Nezo_nezo 2013 jún. 23. - 11:36:19
(110/130)
Na, most olvastam ezt a hsz-edet...

Most már szinte biztos is vagyok a teóriámban amit elõször gondoltam róla. Nem, nem nagyképû. Egyáltalán nem. Sõt. Nemes lélekre vall, hogy valakinek az elhajított koronát felajánlotta, aki repdesett volna érte.
Van benne tartás ebben a lányban. Kár, hogy nem érted...
Nezo_nezo 2013 jún. 23. - 11:32:27
(109/130)
Biztosan megvolt rá az oka. Amit mi nem is tudhatunk, hisz a nyilvánosságnak nem árulhatja el - talán csak, ha meghívják beszélgetõs reggeli mûsorba pl. és ott mondjuk elmondhatja -, de nem biztos, hogy ott is a teljes és való igazat hallhatod. Lehet lesz benne igazság, de hogy a teljes egészét nem ismerjük meg az õ szemszögébõl nyilvánosan abban biztos lehetsz :) Gyanítom, hogy emögött egy "nõi sértettség" állhat, talán megelégelte, hogy sokszor tûnt fel, és lám.. most megkapta. Pedig õ elõször, vagy max. másodszor szerette volna :) Most pedig már nem kell... Lemond inkább róla egy másik lány javára. (Egyébként igen szép gesztus!) Talán a mûsorvezetõk tehettek volna annyit, ha már ott vannak, és "akad" egy ilyen kis jelentéktelen "semmiség" egy élõ adásban (?), hogy megkérdezik tõle, vajh miért? Miért döntött így? A labda fel volt dobva (igen ritka, történelmi esemény :))) /, de mégsem tudták lecsapni... Na, ennyit a profi mûsorvezetésrõl :)
Pedig talán-tán még a nézõk is kíváncsiak lettek volna rá!
Más kérdés, hogy kaptunk volna egy diplomatikus választ, vagy egy "kibúvót", de akkor is... Ez a helyzet most kihasználatlanul és "üresben" ment le...
mulao 2013 jún. 23. - 11:25:34
(108/130)
Szerintem meg jól, a Kasza megse mert mukkani, végig Csillag járatta a száját. Persze koronát viszautasítani élõ adásban akárki is vezeti a mûsort, akkor is gáz lett volna.
mulao 2013 jún. 23. - 11:23:06
(107/130)
Én is többször elolvastam, hogy értem mire céloz, végül azt vettem ki, hogy "végsõ gyõzelem, ami nem jött össze". Szóval, azért nem kellett a 3. helyezett koronája neki, mert nem elsõ lett?! Illetve ez egy gyengébb cím, mint amit 2009-ben elnyert. Ebben az esetben viszont nagyon visszataszítónak és nagyképûnek tûnne ez a Korinna nekem, és nem is értem, miért drukkoltam neki. Igaza van Hajdúnak, nem érteni miért jelentkezett, ha egyszer nem kellett neki a korona. De az Anna-báli címet is visszautasíthatta volna, hiszen az se olyan nagy cím, mint Miss valamilyen Hungary-nak lenni. Vagy a közönségdíjat. Max az egészbõl a 4. helyezett lány járt jól, mert õ így 3. tudott lenni.
Nezo_nezo 2013 jún. 23. - 11:08:28
(106/130)
Az elõzõ hsz-emhez még annyit, hogy bár nem tartom egy nagy szépségnek, de mind testalkatban, mind megjelenésében - ahogy az általában lenni szokott ilyen jellegû mûsorokban :) - nálam legalábbis Tatár Csilla vitte a prímet. Messze õ volt a legnõiesebb, legkifinomultabb, és róla tényleg elmondhatjuk, hogy: NÕ! Nem pedig gyerek... Mert akiket láttam, inkább oda sorolnám õket. Nõnek semmiféleképpen sem mondanám egyiket sem. Maximum majd csak lesznek... Valamikor..
Nezo_nezo 2013 jún. 23. - 11:04:04
(105/130)
Egyébként pocsék volt az egész, mint mindig.... Én csak girnyófutamnak nevezem. X számú tök ugyanolyan kinézetû girnyóból hogyan lehet választani???! Ez így nem választás. Nincs is értelme.
Nezo_nezo 2013 jún. 23. - 11:01:24
(104/130)
Semmivel sem ügyesebben, mint a helyzet megkívánja. Sõt, ha õszinte akarok lenni, akkor azt mondom a mûsort igen "szárazan" vezette le, és ezt az akadályt is tankönyvszerûen vette. Ki nem állhatom, de ide egyértelmûen Liptai K. kellett volna, hogy jobban oldja a feszültséget, és õ biztos tudott volna poénkodva akadályt venni is.. Õ ebben speciel nagyon jó. Az igazi mûsor, az igazi show arról (is) is szól, hogy szórakoztató legyen. Na, ez pont nem volt ilyen :DDDDDD
tompika74 2013 jún. 23. - 09:43:43
(103/130)
Hát bizony... Olvastam az internetre feltett szöveget, amit Korinna írt. Semmi konkrétum nincs benne, vagy háromszor elolvastam, hogy értsek belõle valamit :) A végén beszúr egy mondatot, hogy a szerzõdése miatt nem árulhat el bizonyos dolgokat. A sorok között olvasva hatalmas bundázás folyt. Tényleg csak véletlen, hogy a nyertes lányok tényleg szépek. Kivétel talán R. Kárpáti Péter lánya, aki nem egy nagy szépség, de legalább nem csúnya (mert ilyenre is volt akárhány példa visszamenõleg).
Interneten megnéztem, hogy ki is ez a nagy színész, aztán látom, hogy Barátok köztös :P
mulao 2013 jún. 23. - 08:25:59
(102/130)
Azért a közönség szavazást aligha tudta volna elveszíteni, mert már ismert volt. 2009-ben is királynõ volt, illetve 2010-ben A Füredi Anna-bál szépének is megválasztotta a közönség, volt elõnye a többi, ismeretlen lánnyal szemben. Szerintem simán kihozhatták volna 1.-nek, talán csak nem merték, mert már így is gyanús, hogy a két "húzónév" (Korinna és R. Kárpáti lánya) benne volt a top3-ban. Azt nyilatkozta, hogy már tegnap meghozta a döntését, de honnan tudta már tegnap, hogy másnap 3.-dik lesz? Tuti bundabotrányba tolkollik az egész. A két másik lány õszintén meglepõdött és örült, de Korinna nem tûnt boldognak már akkor se, amikor a közönségdíjat átvette.
Tatár Csilla ügyesen reagált, de õ mindig nagyon profi mûsorvezetõ volt.
tompika74 2013 jún. 23. - 06:01:13
(101/130)
Kocsis Korinna volt az egyik favoritom. Ahogy a szépségversenyeken lenni szokott, a legszebb, azaz õ kapta a közönségdíjat. (A közönség nem rokona, ismerõse senkinek, és nem fizetik le, ezért szokott jól dönteni :) ) Nagyon örültem a zsûri döntésének, hogy a legszebb háromba is beválasztották õt. Erre elutasítja! Végre küldhettünk volna egy igazán gyönyörû lánykát a világversenyre! Remélem, utólag meggyõzik róla, hogy kiérdemelte mind a két címet.
A megdöbbenés után a mûsor átment paródiába. A mûsorvezetõk minden második mondata: Tényleg? Nem? Most tényleg nem? Legalább vedd át! Nem? Legalább fogd meg! Nem? Legalább gyere ki a többi gyõztessel! Ezt sem? A mûsornak ezen a részén halálra röhögtem magam :D Ez viccesebb volt, mint Kasza Tibi erõltetett poénjai.
Vissza a versenyre: idén meg kell dícsérnem a zsûrit: jó ízléssel áldotta meg õket a sors. Sikerült kiválasztani három szép nõt. Ha a tavalyi szépségeket nézzük, tavaly csak egyet sikerült :), és voltak évek, amikor egyet se :)
Pedig most is voltak az elsõ 16-ban - finoman fogalmazva - inkább érdekes, mint szép arcú lányok :)
Tatár Csilláról annyit, hogy amikor évekkel ezelõtt feltûnt a képernyõn, nem láttam benne semmi különlegeset. Most sem. Egy átlagos nõ. Aki néha szürke kisegérbõl Istennõvé változik. De ezt csak ritkán csinálja. Most megtette - gyönyörû volt. Le a kalappal! Imádom az ilyen típusú nõket :)
A Gáspár Laci egy kicsit égette magát :), a hegedûs gyerek meg epilepszia-showt adott elõ :) De végülis mindkettõ elment :)
mulao 2013 jún. 22. - 21:49:52
(100/130)
Tényleg nem volt valami nagy cucc az egész mûsor. Két lánynak szurkoltam, a legszebb Korinna volt szerintem, értelmesen is nyilatkozott. Utána meg R. Kárpáti lánya. A nyertes mondjuk helyes, talán aranyos vagy bájos a jó kifejezés rá, szerintem a világversenyen akár még esélye is lehet, ha az arctípusából indulok ki. Az a váleményem, hogy amúgyis úgy választanak, hogy a világversenyen legyen esélye, csak ez alapján.
Amúgy mi volt már ez a botrány, hogy nem fogadta el a koronát? Ennyire elsõ akart lenni, vagy csak megelégedett a közönség címmel? Elég gáz volt, tuti holnap ezzel lesz tele a sajtó.
olahmiki1959 2013 jún. 22. - 21:03:39
(99/130)
Elnézést, egy pillanatra még visszajöttem, ugyanis Tatár Csilla egy akkora csacsiságot mondott, amikor bejelentette, hogy Edvin Marton egy Stradivari hegedûn fog játszani, amit 1867-ben készített a mester, amire mindenképpen reagálnom kell.
Kimásoltam a Wikipédiából Stradivari életrajzának néhány mondatát.

"Antonio Stradivari (Cremona, 1643 – Cremona, 1737. december 18.) olasz hegedûkészítõ, szakmájában mai napig a legjobbnak számít. Nevének latin változata, egyben az általa készített vonóshangszerek a neve: Stradivarius"

Na kérem.
Ha Stradivari mester 1737-ben elhunyt, elég érdekes, hogy 1867-ben el tudta készíteni Edvin Marton hegedûjét.

Félek, hogy megint a nagyot mondás és a felvágás tipikus esetével állunk szemben, amivel megpróbálják elfedni azt a tényt, hogy Edvin Marton egy katasztrofálisan gyenge képességû hegedûjátékos - tudom, mert zenész vagyok...
olahmiki1959 2013 jún. 22. - 20:53:49
(98/130)
A 16 lány között talán 2 olyan van, aki viszonylag helyes arcú, meg jó alakú, a többi teljesen egyforma, egymástól megkülönböztethetetlen, valóban, mintha egymás klónjai lennének.
Azt kell mondjam, hogy ami a külsõ megjelenést illeti, a mûsorvezetõ Tatár Csilla kenterbe veri az összes lányt, pedig magát a hölgyet nem igazán kedvelem, de ez mindegy.
Ezek egyéniség nélküli, teljesen egy kaptafára készült, futószalagról leemelt, próbababa külsejû lányok, azzal a különbséggel, hogy a próbababák között én láttam már egészen csinosakat is...
A zsûri nagy része, - legalábbis a számomra - egy teljesen ötletszerûen összegereblyézett, szedett-vedett társaságnak tûnik, szponzorok, vállalkozók, akiknek egy megfelelõ nagyságú, a mûsort támogató összegért cserébe megengedték, hogy beülhessenek a zsûribe, hogy látni lehessen õket a tv-ben, és úgy tehessenek, mintha értenének a szépségiparhoz.
Edvin Marton playback-rõl elbohóckodta azt a hajítófát nem érõ hegedûs produkcióját, Kasza Tibi a megszokott humorával egyelõre viszi a hátán a mûsort, többek között megpróbált értelmes beszélgetéseket kicsiholni a backstage segghülye plázacicáiból, bár néhány esetben ez még az õ képességeit is mintha meghaladta volna...

Egyelõre itt tartunk, amikor ezeket írom, és most pont a fürdõruhás felvonulást láttam, ahol az átszellemült arccal éneklõ Gáspár Lacit idõnként többször mutatta a kamera, mint a lányokat, - ez is jellemzõ, a magyar operatõrök kétbalkezes mivolta, szakmai megkérdõjelezhetõsége, - viszont a lányokra nézve, a frász jött rám, és az élettõl is elment a kedvem, ezt a sok lottyadt combot, csontos térdet látva...

Ha ez a 16 lány Magyarország 16 legszebb lánya, akkor ez az ország elég nagy bajban van...
bleedingsky 2013 jún. 22. - 20:46:47
(97/130)
Bevágott """humoros""" jelenetek a """vicces""" Kasza Tibivel alákevert mûröhögéssel... köszi, ebbõl inkább nem kérek!
CsizmásPandúr 2013 jún. 22. - 20:27:23
(96/130)
Hiányolok közülük egy atomfizikust :D
offtopic
ceia 2013 jún. 22. - 20:00:09
(95/130)
-Máskor is! :)

A Bochkor, CKM-es, fotós, plasztikai sebész!!.. milyen zsüri ez?? Na és amikor a plázacica azt mondja, hogy szeret otthon bútorokat tervezni, hát majdnem leestem a székrõl :D
Bubus53 2013 jún. 22. - 19:57:55
(94/130)
Nekem a fele úgy tûnt, mintha klónok lennének, persze ez a válogatás miatt lehet.
betonfal83 2013 jún. 22. - 19:40:25
(93/130)
Fokhagyma seggû 40 kilós lányok felvonultatása mióta szépség királynõ választás? Igaz nem sûrûn nézem,de ezek szerint öregszem...
bittermoon1992 2013 jún. 22. - 19:27:28 Előzmény ceia
(92/130)
De jó egy ilyen bejegyzést olvasni! Fõleg egy férfi tollából, mert így nem érkezik azonnal egy olyan válasz, hogy "Biztos csúnya, kövér és irigy vagy, b...g!".
ceia 2013 jún. 22. - 10:16:03
(91/130)
Én már régóta nem nézek szépségversenyt. Mert nem az. Egy nagy reklámfelület az egész, fõleg nálunk. Támogatta, jóvoltából, meg felajánlásával. A verseny meg nem az, elõre el van minden döntve, szerzõdések miatt. Az egész egy értéktelen kupac. Na és eleve nem tetszenek a plasztikázott nõk. Szerintem akkor lenne jó egy ilyen verseny, ha plasztika kizárva, de minden, éS ne a reklámokról szóljon, hanem a lányokról, és legyen olyan zsûri, akiknek nincs érdekük az eredményekben. Ha megadnák az ilyen rendezvénynek azt az eleganciát, ami kijárna. Különben semmit sem ér az egész.