Téma: A szökés

10/10
swyngi 2008 dec. 10. - 16:13:47 10/10
(18547/25847)
...:::SPOILER s04e14:::...

Hát a tábornok azt akarja, h Linc szerezze vissza neki a Scyllát, cserébe segítenek Michaelnek. És gondolom Linc most bekeményít, mint állat.:)
Amúgy nem tudod véletlenül, h mit jelentett az, ami a dosszién volt?
10/10
swyngi 2008 dec. 10. - 16:01:01 10/10
(18546/25847)
Azaz...nekem is nagyon tetszett az a reklám.
A zeneválasztás már kevésbé volt tudatos, mint az elõzõnél, de szerencsé(m)re illik hozzá:)))
10/10
swyngi 2008 dec. 10. - 15:56:42 10/10
(18545/25847)
:DDD
Az uccsó mondatodat szerintem felterjesztem egy nyelvtan emelt szintû érettségi felkészítõ munkafüzet mondatelemzés fejezetébe:) ....meg akkor már ezt a mondatot is:DDD

Hátalapvetõen szerintem sem, és azon a képen éppen a jobb lábán nem is, de szerintem a balon (ami a kérdéses) azon pont "kirajzolódnak" a lábujjai. De végülis biztos gondolták, h elég lesz a zokni, de hát mivel akad olyan, aki kikockázza.;)))
10/10
Evibaba001 2008 dec. 10. - 15:55:40 10/10
(18544/25847)
SPOILER 4X14

Na,ez lett már furcsa egy rész.Bár várható volt,hogy egyszer már õk is megütik a bokájukat,de hogy így,és hogy mind egyszerre??
Na kezdem a legnagyobb meglepetéssel,a T-Bag kontra Biblia árus történettel,annyira nyomták,hogy az tényleg pap,hogy már elhittem,aztán mikor T-Bag elengedte a Ritáékat,és eloldozta a "papot"akkor belém csapott a felismerés,hogy na most üti le T-Baget,és kb 2mp-n belül ez meg is történt.De azért jó szimata van az öreg T-Bagnek+ahogy belefonta a mondandójába az idézetet a Bibliából,az meg b.us tudta,a rohadédok is olvasnak Bibliát vagy mi??
aztán ott van még Gretchen,komolyan nem szoktam ilyet kivánni,de vki lõje már le végre,már kezd unalmas lenni,hogy vkire(aki elvileg az épp aktuális társa)fegyvert fog,és ez mindent túl él,már lassan azt hiszem,hogy õ a Terminátor is egyben.Na de a Sucrés verekedés elég érdekes volt számomra,nehogy már Sucré az a kigyúrt csávó ne birjon el egy nõvel,ugyan már...ezt ki veszi be?Jó hogy képzett Gretchen blabla,de akkor is..?Aztán meg Sara lelöki a lépcsõn,és hipp-hopp minden rendbe is lesz??Ugyan már....
Az mikor Linc a tetõn rátámadt Selfre,juj az nagyon tetszett,csak le is kellett volna onnan lökni...:DD ma ilyen "gyilkos"hangulatomban vagyok,na de tényleg,hogy ez a Self a nagy rendes emberbõl,mekkora egy sunyi kis patkány lett,az már döbbenet,de még úgy adja elõ az egészet,mintha ezt meg is kéne értenie mindenkinek...
Na aztán ugye ott van Michael...ez már hihetetlen,hogy szerencsétlen igy járt,már ott voltak a célnál erre tessék,de nem baj,úgyis megmentik majd az életét a cégnél,csak kiváncsi vagyok,hogy Lincre mit biznak rá,és vajon elvállalja e??És mi van abban az aktában,és miért II??Akkor ennek már volt elsõ része??Csak nem az apjuk munkáját akarja morbid módon befejeztetni vele a tábornok??Vagy mi lehet az?
Szegény Mahone,komolyan õt sajnáltam a legjobban,még jobban mint Michaelt valahogy,na ezt se gondoltam volna,de a végén mikor látta a Lang arcán,hogy itt vmi gikszer lesz,már tudta,hogy felültették rendesen,de nem tudott volna valahogy elmenekülni??Vagy nem is akart????Mert most megint az a cél,mint az elsõ részben,hogy mindenkit egyszerre kapjanak el??
10/10
swyngi 2008 dec. 10. - 15:51:36 10/10
(18543/25847)
...:::SPOILER s04e14:::...

Végülis nem jártak túl Michael eszén szerintem. Átverte Selféket és megszerezte a Scyllát, ahogy tervezte.
Más kérdés, h utána elvesztette, mert összeesett, de attól még a terv maga mûködött.
Mahone meg tényleg hagyta magát. Nem kellett volna beszállnia a kocsiba, ha nem akart volna. Szerintem amúgy ezzel még nincs vége a Mahone ügynek(legalábbis remélem:)).
10/10
sarahangel 2008 dec. 10. - 12:49:42 10/10 Előzmény swyngi
(18542/25847)
Eszembe jutott, hogy tegnap nem tudtam zenével meghallgatni a vididet, úgyhogy most pótoltam. :)

Ez a szám ugye abból a Sony Bravia reklámból van, amikor labdák (golyók?) gurulnak az utcán? Azt a reklámot nagyon szerettem a zenéjével együtt! Szóval szerintem jó választás volt! :))
10/10
Evibaba001 2008 dec. 10. - 12:34:29 10/10
(18541/25847)
Cia!!

Hát ja,de néha azért fel-felbukkanok,nehogy elfelejtsetek itt:)))))
Még nem láttam,de a mai nap sort keritünk rá:D
10/10
sarahangel 2008 dec. 10. - 11:05:18 10/10
(18540/25847)
Spoiler s4x14

Mondjuk minden spoilert már én sem olvasok el, és némelyik tényleg becsapós lehet (mint ahogy írtam, a legutóbbi részrõl egy promo kép alapján azt hittem, Self meg fog halni, aztán mégsem...)

... szóval errõl ennyit. ;)
10/10
könnycseppek 2008 dec. 10. - 10:40:45 10/10
(18539/25847)
***SPOILER*** (?)

...az anyjáról csak találgattam, mert az ugrott be (ld elõzõ hsz-om), de ha ez tényleg, akkor bakfitty...:-(:-Sstb.

Amúgy meg a spoilerekrõl továbbra is az a véleményem, hogy semmi értelmük, mert pl. Michaelrõl is azt mondták, hogy tumor, aztán, hogy nem tumor, aztán, hogy mégis, de nem rosszindulatú, aztán most meg itt van, hogy mégis az, de megmenthetõ... szóval... már csak ezért sem érdekelnek a spoilerek:-)
10/10
sarahangel 2008 dec. 10. - 10:39:32 10/10
(18538/25847)
Öööö... vedd úgy, hogy nem mondtam semmit. :S:S
10/10
sarahangel 2008 dec. 10. - 10:38:46 10/10
(18537/25847)
Spoiler s4x14

A recepciós rész nekem is tetszett, hogy jót is tudjak mondani a részre. ;)

Köszi a képet, akkor én rossz jelenetet néztem vissza. Hát igen, biztos úgy vannak vele a készítõk, hogy ha zokniban van, akkor úgyis mindegy. ;)
10/10
könnycseppek 2008 dec. 10. - 10:37:08 10/10
(18536/25847)
A részt néztem vissza, aközben hogy' futhatnék spoilerbe?!:-O

...vagy mi van???:-O
10/10
sarahangel 2008 dec. 10. - 10:33:46 10/10
(18535/25847)
SPOILER s4

Ezek szerint belefutottál egy elég nagy spoilerbe. ;)
10/10
könnycseppek 2008 dec. 10. - 10:26:46 10/10
(18534/25847)
Jahhh, közben visszanéztem és

***SPOILER*** 4x14

nem éppen nõi kéznek néz ki, úgyhogy akkor talán mégsem az anyja...
http://kepfeltoltes.hu/081210/414_22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10/10
könnycseppek 2008 dec. 10. - 08:38:09 10/10
(18533/25847)
Hihi - lábujjak... el is felejtettem;-)

Viszont most ördög ügyvédje vagyok, vagy inkább csomót keresek a kákán is csomót keresõk kákáján *lol*,
DE
szerintem egy zokni nem veszi fel a láb formáját olyan szinten, hogy ezzel a két legkisebb (!) ujj hiánya miatti 'ûr' látszódna...:-P:-)))
(éljenek a kacifántos mondatok:-D)
10/10
könnycseppek 2008 dec. 10. - 08:34:42 10/10 Előzmény sarahangel
(18532/25847)
Szerintem ilyen hangulatban kár is MiSa jelenetekben romantikusabb és 'nagyobb' jeleneteket várni...
Az események most nagyon pörögnek és nagyon veszélyesek; ráadásul szerintem végülis pár óra telt el az utóbbi részek alatt/közben és akció volt bõven...
Tudjátok, mit gondolok a MiSa-szálról (;-)), de õszintén szólva EBBEN a helyzetben nekem az lenne fura, ha itt lennének vonatos/hotelszobás jelenetek.
Lesz még alkalom a meghittségre! *optimista kiscsepp*
:-)
10/10
könnycseppek 2008 dec. 10. - 08:26:34 10/10 Előzmény Alex27
(18531/25847)
***SPOILER*** 4

Noigen, T-Bag szerintem ott szúrta el végülis a 'kólpfeiferséget' (jujjj;-)), hogy bosszúhadjárattal indított (bár ez vezette oda, de mikor ott volt, még akkor is inkább nyomozott, mint dolgozott) és a pénzt akarta, de nagyon. Menet közben pedig pláne nehéz kiszállni.
10/10
könnycseppek 2008 dec. 10. - 08:15:16 10/10
(18530/25847)
Asssszta...
:-) meg :-( megaztán :-S
mérgesjelet nem tudok

***SPOILER***4x14

Azt kell, hogy mondjam, várható volt, hogy nem sikerülhet MINDEN Michaeléknek... (miért nem?;-)) Ez most olyan rész volt, mint az elsõ, ott is egyszerre bukott le mindenki ('dezsavû':-)), most pedig egyszerre szív majdnem mindenki: Sucre sebe, Mahone elfogása, Michael 'megszerzése'.

Ha már Michael. Az elején a fanatizmus rész tetszett, mert aggódó tesós-rész is volt és beszélgetõs/figyelmes/figyelmeztetõs MiSas rész is volt:-)
Én úgy gondolom, Michaelnek igaza van a fanatizmusban, azaz, hogy csak így lehet a Céget elkapni (láttuk, eddig mindenki más vagy beijedt, vagy átállt és a pénzre hajtott kapzsi módon; ld Self, aki nem lehet ekkora szemét. Vagy de:-S). Szóval szerintem kell a fanatizmus, de éppen ez, ami a hátránya is lesz a dolognak és amit már korábban is említettem: ezzel végülis Michael veszélybe sodorta az egész tervet/küldetést/akciót; önmagáról nem is beszélve:-(
De legalább megmentik. Remélem. És valszeg ezek szerint 'lázálmában' látja majd Westmorelandet...
Megint elég sejtelmes volt amikor a doki mondta, hogy csak egyszer látott eddig ilyen súlyos állapotú beteget -talán az anyjukra gondolt. Azt viszont nagyon remélem, hogy nem Õ, aki megfogta Michael kezét, mert akkor egy újabb hazugság... és ekkora... nem hiszem, hogy jót tenne az egésznek. Ezt mondom én, aki általában 'hepiend'-párti vagyok;-), de ha még élne is Christina Rose, nem igazán tetszene, hogy elvettek tõlük (mmint a családtól) ennyi évet, a gyerekek nevelõszülõknél, xar körülmények között (persze mégis rendes emberek maradtak...:-)).... nahhh, elõreszaladtam:-)

Aztán kérdés, hogy vajon ki a titokzatos vevõ, aki már úton van;-) Felmerült bennem, hogy mégiscsak a Cég akarja visszavenni...
Aztán ott van a bibliaárus-eset. T-Bagnek végülis jó szimata volt, de talán azért is tartott eddig, hogy már bennünket is meggyõzzenek arról, hogy ezek a bibliaárusok tényleg ilyen baromi rámenõsek (:-)). De tuti, hogy a Cég embere...?...

Self tehát mégiscsak egy rohadt szemét (most már T-Bagre hasonlít inkább) és ez meg azért is "fáj" nagyon, mert elhittem neki, amit az elején mondott, azaz hogy vannak még olyan emberek, akik nem a pénzért, az elõnyökért, a haszonért teszik, amit tenniük kell. Erre még kapzsibb, mint az 'átlag'. Pfff...

Gretchen persze jellemzõ módon egybõl Sucre gyenge pontját kezdte agyalni... Amúgy nemigaz, hogy G. mindent túlél: rálõnek egy/több egész tárat több oldalról, õ meg simán elmenekül a kocsival; leesik a lépcsõn és semmi baja, miután Sucre is adott neki párat... Pfff...

Sara végsõ jelenete nagyon ott volt, ahogy aggódott; persze meg tudom érteni. Az viszont ezek szerint szokása lett, hogy elhúzódik attól, aki vígasztalni akarja... Pfff...

Átmentem macskába:-)

Mindenesetre érdekes rész volt, Tetszett, mert izgalmas és fordulatos volt; (kicsit) nem tetszett, mert hihetetlen, hogy Michael eszén túljárjanak;-)
Meg Mahone-én (rajta csak Michael tud kifogni;-)) -bár Õ meg hagyta magát, pedig gyanús volt neki a dolog...
Pfff...
:-D
khekkkkkk 2008 dec. 10. - 05:03:34
(18529/25847)
jó hajnalt,hát a fanok megvárták a hajnali feliratot és nézik a 14-t, tehát spoier
nekem olyan közepesre sikerült, volt benne kis izgalom, igaz gyorsan eltelt a 45 perc, tehát nem volt unalmas

kimondottan utáltam a két kedvencem, Sucré És Gretchen verekedését, egyrészt mert szeretem õket és rossz volt látni, hogy egymást ütik,másrészt férfi ne üssön nõt.
A szállodai akció nagyon improvizatív volt, látszik is hogy nem sikerült. Eddig mindig megszerveztek mindent, most az idõ ellenük dolgozott.
M-t mikor betolták , zokni volt rajta.
És tényleg nagyon érdekes, h a doki azt mondta,egyszer látott ilyet.
És mi van a fekete dossziéban??
10/10
swyngi 2008 dec. 10. - 01:07:14 10/10
(18528/25847)
Jah, és ez a figura már megint ki? Õ is nagyon ismerõs, de megint nem tudom, h honnan:S