zizioo11 2008 szept. 19. - 20:11:49 Előzmény Idi72
(141/861)
Sziasztok!Ismét elmondja nekem v ki hogy mi volt a mai részben(péntek)!!csak röviden :)
megint nagyon köszönöm!!! :D :D :D
puszi :)
10/10
Idi72 2008 szept. 19. - 16:30:41 10/10
(140/861)
Sziasztok!

Szerintem minket magyaroka valahol valamelyik évszázadban félreneveltek, és ez apáról fiúra szálló dolog lehet! Tisztelet a kivételnek! Ráadásul a mostani gazdasági helyzet, és az érthetetlenül kevés átlagfizetés(nem akarok politizálni) is tönkre tesz minket! Nem figyelünk a másikra, mert nem látunk az orrunknál tovább, de ez is csak azért mert szerintem mindenki agyában az a mondat kering, hogy ezt meg azt mibõl fizetem ki! Na mindegy....
Szóval itthon nics ilyen összefogás sajnos! :-( Pedig milyen jó lenne, ha bajod van szükséged, akkor átmehess akármelyik szomszédodhoz, hogy segítsen, és az örömmel teszi, és így lenne viszont is....
Álmodik a nyomor! Na de nem filozofálok többet. Megyek mindjárt haza és megnézem hogy mi volt a mai részben, remélem megint jókat találnak ki, és a végén sírhatok egy jót! :-)
zizioo11 2008 szept. 19. - 15:46:35
(139/861)
A reklám!!!!szinte mindent bemutatnak pl ami onann van!Látsz v mi jó dolgot utána nem máshova mész megevenni hanem oda:) :) :) !!!
10/10
Sylwia_ 2008 szept. 19. - 13:28:44 10/10
(138/861)
Visszatértem.Ismét : D Egyébként egyet értek abban,hogy nem sok szomszéd jönne segíteni.Ezt hallottam egy külfölditõl : " Ha megakarod tudni,mi az az irigység,költözz egy magyar mellé." Tisztelet a kivételnek,de ez sajnos így van :( Tényleg jó lenne,ha itthon is lenne ilyen mûsor,de egyrészt,úgysem azok kapnák meg a lehetõséget,akiknek igazán szüksége van rá.És nem hiszem,hogy bármelyik áruházlánc biztosítana annyi cuccot ingyen,mint a SEARS.
10/10
Idi72 2008 szept. 19. - 10:01:41 10/10
(137/861)
Sziasztok megint!

Egy kérdés! Figyelem a mûsort, ami persze egy nagy show, de voltaképpen, egy nagyon jó ötlet, és nagyon megható minden része! Kérdezem én, ha itthon lenne ilyen, hány szomszéd jönne segíteni, mondjuk bontani, és hány építési vállalkozó lenne aki csak a reklám kedvéért felépít egy házat csak úgy, és hányan nyúlnának a zsebükben hogy csináljanak egy alapítványt az éppen segítségre szoruló családnak? Persze nem állítom, hogy senkinek nincsenek jó szomszédjai, csak az én környezetembõl meríthetek példákat, de az tuti, hogy ha nekem egy hét alatt építenének egy ilyen házat, akkor már másnap ott kopogtatna az apeh, hogy ugyan mibõl???- és hogy akkor most az illeték, meg többi adó........
Na mindegy....

Most a hétvégén úgyis megnyerem a lottó fõnyereményét, és én is készítek ilyen mûsort, lehet küldeni a leveleket, és a videókat! :)
10/10
Idi72 2008 szept. 19. - 09:19:09 10/10 Előzmény zizioo11
(136/861)
Szia!

Tényleg leadták?? Nem az a néger család volt akiknek az emésztõjük önött ki egy kisseb esõ után? Nekik építették az eddigi legnagyobb házat! 492m2!
Nem akkor volt? Ha a hugom összekeverte, akkor megütöm :-)! b.sszus nem láttam! :-(
kisor 2008 szept. 19. - 01:08:03
(135/861)
Én nem azt mondtom, hogy ott kolbászból van a kerítés. Sok közeli barátom élt már kint éveket, tehát nem a "nagy Hoolywood-i álomban" élek:)(Vagy te tapasztalatból beszélsz és ott csöveztél?) Csak annyit mondtam, hogy ott más az életszínvonal mint itt. Tudom, hogy vannak ott is csövesek és szegények (rengeteg), de azért ott a minimálbér is többszöröse az ittneinek és mégis a különbözõ termékek nem drágábbak, mint nálunk. Igaz a szolgáltatások,szinte megfizethetetlenek, de azért el van az ember fodrász nélkül is pl:-D
10/10
garjud 2008 szept. 18. - 20:10:27 10/10
(134/861)
Sziasztok!

Valakinek nincsenek meg véletlenül az eddigi részek, amiket szombaton adtak? Amiben muatják, hogy hogy csnálják?
Ha vkinek megvan az légysziírjon a garjud@gmail.com-ra egy mailt, fizetek is értek csak azokat nem láttam és érdekelne, meg az elsõ pár rész
köszi elõre is, különben én is imádom. Mondjuk nem értem, hgy hogy lehet hanggal bírni ezt az üvöltözést, amt Ty végez:)
zizioo11 2008 szept. 18. - 19:48:25 Előzmény kiran83
(133/861)
Igen,igen leadták!A 2 részes második felét mindig a következõ napon adják le 16.55 kor ! :) :)
kiran83 2008 szept. 18. - 14:40:13
(132/861)
Sziasztok!

Még én is újonnan fedeztem fel ezt a fórumot, pedig már nézem egy ideje a mûsort és nagyon odavagyok érte. Természetes, hogy egy nagy show az egész, de nyilván ez éri meg anyagilag, ki foglalkozna vele, ha teljesen átlagosan adnák elõ egy átlagos ház megépítését. Amikor elõször láttam, azt gondoltam, hogy ez a Ty õrült. De végül is rá kellett jönnöm, hogy az egész 7 napos határidõ, és a hatalmas és full extrás házak sem átlagos dolgok, úgyhogy ehhez csak egy õrült figura illik vezetõnek. Azóta teljesen hozzám nõtt a mûsor, szinte lehetetlen,hogy kihagyjak egy részt is. Egyébként a gyöngyfûzõ kislányról szóló két rész hétfõn és kedden volt, ha jól emlékszem, de az biztos, hogy leadták a második részét is.
Száz szónak is egy a vége: IMÁDOM!
10/10
Idi72 2008 szept. 18. - 10:58:14 10/10 Előzmény cherry baby
(131/861)
Sziasztok!

Még új vagyok itt, de nekem is ez a kedvenc mûsorom!
Meg tudnátok mondani, hogy a keddi délutáninak mikor volt a folytatása? Amiben az a kislány volt aki láncokat fûzött, és nem maguknak kérte az átalakítást?
Mindig felvetetem magamnak és csak este tudom megnézni, de a szerda estiben más család volt! Néztem a mûsort itt a neten és minden második rész írják csak! 45.rész után a 47. és így tovább! Ami két részes annak mikor van a folytatása?? Délelõtt? Mert akkor szokták ismételni az elõzõ nap délutánit! Szóval nem értem! Help me please!
Köszi
cherry baby 2008 szept. 18. - 09:58:44
(130/861)
tegnap az elejérõl lemaradtam. nem tudom mért építettek akkora házat
cherry baby 2008 szept. 17. - 07:28:23
(129/861)
az biztos, hogy nem fenékig tejfel az élet. De ha van munkád megbecsülnek.

Van egy másik tv mûsor egy másik csatin. A csaj kurva keveset keres, évi 24.000 dollárt. Én itthon (a miniszterünk szerint) jól keresek, évi 1.200.000Ft-ot. Tehát a szarul keresõ több mint háromszorosát keresi mint én. A megélhetés szerintem nincs 3szor annyi odaát mint itthon.

Mirõl beszélünk?????

De ez nem csak odaátra igaz. Egész európára...
10/10
madmonkey 2008 szept. 16. - 20:17:19 10/10
(128/861)
Ez milyen jóóó rész volt! Olyan aranyos volt a kislány hogy nem magának kérte az átalakítást hanem a kórháznak. Meg h nyakláncot fûz és eladja h pénzt gyûjtsön. tök cuki volt. nagyon megérdemelték a házat amiért ennyire önzetlenek.
zizioo11 2008 szept. 16. - 19:55:32 Előzmény cherry baby
(127/861)
Nekem a 2 részesekbõl ez volt a kedvencem ezzzel a kislánnyal! :)Egy igazán különleges rész volt szerintem:)!!engem nagyon megfogott..!!
És a ház amit csináltak az is naon jo lett...ÉS Szép Nagy!!! :D :D :D :D :Dmég a busz sem takarta..:D :D :D
cherry baby 2008 szept. 16. - 12:30:29
(126/861)
vasárnap egy barátunknál voltunk, a teraszt építették be a fiúk, OSB lapokkal. Kívülrõl a vázra felrakták, majd belölrõl raktak merevítõt, majd következett a hungarocel és végül belülre is OSB. ezt délelõtt 10tõl, du 17ig. 3 fiú dolgozott és 36 nm-nyi falat építettek be. Nem profik, nem profi szerszámokkal. Ja és még 3 db 60 x 100as ablak helyet is vágtak ki.

Ugyanezt téglával... hát nem tudom. szerintem a hétvége rámegy + a vakolás.
kisor 2008 szept. 16. - 12:07:29
(125/861)
Cherry Baby-nek tök igaza van! Ez Amerika, nem magyrország. Amerikában más az életszinvonal még egy munkanélküli esetében is (jobb):-)
Amúgy nekem is tetszik a mûsor, fõleg, hogy ilyen gyorsan dolgoznak. Jó persze könnyûszerkezetes házakkal könnyû:-) Kipróbálhatnák a tudományukat a mi téglaházunkon, azt megnézném:-D
cherry baby 2008 szept. 16. - 08:57:21 Előzmény Pozsi66
(124/861)
ott ahol gyerek van, nem lehet rendet tartani. ott ahol legalább 3 gyerek van, ezt meg se próbáld :DDDDDD
zizioo11 2008 szept. 15. - 19:53:52 Előzmény Pozsi66
(123/861)
Neked ha mondjuk a férjed meghal 3 hónappal ezelött,és nem tudod mit csinálj,akkor mennyire fog érdekelni hogy rendetlenség van e vagy nem???ez mondjuk csak egy példa,...!
De az is lehet h elötte még jobban tönkretesznek mindent hogy rosszabb legyen,és nagyobb legyen utánna a kontraszt :D :D :D :D :D :D---de ezt nem hiszem......:) :) :)
10/10
Pozsi66 2008 szept. 15. - 16:32:03 10/10 Előzmény cherry baby
(122/861)
Én csak azt nem értem, hogy mindegyik házban az átalakítás elõtt akkora a rendetlenség, hogy csak na! Mi lesz az új házzal az átadás után pár héttel.