Téma: A liliomlány

yasmine 2006 aug. 24. - 07:47:24
(77/577)
Szia Adrienn!

Igen, mert nagyon örültem, hogy végre indul egy új sorozat! Nem tehetek róla, de szeretem õket, persze szelektálok, mindent nem nézek.
Aztán ledöbbentem, hogy a Viasat ilyen gyenge elismerésû sorozatot vett át, mert utánna olvasva csak rosszakat olvastam, fõleg a fõszereplõnõrõl.
Kritikusan kezdtem nézni, tetszett, tetszik és tetszeni is fog!
A rossz hírek irigységbõl fakadnak, mert talán sok embernek nem tetszett, hogy Camila Sodi protekciós a filmben. Ahol meg hibákat keresnek, ott találnak! :)
yasmine 2006 aug. 24. - 07:33:05
(76/577)
A tegnapi rész tartalma:
Flor az ügyvéd segítségével bejut J.A. -hoz. Õ azonban nem látja szívesen. De hiába próbál a lánnyal veszekedni, meglágyul a szíve, átölelik egymást. Ekkor lép be Rebeka.
Mindkettõjük megdöbbenésére, az anyós mézes-mázas stílussal felajánlja Flórnak, hogy béküljenek ki, nagyon örül az unokának. Flór hisz Rebekának.
J.A. felajánlja a Flórnak, hogy költözzön el, hagyja ott a házat, keressen egy olyan embert aki boldoggá teszi. Figyelmezteti, hogy ne higgyen az anyjának. ( Most már én is elhiszem, hogy arrogáns viselkedése a lány megmentése miatt van. :)) Flór azonban szereti, nem akarja megtenni.
Rodrigó boldogan újságolja Flornak, hogy anyjukkal álmodott.
Gabriella újra meglátogatja fiát a kórházban, aki nem ismeri fel, de õ anyjának tekinti, õrá emlékezteti. Bevallja, hogy õ fogadta fel az ügyvédet. Ám Wiliamnek feltûnik, amikor Nuriával és Miguellel vacsoráznak, hogy a feleségén nincs rajta a karkötõ, melyet fel kellett volna vennie! A nõ nem vallhatja be, hogy ügyvédre kellett a pénz, így azt hazudja, hogy a csatja elromlott.
Iselat hivatja Miguel, hogy szeretné, ha bejönne a testvére, mert beszélni akar vele. Rebeka másik fia közli a lánnyal, ha nem találkoznak, szakít vele, így õ kiszökik a hátsó kijáraton, hogy Flor b.nõje ne vegye észre. A romantikus légyotton sejtelmesen közli a fiú, hogy testileg közel szeretne kerülni hozzá, Isela örül.

Ne haragadj, de csak most tuttam leírni, tudom, hogy milyen, amikor az embert hajtja a kiváncsiság!:)
Romantica 2006 aug. 23. - 22:35:28
(75/577)
A sorozatban Julio Alberto a szerepe szerint ügyvéd.
Nagyon rossz foglalkozást választottak neki. Milyen ügyvéd az - és hogyan tudja bármely ügyfele érdekét képviselni - akit az anyja ennyire tud befolyásolni?
Nagyon akaratgyenge ember, ha az anyjának még a törvényt is képes megszegni.
Romantica 2006 aug. 23. - 22:28:09
(74/577)
Azt írod, hogy ...Salvador Pineda (most Flor apja) alakította 1978-ban a férj szerepét..

Rosszul emlékszel. Ugyanis a Maria Mercedesben azt a szerepet alakította, amelyet ebben alakított Helena Rojo, mint Rachel.
Romantica 2006 aug. 23. - 22:25:01
(73/577)
Az anyósa fordíttatta meg a saját komornyik-sofõrjével. Azt akarja elhitetni, hogy Flor megbolondult.
Romantica 2006 aug. 23. - 22:23:58
(72/577)
Szasztok!

Na szóval.
1. Ide hiába írtok, idõpontváltoztatás miatt, nem nyerõ. A ViaSat-hoz kell írnotok!
2. Ha a Liliomlányról és más dél-amerikai szappanoperáról akartok többet megtudni, akkor ajánlom neketek ezeket az oldalakat:
<a target="_blank" href="http://tnvcapitulos.atw.hu/" title="http://tnvcapitulos.atw.hu/">tnvcapitulos.atw.hu</a>
<a target="_blank" href="http://p4.forumforfree.com/tvsorozatok.html" title="http://p4.forumforfree.com/tvsorozatok.html">p4.forumforfree.com</a>
<a target="_blank" href="http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=telenovelas" title="http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=telenovelas">forum.sg.hu</a>
kittycaa 2006 aug. 23. - 19:12:00
(71/577)
sziasztok!
Ez nagyon rossz,h nem teszik át délutánra.De legalább az ismétlés lenne valamikor máskor,m így pont suliidõbe van az is,és ez így nagyon nem jó....És mivan azokkal akik szeretnék nézni a filmet??Úgy tûnik nem számít.
Én csalódtam a viasat3-ba!!!
De szerintem ezzel más is így van....
puszi mindenkinek
particula 2006 aug. 23. - 14:53:37
(70/577)
Hello Mindenkinek!

Én is új vagyok a fórumon,üdv mindenkinek!
Sajnálattal olvasom,hogy a Viasat nem fogja átteni a sorozatot délutánra. :( Pedig megtehetné,mert rengeteg sorozatot már vagy 10-szer megismételtek,egty kicsit uncsi,nem?
Szerintetek a mai részben ki forditotta meg a képet.Egyébként Flor hogyan fprdíthatta volna meg,haott sincsen?
Adrienn 015 2006 aug. 23. - 14:30:42
(69/577)
:)Semmi baj Yasmine!:)Te még az elején regeltél a Liliomlány fórumába??
yasmine 2006 aug. 23. - 08:24:49
(68/577)
Bocsi Adrien! Most vettem észre, hogy te is raktál fel! :)
De legalább szinesíti a fórumot!
yasmine 2006 aug. 23. - 08:17:29
(67/577)
Csakhogy kép is legyen ebben a fórumban!:)
Adrienn 015 2006 aug. 22. - 19:20:13
(66/577)
Szia Viki!!

Julio Albertót korházba vitték..Rebeka azt a parancsot adta a kórházban, h Flor nem mehet be a férjéhez.Flor megpofozta az anyósát:)Azután elment a kórházba, de nem engedték be.
Gabriella felfogadott fiának Rodrigonak egy ügyvédet, ami nagyon drága volt.Flor elment az ügyvédjéhez, h tanácsot kérjen tõle, h bemehessen a kórházba.Az pedíg elment vele, így Flor bemehetett J.A.-hoz.Ezel lett vége!!
Szia, cupp
lvviki008 2006 aug. 22. - 14:41:12
(65/577)
Szia Mindenkinek!

Új vagyok a fórumban, de nem állhattam meg, hogy ne írjak ide én is.
A mai részbõl sajna csak egy részletet láttam; pont amikor J.A. leesett a lépcsõn miután Flor-al veszekedett(?) . Meg tudnátok mondani min kaptak hajba?
Ugyan "csak" a lába tört, de Aurora már pingált rá egy szívecskét... :-P
Mivel lett vége a mai résznek?Flor tudja már, hogy terhes?
Adrienn 015 2006 aug. 22. - 10:03:08
(64/577)
Sziasztok!!
Hát igen..ez igaz, legalább témánál vagyunk:)
Akció filmek..pff..Hát igen kár, h az emberek ieneket szeretnek:(
Cuppa
yasmine 2006 aug. 22. - 07:41:29
(63/577)
Szia Adrienn!
Nem baj, legalább arról szól a fórum, amirõl kell.
Együttérzek azokkal akik nem fogják látni, :( de még szerencse, hogy többségnek talán van videója.
Ez várható volt. Most az amerikai akció sorozotak a menõk, legalábbis a mérések alapján.
A nézõ van a tv-ért, mint a vevõ az eladóért. (Épp fordítva, remélem érted!)
Adrienn 015 2006 aug. 21. - 20:17:43
(62/577)
Hello!!
Yasmine!!Jó kis tartalomírok lettünk, mi?!:)
Nem tették át a liliomlányt!!:((Azt hiszem minden nap fel kell majd vennem:(
Pusz, sziasztok
yasmine 2006 aug. 21. - 12:35:11
(61/577)
Szívesen! A pénteki részt azt én sem fogom látni, csak hétfõn. Ténleg te is hétfõn reggel nézed meg ugye?
A szerda- csütörtökit, majd leírom.
Na voltál a az Rtl klub fórumán?
kittycaa 2006 aug. 21. - 10:09:50
(60/577)
Sziasztok!!!
Köszike,mostmár értem,h mi is van...
Ma már én is meg tudsom nézni a filmet:)
Puszi!!
yasmine 2006 aug. 20. - 19:09:35
(59/577)
A csütörtöki részt, nem írom le, mert alul ténleg jól megvan.
Próbálom összeszedni, hogy utána mi történt, legközelebb, majd a film után leírom, mert frissebb az emlék.

Rodrigóhoz bement Gabriella, miután elmondta Flór apja, hogy mi történt. Luppe értesítette Flórt, aki szintén a kórházba sietett. De a rendõri õrizet miatt sajnos csak kevés idõre láthatták. Isela szerint testvérét nem kell sajnálni, mely hallatán apja sír a fájdalomtól.
Rebeca kiakadt, amikor meglátta Flór testvérét az újságban, " szégyent hozva rájuk!" Flórt próbálja is idegesíteni, de õ nem bonyolódik vele veszekedésbe.
J. A. anyjával szembeszegülve, Flór mellett akar állni a nehéz idõszakban, a kicsi elvetetésérõl hallani sem akar. Nem hiszi el, hogy nem õ az apa.
Rebeka és Auróra ördögi tervet eszel ki, hogy Flórt õrültnek nyílvánítják.

Kb. ennyi. Bocsi, de a záróképre nem emlékszem, majd legközelebb.
Adrienn 015 2006 aug. 19. - 11:17:47
(58/577)
Sziasztok!!
Ha egy kicsit lejjebb mentek akkor ott megtaláljátok a csütörtöki rész tartalmát...Leírtam naggyából:)
Egyik nap írtam emailt a viasatnak, hohy ha tudnak változtassanak a mûsoridõn!!
Remélem megteszik!
Sziasztok