Téma: A Széf

doloreshaze 2008 jan. 03. - 20:42:13
(31/1391)
Jaj, hogy lehetsz ilyen gyáva?Hát pontosan tudod, hogy én voltam az. Fogalmad sincs az egészrõl,nem voltál ott.És hidd el, nem az bánt,hogy tehénnek neveztél, mert még életemben nem mondták ezt, és fogalmad sincs mennyire vártam. Nagyon köszönöm!56. senki? Szeretném ha leírnád nekem TE milyen diplomával, nyelvizsgával és szakmai publikációval rendelkezel , és én szívesen elküldöm neked az enyémeket. Remélem nem súlyt porba a hír, hogy nem vetted észre a játék szisztémáját. Igazán az vall emberi és alapvetõ hiányosságokra, ha olyan valakit nevezel senkinek, akirõl semmit nem tudsz, egy szót se beszéltél vele. És én a helyedben utánanéznék a nevem helyes leírásának. Kérlek bocsáss meg, hogy tanácsot merek adni egy hozzád hasonló altruista lénynek, de ennyi jóhiszemûséget muszály feltétezned rólam. Kérlek titeket, csak egyetelen egy dolgot értsetek meg! Ez showmûsor, nem a Jeopardy. Nem szabad, nem lehet és nem is kell rajta számonkérni amit ti nivónak neveztek. Egyébként , az nagyon érdekelne, hogyha ily elviselhetetlenül gyûlöltök, miért néztétek meg? Kíméljétek meg magatokat a jövõbeli potenciális szenvedésektõl! Én szurkolok!És drágám, kérlek nyugudtan írj személyes sértéseket, ne utalgass,mint egy öt éves pici gyerek. Én megértem, hogy próbálkozol itt mindenfélével, de inkább legyél nyílt és õszinte, hidd el többre mész vele!
1/10
kipage 2008 jan. 03. - 19:52:22 1/10
(30/1391)
Ez a mûsor minden csak nem kvíz.. gyalázat. Remélem olvassák az RTL Klub illetékesei(nek) alkalmazottjai a fórumokon a kritikákat, hozzászólásokat a mûsorokról és ez is eljut hozzájuk. Ez a mûsor úgy ahogy van gáz. A ma esti mûsorban az apuka a fiával egyetlen kérdésre volt képes válaszolni, mégis döntõznek.. váááá Én visszasírom a Vágó féle kultúr kvízt a Legyen Ön is Milliomost, amibõl a hosszas elmélkedések alatt tanulni is lehetett nem is keveset.. Ez bulvár"(kvíz)" Azonkívül Balázsnak kevés az intelligenciája az igazi kvízmûsorokhoz, 10éve tvzik, tanulni nem volt sok ideje, sok alap kérdésnél látszott hogy fogalma sincs a válaszról, Vágó le is égette párszor. Még egy gondolat, ami remélem nem csak nekem hiányzik: Vágó aurája.. sajnos a Pókerarcban nem tudott igazán kibontakozni, de ott is csak azzal hogy vezette a mûsort, megadta a rangját az egész mûsornak. Még mielõtt a Balázs-fanokat megsértem: neki is megvan a saját mûfaja a Kész átverésben nem rossz, de a Balázs sóban amikor elõ kell szedni egy-egy csípõs szófordulatot, vagy le lehet égetni egy kevéssé tehetséges/intelligens/vagány stb-sb embert aki van olyan hülye, hogy vendégként fellépjen, na ott van õ igazán elemében.
LillyKra 2008 jan. 03. - 18:15:56
(29/1391)
én elõször azt hittem h a balázst kell kiszabadítani.de a tegnapi részt láttam és hát igen.... ez a mûsor is kb mónika show szinten van (bár a kérdések jók)de az h minden 56. senkit meghívnak (utalok arra a csajra aki beszólt a pirosruhásnak)azért elég durva.csak azért irigykedni mert jobban néz ki mint az a tehén.... cecece
doloreshaze 2008 jan. 03. - 12:31:09
(28/1391)
http://www.rtlklub.hu/aszef/
Na, itt regáztunk.
doloreshaze 2008 jan. 03. - 12:28:48
(27/1391)
Sziasztok!
A tv.ben ment egy reklám, amiben párokat kerestek(anya.lánya,apa.fia,szerelmesek stb), tehát ténylegesen volt hirdetve, bár igaz, hogy nagyon rövid ideig.Én és anyukám ott láttuk a reklámot, és az rtl honlapján regisztráltunk, így lehetett jelentkezni. Aztán jött a hívás. Ennyi.
A tegnapi mûsorban szereplõ lány valóban Csilla, õ volt az ellenfelünk az anyukájával. Pestiek.
kevinspéci 2008 jan. 03. - 11:19:25
(26/1391)
Amúgy ha a döntõ 5 kérdésbõl 2-3-at biztosan tudsz, akkor már nagyon jó esélyed van a gyõzelemre, mer' Blamázs aszonta, a számítógép elõre veszi a jó válaszokat.

Tehát ha mondjuk csak egyetlenegy árva kérdésre tudod az 5-bõl a választ, de azt a kérdést csak 4-edjére vagy ne adj' Isten 5-ödjére dobja ki a megbeszélés során a gép, akkor nyugodtan mehetsz addig mindig tovább-tovább, mert biztos lehetsz benne, hogy a többi - elõtte kidobott kérdésre adott - válaszod helyes!

Csak ezt akartam kifejteni. :)
jaszy 2008 jan. 03. - 10:46:13
(25/1391)
Honnan jött a másik pár a tegnapi mûsorban? Asszem Csilla volt a lány neve...
Stella 2008 jan. 03. - 10:34:04
(24/1391)
telefonon keresték a játékosokat? érdekes, fellapozták a Szabolcs megyei tel.könyvet, és ráböktek egy névre? vagy hogy? mert nálunk nem csengett:)
doloreshaze 2008 jan. 03. - 01:46:28
(23/1391)
Hid el Laci Maci, hogy helikopter zuhant rá, de ha nem hiszed akkor nézd meg itt:
http://www.tv.com/er/show/111/episode.html?om_act=convert&om_clk=tabssh&tag=tabs;episodes
doloreshaze 2008 jan. 03. - 01:42:40
(22/1391)
Hello

nah..egyébként igaz, Romanora tényleg repcsi zuhant. A keze már sokkal elõbb lett oda...a mait ki nézte..amúgy én voltam benne anyukámmal...heheh..akik elõbb kiestek,,na írjatok csak nyugodtan...most lehet kritizálni...várom:)
LaciMaci 2008 jan. 02. - 21:55:56
(21/1391)
Sziasztok!

Nemtudom mennyire néztétek ma A Széfet és nemtudom mennyire néztétek a Vészhelyzetet, de Romano doktorra nem zuhant rá a helikopter hanem levágta a kezét!Sajnáltam a párt mert, ha ez a baki nem csúszik be simán megnyerhették volna...szánalmas
stwany 2008 jan. 02. - 21:34:31 Előzmény Stella
(20/1391)
Szia!

Itt nem reklámban kerestek játékost,hanemn telefonon keresték fel a játékosokat.!
zsofiv 2008 jan. 01. - 16:59:05
(19/1391)
hát elég gagyi egy 'kvízmûsor'.
igaz vagy hamis..ppfff..elég volt egy részt megnézni, majdnem felér egy betelefonálós mûsorral amit délben szoktak adni..
Stella 2008 jan. 01. - 15:07:09
(18/1391)
Hol,és mikor volt ez a játék reklámozva hogy játékosokat keresnek? Mert én nem hallottam róla, lássuk be, ez egy megrendezett játék amatõr színészekkel!
netty92 2008 jan. 01. - 14:35:21
(17/1391)
Szerintem a Pókerarc sokkal jobb volt!!
Ony 2007 dec. 31. - 18:55:42
(16/1391)
én igazából nem nagyon értem ennek a játéknak a lényegét.
1/10
meyna 2007 dec. 31. - 18:43:33 1/10 Előzmény sylvi91
(15/1391)
Igen, már egyszer írtad. Ha tudunk/tudnánk segíteni, akkor megtesszük/megtennénk. Én a helyedben megnézném az RTL honlapján vagy keresnék valami fanclubot.

A mûsorra térve: 1 adást láttam, nem nyerte el a tetszésem. Nem arról szól, mennyire vagy okos, szerencse is kell hozzá. Ha bombára lépsz, ha elveszted az utolsó elõtti kérdést, ha rossz széfet választasz, akkor nem nyersz. Azt viszont hülyeségnek tartom, hogy minimális az esély arra, hogy valaki nyerjen. Én értem a végén a logikát, jól van kitalálva, más dolog, hogy tényleg manipulálhatóak a széfek. További negatívumok: A kérdések nevetségesek, sok ész sem kell hozzájuk. Megdöglött egy tehén? Na ne, menten elalélok! Ha egy embert elüt egy autó, az sem érdekel senkit(SAJNOS), nemhogy egy külföldi tehén. Ha Indiában járnánk, azt mondanám: Húú! De így? Értelmesebb embereknek való kérdéseket is feltehetnének! A játékban minimális a kvízkérdés, nem fog hosszú életû mûsor lenni. Balázst amúgy is rühellem.
1/10
sylvi91 2007 dec. 29. - 13:59:50 1/10
(14/1391)
sziasztok!! egy segítségre lenne szükségem!! ma néztem a széfet és ma játszott benne egy nõ a tesójával. Úgy hívták hogy Brigitta, a tesóját pedig Szilvinek. Nekem nagyon megtetszett Brigitta frizurája! Vki nem tud nekem képet küldeni Brigittáról???? Vagy vki nem tudja a teljes nevét??? vagy vki nem tud nekem hasonló frizuzárol képet küldeni!! kérlek segítsetek!!! elõre is köszönöm
7/10
elizabeth 2007 dec. 29. - 11:46:47 7/10
(13/1391)
köszi szépen.
khekkkkkk 2007 dec. 29. - 10:40:35
(12/1391)
Na néhány dolod
- ami rögtön szembeötlik, hogy manipulálható a széf, hátulról simán cserélgethetik a pénzt, mert nem látható a széf egésze
innentõl kezdve a szerkesztõkön múlik, ki mikor és mennyit nyer
- én csípem Balázst, de amit itt nyújt, az kritikán aluli. Tényleg csak idõhúzás, de olyan erõltetetten, hogy az borzalom.
- a kérdések minõsége kritikán aluli, tényleg szõke libáknak való.
- a nyerés - ha figyelmen kívûl hagyjuk a széfmanipulás lehetõségét - minimális
- totál unalom és bukás 45 perc