7/10
suxel 2015 márc. 26. - 15:48:57 7/10
(261/721)
Ugyanolyan hosszúságok a részek: 120 van belõlük + a mádfél órás finálé, ami 2 plusz részt tesz ki.
Csak annyi minimálisat vágna belõle, hogy pl Federico halálánál a vértócsás jelenetekbõl hagytak el, ahogy benne feküdt. Ez csak 1-2 percet érint.
malvinkicska 2015 márc. 26. - 15:45:51
(260/721)
Azt tippelem direkt nem ment el mivel elõbb ült és azt fontolgatta a fényképpel a kezében, hogy mire készülök, meg fog fizetni a halálodért , de lehet tévedek akkor sincs gond, más fejével ilyen szituba nehéz gondolkodni. Azt légyszíves majd meg írni az eredet részek hosszabbak, és itt csak ennyit adnak, össze vágják, nem mind, de a 38-as biztosan .
7/10
suxel 2015 márc. 26. - 14:53:02 7/10
(259/721)
Nem tudom, hogy láttad-e ezeket a sorozatokat: El manantial - Az õsforrás, vagy a Bûnös vágyak, esetleg Julieta, Angela. Ha igen, akkor nagy meglepetések nem érhetnek, az ezekben felbukkanó elemekbõl építkezik fõleg a sorozat. Bár eredeti történet és nem remake, mégis úgy érzõdhet, hogy az eddigiekbõl gyúrtak egy mixet az írók. :)
7/10
suxel 2015 márc. 26. - 14:50:28 7/10
(258/721)
Merem állítani neked, hogy Magdalena lehet szûz valójában. Nem tudom volt-e már együtt férfival Ricardo elõtt, miután az ott hagyta faképnél az esküvõje napján.
Daniela kezdheti utálni a Gaxiolákat. Luciat nem csípi, mert úgy érzi Marcelot akarja levadászni elõle, most itt van a mostoha, aki felettébb gyanús lehet Milagrosnak, mert már ott volt egyszer Marcelo lakásán, most meg egy hotelbõl jött ki. Azt tudom, hogy Marcelo véletlen felejtette a kabátjában a hotel címét, ahová a találkozót beszélték meg, Milagros pedig volt annyira kotnyeles, hogy belenézzen a kikandikáló levélbe. Viszont az lenne a kérdésem, aki tudja írja meg (Malvin vagy bárki):

Marcelo direkt nem ment el a hotelbe Rebacahoz? Ez is a játéka része?
7/10
suxel 2015 márc. 26. - 14:46:12 7/10
(257/721)
OFF

Acapulco-öböl: Jó kérdés, én nem néztem, mert nekem túl régi már, meg nekem egy sorozatból egy verzió bõven elég. De korábban már valaki érdeklõdött utána és azt a választ kapta, hogy online nem egyforma terjedelmûek a részek, és így más számozás jött ki. Na meg azt kell tudni, hogy a Kettõs játszmában az ikerszál behozása toldalék volt a régihez képest, így az eredetinek valamennyivel rövidebbnek kellene lenni És így volt aki azt állította, hogy bizony az a negyven résznyi anyag, ami fenn van a neten belõle, abban minden benne van.

SPOILER:

A jövõ héten szerintem véget ér a kapcsolat Marcelo és Rebeca között, bár tovább nem csekkoltam, de a jelek ezt mutatják. Viszont lesz még "szenvedélyes" jelenetük. :)
8/10
veramente 2015 márc. 26. - 12:48:31 8/10
(256/721)
Hát én komolyan agybajt kapok ettõl a filmtõl.Annyira sok szemétség van benne,hogy tiszta õrület.Olyan rossz,hogy nincs a neten epizódismertetõ,és nem lehet belenézni,mi lesz a következõ részekbe. Ennyi keverés,ami ebben van,hihetetlen.
malvinkicska 2015 márc. 26. - 11:43:22
(255/721)
Rohadt egy nagy ribanc Rebeca nyugodtan kiállhatna valahova, nem kellene hallgatni a kiabálását. A Nora épp nem hiányzik ebbõl a sztoriból a hülyék tobzódnak benne, igaz eggyel, több, vagy kevesebb, nem számít. Magdalenat sem értem közeledik felé Mario, és agg szûzként viselkedik, nincs benne semmilyen érzelem, mikor az a férfi a tenyerén hordozná, az meg elment a paphoz tanácsot kérni, ez jó volt.Marcelo biztosa testvériért teszi amit tesz, ez a rihe rongy, meg azt hiszi szereti, mit képzel ez magáról bûn ronda,csak az a bécsi kapu nagy szája van. A végén nagyon jó volt mikor a Marcelo anyja és a volt csaja kérdõre vonták, nem köpte, nem nyelte a kérdést. Suxel köszi az elõzetest.
10/10
kikelet54 2015 márc. 26. - 09:43:52 10/10
(254/721)
Sziasztok!
Az összes nemrég indult sorozat közül ez a kedvencem /meg a Reina/. Ha az a bizonyos csók Rebecával nem sikerült volna olyan "szenvedélyesre", biztos nem hiszi el az dög Rebeca, hogy tényleg tetszik neki. Remélem nem sokáig kell Marcellónak színlelnie, mert hányinger keltõ amit az a r.bi mûvel.
A youtube-n belenéztem a következõ részekbe, de mivel nem értem, nem lettem sokkal okosabb, de láttam érdekes dolgokat.

MÁS!!

Suxel, úgy látom a fórumokból, hogy Te nagyon otthon vagy a sorozatok terén. Tudod-e véletlenül az Acapulcó öböl hány részes. Én csak 40-t találtam a neten, de keveslem. A feldolgozása /Kettõs játszma/ is 90 részes.
7/10
suxel 2015 márc. 26. - 01:09:15 7/10 Előzmény ildimix
(253/721)
Szerintem majd a hétfõ és kedd lesz az, amit ne hagyj ki! :)
7/10
suxel 2015 márc. 25. - 23:44:57 7/10
(252/721)
Noranak alsó hangon diliházban a helye.
7/10
suxel 2015 márc. 25. - 23:43:51 7/10
(251/721)
SPOILER csütörtökre és péntekre:

- Rebeca és Alonso vitáznak Nora miatt, s Rebeca nincs meggyõzõdve Lucia ártatlanságáról természetesen
- Ligia és Rodrigo egy diszkóban vannak és úgy néz ki Ligia sikeresen csábít, csókolóznak
- Lety összehoz egy találkozót Lucia és Marcelo között, s kéri Luciat Lety, hogy mondjon el Marcelonak mindent, amit Letynek mondott Lucia a házukban, azt akarja, hogy tisztázzák a dolgaikat.
- Marcelo közli az anyjával, hogy azt várja, hogy minél hamarabb menjen vissza Mexikóvárosba, ne tébláboljon neki itt
- Daniela mintha megértené, hogy véget ért a kapcsolata Marceloval, s úgy dönt legyenek barátok. Marcelo furcsállja a helyzetet.
- Nora hirtelen letámadja Danielat és felpofozza, amikor azt meri mondani, hogy Rebecanak is köze van Marcelohoz.
- Rebeca és Marcelo találkozót beszélnek meg telefonon, Alonso pedig kérdõre vonja a feleségét kivel beszélt meg találkozót.
Patrona 2015 márc. 25. - 12:12:21
(250/721)
Hát Rebecát nem volt nehéz elcsábítani, alig várta, hogy Marcelo elcsábítsa. Hát suxell én se úgy látta,hogy
Marcelonak nehezére esett az a csók. Nora elõre kitervelte ezt szerintem, láttma már jó pár sorozatot,de ilyen hülye elmebeteg libát mint õ nem, mindene megvan de nyavalyog örökösen...hogy kéne még ennél jobban is szeretni?
Szánalmas..
malvinkicska 2015 márc. 25. - 11:16:32 Előzmény suxel
(249/721)
Esküszöm ezek nem normálisak, ha nem a lánya, az anyja tudom bosszú, de még akkor is, ebben is van annyi felesleges töltelék amire semmi szükség nem lett volna. Az a kis ribi kiugrik az autóból, miért nem az emeletrõl ugrott le , hogy elmenjen a baba. Akkor nem tudott volna fájdalmat okozni Lucianak az is kételyeim vannak nem százas lenne, amit követ az már sok. Másat is hagytak el por se.. be más helyibe, fiatal szép és még szeretnék is, szóval itt is sok a mondva csinált rész húzás, és így már nem is annyira várja az ember, úgy is csak ordítanak veszekednek, semmit nem halad a történet. Marcelo anyja kavar a háttérbe az is mi a frászt keres még itt.
7/10
suxel 2015 márc. 24. - 22:32:41 7/10
(248/721)
Na azért abban a csókban a végén Rebeca és Marcelo között volt szenvedély rendesen.
Nem lesznek õk olyan túl sokáig fasírtban egymással, mármint Marcelo és Lucia.
Hm, és milyen kicsi a világ: Daniela és Ligia unokatestvérek.

SPOILER

Holnap hazaköltözik az apja miatt, hogy mellette legyen, ne hagyja magára a két nõvel, mert azért csak most jött még ki a kórházból. Ám Nora olyan lesz, mint a darázs, szúr és szúr.

Írok majd spoilereket holnap a csütörtök-péntekrõl. Nem tudom mennyire lesz mozgalmas az a két nap, majd jelzem, ha valami érdekeset látok. A szerdai rész szerintem átlagos lesz, kezdik kibontani Marcelo és Rebeca kapcsolatát. Viszont hamarosan a sorozat szereplõi közül az életét veszti, mégpedig a jövõ héten. Egy valaki megy, azonban egy valaki jön helyette.
offtopic
ildimix 2015 márc. 24. - 21:12:46
(247/721)
Milibindi köszi a választ.

Ezt a részt kár lett volna kihagyni. Nora most lelkiismeret fúrdalást csinált a nõvérének ezt Lúszia nem fogja magának megbocsájtani. Õ úgy gondolja õ a hibás a balesetért pedig Nora direkt kitervelte az egészet.

Sajnálom, hogy Lúszia így megbántotta Marcelot nem érdemelte ezt meg a fiú. Így most csak a bosszújára gondolhat amit már el is kezdett Rebeca elcsábításával.

Én Lúszia helyében nem költöznék haza a családi házba. Suxel haza fog költözni vagy ottmarad a keresztanyjánál?

Majd írj spoilereket a filmrõl. A héten lesz még ilyen eseményekben gazdag rész?
10/10
Milibindi 2015 márc. 24. - 18:14:00 10/10
(246/721)
Nem ! Nora hangja Csifó Dorina, Sipos Eszter Anna Lucia hangja
offtopic
ildimix 2015 márc. 24. - 16:50:00
(245/721)
Malvin egyetértek ha pörgõsebb lenne a sorozat jobban szeretném. Nora nem normális pszichiátrián volna a helye. Jól tudom az õ szinkronhangja Sipos Eszter Anna? Nagyon utálom ezt a hangot.

A mai részt nézem még utána lehet kihagyok párat de ha izgalmas részek lesznek Suxel írd meg, hogy azt ne hagyjam ki.
malvinkicska 2015 márc. 24. - 08:20:37
(244/721)
Megnéztem ez a Nora elme háborodott az már biztos szegény Luciaval most is mit tett, majd az a másik Rebeca most mit fog szólni. Az is szövetkezett a volt csajjal, Marcelo is ki mondhatná, már az igazat, szerintem arra még várhatok biztosan nem mostanában lesz, ahogy állnak a dolgok. Az egész dolgot járják körbe kerülgetik az igazságot, mint macska a forró kását, ha pörgõsebb élvezhetõbb lenne.
7/10
suxel 2015 márc. 23. - 23:19:58 7/10
(243/721)
Nora ma sikeresen bebizonyította, hogy klinikai eset. Az gondolom észrevehetõ volt, hogy bár fájásai voltak, de rájátszott azért, szinte élvezte, hogy halálra rémiszthette a testvérét vele.
7/10
suxel 2015 márc. 22. - 23:23:00 7/10
(242/721)
SPOILER

Ha jól emlékszem, akkor kedden vagy szerdán engedik ki Alonsot a kórházból. :)