, inkább vállalja továbbra is az éhezést, le akar mondani mindenrõl.
Isela kiáll testvére mellett, de nem tudja J.A. szándékát megváltoztatni.
Violetta véletlenül megtalálja az ideggyógyintézet névjegykártyáját, ám a "rémisztõ" Filemon észreveszi a kezében. A szobalány nem tagadja neki, hogy Flór mellett áll.
A "kedves" Filemon félénken célozgat Violetának, amikor a lány panaszkodik neki, hogy Õ senkinek nem fontos, csak az örökség.

Jól esik, ha örültök, hogy leírom a tartalmakat. :)
Így tudom, hogy nemcsak magamnak írom.
Ha v.kit érdekel, hogy a film és más telenovellák zenéit és videóit honnét lehet letölteni, szívesen adok egy címet. Csak jelezzétek, ha kell! (Itt sajnos nem a részekre gondoltam!)
Pusz. mindenkinek!!!
ZII 2006 szept. 05. - 17:36:53
(133/577)
Yasmine! én is nagyon köszi de téélleg:D:D köszi h leírod nekünk vagy nemtom kinek a részeket de én is örülök h értesülök róluk remélem/jük kitartasz:D:/ szija
yasmine 2006 szept. 05. - 12:48:19
(132/577)
Szia Adrienn!
Küldök neked egy Valentinot!:)
Nem nem járok már suliba, de ne ijedj meg, nem vagyok olyan öreg! Ha gondolod, megadom az e-mail címemet, akkor írhatunk egymásnak személyes dolgokat is.
Amúgy szerintem ha valaki megszereti a szappanoperákat, élete végéig szeretni fogja!
Pusz. néked!
yasmine 2006 szept. 05. - 12:39:07
(131/577)
Nuria és J.A. találkoznak másnap reggel.
yasmine 2006 szept. 05. - 12:35:45
(130/577)
Nuria és J.A. táncolnak, este.
yasmine 2006 szept. 05. - 12:33:00
(129/577)
Mai rész tartalmából:
J.A. és Isela, Flór tiltása ellenére elmennek megnézni egy táncmulatságot. Ugyanott Wiliam, Miguel és Nuria is jelen van.
Nuria kihasználja az alkalmat, hogy J.A.-al táncolhasson. Próbálja meghódítani, de a férfi továbbra is ellenáll. Másnapra egy sétára invitálja J.A.-t, aki beleegyezik, mert nem akar botrányt.
Flórt aznap reggel egy cetlire ébred fel, mely szerint sétálni ment férje. Nagyon féltékeny Nuriára, Isela pedig csak ront helyzetén. Így õk is elmennek a szobából, hátha összefutnak velük. Ám a medencénél Isela megismer egy (tök jó) fiút, akinek a barátjának megtetszik Flór (lsd kép). A lányokat elhívják hajókázni, Isela miatt Flór is belegyezik nagy nehezen.
Közben azonban visszatér a szobába J.A., ahol senkit nem talál. Megtudja a recepción, hogy bizony feleségéék két férfivel elmentek! Nagyon dühös lesz, amikor Flór visszatér rákérdez, de a lány csak hebeg-habog ijedtében. (Ez a zárókép)
Gabriella meglátogatja Rodrigót, az érzelmek közepette majdnem elárulja magát. Ezt el is mondja barátnõjének. Férje mérges, mert felesége nincs otthon.
Rebeka (már kezdtem örülni, hogy végre egy részbõl kimarad, csak a végefelé jött elõ), felhívja Riveroll ügyvédet, hogy találkozni akar vele. Az öreg furcsálja, de fogadja, az irodában rajtuk kívül nincs már senki. A nõ egy pisztolyt tart elé.
Adrienn 015 2006 szept. 04. - 14:27:34
(128/577)
Szaisztok!!
Yasmine!!Köszi, én is elolvasom bár felveszik, decsak hétvégén nézhetem meg:P
De te hogy-hogy le tudod írni, hogy mi volt benne?
Már nem jársz suliba?Hány éves vagy?
Pusz
yasmine 2006 szept. 04. - 12:39:46
(127/577)
Mai rész tartalma:
A repülõtéren J.A. megnyugtatja Miguelt, hogy a saját költségén jön Kaliforniába, különben feleségét nem engedte volna el. A lányok boldogok, hogy utazhatnak.
Miguel még mindig remélii, hogy megszerezheti Flórt!
Dugles felkeresi Flór házát, de cak a kedves anyóssal ismerkedik meg, akit teljesen kiakaszt modorával.
Nuria Miguellel, irigykedve figyelik étkezés közben J.A.-ékat, hogy milyen jól érzik külön együtt magukat.(Lsd.kép.) De talál egy kedvezõ alkalmat, hogy provokálja a fiút, aki ellenáll. Flór nagyon ideges Nuriára, de J.A. nyugtatgatja.
Isella nyaralásnak fogja fel az utat, még az sem érdekli, hogy apja kórházban van, szórakozni akar.
J.A. -nak is az a célja, hogy elfeledtesse feleségével gondjait.
Auróra örömmel közli, Rebekával és Efrainnal, hogy megtalálta a megfelelõ helyet Flórnak. Kietlen hely, ahol a kiabálását a vastag falak nem engedik át. Ezért cserébe azt szeretné, ha mindent megtennének , hogy J.A. jövendõbelije lehessen.
Rebeka felkeresi a diliház igazgatóját, akit Auróra ismer. Elõkészíti a terepet. A férfi mindent elhisz neki.
Lupe az elõzõ részben elmondta Coromotónak, hogy mit jósolt Chalia. Ijedten hallja a hírt Duglestõl, hogy a lány elutazott.
Virghinia teljesen megvan gyõzõdve róla, hogy Ráchel szelleme visszatért, mindent elmond Gregórió atyának.

Kb. ennyi. Egy-két képet tettem fel annak, aki a részt nem látta. Remélem örömet szerzek vele! Holnap írok!
Pusz.
yasmine 2006 szept. 04. - 12:14:51
(126/577)
Flór iszonyatosan féltékeny!
yasmine 2006 szept. 04. - 12:12:10
(125/577)
Hát még Rebeka!
yasmine 2006 szept. 04. - 12:08:31
(124/577)
Nuria kihasználja az alkalmat!
yasmine 2006 szept. 04. - 12:04:18
(123/577)
A repülõtéren. J.A., Isella és Flór
yasmine 2006 szept. 04. - 11:59:49
(122/577)
Mai részbõl:
kittycaa 2006 szept. 03. - 14:41:17
(121/577)
Megint én vagyok. Leírom nektek az msn címem,aki szeretne vegyen fel,és akkor tudunk beszélni közvetlenebben is.

kittycaa@hotmail.com
kittycaa 2006 szept. 03. - 14:31:38
(120/577)
Halli!
köszi Yasmine,tök jó h mindig leírod h mi volt a filmben.
Hááát nagyon durva ez a rebeka,csak az vígasztal, h a rosszak mindig elnyerik a méltó büntetésüket:)
Fel kéne venni a részeket,csak az a baj,h apám nem hajlandó nekem felvenni és a videó nem a szobámba van:(
de majd megfûzöm,és ha sikerül akkor én is tudok infókat mondani.
yasmine 2006 szept. 01. - 14:24:08
(119/577)
Tök durva! nekem is megvannak!
Adrienn! Egy kép Rebekáról és látomásáról!
10/10
Dancsi09 2006 szept. 01. - 13:58:34 10/10
(118/577)
Ha, még kiváncsiak vagytok pár képre, csak szóljatok!