8/10
napraforgó 2021 márc. 22. - 05:10:00 8/10 Előzmény janderka
(497/1397)
Sorry, hiába tukmálod rám, én ezt az embert még sohasem láttam. És nem is hiányzott. Most adok neki egy esélyt. Habár rendesen idősebbnek tűnik Lacikánál, tehát az öccse nem lehet. Nem akarom azt mondani, hogy nem tetszik (pedig nem), de mondtam, adok neki egy esélyt.
janderka 2021 márc. 21. - 23:11:50 Előzmény Blindmouse
(496/1397)
Oké, Lacika nem egy adonisz és málé is kicsit, de egy tanárnő anyával meg egy önkormányzati munkahellyel azért mégsem egy akkora surmók, mint Bodri. Igaz, hogy a sztori szerint mindig más tetszett neki, de hát alakulhatott volna ez azért máshogyan is köztük - pláne hogy egy plattformon álló kollégák.
Vagy ha nem is ő, de mondjuk valami környékbeli fickó, csak rámozdulhatott volna már az évek során Erikára annyira, hogy ne egy olyan korlátolt, egyvágányú, rasszista barmot kelljen megfognia magának, mint amilyen ez a Gyuri. Akiről egyébként semmit nem is tudunk - hiába látjuk már negyedik éve. Se anyja, se apja, se melója, se szellemi kvalitása. (Igaz, a többieknek se sok...)
Blindmouse 2021 márc. 21. - 23:07:29 Előzmény napraforgó
(495/1397)
Hát ez a karaktere rendkívül irritáló, de nyilván pontosan ez a lényege hogy irritáló karakter legyen.

Ajánlanék az embertől vicces standupcomedy snitteket, de a yutubi finoman szólva is ki van pucolva a jobban sikerült produkcióitól.. kb egy darab van fenn "fogvarázsló" címmel, de az messze nem a legjobb.
janderka 2021 márc. 21. - 22:08:37 Előzmény napraforgó
(494/1397)
Pedig sok platformon jelen van, hogy ne legyen ennyire ismeretlen.
8/10
napraforgó 2021 márc. 21. - 21:35:52 8/10 Előzmény guess.who
(493/1397)
Nem nagyon nézek reklámokat. Elkapcsolok és valahol mindig találni olyan csatornát, ahol nem pont akkor van reklám.
Akárhogy is, nem ismertem eddig ezt a jóembert, talán majd most, hogy felbukkant Pajkaszegen.
offtopic
guess.who 2021 márc. 21. - 21:22:02 Előzmény napraforgó
(492/1397)
Nem is kell, hogy ismerd a Szigetet, de akkoriban minden tévécsatornán örökké ez a reklám ment, szinte lehetetlen, hogy nem találkoztál vele... :)
Blindmouse 2021 márc. 21. - 20:25:17 Előzmény napraforgó
(491/1397)
A figurára ne a sziget reklámként keress rá, hanem valamelyik standup comedyjét keresd meg youtube-on. Kifejezetten viccesnek tartottam abban a műfajban a formát.
Blindmouse 2021 márc. 21. - 20:23:56 Előzmény Pünkösdi Kató
(490/1397)
Szerintem ahogy ez a szerinted "reklámozás" fel lett építve, nem tartom valószínűnek hogy bármelyik egybites átlag tévénézőben felébredjen a vágy arra hogy berendeljen egy zepter alapcsomagot viszonteladásra, és ügynökölni kezdjen.
8/10
napraforgó 2021 márc. 21. - 20:15:29 8/10 Előzmény guess.who
(489/1397)
Hát, nem. Sohasem láttam. A Sziget sem érdekelt soha, mint ahogy a zajos helyek sem, úgy általában.
offtopic
guess.who 2021 márc. 21. - 18:57:53 Előzmény napraforgó
(488/1397)
"Ez a pofa" amúgy Janklovics Péter, a Sziget egykori reklámából biztos ismerős lehet:
https://www.youtube.com/watch?v=2p2qKK49pFM
8/10
napraforgó 2021 márc. 21. - 18:29:20 8/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(487/1397)
Én nem ismerem ezt a pofát, nem is találtam viccesnek, de abban reménykedem, hogy épp az ilyen MLM ügynökök káros működése ellen lép fel a sorozat. Egy kicsit hasonlóan, mint az unokázós csalók ellen.
9/10
Pünkösdi Kató 2021 márc. 21. - 18:02:43 9/10 Előzmény Blindmouse
(486/1397)
Én nem kacagtam az MLM ügynökön, elég bajt okoznak a hozzánemértő vásárlóknak. Erre most elkezdik reklámozni egy olyan sorozatban, amit néznek az emberek...
offtopic
guess.who 2021 márc. 21. - 17:51:23 Előzmény Blindmouse
(485/1397)
...és Pajkarétről a HMCS-k azonnal kirugdalták volna, ha átmegy hozzájuk csajozni.
Blindmouse 2021 márc. 21. - 13:02:55 Előzmény janderka
(484/1397)
Egyszerű, látsz másik olyan palit a faluban akire szerinted rámoccant volna? Mert valószinűsíthetően nem volt.
A másik oldalról nézve, a faluban van kb 3 nő, aki kinéz valahogy: a nemtudomhogyhívják falufitnesscsibe aki állandóan a papot húzza, nyilván vagy elküldte volna élből a fenébe a suttyót, vagy eleve Gyuri ki se mert volna vele kezdeni mert túl magas szint..
Teca szemében meg pont az, ami, egy falusi hülyegyerek + túl karakán egy Bodrihoz. Így maradt a szerencsétlen álmodozó hisztérika aki gyorsan behúzta a falu egyetlen menőnek látszó szerencsecsomagját.

Legalábbis a való életben kábé így működne. :D


Más. konkrétan felkacagtam azon apoénon hogy a "menő" MLM ügynök, egy 30 éves mazdából árulja a lábosokat. :D
8/10
napraforgó 2021 márc. 21. - 12:52:17 8/10 Előzmény janderka
(483/1397)
És elgondolkodtam azon, hogy miből fognak élni? Mert Gyuri nem csinál a világon semmit, csak a gyerekeket edzi némi aprópénzért, ami nem nevezhető jövedelemnek.
Ha Erika abbahagyja a munkát, nem lesz fizetése, amiből most ketten élnek. Igaz lesz GYED, majd Gyes és családi pótlék a két gyerek után, de arra négyen lesznek.
A polgi meg rosszul számol, ha Erikánál egy év kihagyást számol, mert bizony lesz az több is. Ebben a faluban nincs sem bölcsöde, sem óvoda egy bébiszitter meg sokba kerül.
Ha csak Erika be nem fogja Gyurit szittelni, a sok dolgától úgyis ráér gyerekeket pesztrálni.
5/10
luci87 2021 márc. 21. - 12:04:37 5/10 Előzmény napraforgó
(482/1397)
Nálam már ez lehet, hogy szakmai ártalom, hogy idegesít... Nem találom viccesnek, akármilyen " tündéri"...
janderka 2021 márc. 21. - 08:56:59 Előzmény napraforgó
(481/1397)
"Hogy Erika mit eszik a szerencsétlen hülye Bodri Gyurin, az számomra rejtély."

Nem csak számodra. A tegnapi részben bár vicceske volt Gyuri - vagy inkább karikatúraszerűen morbid -, mégis égbekiáltóan távoli lett Erikától. Ami felveti annak kérdését, hogy valójában mit is keresnek ezek egymás mellett?
janderka 2021 márc. 21. - 08:50:07 Előzmény napraforgó
(480/1397)
Tulajdonképp körforgásban mindig egy-egy figura köré épülnek az epizódok, ahol a többiek csak statiszták. Ez a modell akár még működhet is, csak ha emiatt túl sok mellékhülye kering egyszerre a térben, az erősen ronthat a dolgon. Mostanság Palibácsiból és Stokiból van túl sok ahhoz képest, hogy mennyire nem róluk szólnak a részek.
8/10
napraforgó 2021 márc. 21. - 08:27:44 8/10
(479/1397)
Ebben a faluban tán csak két okos ember van, Erika és Teca, na és talán még az állatorvos.
A polgármesternek csak arra van esze, hogyan lopja el a közpénzeket, Lacika kb. egy 10 éves gyerek szintjén áll, harmincvalahány évesen még mindig az anyja tutujgatja.
Hogy Erika mit eszik a szerencsétlen hülye Bodri Gyurin, az számomra rejtély.
A közmunkásoknak csak arra van gondja, hogy kerüljék el a munkát és hogy jussanak hozzá a mindennapi sörükhez. Az öregasszonyok csak a leskelődéshez és a pletykához értenek. A körzeti megbizott rendőrt jól jellemezted. Van még a Sváb, a Mokri, meg a fia Bazsó, egyik sem százas.
Aztán a betelepült Zsolt és a boltoskisasszony, akik leginkább csak egymással törődnek, na és Dóri, aki meg csak magával. A pap meg, no, az sem zavar sok vizet.
De mindegyik egy egyéniség, és igy együtt meglehetősen szórakoztatóak. Még mndig ez a legszórakoztatóbb magyar sorozat.
janderka 2021 márc. 21. - 05:49:29 Előzmény napraforgó
(478/1397)
Nem Pali bácsi a baj, hanem a céltalanul túltolt jelenlétei. Mondjuk nem ő az egyetlen bolond a faluban. Hisz ha megnézzük, a lakók 80%-a hibbant véglény. A rendőrrel más nem történik mint disznó szemekkel félkoki állapotban kóvályog a bringáján körbe-körbe. Az alkesz közmelósok munkaimitációt játszanak részről-részre. A céltalan, ámde buta vénasszonyok meg csak azt vártják, hogy mikor irányítja már a portájuk elé végre a rendező az előbb említett debilek valamelyikét, hogy egyikük se tegyen hozzá végül az adott epitód fő történetszálához semmit se.
Szóval ilyetén mód tényleg nem Pali bácsi a lóláb, de az ő memóriazavara a legfeleslegesebb.