10/10
nappalitv 2021 szept. 04. - 23:04:18 10/10
(796/1396)
Rohadt jó lett! Végre nem az unalmas langyosvíz, hanem az aminek lennie kell. dinamikus, pattogós, poénos, olyan ami a zenéjéhez is illik.
10/10
Rojita 2021 szept. 04. - 22:49:46 10/10
(795/1396)
Nem tudom elképzelni, h Janó pap leszereljen. Sztem, a kétoldalú, vagy már háromoldalú epekedés folytatódni fog és mindenki marad a jelenlegi felállásban.
Mikor forgathatták ezt az évadot? Még tavaly, vagy idén tavasszal? (Bata Éva állapota miatt?)
10/10
Rojita 2021 szept. 04. - 22:41:45 10/10
(794/1396)
Egyre jobban tetszik Nagy Sándor/ Sulyok rendőre.

Valóban, Erika karakterét egyre jobban leviszik Gyuri szintjére. Dehát, csak így lehet elhinni, h kibírják egymást.
Megismerve az idősebb Bodrit, itt is igaz, h "nem esik messze az alma a fájától," avagy amilyen az apa, olyan lesz a fia.
Tereplovas 2021 szept. 04. - 20:23:04
(793/1396)
Létezik az a kategória, hogy "Annyira rossz, hogy az már jó".
Hát ez nem az...ez annyira rossz, hogy az már sz@r.
OK, elfogadom, hogy van, aki azt szereti, és még lelkesen csámcsog is rajta – magánügy.
De hogy abszolút főműsoridőben, szombat este 8-tól tolják ezt az orrunk alá...hát ez nagyon kritikán aluli, még a retek klubtól is.
1/10
Szila86 2021 aug. 31. - 01:47:02 1/10 Előzmény Visegrád
(792/1396)
A sorozat ismertetőjét nem olvastam mert nem érdekel. Szerinted szórakoztató és mulatságos gondolom ezért nézed szerintem meg egy erőltetett faszság én meg ezért nem nézem. Korábban már egy agyatlan barommal leálltam vitatkozni kár volt, vagy 3 válaszomat törölték nem fogok olyanokat írni mint ennek a húgyagyúnak, de azért válaszolok látom te normálisabb vagy a válasz is ehhez mért lesz. Nem az a baj hogy van a sorozatban néhány féleszű hanem ha az összes az. Az hogy 5 percnél nem láttam egyszerre többet azt nem kell ennyire véresen komolyan venni bevallom nem mértem stopperrel egyszer se de amikor a Szabó Győző az egyik rész legelején nem tud felülni a bicikliére olyan volt mintha részeg lenne dölöngélt össze vissza majd mikor nagy nehezen sikerült orra bukott aztán megint szerencsétlenkedett a végén a bozótba esett fejjel előre. Na itt kapcsoltam át ez nem vicces inkább szánalmas és arcpirítóan gáz, az is aki ezen röhög. Olyan mint a való világon röhögni hogy milyen hülyék én nem tudom megnézni. Egy pillanatig sem állítottam hogy valóságshowt vártam tőle akkor a tvt sem kapcsolnám be. Az ÉNB sem valóságos sőt egyik kereskedelmi csatornán sincs. Ha Kormos Anettre gondolsz mint forgatókönyvíró akkor már értem mért van minden férfi az emberiség szégyenének beállítva a nők meg pont az ellentéte. Egy nehéz nap után ez lenne az utolsó amit megnéznék. Van erre a sorozatra egy jó mondás: "A kevesebb néha több". Az Argó jut eszembe milyen jó volt az első rész és milyen erőltetett a második. Csináltak egy filmet volt benne néhány káromkodás még jól is állt neki 20 millió Forintról volt szó megöltek egy két embert stb. Ez a nézőknek tetszett, ezért csináltak egy második részt, na itt már orrba szájba ment a tömény káromkodás sok esetben teljesen indokolatlanul és feleslegesen a 20 millió Forintból lett 20 millió dollár, és már nem csak egy két ember halt meg hanem egy tankkal lőttek szét egy házat. Ha túlzásba viszik a hülyeséget az nem jelenti azt hogy jobb lesz pont az ellenkezője. A fájdalomról annyit hogy a nő sérülékenyebb gyengébb a csontozat az izomzat könnyebben sérül meg ugyanattól az ütéstől égéstől vágástól, értelemszerűen jobban fáj és kevésbé tűrik. A fejben dől el az egy hatalmas tévhit, csak abban az esetben igaz ha pszihés, mert ha szervi akkor pont az agy figyelmeztet elég furcsa lenne pont az agyat kikapcsolni mikor az jelzi. A fájdalom valójában nem létezik azt agy generálja de nagyon fontos evolúciós szempontból mert ha mondjuk vakbélgyulladásod van és nem érzed akkor meghalsz.
Visegrád 2021 aug. 25. - 17:39:39 Előzmény Szila86
(791/1396)
Szia Szila!

Szerintem el kéne olvasnod a sorozat ismertetőjét:
"A sorozat egy kis falu mulatságos hétköznapjait mutatja be olyan karakterek segítségével, akikkel csak és kizárólag itt találkozhatunk: egy ügyeskedő polgármester és kultúrharcos asszisztense, egy testépítő pap, egy szexi kocsmáros, egy féleszű rendőr, egy rezignált állatorvos és egy playboy foci edző. "

Nem véletlen, hogy a sorozat egyik állandó forgatókönyvírója Stand Up-os, az ötletgazdák között meg több is van. Irónia, helyzetkomikum... (talán tudod mit jelent). Nagyon kevés köze van a valósághoz. De nem is az a lényege, hanem hogy szórakoztasson egy nehéz nap után. Ez nem egy Emmy-díjra törő amerikai sorozat.

Szerintem senki sem gondolja komolyan, hogy pl.: egy állatorvos lónyugtatót ad egy embernek a saját és a beteg diagnózisa alapján... De ez pl.: egy vicces és irónikus helyzetkomikum. Vidéken már valóban több az állatorvos, mint a házi... Bár már belőlük is hiány van néhol...

Ha Téged nem szórakoztat, és ennyire nem nézed, akkor hogyhogy ennyire ismered a szereplőket... És miért nem azokat a sorozatokat nézed, amelyek szórakoztatnak.

Ja, a fájdalomtűrésről: az nemtől független, tudod mindkét nem idegrendszere ugyanolyan genetikailag... Ugyanúgy van pasi aki, ha megvágja az ujját a késsel haldokolni kezd, mint nő. A fájdalom mind rövid, mind hosszú távú elviselése általában fejben dől el és függ a pillanatnyi lelkiállapottól is. Csak a férfiaknak több esélyük van a fizikai sérülésre...
10/10
Rojita 2021 aug. 17. - 23:52:28 10/10
(790/1396)
Egyre jobban tetszik Viktória (Törőcsik Franciska). Pontosabban, nem a sárkányként veszekedő, féltékenykedő jeleneteiben, hanem a hivatalban, a savanyú, pókerarcú szájkaratéi a polgival.
8/10
napraforgó 2021 aug. 17. - 13:09:33 8/10
(789/1396)
1/10
Szila86 2021 aug. 12. - 20:18:44 1/10
(788/1396)
Idézni tudsz de értelmezni a leírtakat már kevésbé. Az egyszerre 5 perc nem azt jelenti, hogy összesen, ennek a sokszorosát láttam, sajnos mindig adtam neki egy esélyt, kár volt. Érdekes amit leírtam azzal nem vitatkoztál, azért mert igaz volt. Nem az a hülye aki szerint szar hanem aki nézi. Lehet neked is csak annyi eszed van mint a Matyinak. További "hasznos időtöltést".
1/10
Szila86 2021 aug. 11. - 15:48:44 1/10
(787/1396)
Nézi valaki ezt a szart? Ennyi pozitív értékelés, nem igazán értem mire. Az összes férfi szereplő egy féleszű retardált életképtelen agyhalottat játszik aminek még a töredéke is nagyon túl lenne tolva. Egész nap csak a kocsmába támasztják a pultot és megisznak fejenként 2 liter pálinkát meg 5 liter sört, Gyurit csak a foci meg az autója érdekli. Van egy csávó a nevét se tudom az meg konkrétan egy értelmes mondatot sem tud kinyögni, van hogy beszélni se tud, ha mégis sikerül 10 másodperc után elfelejti amit mondott, rohadt idegesítő. Szabó győző meg olyan karaktert játszik mint aki most szabadult a diliházból, Lacika a világ legnagyobb lúzere. Egyik részben Gyuri orvosi vizsgálatra ment majd a vérnyomás mérésnél a kínok kínját élte át, nem tudom hogy bírta ki röhögés nélkül, egy ilyen nagyszerű színész mint a Lengyel Tamás hogy tud egy ilyen szennybe szerepelni, felfoghatatlan. Erika persze még a sziámi ikreket is megszülné császár nélkül rezzenéstelen arccal, mert a nőknek nem fáj semmi, halhatatlanok és persze dolgoznak egész nap takarítanak a férjeik után, főznek rájuk, értelmesen beszélnek, és egyik se iszik, (legalábbis ebbe a valóságtól fényévekre lévő mesében). Most komolyan kérdezem ez valakit szórakoztat? mert ha igen akkor ott elég nagy baj van. 5 percnél többet még nem tudtam egyszerre megnézni belőle annyira gáz. A férfi mindig is jobban bírta a fájdalmat ez tény, a nő a kellemetlen dolgokat tűri jobban, gyengébbek kedvéért, a fájdalom az ha hátba lőnek puskával, tegyük fel kiműtik és elmúlik a fájdalom, de utána még egy hétig kell feküdni a kórházban és még vécére sem lehet kimenni, na az meg a kellemetlen.
Kuttyánszki 2021 jún. 24. - 22:17:41 Előzmény Anna Dé
(786/1396)
Igen, ez kimaradt, írni akartam én is, hogy igen, a Válótársakban más volt, a karakter is és az is , hogy mint színész , jó. Arra a jelenetre gondolok p, mikor megtudja, hogy a lőkött csaj elviszi a gyerekeket Görögországba. Bemegy a kisfiával a szobába és elbúcsúzik tőle,..Hát, az nagyon megható volt. Presze, jólnéz ki, de itt a Falunkban nem. Az a fura szájtartás szörnyű, de ahogy mondod: falura jó ez is :D
Anna Dé 2021 jún. 23. - 13:43:06
(785/1396)
Sőt a Munkaügyekben is jól nezett ki. Kar hogy olyan hamar kiszállt.
Anna Dé 2021 jún. 23. - 13:41:50 Előzmény Kuttyánszki
(784/1396)
Csúnya? A Válótársakban egyaltalan nem volt csúnya. ;) Szerepe szerint most kisse igenytelenebb, de hat falura jól van ez. :D
5/10
offtopic
luci87 2021 jún. 20. - 14:11:54 5/10 Előzmény napraforgó
(783/1396)
Pedig az eletben is van ilyen.Egy ismerosomnek elhunyt a ferje,maradt 3 gyerekel,es osszejott a ferje occsevel....( rossznyelvek szerint mar elotte se voltak kozombosek)Hogy ne veszitse el az ozvegyit,es az arvasagit,templomban megeskudtek,de hivatalosan nem..Nagy szentfazek volt a no...
8/10
napraforgó 2021 jún. 19. - 15:53:11 8/10 Előzmény Kuttyánszki
(782/1396)
Pont erre gondoltam én is.
A gruppenszexet nem pártolnám. Az olyan közönséges, és ahogy irod, Teca nem egy közönséges nő, van tartása.
Viszont a jóképűséffel jó párost alkothatnának. És a panzió is jó ötlet.
Károly tehetne kicsit többet a túrizmus fellendüléséért, akkor jól jönne egy panzió, étteremmel.

Ha Bata Éva terhességét kihasználnák és beleirnák a sztoriba, akkor gyerek-vonalon is konkurálhatna Erikával. Erika állandóan riválist lát Tecában, most majd állandóan összeméregethetné a saját gyerekeit Tecáéval. Ebben több fantáziát látok, mintegy szexpartiban.
Kuttyánszki 2021 jún. 19. - 13:24:28 Előzmény Rojita
(781/1396)
Ilyen biztosan nem lesz :D Kicsit sajnálni fogom a pap és Teca be nem teljesülő plátói szerelmét, de az idő múlik Teca fölött is, és a séffel is megvan köztük a kémia. Ráadásul közös szakma, még az is lehet,hogy közös vállalkozás lesz és frigy. Teca úgyis panziót akart nyitni. Oda konyha is kell. Bingó!
Kuttyánszki 2021 jún. 19. - 13:19:07 Előzmény napraforgó
(780/1396)
Pontosan! :) Én azt is bírom Tecában, hogy bár szerelmes Janóba, mégsem viselkedik olyan kzönséges K*vásan , mint Dóri.
10/10
Rojita 2021 jún. 19. - 11:30:49 10/10 Előzmény Rojita
(779/1396)
Esetleg, Lacika is arra a szénapadlásra bújt volna el és mindannyian együtt ébredtek volna fel.
10/10
Rojita 2021 jún. 19. - 11:23:36 10/10 Előzmény Kuttyánszki
(778/1396)
Sztem, kár lenne kihagyni Teca terhességét. Ezzel egy új impulzust kapna a történet.
Valahogy egy nyári viharban összemenekíteném a papot, Tecát és a séfet egy szénával teli padlásra, ahol másnap összegabalyodva ébrednének.
Mivel a plébános szereti a kocsmároslányt, de az Urat egy picit jobban, nyilvánvalóan nem rukkol ki. Teca hozzámegy a séfhez, vagy nem, megszül, de gyerekének két apja lesz. Aztán ezt lehet még ragozni... (A plébános és titkos családja - témának amúgy is van múltja a magyar folklórban).
janderka 2021 jún. 19. - 07:06:11 Előzmény napraforgó
(777/1396)
Az végülis mindegy hogy miért, de nincs senkije, és nem is kufircol senkivel se. Még elmesélés szinten se.